Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Bolek

Zarejestrowani
 • Zawartość

  2498
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

83 Excellent

O Bolek

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Facet nieśmiały ma też często niską samoocenę, nie ma wielkiego doświadczenia z kobietami, a te które miał były złe. Nawet jak sama zaproponujesz mu randkę będzie sobie kombinował że przecież możesz mieć lepszego, może dla beki się z nim umawiasz itp
 2. Dużo żelu i najpierw zabawa korkiem analnym z pompką, przygotuje otworek pod większy rozmiar. Dalej twierdzę że wszystko jest w głowie, dlatego po alkoholu jest łatwiej, kobieta nie spina się i nie na moralniakow wewnętrznych.
 3. I w koło to samo. Zdecydujcie się, facet ma zarabiać krocie(myśliwy) bo tak było od zawsze a kobieta nie pracuje tylko zajmuje się domowym ogniskiem i podsyca ogień, czy podział obowiązków i oboje mają zarabiać tyle samo.
 4. Najezdzam na te roszczeniowe kwoki ale prawda jest taka że w przyrodzie i takie okazy są potrzebne. Gdyby nie moja pierwsza roszczeniowa żona nie był bym w tym miejscu co jestem i nie miał tego co mam. Byłem młody, strasznie zakochany i jej gdakanie "więcej, więcej, chce więcej" wtedy mnie mobilizowało do działania by dogodzić księżniczce. Tyrałem jak wół, mi się udało, w odpowiednim momencie pozbyłem się księżniczki która odeszła jak przyszła z jedną walizką, no może z 3 + samochód a ilu jest mężczyzn których taka baba ogołoci do zera? Ilu zostaje z niczym po latach ciężkiej pracy?
 5. I tu się niestety mylisz , taka tempa dzida nieraz dochodzi do wniosku że nie ma nikogo do kochania to robi sobie dzieciaka. Potem latami krzywi psychikę biednego dziecka.
 6. Idiötek nie ma zbyt wiele ale są tak sprytnie rozstawione że człowiek ciągle na nie wpada... Myślę że na tym forum jest kilka sztuk ale za to udzielających się extremalne, zmieniających nicki i zaśmiecających każdy temat swoimi "mądrościami"
 7. A w odwrotna stronę to już ok, hipokryzja kobiet. Założę się że ta paniusia od 5k gdyby jakimś cudem była z gościem który zarabia 3k traktowała by go jak szmatę, musiał by być na każde skinienie jak niewolnik bo ona go SPONSORUJE
 8. No i jak zwykle obracanie kota ogonem i kombinacje. Mowa jest stricte o zarobkach, kobiety na tym forum twierdzą że zarabiający 4000 to gołodüpiec, niezależnie jaki jest i jak wygląda - nie chcą takiego biedaka, by "normalnie" żyć potrzeba im kilku tysięcy więcej. Gdy przytoczyłem dane (których sam nie byłem świadomy) że zarabiający 4k jest bogatszy od 80% społeczeństwa polskiego to nagle zmiana że może być ale musi być miły, kochający, pomocny itd. - czyli co? Jak zarabia 8k to już nie musi? jak 15k to może być chamem i burakiem? Prawda jest taka że kobietom ( całe szczęście tylko na kaffe) się we łbach poprzewracało, żyją w nierealnym świecie oderwanym od rzeczywistości, to ich sprawa i było by ok jeśli cicho czekały by na swojego szejka. Problem z tym że wyśmiewają i wyszydzają wszystkich którzy wg nich są "golodüpcami" a do tego wmawiają innym kobietom te brednie.
 9. To wszystko jest w mózgu a nie w tyłku, jeśli kobieta chce spróbować otworzy się na nowe to będzie jej dobrze, jeśli jest na nie to zawsze będzie ja boleć, anal, fisting, głębokie gardło wszystko jedno.
 10. Jaki układ? Układ jest jak od początku tak robią, to poprosi otwarte małżeństwo, do pewnego momentu można zabijać rutynę w secie różnymi pomysłami, po jakimś czasie trzeba włączyć osoby trzecie, jedni swingują inni bawią się w cuckold a tutaj bawią się w ten sposób. Lepiej bawić się z innymi, nakręcać się i mieć udany sex po tylu latach niż patrzeć tylko tempo w tv i bzykać się na sztukę raz na kwartał.
 11. Może gdyby była córką twojej matki by dawała na lewo i prawo. Chcesz być sama to badź, lepiej dla facetów ale nie wnawiaj wszystkim że ludzie że średnia krajową to nieudacznicy bo co powiesz wtedy o 80 % społeczeństwa którzy nie osiągają średniej krajowej? Przypominam że tylko 17% ma średnią i powyżej. Mają też honor i dumę, nie klękają przed kolejnymi szefami i nie ciągną druta byle tylko wspiąć się o szczebel wyżej w korpo karierze tak jak ty. Można ci tylko współczuć że od najmłodszych lat miałaś w około siebie takich mężczyzn jakich odpisujesz (pewnie dalej tylko takich spotykasz) a o moją córkę się nie martw, ma o wiele więcej w głowie niż ty.
×