Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wypełnianie ust

Polecane posty

Gość gość

Czy któraś z Was powiększyła usta kwasem hialuronowym? Mam wąskie wargi, które zawsze chciałam powiększyć. Czy zabieg jest bardzo bolesny? Obawiam się też rozmiarów glonojada, albo marnego efektu, którego nie będzie nawet widać.. Może ktoś polecić lekarza w Szczecinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wypełniania ust no na pewno lepszy jest kwas hialuronowy niż botox ponieważ daje naturalniejszy efekt. Nie musisz się obawiać napompowanych ust ponieważ specjalista będzie wiedział ile wpuścić kwasu. Co prawda delikatna opuchlizna sama z siebie zawsze jest ale przechodzi po kilku dniach. Sam zabieg jest znośny - dużo zależy od tego jaki masz próg bólu :) Ja poddawałam się korekcie ust w gabinecie w Łodzi : http://www.beauty.com.pl/pl/kwas-hialuronowy jednak jak podpytam znajomą, pewnie będzie znała dobrego specjalistę w szczecinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaMayer

Powiększyłam usta kwasem hialuronowym Restylane Kysse. Efekt w porządku, dobre nawilżenie i jędrność. Ktoś tu wspomniał o botoksie. A botoks się wstrzykuje w usta? Mi się wydawało, ze chyba nie wolno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina Hill
Dnia 31.03.2019 o 17:13, Gość MonikaMayer napisał:

Powiększyłam usta kwasem hialuronowym Restylane Kysse. Efekt w porządku, dobre nawilżenie i jędrność. Ktoś tu wspomniał o botoksie. A botoks się wstrzykuje w usta? Mi się wydawało, ze chyba nie wolno. 

Dokładnie efekt super naturalny i nie wyobrażam sobie teraz np powiększac innym kwasem. A powiedzcie mi co stosuje podczas zabiegu Wasz lekarz? Bo u mnie np stosuje Custom pack od restylane, gaziki, czepek itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna

Ja zdecydowałam się na zabieg wypełnienia ust za pomocą Fillmed MHA-18. Bardzo ładnie mam wymodelowane usta, kształt jest równy i ładnie sa powiększone. Polecam klinikę w której byłam na zabiegu MTT Estetica w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie dobrym wypełniaczem ust jest Restylane Skinbooster. Mega efekt, naturalny, bardzo zadowolona jestem z tego  zabiegu. moje uta są pełne ale naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×