Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bea82

starania o dzidziusia od jesieni 2014

Polecane posty

Gość luska22
siemka dziewczyna szukam topiku i dopiero was znalazlam. ja czekam do tego 4 ale od soboty takie mam mdłości że masakra nie wiem czy to jakies zatrucie czy poczatki ciązy nie chce sie nastawiac ale tak mnie mdli ze masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueberry36
Też trzymam kciuki za mieszkanko :) ją sie czuje też fatalnie od weekendu. Jakby mnie grypa lamala. Mdłości nie mam...ale testować będę 4go października... Wytrzymam :) miłego dnia dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luska22
ja tez testuje 4 juz nie moge sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeMeMee
Bea, pewnie tak jak mówisz przyczyną jest ta pierwsza @ skoro u Tatik to samo :) Trzymam mocno kciuki za mieszkanko! :) Blueberry, ale ja durna jestem, przecież Ty jesteś pomarańczowa i po prostu zjadłaś literkę w nicku :D ;) Chyba ciąża mi się już rzuca na głowę ;) Luska, zaciskam kciuki żeby to było TO :) Oo, i Blueberry też 4. testuje :) To może będzie podwójna niespodzianka :D Ja dzisiaj lecę pierwszy raz do mojej gin, a na usg dopiero 8.10. Chciałam ze 2 dni wcześniej, ale nie było wolnych terminów :/ Z drugiej strony to może i lepiej, bo 2 raz nie zniosę pustego pęcherzyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak właśnie myślę że ta przedłużona @ to dlatego że pierwsza i nawet bardziej bolesna była u mnie. A ja sobie uświadomiłam że na 13.10 mam zabiegi rehabilitacyjne na kręgosłup na które czekałam pół roku i zupełnie zapomniałam o tym przez ta ciążę i #. No i chyba ten cykl musze jednak odpuścić bo to są prądy, laser, pole magnetyczne w ciąży nie można a to os 13 przez dwa tygodnie czyli zaraz po owulacji by wypadało to jeszcze nic bym nie wiedziała :\ słabo trochę ale to w sumie też ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luska22
oj nie wytrzymam do tego 4 kupiłam test w rossmsnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska wytrzymaj ja jak zrobiłam test 4 dni przed terminem to wyszedł negatywny i nawet w dzień spodziewanej @ był negatywny a 3 dni później już były piękne dwie krechy. Wiec żeby się nie rozczarować lepiej poczekać, albo beta bo to wychodzi szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luska22
zleci dzis juz jest wtorek wiec byle do wekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luska22
a ty kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatik1234
U mnie dopiero koniec@ ale pisałam o 10.06 ze chyba musze odpuścić ten cykl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinakotałek
Hej dziewczyny jestem Nowa i mam nadzieję ze jakoś mi pomożecie. . Owulacje miałam w dniach 18.09-25.09 kochałam się z moim partnerem 15przed owulacja a także 20-21 i dzień po owulacji 26 myślicie że mogło się udac? 2dni po owulacji miałam na wkladce 3 niewielkie kropy krwi .. ogólnie czuje się dobrze jedynie co mi doskwiera to dziwne ciagniecie lewego jajnika od kilku dni ale nie ciągłego, powiększenie piersi bardziej mi widać żyły i ból sutkow jak dotknie (w dodatku nigdy tak nie miałam jeśli chodzi o bole jajników). . Co do śluzu jako takiego nie mam lejacego się tonami zdarzy się raz po raz biały kremowy ..Ale różnie piszą na forach. I nie mam problemów z zasypianiem: ) testowałam dziś rano ale test negatywny , miesiaczke powinnam dostać 7.10 .. a jak wasza pochwa w srodku? Jaka powinna byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzinsan26
Dziewczyny pomóżcie. Czy plamienie przy zagnieżdżeniu może trwać dłużej niż jeden dzień? W niedziele popołudniu beżowa plamka, poniedziałek rano plamka krwi, popołudniu brązowa. Dziś takie ciemne jakby końcówka @... temperatura rano 36.7 - chyba za niska na ciąże... Wariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea82
Luska, blue kciukam za testowanko :) objawy obiecujace ;) oby tak dalej :) Tatik przy takich zabiegach to troche ryzykowne teraz prubowac :\ no ale Twoja decyzja ;) kciukam i tak :) Andzi kurcze nie wiem czy tak dlugo trwa implantacja, takze nie podpowiem, oby plamienia znikly &&&&& ;) Ewelina "nasza ekipa" odpowiadala juz Ci tylko na innym watku ;) , powodzenia w testowaniu. Bardzo dziekuje za kciuki :) , umowa wstepna podpisana i max 1.12 sie wpowadzamy, jupiiii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberry36
