Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bea82

starania o dzidziusia od jesieni 2014

Polecane posty

Gość blueberry36
Ja to lubię takie pracę plastyczne..tylko strasznie dużo czasu to pochłania :( ale przynajmniej nie myślę.. dziś kupiłam testy i już mnie nosi aby zatestowac..choć wiem że jeszcze za wcześnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martitka_1
bea - możesz dopisać termin @ na 28.10. starajka - witaj :) jesteśmy w tym samym wieku i ja też dopiero zaczęłam starania od września, więc październik to mój drugi cykl starań. Jak na razie też nie stosowałam żadnych obliczeń, pomiarów itp, ale jak widać nie dało to efektów. Nie wiem czy nie spróbować, tak jak dziewczyny, trochę pomóc szczęściu i zacząć sprawdzać temp, testy ovu itp, chociaż też chciałam żeby to udało się tak no wiesz spontanicznie :) tatik miałam podobny dylemat, kiedy lekarz kierował mnie na laparoskopię, szkoda mi było straconych miesięcy, które można by poświęcić na starania... i to nie był tylko jeden cykl jak u Ciebie. Ale teraz się cieszę, nie ma to jak załatwić wszystko przed zajściem w ciążę, niż potem jak dziecko będzie jeszcze malutkie nie móc się nim opiekować przez zabieg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinakotałek
a u mnie się wszystko uspokoiło więc chyba nic z tego i 7 jednak do mnie zawita miesiączka ;/ :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mogę do was dołączyć? Pierwszy cykl starań za mną. Przede mną oczekiwanie na @ która ma przyjść 12 października

