Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mar77

Samotny niepelłnosprawny

Polecane posty

Gość mar77

Jestem niepełnosprawny i samotny. Nie chce mnie żadna kobieta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
a na czym polega Twoja niepełnosprawność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opowiedz coś o sobie :) ile masz laT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar77
Wstydze sie. Ale sprobuje.Jestem po 30 stce lat.Mieszkam na wsi.|Wypadek mialem prawie 15 lat temu..Uszkodzone kregi C5 C6 i przerwany rdzen kregowy.Porazenie czterokonczynowe Tetraplegia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm i co ja mam Ci napisać :) nie wiem jak to jest być w Twojej sytuacji, chyba sobie tego nawet nie wyobrażam...nie wierzę, że żadna Cię nie chce, pewnie słabo szukałeś ;) właśnie...gdzie do tej pory szukałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar77
Szukalem wsrod znajomych, niestety nie znalazlem. Kiedys czatowalem, ale i tam marne skutki.Znajomosci sie urywaly po tym jak napisalem jaki jestem.Wiec zrezygnowalem z tego i od kilku lat przebywam sam na sam z cisza posrod czterech scian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zdrowa 172cm, ladny usmiech, bo nosilam aparat , włosy za pas, blondynka, wszyscy mówià, że laska ze mnie, waga-54 a tez samotna:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar77
Nie mnie oceniac jaki jestem. Jak bylem sprawny to tez slyszalem ze przystojny ze mna acet mialem 183 cm(teraz 150 na siedzaco) wlosy ciemny blond. moze napiszesz na @ cinek.1977@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możemy na razie pisać tu. Ja mam 22 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chyba jestem za młoda dla Ciebie, mam troszke ponad 20 lat ;) jeżeli zechcesz to zostawię sobie Twojego maila, zawsze fajnie pogadać z kimś nawet o byle czym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie znasz innych niepełnosprawnych? są nawet portale randkowe dla niepełnosprawnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar77
Ostatnio wszystkie moje znajomosci i kontakty sie pourywaly.Zostalem sam bez znajomych.Wiem ze sa takie portale, ale jestem zniechecony niepowodzeniami.Kobiety nie chca brac sobie takiego ciezaru na barki. Kiedys ktos napisal ze wiek nie ma znaczenia jesli jest uczucie i chemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak z pracą, pasjà?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar77
Niestety z tym jest najwiekszy problem bo mam trwala niezdolnosc do pracy, a tez nie ma na wsi pracy dla niepelnosprawnych :( A wolny czas spedzam w zaciszu czterech scian z cisza sam na sam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj,mam męża i powiedzmy poukładane życie.Mogłabym od czasu do czasu o czymś poklikać.Mimo że prowadzę dość aktywny tryb życia, czasem też czuję się samotnie.Chyba w dzisiejszych czasach to już niestety norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar77
gość dziś .... Witaj :) Wyzej zostawilem kontakt, ale wklejam jeszcze raz cinek.1977@o2.pl W dzisiejszych czasach ludzie zyja w ciaglym biegu, a mimo to czuja sie samotni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja też do Ciebie napiszę :-),sympatyczny jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar77
Bedzie mi bardzo milo :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar77
Niom i nikt nie napisal. Znow wielki zawod i rozczarowanie :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekaj...może napiszę albo poszła już spać i jutro to zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jabotak... najpierw o tym poczytaj dopiero glupio pytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisał napisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar77
jabotak. Moze jasniej bys zrozumial. Porazenie czterokonczynowe, okreslenie medyczne tetraplegia.dwokonczynowe paraplegia. Dolne konczyny porazone q 100%, dolne konczyny teraz w 60%.Bezposrednio po wypadku przez ponad rok lezalem jak kloda.Nie ruszalem nawet malym paluszkiem. Dzis sie ciesze ze moge kliknac w klawiature jednym palcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rada na przyszlosc. Nie pisz "niom", bo to zalosne, zeby dorosly facet tak infantylnie sie wyrazal. Odbiera ci to meskosci i na pewno nie zacheca kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarówno u osobników dorosłych jak i młodocianych infantylizm objawia się dziecięcymi proporcjami ciała, niskim wzrostem, brakiem oznak dojrzewania płciowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czy napisanie czasami czegoś źle dobranym słowem musi od razu być złe i tak odbierane? Każdy ponoć ma w sobie coś z dziecka.U mnie już nic nie pozostało poza tym ze czasem użyje nie odpowiedniego słowa. Nie jestem profesorem, doktorem, magistrem czy innym uczonym.Jestem zwykłym prostym facetem i nie czuje się dziecinnie a tym bardziej tak się nie zachowuje w normalnym życiu. Jeżeli jest to dla Ciebie żałosne,że jednym banalnym nic nie znaczącym i nikogo nie obrażającym słowem "niom" wywołałem w tobie taka niechęć i niesmak,mogę tylko powiedzieć sorry ale to twój problem, nie mój. Ja mam problemy o wiele bardziej skomplikowane. A co do męskości to nie czuje by cokolwiek mi ja odbierało i nie odebrała mi jej nawet niepełnosprawność.Ona tylko zniechęca i odstrasza kobiety.Gdyż jak do tej pory żadna nie chce wziąć tak ogromnego ciężaru na swoj***arki. Dzieki za rade,ale nie zamierzam niczego zmieniać. Najważniejsze to być sobą i niczego nie udawać. Możesz mnie uważać za infantylnego, żałosnego itp.To w porównaniu z byciem kaleką to mały pikuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar77
gość dziś Czy napisanie czasami czegoś źle dobranym słowem musi od razu być złe i tak odbierane? Każdy ponoć ma w sobie coś z dziecka.U mnie już nic nie pozostało poza tym ze czasem użyje nie odpowiedniego słowa. Nie jestem profesorem, doktorem, magistrem czy innym uczonym.Jestem zwykłym prostym facetem i nie czuje się dziecinnie a tym bardziej tak się nie zachowuje w normalnym życiu. Jeżeli jest to dla Ciebie żałosne,że jednym banalnym nic nie znaczącym i nikogo nie obrażającym słowem "niom" wywołałem w tobie taka niechęć i niesmak,mogę tylko powiedzieć sorry ale to twój problem, nie mój. Ja mam problemy o wiele bardziej skomplikowane. A co do męskości to nie czuje by cokolwiek mi ja odbierało i nie odebrała mi jej nawet niepełnosprawność.Ona tylko zniechęca i odstrasza kobiety.Gdyż jak do tej pory żadna nie chce wziąć tak ogromnego ciężaru na swoj***arki. Dzieki za rade,ale nie zamierzam niczego zmieniać. Najważniejsze to być sobą i niczego nie udawać. Możesz mnie uważać za infantylnego, żałosnego itp.To w porównaniu z byciem kaleką to mały pikuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buziaczek dla ciebie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaasqa
z kim mieszkasz jak sobie radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar77
gość dziś Witaj :) Buziaczek wylapany :) kaaasqa. Mieszkam z mama. Nie jest latwo ale radze sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×