Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bea82

starania o dzidziusia od jesieni 2014

Polecane posty

Witam, pisałam już na powyższy temat w innym topiku, ale go gdzieś "wcięło" ;) . Jeśli są kobietki które starają się właśnie o dzidziusia serdecznie zapraszam do dyskusji i wymiany doświadczeń, obaw oraz wspólnego wypatrywania dwóch kreseczek, a potem wyczekiwania na maleństwo :) . Fajnie by było jakby odezwały się koleżanki z wcześniejszego wątku :D Króciutko o mnie ;) , mam 32 lata, dwie córki i dwa poronienia w przeciągu ostatniego roku. Skończyłam właśnie pierwszą @ po zabiegu, jeszcze jedna i ruszamy do boju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueberr36
Jestem. Dzięki za linka. U mnie bez zmian. 21dz.c. czekam na testowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeMeMee
Eeej, co się stało z naszym topikiem?? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Blue :) kciuki trzymam nadal :) Och jestes i Ty MeMeMee super, a juz sie martwilam ze sie nie odnajdziemy ;) Kurcze ja tez jestem ciekawa czemu znikl watek zalozony przez Lune :\ , szkoda bo fajne babeczki na nim byly :) oby znalazly nasz nowy :) jakby co tabelke mam zapisana na laptopie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) rano oniemiałam jak mi się pokazało, że nasz temat nie istnieje. Może uda nam się wszystkie dziewczyny zebrać. U mnie rano krew na wkładce. A przez cały dzień nic... rano temperatura 36.7 a teraz 37... nic nie rozumiem :-( wiem, że ta popołudniowa temperatura jest nie ważna ale zastanawia mnie to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzi :* , z ta krwia to moze taki jednorazowy wyskok ;) , a duzo jej bylo i jakiego koloru ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka średnia plamka. Żywo czerwony kolor, ale jakby końcówka @... Sama nie wiem co to. Ale raczej @ się rozkręci :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzi zaciskam kciuki, zeby jednak to nie @ tylko zagniezdzenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martitka_1
o jejku dziewczyny jak się cieszę, że was znalazłam :) polubiłam was bardzo i aż smutno mi się zrobiło, jak zobaczyłam, że naszego wątku już nie ma...:( ciekawe gdzie go wcięło. Mam nadzieję, że reszta dziewczyn też nas odszuka :) Andzinsan - mam nadzieję, że ta plamka to nic innego jak tylko zagnieżdżenie :) ja czekam na koniec @, jeszcze parę dni i do dzieła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueberr36
Ale sie cieszę że tu jesteście :) z wami o wiele razniej. Łatwiej przechodzić przez to i sie nie poddawać. Dzięki babeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea82 jak dobrze że odtworzyłaś nasz topik :-* teraz z kolei dziewczyny mam brązowe plamienie... jestem totalnie wygłupiona w tym cyklu. Jak nie teraz, to w nowym cyklu będziemy znów się starać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martitka :* Andzi kurcze oby sie nie rozkrecilo :\ , a jesli to pamietaj maje powiedzonko "o jedna @ blizej do dzidziolka" :D wierze ze wszystkim nam sie uda kazdej w swoim czasie ;) !!! A u mnie 6dc i jakies wariacje tak mnie lewy jajnik kluje ze masakra, jak przy dobrej owu :O i na dodatek do popoludnia bylo juz sucho, a teraz jakies dziwne krwawienia/plamienia , oby to nie byla jakas torbiel :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea82 oby to nie żaden torbiel. Im dłużej się staram tym z większym dystansem do tego podchodzę :-) zobaczymy co będzie jutro. Mam nadzieje, że pozostałe dziewczyny nas znajdą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: kasicaaaaaa | 29 lat | termin niechcianej @ 24.09 martitka_1 | 27 lat | termin niechcianej @ 26.09 anulla85 | 29 lat | termin niechcianej @ 01-04.10 Andzisnsan26 | 26 lat | termin