Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Bolek

Zarejestrowani
 • Zawartość

  482
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

17 Good

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Skoro było tak wspaniale to dlaczego szukasz nowego związku? Chyba je jesteś wdowcem to ok, bo tamten związek pełen wolności nie miał prawa się rozlecieć.
 2. Co proponuje? Chcesz być w porządku? Pomyśl czego byś ty zarządzała od współlokatorki gdyby mieszkanie było twoje a koleżanka miała by się wprowadzić. Nie porównuj ile stracisz bo u mamy taniej, porównaj sobie ile by ci zostało z wypłaty gdybyś mieszkała z koleżanką. Na pewno z chłopakiem wyjdziesz na plus, nawet jak kiedyś się rozstaniecie. No chyba że przy rozstaniu chcesz mieć same zyski jak z historii powyżej, rób jak uważasz.
 3. I jeśli ta dziewczyna nie jest twoja żoną i jesteś teraz wolny dla autorki jesteś puszczalskim facetem.
 4. To zaczyna być już chore, wyliczajcie sobie wszystko pranie sprzątanie obiad, on cię zawiezie do sklepu - wrzucasz do jego skarbonki kasę jak za taxi, ty mu zrobisz pranie on wrzuca do twojej jak za pralnię. Oczywiście dwie lodówki zamykane na klucz, spisywane liczniki po każdym użyciu wody lub gazu. Do tego chcecie doprowadzić????
 5. Wiem że jest coś takiego jak urynoterapia, ale tam musi być wyselekcjonowany mocz po odpowiedniej diecie, wygoogluj sobie.
 6. Bolek

  Związek to strata czasu

  Super jest być w związku. Niestety zanim stworzymy związek idealny który nam odpowiada często musimy wcześniej przerobić kilka nieudanych i toksycznych związków, zawsze po takim związku dochodzimy do wniosku że lepiej być singlem.
 7. Bolek

  Zasnęła w trakcie...

  Włącz ciekawy film, daj słonecznik do dłubania może w trakcie nie zaśnie
 8. No to jesteś rogaczem, skoro żona ci wmówiła że to twoja wina i wszystko jest wg ciebie ok, to rogi będą rosnąć i rosnąć, będzie cię zdradzać reguralnie
 9. Bolek

  Oddam żonę

  I wszystko jest ok gdy przechodzą powoli przez wszystkie stadia dominacji, wiadomo że jest chęć przekraczania kolejnych granic, aż do wystawienia jej na autostradę (bez brania kasy) lub podstawienia kloszardowi i oboje czerpią z tego przyjemność. Niestety często zaczynają od końca (prawie) pomijając inne etapy, które potem nie sprawia im przyjemności.
 10. I jeszcze jedno, autorka (zakładam że dziewica) znajduje w końcu wymarzonego prawiczka, budują związek, sypiają ze sobą, niestety im nie wychodzi i związek się rozpada. Czy on i ona są już puszczalscy? Bo wg waszych kryteriów tak.
 11. Prawiczek = taki którego żadna nie chciała, można mierzyć w promilach tych którzy mogli uprawiać sex a nie chcieli bo trzymają do ślubu. Atrakcyjny = ma wokół siebie wiele chętnych kobiet które go chcą zaciągnąć do wyra. Te dwa pojęcia się wykluczają
 12. To nie jest kwestia kochania i ojcostwa, tylko różnic w sposobie wychowywania dzieci między tobą i partnerem. Twój partner zachowuje się zupełnie normalnie tak samo jak inni ojcowie. Dlatego dzieci wychowane bez ojca mają całkowicie inne wychowanie niż z pełnych rodzin, ciesz się że partner nie olewa twojego syna i chcę by wyszedł na ludzi.
 13. Odejdź od partnera i wychowuj syna po swojemu a gwarantuje ci że za 3-4 lata będzie przychodził nad ranem pijany lub naćpany a jak się odezwiesz to dostaniesz od syna po łbie.
 14. Moje dzieci też próbują kombinować w nocy, mają czas do 22 ale zawsze potem chcę im się pić, stać, muszą coś sprawdzić itd by tylko przedłużyć czas, a szczególnie interesuje je podsłuchiwanie o czym mówią rodzice. I też tak samo reaguję
 15. I tu chyba jest problem, traktujesz syna jak malutkie dziecko któremu wszystko wolno, wszystko może zrobić i zawsze nic się nie stało. Gdyby to był biologiczny ojciec zachowywał by się dokładnie tak samo. Jeśli nie zareagujesz kilka razy na bekanie przy stole dla nastolatka stanie się to normą i będzie tak robił w restauracji.
×