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueberry36
Dziewczyny u mnie chyba już po sprawie. Strasznie rozbolal mnie brzuch jak na @. A to oznacza że jutro dostanę. Najdalej pojutrze :( więc zatestuje jutro rano lub w piątek. Nie będę czekać do soboty. Wyć mi sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje nie traccie nadzieji !!! Bo moze jednak sie udalo ;) tylko podchodzcie do sprawy z lekkim dystansem ;) . Ja nadzieje bede miec do ost chwili :), ale nie bede sie zalamywac jak sie nie uda ;) , moje starania zaczelam ponad rok temu i jakos teraz mam juz takie swobodne podejscie do sprawy ;) wierze ze kazdej z nas jest pisane nasze male szczescie, tylko kazdej w swoim czasie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martitka &&&& za nastepny cykl ;) i jak ja to mowie "o jedna @ blizej do bobaska" :) Gosiaczek witaj i szybkiego zafasolkowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :-) padam normalnie. Przyszła @, boli mnie brzuch i głowa. Widzę, że grypowy czas nadszedł. Staram się nie rozłożyć. Rano chlebek z miodem i w pracy herbata z cytryną :-) Blueberry36 a może u Ciebie to nie grypa tylko będą dwie kreseczki :-) ja pracuje w branży przemysłowej, dodatkowo studiuje zarządzanie, jestem z Poznania :-) luska22 trzymam kciuki za Ciebie i testowanko Witaj Starajka1 życzę szybko dwóch kreseczek :) ja na początku też działałam bez wspomagania a teraz zaczęłam mierzyć temperature i prowadzić zapiski oraz brac Castagnus, wiesiołka i Inofolic. MeMeMee ja ten jabłecznik robiłam pierwszy raz :-) wyszedł bombastycznie. Beza najlepsza :-) witaj Gosiaczek201 :-) owocnych starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blueberry36 nie poddawaj się. Bea82 ma rację. O jedna @ bliżej do dzieciaczka :-) głowa do góry Kochana. Trzymam kciuki :-) bardzo mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzi ehhh co za wredota z tej @ :\ no ale oczywiscie nie poddajemy sie i walczymy dalej ;) A wracajac do tematu "cos o sobie" ;) hmmm ... wiec ja od dwoch miesiecy mieszkam z cala familia: dwiema corkami, mezem oraz kotem w DE, wyjechalismy z PL juz na stale, w czerwcu skoczylam studia, a teraz na nowo po malu ukladamy sobie zycie :) , teraz chodze na kurs niemieckiego no i jak juz pisalam niebawem bedziemy sie przeprowadzac, a potem bobo, albo jakas praca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzi to edytuj te posty i wpisz jakas kropke czy cos i zapisz ;) Gosiaczek teraz tylko cierpliwosc, cierpliwosc i jeszcze raz cierpliwosc ;) zajmij czyms glowe, a czas szybciej zleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinakotałek
zaczęłam marudzić że się uspokoiło a tu proszę lekko zaczął o sobie przypominać mój lewy jajnik .. choć po tej stronie na twarzy wyszły mi też krosty więc wątpię żeby oznaczało to coś dobrego . a najbardziej boli mnie to że mój narzeczony myśli że się udało i mówi że w patrolu wysyp dzieci będzie bo jego kumple tak samo będą tatusiami albo już są bo właśnie się narodziło= masakra .. jeszcze gorsza presja a ja sobie wkręcam że napewno się nie udało choć na okres też się nie czuję .. albo już z tego wszystkiego padło mi na głowę i już sama nie wiem co odczuwam ;OOOO pomocy ! nie chce tego 7 NIE NIE NIE ! ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinakotalek
Nie nie żołnierzem saperem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: kasicaaaaaa | 29 lat | termin niechcianej @ 24.09 &<•>&<•>&<•>&<•>&<•>&<•>&<•>&<•>&<•>&<•>& anulla85 | 29 lat | termin niechcianej @ 01-04.10 Andzisnsan26 | 26 lat | termin niechcianej @ 02.10 Blueberry36 | 36 lat | termin niechcianej @ 03.10 luska22 | 22 lata | termin niechcianej @ 04.10 Laurka22 | 22 lata | termin niechcianej @ 08.10 Dzastinkaa | 22 lata | termin niechcianej @ 09.10 Gosiaczek201 | ???? lat | termin niechcianej @ 12.10 Magda900418 | 24 lata | termin niechcianej @ 15.10 Joaszo | 25 lat | termin niechcianej @ 18.10 tatik1234 | 34 lata | termin niechcianej @ 21.10 pomorzankaa23 | 23 lata | termin niechcianej @ 24.10 martitka_1 | 27 lat | termin niechcianej @ 28.10 Miętówka | 33 lata | termin niechcianej @ ??????? AniaManiaa | 21 lat | termin niechcianej @ ??????? Ineska | 37 lat | termin niechcianej @ ??????? starajka1 | 27 lat | termin niechcianej @ ??????? bea82 | 32 lata | termin niechcianej @ 28.10 – ostatnia @ i działamy :) &<•>&<•>&<•>&<•>&<•>&<•>&<•>&<•>&<•>&<•>& PRZYSZŁE MAMUSIE: Lunaa95 | 19 lat | test „+” 12,13 i 17.09 | termin porodu 20.05.2015 MeMeMee | 30 lat | test „+” 19.09 | termin porodu 23.05.2015 annusia00 | ???? lat | test „+” 19.09 | termin porodu 29.05.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinakotalek
No to super :-) i teraz mam ogromną presję by nie zawieść i jego I siebie eh.. mnie też można dopisać do listy jeżeli mnie przyjmujecie do tego grona tutaj. .nie chciana jest na 7.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: kasicaaaaaa | 29 lat | termin niechcianej @ 24.09 &<•>&<•>&<•>&<•>&<•>&<•>&<•>&<•>&<•>&<•>& anulla85 | 29 lat | termin niechcianej @ 01-04.10 Andzisnsan26 | 26 lat | termin niechcianej @ 02.10 Blueberry36 | 36 lat | termin niechcianej @ 03.10 luska22 | 22 lata | termin niechcianej @ 04.10 Ewelinakotalek | ???? lat | termin niechcianej @ 07.10 Laurka22 | 22 lata | termin niechcianej @ 08.10 Dzastinkaa | 22 lata | termin niechcianej @ 09.10 Gosiaczek201 | ???? lat | termin niechcianej @ 12.10 Magda900418 | 24 lata | termin niechcianej @ 15.10 Joaszo | 25 lat | termin niechcianej @ 18.10 tatik1234 | 34 lata | termin niechcianej @ 21.10 pomorzankaa23 | 23 lata | termin niechcianej @ 24.10 martitka_1 | 27 lat | termin niechcianej @ 28.10 Miętówka | 33 lata | termin niechcianej @ ??????? AniaManiaa | 21 lat | termin niechcianej @ ??????? Ineska | 37 lat | termin niechcianej @ ??????? starajka1 | 27 lat | termin niechcianej @ ??????? bea82 | 32 lata | termin niechcianej @ 28.10 – ostatnia @ i działamy :) &<•>&<•>&<•>&<•>&<•>&<•>&<•>&<•>&<•>&<•>& PRZYSZŁE MAMUSIE: Lunaa95 | 19 lat | test „+” 12,13 i 17.09 | termin porodu 20.05.2015 MeMeMee | 30 lat | test „+” 19.09 | termin porodu 23.05.2015 annusia00 | ???? lat | test „+” 19.09 | termin porodu 29.05.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina nie mozesz tak myslec ze MUSISZ byc terz w ciazy bo maz, bo ktos tam !!! kazdej z nas pisane jest dziecie w odpowiednim czasie, a nie wtedy kiedy nam sie to podoba i kiedy my tego chcemy ;) zluzuj troche bo takie myslenie, stres i napiecie nie sluza staraniom i na prawde toz czy bedziesz teraz w ciazy to nie zaley od ciebie ;) , my starajac sie o dziecie mozemy tylko robic wszystko by byly ku temu dogodne warunki :) a co zycie przyniesie to nikt nie wie. Takze luz, jak najmniej stresu, zajac czyms glowe i cierpliwie czekac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinakotalek
Jutro idę do lekarza postanowiłam. .myślicie gdyby coś jednak było to coś zobaczy juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ineska
Hej, witam nowe staraczki :-) Trzymam kciuki za Wasze dwue kreseczki! Lol, moj malż tez jest policjantem :-) i tez drugi miesiac staran przede mna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina raczej jeszcze nic nie bedzie widac, podejrzewam ze jesli jestes w ciazy to na tym etapie jedynie moze byc rozpulchniona szyjka macicy i grubsze endometrium ;) , no ale odpowiedz otrzymasz po wizycie ;) &&&& Ineska kolor zalezy chyba od tego jak sie logujesz, ja sie zarejestrowalam i mam zarezerwowany nick to mam ciagle niebieski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinakotalek
Eh to mam mu powiedzieć o moich bólach jajnika itd albo podejrzeniach że jestem w ciąży czy poczekać co on powie po badaniu mnie?. . I jego stwierdZeniu ze jestem w ciąży czy jednak przed miesiaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×