niechcianej @ 02.10 Blueberry36 | 36 lat | termin niechcianej @ 03.10 luska22 | 22 lata | termin niechcianej @ 04.10 Laurka22 | 22 lata | termin niechcianej @ 08.10 Dzastinkaa | 22 lata | termin niechcianej @ 09.10 Magda900418 | 24 lata | termin niechcianej @ 15.10 Joaszo | 25 lat | termin niechcianej @ 18.10 tatik1234 | 34 lata | termin niechcianej @ 21.10 Miętówka | 33 lata | termin niechcianej @ ??????? AniaManiaa | 21 lat | termin niechcianej @ ??????? Ineska | 37 lat | termin niechcianej @ ??????? pomorzankaa23 | 23 lata | termin niechcianej @ ??????? bea82 | 32 lata | termin niechcianej @ 28.10 – ostatnia @ i działamy :) x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x PRZYSZŁE MAMUSIE: Lunaa95 | 19 lat | test „+” 12,13 i 17.09 | termin porodu 20.05.2015 MeMeMee | 30 lat | test „+” 19.09 | termin porodu 23.05.2015 annusia00 | ???? lat | test „+” 19.09 | termin porodu 29.05.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To u Was Lunie wyszedł test negatywny przed terminem @ a później pozytywny? Bo wczoraj czytałam jakiś wątek i tam była LUna ale nie doczyta łam do końca... Bo ja dziś test robiłam a termin @ mam na środe i negatywny niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ineska :-) ja dzisiaj tez kupiłam nowy termometr z dwoma miejscami po przecinku :-) będę mierzyła też pod językiem. Wydrukowałam też karte obserwacji cyklu i będziemy działali :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I pamiętacie jak to u niej było z tymi testami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeMeMee
Andzinsan, oby to nie była wredna @! :/ Podobno takie plamienia mogą się zdarzać w terminie okresu, może jeszcze nic straconego Bea, rzeczywiście dziwne rzeczy się u Ciebie dzieją... A ile zwykle u Ciebie trwa @? Gość nie wiem jak u Luny, ale ja np. tak miałam, tylko że ten pierwszy test robiłam gdzieś 8 dpo. Blieberr, cały czas myślałam, że masz nick Blueberry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och jest i INESKA super :D Dziewczynki widze ze zwarte i gotowe do dzialan :) INESKA ja jak mierzylam temp pod jezykiem to tak mniej wiecej w polowie jezyka z lewej str (albo z prawej jak Ci wygodnie, tylko wazne zeby zawsze z tej samej str i w tym samym miejscu) , buzia oczywiscie zamknieta ;) MeMeMee zwykle 5 dni, ale to pierwsza @ po # takze roznie moze byc :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mememee 8 dni po terminie @ wyszedł negatywny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam jeszcze co się wydarzy :-) jak będzie @ to nowy cykl otwieramy i bierzemy się do roboty :-) gościu - MeMeMee pisze o 8 dniach po ovu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
INESKA cala przyjemnosc po mojej stronie :) Dobra laski zmykam spac i mam nadzieje ze tego watku juz nam nie usuna bo sie wsciekne :P , dobranoc wszystkim, a co niektorym owocnej nocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja też się dołączam. Juz myślałam że to ja coś wcisnęłam i mnie blokuje a to jednak topic zniknął. Mam nadzieje ze ten już zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też od tego cyklu zaczęłam mierzyć temperaturę, i tak jak u Ciebie bea to moja pierwsza@po # tylko ja miałam naturalne #. Zwykle mam takie @ 7 dniowe a teraz już 7 dzień i końca nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie z ranca :) Tatik :* , oby @ juz sie u Ciebie skonczyla i za 4 tyg ukazaly sie dwie piekne kreseczki :) A ja prosze dzis o kciuki zeby udalo nam sie podpisac umowe wynajmu mieszkania ;) , a potem jak to mowia "nowy dom, nowe dziecie" ;) . Dzis jak na razie plamien brak, klucie takie tyci, tyci, oby to byla koncowka @ :\ ... , milego dnia kobietki :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×