Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Bolek

Zarejestrowani
 • Zawartość

  935
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

29 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Bolek

  plaża nudystów

  Pogoria IV kiedyś była typowo plaża nudystów, potem opanowali ja ludzie ze zbiornika gdzie umawiali się na gangbang, efekt samotnych kobiet zero, mało parek i zgraja trzepikoników którzy myślą że im się coś trafi
 2. To jest właśnie polska mentalność, raz na imprezie u znajomych była jakaś tam znajomą ich parka z innego miasta, temat zszedł na swing, ale byli oburzeni jak tak można a fuj... Za kilka dni przypadkowo znalazłem ich profil na zbiorniku, bawili się na maxa a do krytyki pierwsi.
 3. Bolek

  Stękanie podczas seksu

  Kobiety są różne, jedne krzyczą one w ciszy przygrywają wargi. Raz w życiu podczas spotkań swingersow widziałem gościa który krzyczał, a wręcz jodlował smiechowe to bylo
 4. Kobieta jak da tyłka a nie odniesie wcześniej zaplanowanych przez siebie korzyści to czuję się wykorzystana
 5. Nikt nic sensownego nie doradzi oprócz "oskub go, zostaw, odejdź" bo słyszymy tylko twoja wersje, on zachowuje się ...nie i tyle,nie wiemy jaki był wcześniej, może coś spowodowało te zmiany.
 6. No widzisz młodzi jak normalni to zajęci, tak masz rację że starszy facet ma za sobą swoją przeszłość, ale też potrafi ja ogarnąć. Jeszcze jeden powód że dojrzali mężczyźni szukają młodszych, nie chcę narzekać na kobiety ale te w przedziale 30-35 są też po rozwodach, mają dzieci i często traumatyczne związki za sobą które bardzo zjechały ich psychikę.
 7. Duże też znaczenie ma jak to twierdzą młodzi faceci materializm, gdzie ja bym tego tak nie nazwał (no chyba że kobieta chce Porsche, willę i 100tys miesięcznie) a kobiety cieszą się że mają normalny start, czyli jakieś lokum, opłacone rachunki i wyjazd na wakacje.
 8. Nie napisałem że wszyscy 25 latkowie mają sieczkę zamiast mózgu, chodzi mi o fakt (będę strzelał bo badań nie mam) że wśród 25 latków 30% ma podejście do związku i życia takie jak odpowiada kobietom, a wśród 40 latków 70%
 9. Nie będę się o to klucil poprostu słyszałem od kobiet czasem coś w stylu "a co mi tam, raz się żyje" , na pewno oprócz ochoty zmienia się też podejście do sexu na bardziej luźne.
 10. Tak dzieci jeśli spoglądamy na to z perspektywy dawnych czasów. Tyle że przesunęło się wszystko o kilka lat w dół jeśli chodzi o sex, 14 latka w ciąży to żadna extrema dzisiaj, 19 latki mają za dobo po kilkunastu partnerów. Ok gdyby teraz po maturze poznała o 3 lata starszego mogła by oczekiwać ambicji, ale ona nie dała mu 3 lata temu bo przewidziała że za 3 lata nie będzie miał planów?
 11. Zresztą co za głupi temat, dlaczego wola młodsze - bo to normalne, lepiej mieć młodą atrakcyjną i pełną życia niż starą brzydką i schorowaną. A przede wszystkim dlatego że MOGĄ!!! Dwadzieścia, trzydzieści lat temu związki z różnica wieku większa niż 10 lat były marginalne teraz jest ich pełno. Też mam dużo młodszą żonę. Po rozwodzie jako facet starej daty rozglądałem się za 3-5 lat młodszą, jednak szybko stwierdziłem że jestem atrkcyjny również dla 20 lat młodszych. Więc dlaczego nie? Takie czasy że faceci 25-35 lat to w większości duzi chłopcy, priorytety życiowe to napić się piwa, zarüchać a wolny czas spędzić przy grach. Kobiety szukają stabilizacji i oparcia w mężczyźnie a to szybciej znajdą u starszych niż u rówieśników
 12. Nie zapomnij że dawniej kobieta musiała mieć posag, to w dzisiejszych czasach kobieta może nie mieć nic a mężczyzna musi być ustawiony
 13. Od zawsze do XXw, jak miał żonę to miał i ok, jak żona zmarła lub była bezpłodna to nie brał równolatków tylko młodszą.
 14. Mają taką samą chcice jak 20 lat wcześniej, z tym że już są mądrzejsze i nie mają moralniakow, co on sobie o mnie pomysli, czy to nie za szybko, za ostro, za dziwacznie, co ludzie powiedzą, jeszcze ktoś zobaczy, to nieprzyzwoite, muszę grać niedostępną itd Jeśli to wszystko wiedziała by 20 latka też by często i z wieloma się zabawiała. Co powoli zaczyna się dziać bo rodzice nie robią już takiego prania mózgu nastolatkom jak dawniej.
 15. Renatko nie naciagaj tego wszystkiego, poznali się jak mieli 16 lat, takie parki po roku na bank idą do łóżka, jak nawet nie ma stosunku to jest petting i oral. A tu nic. Ile znasz 16-17 latek które są z chłopakiem z uwagi na ambicje, plany na przyszłość? Co oni mogą planować w tym wieku? Wakacje pod namiotem? Równie dobrze też mogą planować że jedno zostanie modelka a drugie astronautą.
×