Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

dozgonny

Zarejestrowani
 • Zawartość

  2905
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

240 Excellent

Ostatnio na profilu byli

12621 wyświetleń profilu
 1. A po co kobieta przeprowadza się do faceta i wchodzi mu do łóżka skoro go nie kocha, a on nie ma w stosunku do niej żadnych poważnych planów? Pytanie retoryczne. Takie wszystkie "mądro-głupie" jesteście.
 2. dozgonny

  Prawda boli...

  Rozumiem dlaczego skasowali mój temat.
 3. dozgonny

  życie vs śmierć

  Żyję w strachu i to właśnie życie potęguje moje lęki. Śmierć traktuję jak wybawienie. Chciałbym przestać się bać.
 4. dozgonny

  szukam pocieszenia

  Poszło..
 5. dozgonny

  szukam pocieszenia

  Wiem co leży u podstaw problemu Twojego znajomego z pracy. Napiszę jednak swoje przemyślenia na Twoim priv. Tutaj lepiej pewnych zagadnień nie poruszać.
 6. dozgonny

  idea

  A dziwisz się? Wypisujesz jakieś głupoty i potem tak jest... Ja swoich tematów nie kasuje, a raczej nigdy nie zgłaszałem moderacji do usunięcia. Owszem zdarza mi się komuś nie odpowiedzieć na pytanie lub zakończyć wątek przedwcześnie, ale w takim wypadku mam swoje powody i nie musze się nikomu z tego tytułu tłumaczyć. W ramach wyjaśnień jedyne co mogę powiedzieć na swego rodzaju swoje usprawiedliwienie, to fakt, że często w toku dyskusji dochodzę do wniosku, że moje poglądy z poglądami innych osób znacznie rozbiegają się i nie ma w tym wspólnego mianownika, a skoro tak, skoro każdy obstaje przy swoim, to po co dalej ciągnąć wątek. Każdy ma inne podejście do różnych zagadnień i niekiedy wiąże się to z takimi wręcz fundamentalnymi, wewnętrznymi i bardzo indywidualnymi zasadami. Wynika to między innymi z naszego doświadczenia i osobowości. Tak to można określić. Tyle w temacie.
 7. dozgonny

  idea

  Nie wszyscy są tak bystrzy jak Ty. No to powiedz mi jaki niby mój temat został usunięty i o jakie trudne pytania chodzi?
 8. dozgonny

  idea

  Przyjaźń? Niepotrzebnie ten temat stworzyłem. Koniec
 9. dozgonny

  Slub kuzynka kiedy on nie chce ślubu

  Nie idź, masz rację.
 10. dozgonny

  idea

  Bywa, że to nie wystarcza.
 11. dozgonny

  idea

 12. dozgonny

  idea

  Fajny nick. Ps. To już się nie sprawdza.
 13. dozgonny

  idea

  A niby jak zwykły użytkownik może usunąć temat, co?
 14. dozgonny

  idea

  Nie mam siły i predyspozycji. Flegmatyk, melancholik, pesymista z małym rozumkiem Jak taki ktoś ma brać życie w swoje ręce? Chciałbym tylko potrafić pomóc mojej mamie. Zapewnić lepsze życie na stare lata. Może to by Jej pomogło. Niestety nie jestem w stanie i to mnie też dobija. Praca do bani, życie prywatne do bani, rodzina do bani, nawet ja nieudolny, do bani. To pisanie tutaj też jest do bani.
 15. dozgonny

  idea

  Chciałbym coś napisać. Wszak ludzie często tutaj piszą. Każdy ma problem, albo z innymi, albo z samym sobą. Pada mnóstwo słów i na końcu nic z tego nie wynika. Może zatem nie ma sensu pisać? Reakcje są dwie, albo olewają, albo besztają. Czy poważny czy błahy problem, zawsze zostajemy z nim tak naprawdę sami. Nie ma złych intencji, są tylko złe reakcje. Ktoś kiedyś powiedział: "Nie ma złych dróg." Czy aby na pewno... Stoję i nie wiem co robić. Uciekam z obawy... Śmieszne to wszystko. Jeden ma za dużo, inny wcale. Jak pomóc sobie i najbliższym, to podstawa. Dramat czy komedia? Może to tylko szalony sen... Czy w normalnym świecie tak się dzieje? Nie wirusy są problemem, tylko człowiek... A miałem nic nie pisać.
×