Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Psiara10

Wybredny pies!

Polecane posty

Gość Psiara10

Moj pies jest strasznie wybredny! Lubi tylko frolic i puszke z pedigree!Poza tym nic mu nie smakuje! Jaka karma powinna jej smakowac? Czym karmicie swoje psy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja swojemu gotuje bo
po sucje=hej ( ktorej nie lubi, ma alergie. Puszki i sucha to konserwanty, pies ma instynkt i wie, co dla niego niezdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwirka680
Moj pies uwielbia winston z rossmana i nic poza tym..+ w c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwirka680
Moj pies uwielbia winston z rossmana i nic poza tym..+ w c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łóóó żesz ty.
a mój po gotowanym non stop ma jakieś sensacje, przeszedł na sucha, jak ręką odjął od razu przytył do odpowiednich rozmiarów( po przebytej babeszjozie i zapaleniem jelit-komplikacja po babeszi- miał problem z niedowaga mimo stosowania się przepisów lekarza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wybrednego yorka
mój york tez jest strasznie wybredny...jadł już royala dla yorków,fitmin,eukanube i zadna mu nie podeszła...potem w jednym sklepie zoologicznym kupiłam mu najlepszą karmę na swiecie orijen która ma az 70% miesa i 30% warzyw i owoców i tez jej nie polubił....teraz je royala dla psów wybrednych i jakoś odpukać ją je...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ma zawsze w misce trochę suchej karmy ale tylko Acana albo Orijen poza tym gotuje mu raz dziennie o tej samej porze dostaje. Pedigree i frolic to syf, oczywiście bez obrazy dla Ciebie czy coś, jak Ci to przeszkadza co pies je (wlaściwie dlaczego?) to jest jeden sposób na wybredne psy. Karmisz psa regularnie? Tzn. dostaje porcje o określonych godzinach? Jeśli tak to po prostu daj mu coś innego o tej samej porze co zwykle, jak nie zje to zabierz michę (oczywiśce nie od razu ale jeśli np zjada w ciągu godziny calość zawsze to teraz po godzinie zabierz jak nie ruszy) i daj dopiero następnego dnia o tej samej porze. Zje, bo będzie glodny, raczej wątpię aby psu coś nie smakowalo po prostu albo jest przyzwyczajony do tego albo cwany ale to w przypadku mięsa naprzyklad :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amant70
Ja nie nawidze kundli! Psy to smierdziele i widze pelno gowien psow na chodniku.Dawaj psu gowno zasmakuje kundlowi.hehe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amant70
Ja nie nawidze kundli! Psy to smierdziele i widze pelno gowien psow na chodniku.Dawaj psu gowno zasmakuje kundlowi.hehe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli Twój pies jest zdrowy, ale ma bardzo wybredny gust, spróbuj podawać mu Animondę (tutaj masz spory wybór rodzajów: http://www.krakvet.pl/zdrowe-dorosle-c-23_201_203_266_268.html), warto też urozmaicać mu posiłki i co parę dni przygotowywać mu coś domowego: gotowaną wołowinę z ryżem i warzywami, ulubione danie większości psów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehheeh nieźle
mysia jak sznuje twoje wypowiedzi to źle radzisz...Chyba ważny jest wiek psa ,co? Przecież jesli to młody psiak to nie karmimy 1 raz dziennie.... Autorko słuchaj ja miałam taki przypadek ze swoim psem ,niejadek jakich mało. Gotowane ,surowe suche ,mokre ..wszystko z łaską.Czasem psy takie sa i już. Zrób jak myszka radzi (o ile to nie szczeniak).Ile razy dziennie karmisz 2,a może 1? Karm o stałych porach i jak nie zje ,to następnym razem podajesz.Nie daje to gwarancji ,bo mój potrafił nie jeść np. z 2,3 dni ,zjadając dosłownie kilka kęsów i juz nic.Sprawdź, czy nie ma robaków(nie zawsze od robaków pies ma apetyt,może być na odwrót).Poszukaj karm smakowitych ,właśnie dla niejadków. W pedigri syfach(czyli wszystkich marketowych karmach) jest dużo wzmacniaczy smaku .Nie jest to wyjście ,bo te karmy są kiepskiej jakości i nie zdrowe.Lepiej dołóż troche (nawet ponad 100-ówke znajdziesz karmy w necie) ,zainwestuj w witaminy,możesz warzywa trzeć na tarce i dodawać. Sprawdzaj różne karmy.Ale nie daj się zwariować-jesli nie ma niedowagi to znajdź dobrą karme i sie jej trzymaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehheeh nieźle
Pomyślałam jeszcze o ruchu.Czy Twój psiak ma dostateczną ilosć? Wiesz jeśli mało się rusza i gnuśnieje w domu,w dodatku je karme z która go przymula. To tak jakbyśmy jedli fast foody i siedzieli w domu non stop przed kompem...Może metodą będzie dobry spacer,ruch zabawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korra26
A próbowałaś bez zbożowych? Canagan powinien zadziałaś, ja zawsze zlecam własćicielom psów tego typu karmy kiedy mamy do czynienia z psem niejadkiem albo kiedy trzeba przestawić go na inny rodzaj pokarmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może ma jakiś problem i je tylko to, co może przełknąć i na swój sposób przegryźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanser
nie ma proiblemu temat zalozony aby reklamwoac najgorsze zarcie czyli canagan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi_007
Moja pinczerka potrafiła kręcić nosem nawet na Acanę. Potem się dopiero do niej przekonała. Ostatnio zmieniłem jej dietę na CANAGAN i wcina aż miło popatrzeć. Producent nowy w naszym kraju ale warty zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazyl0
też myślę, że warto spróbować Canagan. Jak zobaczyłem jego skład (ok 60% mięsa, bez zboża) to stwierdziłem, że trzeba dać mu szansę. Mój pies zjada go z chęcią, a kiedyś karmą gardził i szukał po szafkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj tez byl strasznie wybredny, kupowalam duzo roznych karm, teraz dostaje karme Doctor Dog i mu smakuje, to jest naturalna karma, bez zadnych sztucznych dodatkow, wiec jestem spokojna przynajmniej o to jak sie odzywia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam przygody ze swoim niejadkiem. Zjadł jeden worek jako tako, a potem nie ruszał. Stało i nie ruszył. Wypróbowałam chyba wszystkie karmy na świecie xD Dopiero jak dostał Petvitę to zjada ze smakiem. Już czwarty worek je z taką samą radością jak za pierwszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PsiaFanka
Tylko petvita! Nie ma lepszej bezzbożowej karmy! Polecam z czystym sumieniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×