Bea super !!!!!! Aby trzymanie kciukow za dwie tluste krechy tez przynosilo takie pozytywne rezultaty. MeMeMee tak faktycznie zjada mi literki gdyz czesto pisze z telefonu I mi slownik plata figle :) Andzinsan...a myslalas moze o tym ze to moze po prostu byc dluzej niz kilka dni. Podobno niektore dziewczyny po zajsciu w ciaze myla zagniezdzenie z miesiaczka...wiec chyba moze to trwac dluzej jezeli mozna pomylic z reguralnym@.....wiec glowa do gory I nie mysl o tym na razie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberry36
Zapomnialam dopisac ze ja specjalnie nie kupuje jeszcze testu...aby nie kusilo...mam za to od wczoraj jakis bialo zloty sluz...co to moze byc...I klucia w brzuchu jak siedam czy wstaje. nie fajnie.... co do tego sluzu to do tej pory kilka dni po ovu bylo bardzo sucho az do samej @ a teraz zupelnie inaczej...myslicie ze mogl to byc wiesiolek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue :* , ja w ciazy mialam takie klucia wlasnie i takie ciagniecia to moze, moze cos z tego bedzie :D &&&&&&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulla85
Cześc dziewczyny, kurcze w końcu udało mi się znaleźc nasze forum:) Przepraszam ze rzadko zaglądam ale aktualnie jestem na urlopie i w tym tygodniu przyzwyczajam synka do żłobka, także troszeczkę mniej czasu żeby zajrzeć, w pracy za to znów za dużo wolnego:) U mnie jeśli czylić 28 dni to jutro powinnam mieć ale nastawiam się że jak do 4 nie przyjdzie to wtedy będę testowała, a póki co leczę zatoki bo już poczułam pierwsze jesienne wirusy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to 4-go mamy trzy testowanka super ;) Andzi, a czy miewalas takie plamienia przed @ ?? Bo jesli nie to moze zrob testa wczesniej i jak sie ukarza II kreseczki to lec do gina bo moze to byc zbyt niski progesteron :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueberry36
Dzięki Bea. Ale raczej sie nie nastawiam. Poczekam jeszcze. Ale raczej czuje sie jak na grypę jakąś :( i do tego cały czas spiaca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam już takie plamienia ale ostatnio ustały. Chyba wróciły, bo test negatywny. Także do boju w przyszłym cyklu ;-) fajnie że dołączają kolejne dziewczyny z naszego tematu. Czekam na Wasze testowanie i trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue no to czekamy z niecierpliwoscia ;) Andzi rowniez czekamy na rozwoj sytucji Kciukam za wszystkie razem i kazda z osobna !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea mój dylemat polega na tym co odpuścić zabiegi czy starania bo pewne jest, ze jedno i drugie jednocześnie nie wchodzi w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miętówka33
wcieło mi gdzies temat luny dziewczyny co u Was :) melduje sie miętówka :) u mnie bez zmian no za wyjatkiem tego ze mam owulacje chyba bo boli mnie jajnik ale ostanio pomagam siostrze z jej synkiem i nie mam czasu myslec o niczym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatik hmmm co by Ci doradzic ;) , moze jezeli Twoje dolegliwosci na ktore masz zlecone zabiegi sa dla Ciebie uciazliwe, albo moga nasilic sie podczas ciazy to jednak warto skorzystac z nich teraz i ten jeden cykl odczekac (miesiac sxybko zleci ;) ), a tym bardziej jesli czekalas na nie pol roku, jezeli jednak to nie jest az tak dokuczliwe to dzialajcie :) Mietowka hellow ;) , super ze masz zajeta glowe czym innym, bo wtedy czas szybiej leci i nawet sie nie obejrzysz a bedzie testowanko :) &&&&& za owocne staranka w tym cyklu :) Dobrej nocki wszystkim i dzialamy, dzialamy, a nie sie ociagamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeMeMee
Chyba wszystkie już jesteśmy, nie? :) Andzinsan, kurde szkoda :/ Ale powinnaś mieć już okres? Czy to Ty pisałaś, że plamisz od 6 dc, bo już mi się wszystko pomerdało :/ Bea, super!!! :) Teraz będzie przeprowadzka, to tamto, głowa zajęta a na koniec bach!-dzidzia :D Dziewczyny któraś z Was podawała linka do fajnej szarlotki na tamtym topiku. Możecie go jeszcze raz wkleić? Ewelina, tak tak, ja Ci odpowiadałam na pytanie :) Blueberry, podejrzana sprawa z tym śluzem, kto wie, może to już są objawy :) Czekamy na to potrójne testowanko dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeMeMee
Tatik, jeśli masz poważne problemy z kręgosłupem to się zastanów. A to jednorazowa rehabilitacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeMeMee
Miętówka, dobrze że masz zajęcie, czas szybko zleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×