Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jussio

Są tu jakieś staraczki na 2015??? Część druga!!!

Polecane posty

Gość gość
Dziewczynki zycze wam szczesliwego nowego roku, 2015 roku nie poddaje sie, malo tego ruszam ze zdwojona sila wkur#####wiona jak tralala. Ma sie udac i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdenkaka
Szczescia w 2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedyś niezdecydowana
Hej dziewczyny :) wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku i oczywiście wymarzonych dwóch kreseczek dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Można dołączyć,też sie staramy juz 2 lata :) Ostatnio przeszłam zabieg łyżeczkownia z powodu torbiela krwawiącego 5cm. :( Mam nadzieję że to nie przekreśli naszych dalszych starań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż wczoraj dość dziwna sytuację miałam ,zrobiłam testy ciążowe z powodu dziwnego samopoczucia i jeden test strumieniowy miał drugą kreskę bladą ,natomiast drugi test płytkowy robiony w południe dał wynik negatywny i dalej jestem w kropce ,bo nie wiem o co chodzi? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedyś niezdecydowana
We wtorek przyszła @, 5 dni później niż wynikało z moich wyliczeń... przyznam szczerze, że mimo wykluczenia owulacji przez Pana dr, liczyłam że może jednak... W dodatku nie wiem czy to po metforminie, ale czuje się inaczej niż zazwyczaj podczas miesiączki... Przeziębienie wciąż mi dokucza, w pakiecie wyskoczyła mi jeszcze opryszczka na nosie... Myślicie, że powinniśmy odczekać ze staraniami dopóki nie wyleczę tego paskudztwo? Btw. jeśli to możliwe, również poproszę o wpisanie do tabelki: 28 lat, 0 dzieci, 5 cykl starań, data przewidywanej @ 27.01...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedyś niezdecydowana
Cześć Krole :) może dla pewności zrób test jeszcze raz, mają różny poziom czułości i jeśli to wczesna ciąża to niektóre mogą jej jeszcze nie wykrywać... A najpewniejsza będzie beta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaram się bete wykonać jak najszybciej,być może w poniedziałek uda mi się ją zrobić :) natomiast brak mi pomysłów jak radzić sobie z mdłościami i takim beznadziejnym samopoczuciem :( Przespałam całego Sylwestra ,mamy już południe a ja nic ,siedzę w piżamie i nie mam ochoty nawet wstać z fotela. Beznadziejne uczucie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedyś niezdecydowana
Może spróbuj herbatki miętowej lub zwykłej z odrobiną imbiru, mnie pomaga przy sensacja żołądkowych, nie powinno też zaszkodzić :) a co do braku chęci na cokolwiek - chyba aura nie sprzyja aktywności, ja siedzę na kanapie opatulona w kocyk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milaaa88
Hej czy moge sie przylaczyc ? Staramy sie z mezem od kilku mies o drugiego bobaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krole jestesmy w podobnej sytuacji, ja zrobilam 3 testy pod rzad (tzn w ciagu 3 dni) i byly bez watpienia pozyt, roznych firm, natomiast 4 dnia zatestowalam i test negatywny. Jutro beta tylko ona da wyjasnienie, choc ja juz wariuje nie wiem co myslec. Piersi sa troche jakby wieksze, placze co chwile, jestem rodrwzniona i czesto siusiam, pobolewa mnie glowa... ale objawy to na dwoj***abka wrozyla.@ powinnam miec max za 2 dni najpozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Towyzej to ja Milaaaa88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzaMIsie
Kate84 ja miałam prl ok 50 i po 3 miesiącach z DOSTINEXem zbilam do 12,5 ale to chyba i tak trochę za dużo... Tabletki są drogie ale jak widać skuteczne i podobno mają długotrwały efekt... A ja testowałam i NIC NUL ZERO okres dostałam nawet nie mam już siły komentować :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedyś niezdecydowana
marzaMIsie przykro mi, musimy wierzyć, że ten rok będzie lepszy i się uda... Przytulam ciepło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w Nowym Roku 2015! Wszystkiego najlepszego! Bawiliśmy się na balu świetnie, od 19 do 5 rano, jedzenie pyszotka, 7 dań gorących, przystawki itp., napoje spoko, orkiestra fajna, muza super, tańczyliśmy ciągle, z bolącymi palcami u stóp wróciłam taxi do domu, cieszę się, że wyrwaliśmy się gdzieś sami, dzieci to błogosławieństwo, radość i troski i czasem fajnie od nich odpocząć, stwierdziłam, że zbyt rzadko sami gdzieś wychodzimy, mąż był taki czarujący i seksowny, że stwierdzam, że po 18 latach bycia ze sobą (bez żadnej przerwy) za każdym razem jak gdzieś wychodzimy na nocną zabawę zakochuję się w nim od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
