Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mar77

Samotny niepelłnosprawny

Polecane posty

Ja nie zakładałem podobnego tematu. Poza tym jakie fajne laski spędzają sobotę wieczór przed kompem? I jak można się "tyle" uśmiechać na forum??? Przez emotkę? Pffffff. Jako, że zapalenie gardła uziemiło mnie na dziś to wydalam na forum moją wredność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ,akurat atrakcyjni tracą zasięg jak tylko próbują wejść na taką stronę :-) tu jest skomplikowany system dostępu tylko dla brzydali szczególnie w soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałaś nam na kogo zasługujesz wymieniając "zalety" swoich ex. Dla lepszego nie ma miejsca w twoim życiu. Z drugiej strony... jaki normalny, wartościowy facet chciałby kobietę która nie ma nic pozytywnego do powiedzenia o swoich byłych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamei
Hej. Jesteś tu jeszcze Autorze? Chętnie bym Cię poznała...ale ...ja też nie jestem okazem zdrowia. Nie wiem kogo szukasz, bo wiem że bywają faceci niepełnosprawni którzy mają bardzo wysokie wymagania, osoby chorej nie chcą... Może się wypowiesz w tym temacie? Pozdrawiam Cię ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor jak dziś nie wpadnie to może jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar77
Kamei. Witaj :) Będzie mi również milo Cie poznać :) Nie mam takich wymagań jak Ci niektórzy niepełnosprawni o których piszesz i nie robię selekcji na zdrowy, chory,sprawny czy nie. Na obecna chwilę poznam kogoś z kim można porozmawiać, pośmiać się i miło spędzić czas. Każdy kto chce się ze mną zapoznać jest mile widziany. Ja też pozdrawiam Cię serdecznie :) Jeżeli zechcesz napisać to tutaj podaje kontakt Cinek.1977@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar77
Google 94. Nie dziękuje by nie zapeszyć. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak by ci się nudził to zawsze możesz do mnie napisać a jak ci odpiszę :) Ja teraz mam sporo pracy bo mam pewną drukarkę i muszę sprawdzić czy ona jest sprawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar77
hmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety dziś są tak wybredne, że ja jak wyłysiałem stałem się dla nich niewidoczny, a wydaje się to taka błacha przyczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar77
Echhhhhh. Szkoda gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze skad jestes? kto sie toba zajmuje? bylam w tym roku wolontariuszka chlopaka niepelnosprawnego, na wozku inwalidzkim, z tym ze on ma bezwladne cale ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar77
gość dziś Witaj :) Mieszkam w malej wiosce w wojewodztwie lodzkim. A pomoc mam od rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bywasz jeszcze na kafeterii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie, Ty sam piszesz na klawiaturze, czy dyktujesz i ktoś pisze za Ciebie? wybacz, że o to pytam, mam nadzieję, że nie sprawiam przykrości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar77
gość 2014.12.20 mam pytanie, Ty sam piszesz na klawiaturze, czy dyktujesz i ktoś pisze za Ciebie? Nie sprawiasz przykrosci, ale gdybys przeczytala/al temat od poczatku nie bylo by takiego pytania gdyz juz na tak zadane pytanie odpowiadalem. Zatem wklejam co odpowiedzialem i dodam ze nikt za mnie nie musi pisac. mar77 2014.12.05 jabotak. Moze jasniej bys zrozumial. Porazenie czterokonczynowe, okreslenie medyczne tetraplegia.dwokonczynowe paraplegia. Dolne konczyny porazone q 100%, gorne konczyny teraz w 60%.Bezposrednio po wypadku przez ponad rok lezalem jak kloda.Nie ruszalem nawet malym paluszkiem. Dzis sie ciesze ze moge kliknac w klawiature jednym palcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar77
gość 2014.12.20 Bywasz jeszcze na kafeterii ? Witaj :) Czasem jeszcze bywam i sledze moj temat, ktory umarl i nikt sie nim nie interesuje tak jak i mna. Czesciej sprawdzam poczte, wiec jesli zechcesz to napisz :) Wyzej podawalem email, ale wpiszejeszcze raz. Cinek.1977@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zagladasz na maila? to napisze do Cb zara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar77
gość wczoraj zagladasz na maila? to napisze do Cb zara Tak zagladam, ale nie mam nic nwego . Wiec czekam :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś jeszcze ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar77
gość 2015.01.06 jesteś jeszcze ? Jeszcze jestem. A kto pyta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar77
A odswierze troche zakurzony temat :) moze ktos odwazy sie napisac :) Cinek1977@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marta
Czesc,zadna dziewczyna nie napisala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby szukasz znajomych a ńie odpisujesz, no cóż ...bywa i tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×