Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zarabiam 4000 zł nettto poznam kobiete o to moje wymagania

Polecane posty

Gość gość
chcialbym poznac kogos sympatycznego i nic wiecej :) pewne rzeczy pisze celowo przyznaje sie do tego ale no coz ... nie powiem dlaczego jestem w pewnym sensie psychologiem lubie testowac ludzi sprawdzac ich reakcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I Ty śmiesz nosić brunetną czuprynę?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie i ja się nadam! Po 4porodzie zrobiłam sobie operację i odtworzono mi bonę dziewiczą! 18lat już skończyłam i jestem z Polski!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w takim razie wychodzi ze p********i z was materialisci i nie znacie innych wartosci niz kasa mam na mysli takie inne warto sci jak uczciwosc troska o innych wiernosc lojalnosc jestescie s////i skoro tak mi napisalisice ! pytanie za ile sie sprzedacie zeby cos dostac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do ryczacej 40 to juz mialem i matki z 4 dzieci tez mialem nic z tego nie bylo ... a nie chce wiecej marnowac czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie serio Ten topik to na serio tak? Topiki na kafe wymyślają góra 3 osoby żeby wejścia nie słabły Oni tutaj zarabiają na reklamie w takim systemie że, im dłużej tutaj siedzisz tym lepiej. Nikt nie uwierzy w wiarygodnośc twojego ogłoszenia matrymonialnego..:( przykro mi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci są fantastyczne prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa..... Kobieta tylko wymaga kasy,super wyglądu przebojowosci,zawsze bierze lepszego od siebie,a od niej nic nie wolno wymagać, nawet dziewictwa-facet ma dac od siebie wszystko i mieć wyruuchana na wszystkie boki laske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety to hipokrytki i potrafią tylko wymagać nic nie dając od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież to ty głupku masz wymagania, napisałeś je w pierwszych słowach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze to ogloszenie jest autentyczne :) jak najabrdziej ... szczere otware itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wy mierne chlopaczyny co dajecie skoro nic nie macie a wymagacie atrakcyjnego wygladu kobiety, zeby was kochala, umiala gotowac, byla inteligentna, zaradna, byla dziewica:O a sami nic od siebie to juz nie laska nie?? jelopy by tylko wymagali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćja
jacy materialiści, to autar ogłoszenia już w temacie podał ile zarabia myśląc, że na to złapie jakąś panne - żałosne..... a te wymagania to o kant tyłka, nie musi być inteligętna, wykształcona, zaradna, z pasjami bo po co - takiej kobieta nie da się wychować, tylko młoda, niedojrzała, zapatrzona w starszego faceta z kasą da się wychować ..... hihihiii myślę że to właśnie o to chodzi autorowi.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze chce zeby byla inteligetna :) gdybym chcial hipokrytki to poszukalbym sobie panny z przebiegiem :) a tak chce tej jedynej ktora mi sie odda :) i bedzie ze mna na zawsze milosc sie liczy i to jest najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćja
...to po co piszesz o kasie, ile zarabiasz, jeżeli szukasz miłości?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewicy dlaczego :) bo chcialbym poczuc duza wiez emocjonalna doznania ida razem z wiezia w parze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisalem o kasie bo mam swoje ukryte powody i tyle nie moge ich wyjawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćja
....ale po co piszesz ile zarabiasz????? nie rozumiem co to ma wspólnego z miłością, doznaniami i więzią.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdybyś chciał hipokrytki takiej jak ty to wziął byś kobietę z przebiegiem takim jak twój? chcesz dziewicy to trzeba było trzymać prawictwo oszołomie. co ty możemy zaoferować młodej inteligentnej i uczciwej dziewczynie? choroby weneryczne? na ciebie poleca tylko wyrachowane materialistki będące tzw dziewicami analnymi i oralnymi. porządna dziewczyna nawet na ciebie nie spojrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćja
może dlatego tego nie rozumiem bo nie jestem dziewicą, a wszystkie dziewice to zrozumieją :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On pisze ilevzarabia bo kobiety kochają z wygląd,przebojowosc i kasę co nazywają zaradnoscia Ps.on hipokryta? A jakie wy macie wielkie wymagania a nic w zamian nie dajecie Facet ma być przystojny,umięśniony ,śliczny na buzi,być przebojowy,mieć tabun kolegów i fajna przeszłość,mieć kase-zawsze większa od kobiety,dom,samochód,być pewny siebie,umieć się bic,wszystko zrobić,załatwić A w zamian zawsze ma gorszą i mniej atrakcyjna partnerkę od siebie, i jeszcze musi w mawiać kobiecie ze nie jast tak bardzo beznadziejna jak w zeczywistosci ,ze jej obowiązki na poziomie licealisty SA na równi z tym ze on ogarnia całe życie ,mimo ze kobieta z racji wybierania partnera nie ma najmniejszych skrupułów i prowadzi twardy bezlitosny przesiew wybierając na partnera faceta zawsze lepszego od niej (w najgorszym wypadku równego z nią),wypędzając gorszych osobników (często takich po prostu na jej poziomie) Boli was bezlitosne zblazowane z zawyzonym mniemaniem ppotworki te dziewictwo bo to jedyny wymóg jaki może postawić facet a pd was wymagałby jakiegokolwiek poświecenia i groził by tym co dotyka każdego faceta -grozba degradacji z puli godnych do związku z danym partnerem Ale nie facet ma wszystko zrobić za kobietę, nie zauważać tego jak bardzo jest gorsza od niego i jakie na wysokie wyobrażenie o sobie i znosić to ze wczesniej jakiś facet dymal jego pannę,obspermial jej twaz ,był w niej pierwszy ,a on musiał na nią pracować cale życie by nie pobiegła do innego Hipokrytki.....ale taki mamy świat i prawo karne/moralne ze daje się tylko przywileje kobietom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ggg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nocny
słyszałem, że autor tematu obstalował u kowala pas cnoty dla małżonki-dziewicy. wielce starowny, nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne szukasz miłości ? za kasę żenada nie kumam takich facetów . Porażka życiowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troche mi sie nie chce wierzyc , ze 30 letni facet pisze takie bzdury na kafa. Chyba , ze jestes tak inflatywny , albo jestes psycholem, ktory szuka jakies naiwnej. Ty nie radzisz sobie w realnym swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak weźmiesz sobie dziewicę to na pewno za jakiś czas chętnie spróbuje z innym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem i tez mi to podchodzi pod psychola , nie znam ludzi w wieku 30 lat ktorzy by reprezentowali taki poziom. Ogarnijcie sie dziewczyny bo tam po stronie komputera siedzi niezly czub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty chyba jakis uposledzony jestes chlopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość 2014 07 10  13 35
no ale duzo kobiet seks bez milosci juz uprawialo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×