Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bea82

starania o dzidziusia od jesieni 2014

Polecane posty

Gość pomorzankaa23
No właśnie od dwoch dni nie moge znaleźć tamtego tematu. Dobrze, że od nowa jest temat. Można wpisać termin niechcianej@ 24.10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie jako pierwsza ;) Pomorzanka witaj i Ty, ale fajnie ze juz tyle nas sie odnalazlo ;) liste uzupelnie pozniej ;) MeMeMee :** teraz tylko czekac do polowy listopada na klucze :) no chyba ze sie spreza spoldzielni i jeszcze szybciej wszystko pozalatwiaja :D Dzis juz pazdziernik :O jej jak ten czas zasuwa :) oby tak dalej i niebawem na liscie zostana same przyszle mamusie :D , a wlasnie moze dopiszemy do tabelki wizyty u gina naszych przyszlych mamus ?? Milego dnia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny. MeMeMee no właśnie nie jednorazowe :( i chyba jednak odpuszczę ten cykl bo też jeszcze jeden pełny mi się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luska22
czesc dziewczyny czekam na ten 4 pazdziernik jak na zbawienie, pogoda mnie dobija jest paskudnie ale mam takie objawy jak na okres such sie zrobiło jedyny mankament tego to to że jest mi niedobrze cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueberr36
Dziendobry dziewczyny. U mnie chyba jednak jakąś grypa. Już sama nie wiem. Wieczorem gorączka do 37.6. Wszystko boli każdy miesien. Wczoraj zasnelam o 22...dobrze że dziś mam wolne i nie idę do roboty :) poszukam tego przepisu na szarlotke....miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberry36
Dzieki Andzi :) Juz zapisuje sobie do ulubionych ten przepis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberry36
Andzi a jak ty sie czujesz dzisiaj? Co z tymi plamieniami? Bo u Ciebie testowanie tez mialo byc jakos na dniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luska22
ja czuje sie fatalnie mdli mnie caly czas na dodatek mi slabo masakra jakas wogule czuje sie jakos dziwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie dajcie żyć -już rzygać mi się chce i nie tylko mnie od tego tematu-róbcie sobie te dzieci ale na Boga nie ogłaszajcie tego całemu światu, bo nikogo to nie obchodzi.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: kasicaaaaaa | 29 lat | termin niechcianej @ 24.09 martitka_1 | 27 lat | termin niechcianej @ 26.09 &<•>&<•>&<•>&<•>&<•>&<•>&<•>&<•>&<•>&<•>& anulla85 | 29 lat | termin niechcianej @ 01-04.10 Andzisnsan26 | 26 lat | termin niechcianej @ 02.10 Blueberry36 | 36 lat | termin niechcianej @ 03.10 luska22 | 22 lata | termin niechcianej @ 04.10 Laurka22 | 22 lata | termin niechcianej @ 08.10 Dzastinkaa | 22 lata | termin niechcianej @ 09.10 Magda900418 | 24 lata | termin niechcianej @ 15.10 Joaszo | 25 lat | termin niechcianej @ 18.10 tatik1234 | 34 lata | termin niechcianej @ 21.10 pomorzankaa23 | 23 lata | termin niechcianej @ 24.10 Miętówka | 33 lata | termin niechcianej @ ??????? AniaManiaa | 21 lat | termin niechcianej @ ??????? Ineska | 37 lat | termin niechcianej @ ??????? bea82 | 32 lata | termin niechcianej @ 28.10 – ostatnia @ i działamy :) x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x PRZYSZŁE MAMUSIE: Lunaa95 | 19 lat | test „+” 12,13 i 17.09 | termin porodu 20.05.2015 MeMeMee | 30 lat | test „+” 19.09 | termin porodu 23.05.2015 annusia00 | ???? lat | test „+” 19.09 | termin porodu 29.05.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberry36
Luska wytrzymaj jeszcze chwile. Powiedz mi jakie leki bralas w tym cyklu? Bralas wogole cos? Ja teraz sobie przypominam ze tak fatalnie czulam sie i bardzo dziwnie jak kiedys bylam na clo. nie pamietam calej nazwy, ale faktycznie po ovu mnie strasznie mdlilo... Napisz co bralas w tym cyklu..ja teraz biore castagnusa i oprocz bolu misni i temp jak na grype nic mi nie jest. Tylko te klucia w macicy i uczycie pelnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberry36
