Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

uważam że ludzie bez wykształcenia wyższego to PATOLOGIA

Polecane posty

Gość gość

i wszelkie wasze tłumaczenia nic nie pomoga. Dzis byc bez dyplomu to tak jak byc nikim, zerem!Taka prawda jest i pogodzcie sie z tym robole, sprzataczki i kasjerki z biedronki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz prawo uuwazac co chcesz za wielu bucow z wizytowka jako jedynym atutem w zyciu- plci obojga- widzialam w zyciu zeby przyznac ci racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak masz rację, jesteś lepszy od innych ludzi.. JESTEŚ TYM , CO WIDZISZ W INNYCH LUDZIACH. czyli sam jestes patologią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie wmawiaj:) Bo faktycznie człowiek kończący wyższą uczelnię prywatną na profilu hotelarstwo, czy marketing i zarządzanie jest mega wykształcony:) To nie od wykształcenia zależy czy się ktoś ogarnie w życiu, tylko od tego co ma się pod kopułką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ilu ludzi z dyplomem pracuje jako kasjerka. Wtedy to też patologia? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz prawo tak sądzić :) tylko powiedz mi jak sobie wyobrażasz życie za kilkanaście lat, jeśli moda na studia nie minie? 4/5 ludzi będzie miało kwalifikacje do pracy biurowej lub innej stosownej z wykształceniem wyższym, a nie będzie mechaników samochodowych, hydraulików, stolarzy, murarzy, krawcowych, fryzjerek, kelnerów, kucharzy...itd a ci, którzy ewentualnie będą to tacy najgłupsi z najgłupszych bo np tylko tacy moi koledzy ze szkoły nie mają wyższego wykształcenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko TAAAAAKKKKKKKAAAAA jesteś wykształcona że nie rozumiesz pojęcie PATOLOGIA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologia nie, ale głupki owszem. Z mojej klasy to nawet najgłupsi szli na jakieś studia, tylko już totalni analfabeci nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie skończyłam studiów i nie żałuje. Po maturze wyjechałam za pracą na wschód. I teraz co? ja już po ślubie, dom wybudowany, dziecko w przedszkolu, spore oszczędności na koncie a co u tych studiujących z mojego rocznika? bieda, chłopaki na budowach pracują, koleżanki mieszkają u rodziców, nie mają kompletnie nic. A na fb kilka razy ktoś pisał czy bym pracy mu nie załatwiła. Teraz z tym dyplomem to tak jak w kabarecie widziałam jakimś.polski magister pracuje w niemczech, obrywa maliny , w pewnym momencie wychodzi za potrzebą i okazuje się że nie ma papieru toaletowego. Zmuszony sytuacją wyciąga "dyplom" i podciera się nim, po czym stwierdza " w końcu ten papier mi się do czegoś przydał"! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz bardziej Ci po studiach zaocznych albo uczelniach prywatnych zgrywających wielkim mgr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z 10:11, zależy po jakich studiach. Ciekawe też, że na wschodzie aż tyle ci zapłacili. Na Ukrainie tyle płacą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własnie, przez takich jak Ty Polska tak wygląda jak wygląda. Dlaczego ?Złe traktowanie drugiego człowieka-to jest patologia. Za granicą w Anglii przykładowo ,bardzo szanuje się prace na każdym szczeblu, bardzo się też wynagradza. To sie nawet nadaje na jakąs pracę naukową, jak brak szacunku dla drugiego człowieka, wpływa na brak rozwoju na wszelkich szczeblach. Powiem, tak gdy sie pracownika najniższego szczebla dobrze nie wynagradza, wpływa to na całą firmę. Ludzie nie przykładają sie do pracy itd. Powiedz mi, bo tak gdzie w Polsce najwięcej ludzi z wyższych i to prestiżowym wykształceniem jest , czesto korupcja, brak kompetencji, amatorszczyzna. W szpitalach sa lekarze wykształceni,a szpitalę w Polsce są na jakim poziomie?super raczej nie. Nfz-zarząd tam też sa ludzie z wyzszym wykształceniem i co jak szanują pacjenta i jego prawa? Prawnicy, polskie prawi, polskie sądownictwo. Wiesz ile tu jest niesprawiedliwosci i korupcji i kolesiostwa?Ludzie wykształceni prawnicy, ale z rozwalonym kregosłupem moralnym, przekupni.... wszystkie problemy w Polsce z braku szacunku dla drugiego człowieka i jego pracy, TO JEST PATOLOGIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jeszcze bardziej ci co z trudem przebrneli przez gimnazjum z powodu dysleksji dysgrafii i dyskalkulii oraz starych uwazajacych ze biedaczka/biedaczke trzeba zrozumiec bo takie prozaiczne wyjasnienie ajak to ze progenitura jest smierdzacym leniem do nich nie docieralo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I napisała to osoba, która chyba sama jest dyslektykiem.