Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Bolek

Zarejestrowani
 • Zawartość

  6338
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

731 Excellent

4 obserwujących

Ostatnio na profilu byli

8917 wyświetleń profilu
 1. Przeciez jest ok. Jeśli odejdzie to dlatego że on nie chce ślubu i dzieci. Logiczne że odejdzie po to by ten ślub i dzieci z kimś urzeczywistnić, jeśli by miała odejść i być sama to tylko sobie pogorszy, nie ma ślubu, nie ma dzieci i do tego nie ma partnera.
 2. A mamusia wybrała już sobie trumienkę? Dębowa czy sosnowa? No nikt nie żyje wiecznie ale mamusia już bliżej niż dalej, jakąś kwaterkę na komunalnym też warto by było ogarnąć a nie zajmować się wyglądem innych....
 3. Przypomnij sobie co on mówił na początku, chciał dzieci, ślubu czy nie chciał papierka? Bo Ella niektórych kobiet jest to od takie gadanie- ona na pewno go zmieni... nieraz jednak się nie udaje.... Jesli facet nie chce ślubu i dziecka ( kiedyś mówił że chce) tzn że nie do końca ci ufa, nie wie do końca czy to ty, być może ma paranoję a być może zawiodłaś go kiedyś i nigdy tego nie naprawilaś, było minęło żyjemy dalej. Zadasz mu pytanie prosto z mostu a on powie że nie (wszystko jedno jaki powód) co zrobisz? Mam 35 i muszę zajść w ciążę - odchodzę do o tego który mnie zapłodni? Wszystko jedno jaki bo i tak w przeciągu kilku miesięcy go nie poznam dobrze?
 4. Bolek

  Potwierdzam że 40stki są zboczone

  To chyba zależy od pokolenia i czasów w których się dorastało, wyzwolenia... Dzisiejsze 40-45 naprawdę są wyzwolone, bardziej niż 35 i 50, 20 lat temu też słyszałem o 40, ale wtedy były daremne
 5. Bolek

  Wspólny profil a zwiększone pożądanie ?

  Jeśli oboje tego chcecie to po co te pieprzenie o podglądaniu profili? Brak szczerości wam zaszkodzi, jeśli tu nie jesteście szczerzy to do samych siebie wcale. Albo zakładacie profil razem i pieprzycie się na całego z innymi co rozbudzi też wasze pożycie, albo jedno z was chce i kombinuje by drugie też chciało - efekt podobny, będziecie się z kimś pieprzyć ale wasz związek niedługo się rozleci.
 6. Nigdy nie stworzysz związku, jesteś typem kobiety u której motyle w brzuchu muszą napiërdalac, a jak się uspokoją to zaczyna ci się nudzić i masz pretensje do faceta że nic nie robi by znów wrzało. A związek to nie ciągła adrenalina zawsze potem jest spokojne zycie
 7. Bolek

  Brak chęci ?

  Ich związek zaczął się od sexu, coś tam wyszło ale wg mnie sex był głównym filarem, jeśli szybko się nie naprawi - nie ma szans by istniał.
 8. Bolek

  Brak chęci ?

  Nie dość że dużo starsza, z zerowym libido to i tak ten związek wyleci w powietrze. Więc co najwyżej skróci się agonie
 9. Bolek

  Wspólny profil a zwiększone pożądanie ?

  Pewnie zbiornik. Któreś z was nie jest szczere i chce więcej a oglądanie fotek to okres przejściowy, finalnie któreś z was (lub oboje) chce by dołączyły do was osoby trzecie.
 10. No jak to gdzie? Ze mną są wszystkie moje dzieci.
 11. Z jedną kobietą czekaliśmy aż wszystko się wygoi a miała ochotę już miesiąc po porodzie. Druga kilkanaście miesięcy i to jeszcze postawione na ostrzu noża. We łbie madka polka i żadne tam zmęczenie i inne dyrdymaly - to tylko wymówki. Wziolem parę dni wolnego, zajmowałem się wszystkim, wyspana , wypoczęta, masz tu kasę, kosmetyczka, fryzjer, nowe ubrania - znikaj... wróciła z zapasem pieluch i ubrankami a było to z 8 miesięcy po porodzie, no i oczywiście zmęczona bo ja nie rozumiem że jest dziecko... Tak że góra pół roku a potem ostro się burz!
 12. Bolek

  Brak chęci ?

  Nie musisz od razu zdradzać ale poszukaj młodszej by wzbudzić zazdrość, powinna sama się ogarnąć czując zagrozenie
 13. Bolek

  Fetysze itp

  Spoko, spytam żony czy chcę dodatkowo zarobić, zrobi przelew od razu za 20 litrów (40 butelek) wyśle ci od razu karnistet moczu
 14. Bolek

  Wspólny profil a zwiększone pożądanie ?

  A w jakim celu? Zakładacie profil jako para i czego szukacie? Coś tam w opisie trzeba napisać/ zaznaczyć
 15. Bolek

  Dziwne zachowanie po alkoholu itp

  Nie no, już możesz zacząć planować ślub, 3 dzieci, domek z ogródkiem...
×