Witajcie w Nowym Roku! Życzę sobie i Wam || kreseczek i pożegnania 2015 w powiększonym gronie :) zaczęłam się martwić bo stosując plastry evra przez 6lat mogłam sobie zaszkodzić :/ dziś dopiero 3dzien @ a u mnie cisza..wygląda jak by się już skończyło a przed stosowaniem anty okres miałam co 28dni i przez 5dni. Niby to dopiero 1okres bez anty (poprzedni był z odstawienia) ale 2dni???naczytałam się już o niedomodze lutealnej i boję się :/ @ przyszła teraz równiutko po28dniach ale tylko2dni :/ może się jeszcze odkorkuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pap86 moja znajoma z sąsiedztwa ma takie krótkie miesiączki 2 dniowe i ma dwoje dzieci(16 latkę i 3 latka) i lekarz powiedział jej , że taka jej uroda i powinna się cieszyć, że sie długo nie męczy, oczywiście jej wyniki podstawowe są ok, więc nie miała powodu do zmartwień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
gośćInka dzięki za wsparcie :) mam zamiar jutro poszukać w aptekach żelu conecive plus i niedługo rozpocząć staranka :) po odstawieniu anty mam taaakie libido,że mąż nie nadąża ;) nawet jak by się nam udało zajść to żel się przyda.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak kupujesz to polecę Ci ten z aplikatorem( czyli kilka jednorazówek)lepiej jest je wprowadzić i wcisnąć w to miejsce żel, natomiast żel w tubie jest bardziej ekonomiczny ale źle go aplikować niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny jestem nowa. To moj pierwszy cykl staran. Kochalismy sie z TZ w sam szczyt plodnosci wedlug kalendarza. Mam bardzo regularne cykle 26 dni. Teraz czekam do miesiaczki. Jak myslicie? Mam na co liczyc? Nie chce sie nakrecac. Poki co niemam objawow zadnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie w Nowym Roku:)NOwe dziewczyny zapraszamy zawsze to raźniej:) Ja jestem jakas spokojniejsza, trochę się nawet cieszę, że być może znalazłam przyczynę moich niepowodzeń a może nawet poronienia i mam nadzieję, że po lekach będzie już wszystko dobrze. GoscInka (gratuluje męża!) właśnie słyszałam, że może to być dłuższe leczenie ale wole już to niż znowu miec jakieś kłopoty później:) DZiewczyny, które dzisiaj na bede piszcie o wynikach:) MarzaMIsie nic sie nie martw kochana ten Rok będzie nasz:) a z ta prolaktyna to miałaś jakieś objawy czy tak jak ja z głupa zrobiłas badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzaMIsie
Kate4 ja na początku roku 2014 powiedziałam mojemu ginowi że w najbliższej przyszłości planuje dzidziusia i dal mi skierowanie... Olalam to bo myślałam że w tym roku i tak nie będziemy dzialac ale po pierwszych spontanicznych nieudanych probach zrobiłam badania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate4 dziękuję! Co do prolaktyny to ja jakiś czas temu myślałam, że mam z nią coś nie tak, bo nie zachodziłam w ciążę i mimo, że nie karmiłam już od 2 lat piersią to zaczęło mi mleko się z nich wylewać, ale z prolaktyną jest ok, wyniki miałam dobre, lekarz oglądał je, a z tym mlekiem to ja miałam tak, że jak urodziłam syna to miałam taki instynkt jak kocica, jak ktoś do dziecka to ja zaraz go brałam i tuliłam, żeby był tylko mój, jak zapłakał to z piersi mleko lało mi się strumieniami, czasem miałam mokre wszystko, nawet nogi i podłogę, nawet wkładki nie pomagały, karmiłam niestety tylko 4,5 miesiąca z innych powodów ale nie o tym chciałam- jak syn miał 2,5 roku wylądowaliśmy w szpitalu dostał po antybiotyku obrzęku naczynioruchowego(masakra) i wtedy właśnie ja tak przezyłam jesgo płacz jak mu welflon w rączkę zakładali, że zaczęło mi się nie wiadomo jakim cudem mleko lać z piersi i miałam tak potem przez parę miesięcy jak tylko zapłakał, no i oczywiście pod prysznicem po ciepłej wodzie samo leciało mleko, dlatego robiłam wyniki prolaktyny, ale mam koci instynkt moja mama tak to określiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzień zmarnowany, juz pół dnia czekam na wizyte księdza, a mój syn ciągle pyta kiedy król przyjdzie, ha,ha,ha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoścInka myślę, że każda z nas bedzie tak się martwić o dzidziusia skoro będzie taki wyczekany:) Ja mam księdza jutro i tez pewnie nie bedzie jak posprzątać domu bo będzie wyglądanie na księdza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzaMIsie
GoscInka ja niestety nie jestem jeszcze mama ale zauważyłam ze przy scisnieciu skutków wydziela mi się jakiś plyn... Czytałam że to przez prolaktyne ale myślałam że jak spadnie to się to skończy... Dalej tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzaMIsie
A prolaktyna to hormon stresu i pewnie przez stres miałaś takie objawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam przepisany Bromergon 2*0,5 tabletki, ale aż się boję zażyć bo tyle sie oczytałam o skutkach ubocznych że masakra. Podobno człowiek fatalnie sie czuje po tym leku:( ech jak przeżyję to będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdenkaka
My dzis z mezem sie przytulalismy bo wg kalendarza miałam ostatni dzień plodny zobaczymy co z tego będzie. 13 Stycznia jadę do kliniki leczenia niepłodności odliczam każdy dzień przejade pół Polski i ciekawe co usłyszę. Potem tu na miejscu do szpitala na badania hormonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×