Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mar77

Samotny niepelłnosprawny

Polecane posty

Gość mar77
gość dziś Buziak w Twoja strone :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również nie mogę sobie wyobrazić ,jak żyjesz i dajesz sobie radę-jesteś młodszy ode mnie 6 lat-jestem mężatką mam czwórkę dzieci i kupę problemów-ale mam też zdrowe ręce i nogi...od czasu do czasu mogę kliknąć coś do Ciebie:) życzę Ci dużo siły i podziwiam Twoje mimo wszystko pozytywne podejście do życia...Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie poddawaj się jakaś kobieta się dla ciebie znajdzie ... na pewno cię pokocha ponieważ są różne dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar77
Mam swoje motto. Wstaje, walcze, pokonuje fale i biore co chce :) Daje rade, a jak nie daje to i tak daje rade :) Podawalem emaila wyzej ale wklejam jeszce raz i czekam cinek.1977@o2.pl Dziekuje Wam za mile slowa :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj, wczoraj pisałam (ja czyli mężatka) ;) ale ponieważ długo się nie odzywałeś, po prostu się odłączyłam. Wiesz , jak pisałam wcześniej , mam już uporządkowane swoje życie i po prostu czasem brak mi czasu.Będę z tych niesystematycznych, tzn. będę wpadać, kiedy czas pozwoli.No i nie chciałabym przechodzić od razu na maile.Mam taką zasadę, że najpierw muszę kogoś trochę "poznać".W cudzysłowie, bo netowo trudno o poznanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluzz
Powodzenia w życiu twardzielu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar77
Witajcie :) Milego wieczorku Wam zycze :) Bluzz dzieki, ale to raczej nie realne. gość wczoraj gość wczoraj Zeby kogos dobrze poznac trzeba z nim beczke soli zjesc, a i tak nie mamy pewnosci ze dobrze go znamy.Staram sie pozytywnie podchodzic do zycie i usmiechac choc latwe to nie jest .Nie wpadaj :P Tylko zagladaj :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar77
Google 94. Witaj :) Nie poddaje sie i mam nadzieje, bo ona umiera ostatnia. Ale wiary coraz mniej we mnie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie poddawaj się jakaś kobieta się dla ciebie znajdzie ... na pewno cię pokocha ponieważ są różne dziewczyny " x Po pierwsze sam nikogo nigdy nie miałeś, po drugie nie okłamuj człowieka, po trzecie nikt inteligentny w takie bzdety nie uwierzy bo to najgorszy banał powtarzany bez zastanowienia się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jesteś przystojny i kasiasty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz gdzie indziej udowadniać racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar77
gość dziś a jesteś przystojny i kasiasty? A co ma piernik do wiatraka ? Czy tylko przystojni i kasiasci maja prawo do szczescia ? Czy przecietni, nie przystojni nie kasiasci i tacy jak ja niepelnosprawni to juz druga kategorie czlowieka i do niczego nie ma prawa ? Zastanow sie nad soba bo jestes bardziej niepelnosprawny niz ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar77
gość dziś . Bez urazy, ale nie preferuje w facetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz prawo pisać na forum jak to jesteś nieszczęśliwy. Wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkobieta
dowartościowywujesz się tu Darker ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar77
gość dziś Bez obrazy, ale nie gustuje w mezczyznach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar77
gośćkobieta . Najwidoczniej nie ma kto go dowartosciowac i sam probuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar77
Darker. Piszesz do mnie, czy kolo mnie ? Bo samotny nie koniecznie znaczy nieszczesliwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat to forum służy tylko w tym celu. Jak nie ja to gość na wózku biorący na litość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar77
A teraz zycze Wam udanego wieczorku :) Czas na browarka :) Do milego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bo samotny nie koniecznie znaczy nieszczesliwy" x A tytuł i pierwszy post tego tematu aż emanuje optymizmem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość od linka
bez urazy, dziewczyna chce pogadać z niepełnosprawnymi na wózku, podała swoją poczte-priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkobieta
na Twoim temacie Darker baby nie były takie miłe i nie uśmiechały się tyle ?:-) przyszedłeś popatrzeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar77
Darker. Nikogo na litosc nie biore wiec zastanow sie nad tym co piszesz, a jesli masz z czyns problem to najlepiej nic juz tu nie pisz. Zegnam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar77
gość od linka. Dzieki. zerknolem i cos napisalem, ale nie kolekcjonuje emaili :) gośćkobieta. Usmiech i buziak dla Ciebie :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar77
A teraz naprawde zmykam wiec jeszcze raz zycze Wam udanego wieczorku :) Pora na browarka i dobry film :) Do milego :) usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×