Dzieki Bea, ja tez chcialabym aby to bylo to , ale jakos niedowierzam...niedlugo sie przekonamy. Ogolnie onalazlo sie nas 11babeczek z dawnego forum. Fajnie :) Jest juz: Bea Mietowka Pomorzanka Tatik Luska Andzi Alulla Martika Ineska I nasza MAMUSIA MeMeMee daj znac co bylo u gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberry36
Dziewczyny, moze aby zajac czyms glowe i nie myslec o tym caly czas, popiszecie co robicie w zyciu, gdzie mieszkacie, panstwa, miasta? A kiedys moze zorganizujemy jakiegos wspolnego grila juz z naszymi dzieciaczkami :) Ehh marzenia...ide troche polezec w lozku bo znowu mam jakies dreszcze, a musze miec dzis duzo energii bo jak moja coreczka wroci ze szkoly to bedziemy robic projekt...musimy stworzyc jakis teatr :) I nauczyc sie pisania dziesieciu wyrazow na test w piatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luska22
wiesiołka do 16 dnia cyklu ale brałam antybiotyk bo miałam angine w na poczatku wrzesnia i brałam antybiotyk. nie wiem co to moze byc ale najdziwniejsze jest to ze kiedys uwielbiałm mieso teraz go nie znosze zato ogorki kiszone jem tonami jak nie zupa to na kanapke kak nie na kanapke to same wcina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj luska...wyglada na to ze cos jest na rzeczy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberry36
Luska to wspaniala wiadomosc... Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberry36
Oby kochana, oby... bo u mnie jak wiesz juz ponad rok staran wiec juz trace nadzieje. Gdyby nie wasze wsparcie chyba juz bym sie poddala. Martwi mnie ze oprocz grypowych to ja zadnych objawow nie mam, moze troche jem wiecej, ale zawsze tak bylo przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luska22
sama nie wiem ja zawsze mam rozne zachcianki a szczegolnie przed okresem wiec zobaczymy ale to ze mnie mdli caly dzien a szczegolnie rano to juz jest dziwne brzuch mnie nie boli jak przed okresem ale piersi mam wrazliwe juz prawie 2 tygodnie sama nie wiem nie chce sie zawiesc zeby potem nie plakc i sie jakos pozbierac tego wisiolka to pierwszy raz brałam w tym miesiacu wiec czekam do soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starajka1
Witam wszystkie Dziewczyny. Postanowiłam do Was dołączyć jako że czytając wątek doszlam do wniosku ze jesteście chyba najnormalniejsze ze wszystkich Staraczek;-). Mam 27 lat i to mój 1 cykl starań. Próbuję bez temperatur, sluzu i innych "wspomagaczy". Chcę aby to wyszlo jakoś tak samo:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luska22
witaj starajka, normalna grupa no widzisz wszedzie tylko wyzwiska i obrazliwe komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starajka1
No tego nie unikniemy, myślę że trzeba to ignorować:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj starajka :) podaj termin niechcianej @ to dopiszemy Cie do listy :) , a z tymi obrazliwymi komentarzami to juz tak niestety jest i tak jak piszesz trzeba je po prostu ignorowac i sie wcale nimi nie przejmowac ;) , powodzenia w staraniach !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starajka1
Dzięki bea, jak już pisalam nie obliczam dni plodnych, nie nastawiam się na jakis konkretny dzień starań a co za tym idzie nie wiem kiedy bede miala @. Odstawilam tabsy i teraz wszystko się normuje. Zobaczymy co będzie to będzie.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeMeMee
Oooo, Andzinsan, z nieba mi spadłaś z tym przepisem :D ☺☺Ja tu jabłek nakupowałam a tu przepis wcięło ;) To będzie moje 1. ciasto. Jakieś wskazówki? :) Tatik, to rzeczywiście jak czekałaś pół roku to skorzystaj, na pewno na zdrowie Ci to wyjdzie Blueberry, biedaku :/ Ale masz teraz obowiązki :) Mój maluch ma dopiero 1,7 mies. i planuję go niedługo zacząć podrzucać gdzieś na 2 h do przedszkola/żłobka koło mnie. Chciałabym żeby miał kontakt z dziećmi :) Luska, no już niedługo się dowiemy :) Nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeMeMee
Witaj, Starajka :) Bea, dzięki że pytasz :* Zleciła mi rutynowe badania, zbadała, ale to jeszcze wczesna ciąża, potwierdzę tylko usg :) Ale jak mi walnęła wykład czego nie należy zrobić żeby się nie zarazić toxoplazmozą to upadłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×