Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zarabiam 4000 zł nettto poznam kobiete o to moje wymagania

Polecane posty

Gość gość

4000 zl :) ale nie musze placic za dom i jedzenie firma placi ale dobra mniejsza z tym kasa nie jest najwazniejsza no ale co do wymagan to :) kobieta od 18 lat mysle ze to min. wyglad mhm dla mnie jest 2 planowy cechy charakteru uczuciowa kochajaca wierna taka mala cecha ktora mnie uszczesliwi to wazne zeby byla dziewica z jakiej czesci polski no mazowsze ale moze byc inna czesc kraju o sobie wysoki brunet oczy piwne :) opiekunczy cieply ogolnie romantyk stapajacy po ziemi zostawie swojego maila na wszelki wypadek lukasz151983@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się nadaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez jestes prawiczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kogo masz na myśli mówiąc "też"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem prawiczkiem :) zreszta nie chce o tym gadac :) szukam milosci nie wiem czy tu znajde ale postawnowilem skorzystac z wolnej chwili od pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile lat ma autor tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem w kwiecie wieku to juz czas na zakladanie rodziny :) wybudowanie domu ale nie mam swojej milosci wiec po co mi to wszystko te wszystkie dobra wiek 30 lat skonczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to sobie zarabiaj :) powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam nie jesteś prawiczkiem, a od kobiety wymagasz dziewictwa? hipokryta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9000 zl chyba na koscistej dupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jestem hipokryta :) ... ale ja nie o tym uwazam ze kazdy zasluguje na milosci i szczescie i skoro czulbym sie taka kobieta szczesliwy a nie z inna to lepiej o tym wspomniec na samym poczatku czy po roku znajomosci i narobic komus nadzei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mhm napisalem 4000 zl no przepraszam :D ale czy jedna praca wyklucza inne zrodla dochodu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za debil wymaga 18 letniej dziewicy przeciez takich nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm...podsumowując twoje wymagania to zapewne właściwie wystarczy, że będzie pełnoletnią dziewicą. Jak się zakochasz, to będzie ci się wydawać uczciwa i pełna miłości, a wierności to żadna nie zapewni z góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahaha ubawiłam się :D 18 letnia dziewica hahahahahaha gdzie ty żyjesz, wśród amiszów se poszukaj, może znajdziesz hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdaje sobie ze takich kobiet jest malo :) ale chyba mam zezowate szczescie :) kobieta diament :) prawie bez zadnej skazy bez zlych doswiadczen dziewczeca i nawina :) chcialbym taka osobe chronic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale zdajesz sobie sprawę z tego że po 1 seksie z tobą dziewica już nie będzie? poza tym dziewice są najgorsze, nie młode ale te które trzymały cnotę ćwierć wieku - jak w końcu mają faceta to tej jeden im nie wystarcza i zdradzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są 18 letnie dziewice ale analne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn ja wierze w to ze jest gdzies dziewczyna ktora sie szanuje moze nie ma 18 lat moze jest w innym wieku ktora wierzy w milosc tak jak ja :) wiem ze to troche brzmi jak hipokryzja ale trudno byc z kims tylko z powodu dziewicta nie oszukujmy sie to nie wszystko oczywiscia kazdy ma prawo do swojej opini i jesli ktos tak pisze ze nie ma juz takich kobiet no coz to ma prawo uwazac ze kazda sie puszcza z 1 lepszym a jak narazie to zycze wam milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 tysie i 18 dziewica buahahahhaha.Królewiczu przy tej stawce to przechodzona 28 przy dobrych wiatrach, na mazowieckie warunki jesteś dziadem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli wg autora kobieta po 1 seksie staje się bezwartościowa, nieuczuciowa, niewierna, przestaje wierzyć w miłość itp :O jesteś chory psychicznie, tylko chcesz kupić dziewictwo, ale za takie nędzne grosze nie licz bo te młodki które handluja dziewictwem są bardzo wyrachowane. tylko pogratulować, że w twoim mniemaniu dziewica oddająca cnotę za kasę jest bardziej wartościowa od kobiety która miała partnera któremu oddala się z miłości i myślała że z nim spędzi życie, ale została skrzywdzona, oszukana i porzucona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem kobietą, zarabiam miesięcznie 9000-12000 netto mam swoje mieszkanie dwupoziomowe, firmę i dobre auto z czym do ludzi chłopcze... twoje zarobki to ja odkładam na egzotyczne wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to jest 4 kola buahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor to stary pryk kawaler ktory ma juz swoje przyzwyczajenia i wydaje mu sie nagle ze rodzine trza miec... z takim mysleniem zasciankowym jakie prezentujesz to ty se mozesz co najwyzej miec kogos na chwile i kazda normalna kobieta bedzie uciekala od ciebie bos jest prosty niczym euglena zielona. to zalosne pisze ile zarabia i uwaza ze jest to dobrym argumentem zeby znalezc odpowiednia kobiete ,ogarnij sie i to szybko bo juz starawy jestes a 18 nastki to musz uczyc sie i studiowac a nie z takim starymi prykami zadawac sie ,ty mozesz miec co najwyzej ryczaca 40 latke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja poznałem ostatnio całkiem sympatyczną z wyglądu 28-letnią dziewicę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor chyba z podlaskiego, skoro uważa, ze 4 k to dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla gimbazy to duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja córeczka , dziewica za miesiąc 18 , ale jakby mi przyprowadziła takiego debila to by wyleciał z futryną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez szukam mezczyzny
ja mam 26l, dziewica, szanujaca sie, wrazliwa, uczuciowa, spokojna ... szukam mezczyzny, ktory nie bedzie mnie traktowal przedmiotowo, czyli nie bede mu sluzyla jedynie do zaspokajania sie ... nie szukam kasy, ale milosci, szanujacego mnie partnera i niestety powodzenia nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
__przepraszam pomylilem sie nie 4 tysie ale 40 0000 zl no dobra jestem dziadem no i co wystarczy pomylici sie o 0 zero i ludzie odrazu maja was za zero to widac jacy sa polacy robia wszytsko dla kasy zero honoru i szacunku nawet do siebie }} nie pisalem ze kobieta staje sie bezwartosciowa :) napisalem ze taka kobieta nie sprawi ze bede szczesliwy i tyle nic wiecej pozdrawiam nie chce niczego kupowac nie ma takiej kwoty za ktora mozna by kupic czlowieka w moim przypadku jestem nie do kupienia nie traktuje ludzi przedmiotowo szanuje wspieram kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×