Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zarabiam 4000 zł nettto poznam kobiete o to moje wymagania

Polecane posty

Gość gość
bo nie chce byc porównywany :) to po 1 a po 2 moja 1 dziewczyna nie byla dziewica i strasznie mnie zawiodla do dzis mam niesmak z tego zwiazku a przy dziewicy jestem pewien ze bede spelniony i szczesliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie dość ze dziewica to musi byc prawdziwa katoliczka. Inne dziewczyny jak zasmakuja sexu będą chcialy zobaczyć jak jest z innymi. Rzadko kiedy juz z pierwszym facetem imie sie,czerpać cala radosc z,sexu. Moi ponad to uwazam ze na dziewice zasluguja tylko prawiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś jakiś desperat. Nasłuchałeś się czy naczytałeś że podaje się wysokość zarobków Przecież ta wysokość nie jest wiecznie taka sama Raz pod wozem raz na wozie..Para to przyjaciele na dobre i na złe Też na ZŁE!!Więc deklaracja jest bez sensu Myślące dziewczyny dobrze wiedzą że największe znaczenie ma twój charakter a tu widać że chcesz dobrego i stabilnego dużo dla siebie i taki bardziej egocentryk z ciebie Jak wam coś nie pójdzie to głowa w piasek a wina to jej była bo zła kobieta była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem egocentrykiem tylko Sangwinikiem a to duza roznica :) wez jeszcze doczytaj na temat psychologi albo sie nie baw w psychologa wez sie za cos co dobrze ci idzie gotowanie zmywanie pranie sprzatanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes debilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej przepraszam was moje mile panie tak naprawde zalezy mi zeby byla prawdomowna tak jak ja i kochajaca wierna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ja przpraszam ale dziewica to moje marzenie silniejsze niz wszystko inne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×