Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

uważam że ludzie bez wykształcenia wyższego to PATOLOGIA

Polecane posty

Gość gość
bardzo gleboka mysl. Typowa dla ludzi z niskim IQ i malym doswiadczeniem zyciowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy na pewno nie jesteście dorosłe, odpowiedzialne kobiety . Na pewno nie. Jestescie tepe. Bo każdy normalny, dorosły człowiek wie, że każdy zawód na tym świecie jest potrzebny. KASJERKA- obsługuje was w sklepie. Pracuje nawet w niedziele w rej patologicznej Biedronce abyś Ty mogła kupić bułki na śniadanie. LEKARZ- Ratuje życie, a jak Twój bobas zachoruje to go wyleczy. SPRZATACZKA- sprzata abyś miala czysto na ulicy, przy biurku w pracy. Więc nie tylko Twój zawód jest ważny . Dodając ze w biedronce pracują też osoby po studiach, albo po studiach wyjeżdżają za granice bo nie mają kogoś kto ich wkręci w ciepłą posadę. Każdy zawód ma cel, każdy z nas coś wnosi dla świata i innych pracując. Ja osoba bez wykształcenia, z podstawowym mogę Ci to napisać. Warto kończyć studia, warto sie rozwijać, ale warto też zachować w sobie kulturę, doceniać siebie i innych, docenić swoją pracę i innych pracę , a nie zadzierac nosa i sie wywyzszac i obrażać. Tak osoba wychowana, po studiach, mająca swoje życie się nie zachowuje. A tepa strzała która cudem zdała studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cołko prowda
uważam że ludzie bez wykształcenia wyższego to PATOLOGIA i wszelkie wasze tłumaczenia nic nie pomoga. Dzis byc bez dyplomu to tak jak byc nikim, zerem!Taka prawda jest i pogodzcie sie z tym robole, sprzataczki i kasjerki z biedronki! xxx och tłumaczenia nic nie pomogą, o biedni niewykształceni się zapłaczą, bo już biegli ci się tłumaczyć :P Po drugie: Dzisiaj to akurat magisterkę z pierdziologii na prywatnej uczelni w Wygwizdowie może mieć każdy, wystarczy zapłacić :) Po trzecie: Mnóstwo magistrów właśnie pracuje po marketach lub jako robole. Pogódź się z tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cołko prowda to co napisałaś to cołko prowda :P juz właśnie tłumy bez matury zmierzały w kierunku chaty autorki z tłumaczeniami i przemówieniami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inteligencja z wykształceniem często nie idzie w parze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nasza hh29 "obdukcja" dalej tłucze te same kotlety :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia66
Tylko wiesz nie zawsze dyplom czyni z człowieka ,,kogoś,, jeśli już wcześniej był idiotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patologia piecze mi co noc w pobliskiej piekarni pyszny, pachnący orkiszowy chleb i bułki kajzerki, a ja myślałam, że to piekarze :) Jutro tam pójdę i im powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pójdę dalej, bo rozumiem, że patologia zbudowała mój dom, obsługuje mnie w sklepie i w ogóle dba o najbliższe otoczenie hmm... całkiem pożyteczna ta patologia w przeciwieństwie to autorki tematu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest nadprodukacja ludzi z wyzszym wyksztalceniem, wiec tylko ci z najlpeszymi zawodami i najmadrzejsi z nich sa potrzebni. lepiej byc dobrym robotnikiem iczy rzemieslnikiem niz kolejnym pseudomagistrem po Wyzszej szkole byle czego w Pcimiu Dolnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tylko wiesz nie zawsze dyplom czyni z człowieka ,,kogoś,, jeśli już wcześniej był idiotą" Ale jeśli ktoś uzyskał dyplom na uczelni, którą trudno ukończyć i miał jeszcze dobrą ocenę to świadczy że nie jest on idiotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "Ale jeśli ktoś uzyskał dyplom na uczelni, którą trudno ukończyć i miał jeszcze dobrą ocenę to świadczy że nie jest on idiotą. " No nie, też nie świadczy. Może to znaczyć, że ma świetną pamięć na przykład i jest pracowity, ale niekoniecznie błyszczy inteligencją... Miałam takie osoby na roku - które, gdyby im kazano, wykułyby książkę telefoniczną na pamięć, ale miewały problemy z logicznym myśleniem. I miały one dobre oceny na dyplomach... Ba, można nawet być dobrym specjalistą w swojej dziedzinie i dobrze wykonywać swoją pracę, a oprócz tego być kołkiem. Uprzedzając komentarze - bo tutaj sporo osób nie czyta ze zrozumieniem - nie twierdzę wcale, że osoby z wyższym wykształceniem to idioci - tylko, że nawet dobra ocena na dyplomie renomowanej uczelni nie daje automatycznie gwarancji wysokiego IQ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja skończyłam ścisły kierunek na uniwersytecie.do tego kończę kolejne studia na uniwersytecie ekonomicznym.nie uważam się za ą ę ale mam satysfakcję z tego że będę miała w ręce dwa dyplomy, i mam w związku z tym też bardzo dobrze płatną pracę:) czasem warto przysiąść skończyć jakiś dobry kierunek i przy tym pozostać człowiekiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak wielu jest alkoholików z wyższym... Jak dla mnie to patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy jesteście materialistami a materialiści są niewolnikami więc niestety krążycie w kółko, parę latek i mogiła i na co te rozmyślania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo kasjer człowiekiem nie jest. ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskie studia to np.w Niemczech w wiekszosci traktowane sa jak zawodowka,juz sie wszyscy z tych polskich studiow smieja. ja jestem utalentowana krawcowa i zarabiam 2 razy tyle co Polki po studiach na zmywaku,albo pokojowki. Wsadzcie sobie te studia gleboko w tylek. Naturalnie oprocz tych na prawdziwych uniwersytetach tak jak wczesniej bylo w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi koledzy z osiedla którzy nie porobili studiów bardzo dobrze zarabiają. Pożenili się porobili dzieci. Jeden kupił mieszkanie blisko centrum, drugi dom za miastem. Znam też dwóch magistrów po 30 którzy nadal mieszkają u mamusi i pracują w biedrze oraz kilka lasek które z tym wykształceniem i tak są utrzymankami. Zaradność i kreatywność się liczy niestety. Tak sobie mówcie ze patologia. Nie wiem jak bardzo trzeba byś sfrustrowanym by uważać się za lepszego tylko dlatego że wkuwało się formułki przez 5 lat jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgfgdfgdfgfdgdfhdf
Autorko! Pokazałaś "klasę" samym założeniem tego wątku. Brawo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kulturalny, nie palę, nie piję, jestem kreatywny, mam masę zainteresowań. Studia oblałem bo nie miałem głowy do kierunku. I co, tylko dlatego jestem patologią? Osoby które znałem w liceum były leniwe,chamskie, wulgarne a jedyne co ich interesowało to chlanie i zaliczanie lasek. Dziś prawie wszyscy robią lub kończą studia wiec komu bliżej do patologii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślisz może ze więcej coś znaczysz ,bo Masz rozum dwie rece i chec twoje miejsce na ziemi tlumaczy zaliczona matura na piec ,są tacy to nie żart dla ,których jesteś wart ooooooooo mniej niż zero oooo .A jak pochłaniacz w swoim biurze drożdżówka czy pączusie to kto je zrobił co kolega w biurze ,Masz obiadek to co ziemniaczki ktoś musiał zasadzić wykopać pozbierać swinke ktoś utuczyc zabić i przetworzyć żebyś mógł czy mogła sobie pobrać Więc co byś jadła kto by szyk szmatki dla Ciebie gdzie robiła byś zakupy gdy by nie ta jak to mówisz patologia bez wykształcenia Żenujące i poniżej poziomu i świadczące o braku kultury i wychowania.Wróć się do szkoły podstawowej tam uczą szacunku do innych ludzi i świadomości społecznej ,których Tobie jak rozumiem brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie to żenujące
Gdybyś miała odrobinę kultury. nie nazywała byś ludzi w ten sposób.Wykształcenie nie ma nic wspólnego z inteligencją.Uważam ze ty jesteś patologia i zamknij japę prostaczko😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem jednym z lepszych uczniów w swoim liceum ale nie zdecydowałem się na studia tylko 2 lata zrobiłem technika informatycznego i szybko bez znajomości podłapałem etat w tym samym miejscu gdzie robiłem praktyki. Po 5 latach mam 4200 na rękę i czas na czysto hobbystyczne pogłębianie wiedzy innych dziedzin. Wystarczą trochę wiedzy, umiejętności i asertywności. Na razie podoba mi się moje patologiczne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,uważam że ludzie bez wykształcenia wyższego to PATOLOGIA'' A czy ty autorze skończyłeś studia? Jeśli tak, to ciekawa jestem jakie... Wiesz, że nawet moja jedenastoletnia siostrzenica umiałaby napisać poprawnie wymyślony przez ciebie tytuł topiku? Ty niestety nawet tego nie potrafisz. To świadczy o tym, że jesteś osobą o bardzo ograniczonych horyzontach umysłowych oraz niskiej kulturze osobistej. Niestety studia w twoim wypadku nic nie dały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy ma głowę do wkuwania przez 5 lat regułek, choćby ja . Nie palę, nie piję, nikogo nigdy nie udeżyłem, mam szerokie horyzonty, sporo zaintesowań. Znam wiele osób prostszych ode mnie które studiują nawet dość cieżkie kierunki. W czasach gdy internet ma nawet patologia i panuje moda na studiowanie, studiów nie podejmuje nie zacofana mentalnie patologia tylko ci którzy nie mają do tego predyspozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam sporo osób bystszejszych ode mnie, które nie studiują, chociaż ja też nie poszedłem na studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drzewko5
Niestety ludzie bez wyższego wykształcenia to faktycznie w większości to patologia, ale i z wyższym wykształceniem coraz więcej ludzi to przysłowiowa Patologia. Tylko tyle napisze, że wystarczy iść do Sądu to tam dopiero jest Patologia. Dopóki człowiek nie musiał chodzić do Sądu to nie ma pojęcia o takiej tam Patologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa?Ale i tak jesteście patusami,ci z pseudo wyższym wykształceniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie po studiach wykształceni za pieniadze robotników (podstawówka, średnia, studia, komputery, biblioteki, badania naukowe) najczęściej optują za obcieciem "socjali" uważaja, że ktoś inwestował w ich wykształcenie jedynie po to zeby oni mieli z tego korzyści. to smutne jak te nasze współczesne "elity intelektualne" odnoszą sie do ludzi którzy zapewnili im te pozycje. każdy jeden mysli wyłacznie o wkręceniu sie do firm i insytucji które okradaja społeczeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wykłądowców uniwersyteckich też opłacaja głównie "robole" ze swoich podatków chociaz do niczego im potrzebni jak widać nie są. ja nie mówie żebyścuie byli komunistami ale koorfa może okażcie troche wdzięczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×