Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Bolek

Zarejestrowani
 • Zawartość

  3132
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

133 Excellent

Ostatnio na profilu byli

3614 wyświetleń profilu
 1. właśnie żona mi napisała że idzie zrobić zapasy WINA
 2. Życie, co poradzisz.
 3. Odkarzam sie systematycznie wewnetrznie, dam radę
 4. O czym tu dyskutować, intercyza nie będzie obligatoryjna, każdy sam może sobie podpisac ale tylko teoretycznie - bo zaraz będzie "nie kochasz mnie"
 5. Ubiera będziemy z zakupami zamawiać
 6. Przecież to odmiana grypy, więcej ludzi na grypę schodzi niż na wirusa z koroną, nie ma się czego bać. Co jakiś czas natura tak walczy z przeludnieniem, były już rozmaite zarazy, tym razem walczy precyzyjnie - eliminuje jednostki stare/ mało odporne
 7. Bolek

  Mam dosyć swojej teściowej...

  A co mam ci mieszkanie kupić? Jak się ma mózg to najpierw ogarnia się warunki a potem robi dzieci. Jaka by teściowa nie była jest w SWOIM DOMU a ty albo się dostosuj albo wyprowadź, dałaś tyłka mamisynkowi - twój problem
 8. ZUS się cieszy, Rydzyk załamany
 9. Wykupują chiński ryż chinole to przewidzieli - tam też jest virus
 10. Głupota i tyle, że niby zamkną się w domu na miesiąc? Proponuję jak preppersi podziemne bunkry sobie budować, jak nie wirus z korona to może być atak zombie
 11. Dzieci wychowują razem, znasz choć jedno małżeństwo gdzie on nie zajmuje się dziećmi, nie odbiera że szkoły, nie wozi na treningi itd? Ja nie znam, za to wszystkie mówią że one wychowują dzieci, ale jak sprawdzisz telefon i komputer to cały czas aktywne w sieci.
 12. Ile kobiet zostaje prezesami gdy tymczasem on na magazynie? Wez przestań bredzić ( oczywiście ty znasz 100 przypadków)
 13. Nie:) ale obrazuj że wiele razy kobieta trzyma się stołka w urzędzie przez całe życie i ani myśli awansować, no chyba że się rozwodzi to ominęła ja kariera.
 14. Nie chce mi się czytać całości ale widzę kierunek rozmowy. Macierzyństwo i jej się należy, bo traci możliwość kariery, podwyżki ja omijają itd. Pierwsza rzecz - bezdzietne też mają prawo do majątku męża bo tak, nawet jak całe życie leżą i pachną. Drugie - małżeństwo 20 Latków, ona pracuje jako sklepowa w gs, on na magazynie, mija ponad 10 lat - ona sklepowa w gs on prezes korporacji, jaki awans ją ominie jak zajdzie w ciążę?
 15. Zrobiłem kiedyś podobnie, na imprezie podeszła do mnie kobieta i dała mi w pysk, sekundę później leżała bo oczywiście naturalnym odruchem było danie jej plaskacza. Ponoć też chodziło o udowodnienie komuś że kobieta może więcej, dała po pysku kilku facetom tamtego wieczora, a ja nie byłem wtajemniczony w te gierki i zareagowałem instynktownie.
×