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z 10:15, zero zrozumienia dla mechanizmów gospodarczych i stąd takie brednie. Gdyby sprzątaczka zarobiła lepiej w firmie, to co? Mielibyśmy lepsze szpitale, mniej korupcji i kolesiostwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123333
tylko, że mądrale dyslekcja i dysgrafia jest dowiedziona naukowo mądralo i to nie żadne lenistwo, miałam ambitnych znajomych, ale byki robili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne a dyskalkulii dowiodl polaczkom lech walesa rozdajac po sto milionow to tez dowiedzione naukowo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze....chron Krola i Krolowa :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam ukończone studia wyższe z wynikiem bardzo dobrym do tego mam skończone studia podyplomowe również z wynikiem bardzo dobrym, masę kursów i szkoleń i wcale nie uważam że ludzie bez wykształcenia to patologia. Powiem Ci więcej, znam ludzi z dobrym wykształceniem i nie dość że to patologia to również buractwo.nie ma nic gorszego jak to, iż kasa przysłoni ludziom oczy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodzi o to by sprzątaczka zarabiała tylko co dyrektor tylko o to że i ona charuje i pan dyrektor też. Na wschodzi za sprzatanie dostaje się jakieś 8-12 euro za godzinę a za to naprawdę możesz godnie wyżyć i każdy taką pracę doceni a w pl to doslownie poniżasz się za grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wschodzie 8-12 euro za godzinę sprzatania? Chyba ci się z zachodem pomyliło :). Po to właśnie jest wykształcenie, żeby człowiek rozróżniał kierunki świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patologia76
Tak masz 100% racji, tylko mgr, reszta to szambo, metr mułu zakała ludzkości. Eksterminować bezwarunkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj brat- 30 lat, brak dyplomu bo nie mial czasu na studia, rozwijal firme i dzisiaj zatrudnia 20 ludzi, dochody 5- cyfrowe. Ja- kiedys pilna studentka tyram w urzedzie za najnizsza krajowa. Ktos dobrze napisal, nadchodzi dobry czas na fachowcow, ale musi byc taki czlowiek ogarniety zeby umial poprowadzic swoja firme, przewidziec potrzebne inwestycje itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:18 tak bo wszystko zaczyna sie od doły, jesli j***esz sprzątaczke, nabijasz sie z niej, pokazujesz wyższosc w pracy, ona do pracy sie nie bedzie przykładac, czyli firma nie bedzie swieciła na błysk, to, że masz czysto w firmie, to też reklama dla Ciebie, że dbasz o swoje miejsce pracy. Oddolne mechanizmy . Poza tym ogólnie chodzi o szacunek dla drugiego człowieka. Jesli politycy nie szanują wyborców, oni sobie wyjada do kraju gdzie będa płacic podatki , ale gdzie beda ich szanowac i dawac lepsze wynagrodzenie. W POLSCE BRAK SZACUNKU DLA SIEBIE NAWZAJEM, jak w takie atmosferze może coś dobrego powstać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widać po autorze-szkoła nigdy nie była wyznacznikiem rozumu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, komuś się chyba strony świata pomyliły :D Emigracja na wschód za pracą to byłby hit :D Putin padłby na zawał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, najlepiej działają firmy, gdzie sprzątaczki dobrze sprzątają. Większej bzdury nie czytałam. Dla firmy cenni są kluczowi pracownicy a nie sprzątaczki, sekretarki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×