Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniaf222

slub w warszawie sala weselna

Polecane posty

Gość aniaf222

po malu zaczynam myslec o slubie ,szukamy sali na wesele do 100 osob w warszawie lub okolicachinteresowala by mnie sala SAMA bez obslugi itp.kucharke wynajme oddzielnie podobno tak jest taniej a co wy o tym myslicie jak macie dobrych fotografow muzykow itp z wawy to czekam na nie>>>>>>>>>>>>>>>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc gratuluje ;) jesli chodzi o wynajmowanie kucharki- my ostatecznie zrezygnowalismy z takiej opcji- choc wlascicielka daje wolna reke- alboi wynajmuje sama sale i sami zalatwiamy sobie kucharki, albo korzystamy z jej zespolu i placimy od talerzyka. My wybralismy ta druga opcje, bo tak nam wygodniej- rodzice beda goscmi, a nie umecza sie podczas przygotowan. A i w ogole wydatkow ta oszczednosc na wynajeciu samemu kucharek nie bylaby jakas ogromnie znaczaca. Aniu, moge Ci podac namiaru na sale czy zespol- jak chcesz odezwij sie na maila: avida@o2.pl pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, sama jestem z wawy i wybieranie zespołu i sali mam za sobą. Jeśli podasz emaila mogę przesłać Ci moją listę lokali i zespołów, które braliśmy pod uwagę planując nasze wesele. Trochę tego się zebrało, więc może Tobie, coś z tej listy podpasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam wesele w warszawie w lipcu tego roku już mam wszystko załatwione i mogę udostępnić swoje namiary. A co do kucharek - ja bym sobie darowała za dużo z nimi zabawy a Ty i tak będziesz zajęta - poza tym to niekoniecznie wychodzi taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy ja tez moglabym prosic te namiary na sale w Warszawie...? bylabym bardzo wdzieczna. jajoke@o2.pl pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
femme fatale --> wysłałam Ci listę różnych lokali w wawie... Jakbyś jeszcze potrzebowała namiary na fajne zespoły to daj znać, też coś takiego posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaf222
czesc,ja dalej szukam nie znalazlam tak naprawde nic co by mi sie podobalo.wszystkie sale sa na przynajmniej 150 osob(ja mam mala rodzine)100 to bedzie maksymalna liczba gosci.czekam na jakies wskazowki,dodam ze mieszkam w markach i te okolice by mnie interesowaly.dzieki za wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksawerka
ja miałam wesele na Modlińskiej 250, sala jest przewidziana na 120-150 osób, u nas było 40 i tak świetnie ustawili stoły że ta wielkość znikneła, ale największą atrakcją tej sali jest to, że na salę można wjechać samochodem i wtedy jest przywitanie młodej pary. Efekt niesamowity, zaden z gości nie spodziewał sie takiego wjazdu. To było super, jedzenie serwowali wysmienite. Wszystko było ustalone, nie było żadnych niespodzianek. Nie wiem jak jest teraz, bo wesele miałam ponad 5 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaf222
dzieki za informacje.a jest tam jakas stronka bym mogla sobie obejrzec.a moze ktos byl w kastori albo sam organizuje tam wesele?ta sala mi sie podobala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaf222
a moze ktos byl na weselu w rembertowie w sali weselnej"łażnia"ceny maja przyzwoite 130 zl osoba i sala do 120 osob prosze czekam na odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ines1983
podnosze,fajne sale w wawie>???? ktos zna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU JESLI CHCESZ MOGE CI POLECIC NAPRAWDE DOBREGO FILMOWCA-KAMERZYSTE JEST REWELACYJNY.SAMA KORZYSTALAM Z JEGO USLUG MAM PRZEPIEKNY FILM,NIC NIE SUGERUJE I NIE NAMAWIAM ALE NAPRAWDE WARTO JAK COS PISZ NA MAILA diani@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, widzę że ciekawe informacje, ja też polecam grałem tam nie raz, polecam Wam wszystkim także fajny zespół na wesele "Make Me Feel" z Warszawy www.wokalisci.pl Polecam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ines1983 jeśli sama nie wybierzesz i nie przekonasz się na własnej skórze to nie będziesz wiedziała, bo zawsze jest tak, żer ile ludzi tyle gustów i opinii. Z mojej strony mogę Ci polecić serwis www.GdzieWesele.pl/Warszawa/ tam mają dużą bazę domów weselnych, restauracji i hoteli, w których można zorganizować wesele. Sama sobie obejrzysz zdjęcia, ewentualnie skontaktujesz się z lokalem. Nie ma co zdawać się na polecenia, wiem z własnego doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ines1983 jeśli sama nie wybierzesz i nie przekonasz się na własnej skórze to nie będziesz wiedziała, bo zawsze jest tak, że ile ludzi tyle gustów i opinii. Z mojej strony mogę Ci polecić serwis www.GdzieWesele.pl/Warszawa/ tam mają dużą bazę domów weselnych, restauracji i hoteli, w których można zorganizować wesele. Sama sobie obejrzysz zdjęcia, ewentualnie skontaktujesz się z lokalem. Nie ma co zdawać się na polecenia, wiem z własnego doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ines1983 jeśli sama nie znajdziesz i nie przekonasz się na własnej skórze, to się nie dowiesz. Zawsze jest tak, że ile ludzi, tyle gustów i opinii. Z mojej strony mogę Ci polecić serwis www.GdzieWesele.pl/Warszawa/ Mają tam dużą bazę obiektów- domów weselnych, restauracji i hoteli. Sama obejrzysz zdjęcia, zapoznasz się z ofertami, a w razie potrzeby w szybki i prosty sposób skontaktujesz się z lokalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ines1983 jeśli sama nie znajdziesz i nie przekonasz się na własnej skórze, to się nie dowiesz. Zawsze jest tak, że ile ludzi, tyle gustów i opinii. Z mojej strony mogę Ci polecić serwis www.GdzieWesele.pl/Warszawa/ Mają tam dużą bazę obiektów- domów weselnych, restauracji i hoteli. Sama obejrzysz zdjęcia, zapoznasz się z ofertami, a w razie potrzeby w szybki i prosty sposób skontaktujesz się z lokalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ines1983 jeśli sama nie znajdziesz i nie przekonasz się na własnej skórze, to się nie dowiesz. Zawsze jest tak, że ile ludzi, tyle gustów i opinii. Z mojej strony mogę Ci polecić serwis www.GdzieWesele.pl/Warszawa/ Mają tam dużą bazę obiektów- domów weselnych, restauracji i hoteli. Sama obejrzysz zdjęcia, zapoznasz się z ofertami, a w razie potrzeby w szybki i prosty sposób skontaktujesz się z lokalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doomka
HEJ. Szukamy sali weselnej (warszawa).....taniej :) Pewnie najtaniej bez kucharki. Błagam pomóżcie. Podaję maila...możecie tam pisać doomka@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinanowak80
Witam Wszystkich bardzo serdecznie. Jeśli ktoś z Was szuka pięknej Sali weselnej w dalszych okolicach Warszawy, Pruszkowa z czystym sumieniem polecam salę w Kuklówce Radziejowickiej , która mieści się w Ośrodku Konferencyjno-Wypoczynkowym. Ja miałam wesele 18.06.2011 mieszkam w Warszawie i do tej miejscowości dojeżdżałam 40 km ale warto było Teren jest prześliczny ta miejscowość to mała malownicza wieś Wesele odbywa się w namiocie(klimatyzowany, ogrzewany) w zależności od pogodyNamiot w środku ma bardzo niepowtarzalny klimat Jest zrobiony w stylu nowoczesnym ale bardzo przytulnie Obsługa, jedzenie zrobione przez kucharza jest pyszne Wszystkie potrawy ciepłe są podawane przez kelnerów , którzy też dbają całe wesele o porządek na stołach, donoszą napoje itp. Menager jest bardzo elastyczny i pomocny w wielu sprawach bardzo nam doradził Wszystko jest dopięte na ostatni guzik i nie ma możliwości , że goście np. będą mieć bałagan na stołach-wszystko jest uzupełniane na bieżąco Załączam link http://www.oswkuklowka.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olxxxxyyyy
POLECAM zabiegi pielęgnacyjne przed ślubem. Zadbaj o siebie i swoją cerę przed najważniejszym dniem w Twoim życiu. Nie chcesz wydać na to fortuny? Mam rozwiązanie http://allegro.pl/show_item.php?item=2249087205 . Sprawdzone miejsce, dużo zabiegów do wyboru, możesz być piękna i zrelaksowana za niewielkie pieniądze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia R.
Polecam zespół MAKE ME FEEL www.wokalisci.pl.tl SUPER WOKALE, SUPER MUZYKA, SUPER PROWADZENIE PO PROSTU SUPER SUPER SUPER ZESPÓŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam GALOP w Zielonce pod Warszawą. Super miejsce super atmosfera super obsługa. są 3 różne sale. mała chyba do80 osob srednia chyba do 120 i najwieksza do 200. ale pewnosci co do ilosci osob w tych salach nie mam pewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakreconanarzeczona
a mial ktos wesele w domu weselnym Astra pod warsszawa? Przymierzamy sie z narzeczonym zeby tam miec, ale martwi nas fakt ze nie maja zadnej rezerwacji na 2013 rok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinka33
A mnie się bardzo podoba sala weselna tutaj http://www.hotelponiatowski.pl/. Wiadomo ze w Warszawie i okolicach jest tego sporo ale żeby znaleźć cos wyjątkowego to naprawdę trzeba trochę jednak poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×