Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

IntroWersja

Zarejestrowani
 • Zawartość

  989
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

655 Excellent

Ostatnio na profilu byli

2408 wyświetleń profilu
 1. IntroWersja

  Cwana szmula

  Trzeba być ostro poje*nym żeby wirtualne cmenatrze przeglądać w poszukiwaniu krewnych obcej kobiety...
 2. IntroWersja

  Cwana szmula

  Takie argumenty i epitety tutaj padały, że z żadnych ust nie mogły paść , tylko z gęby właśnie. A Tobie się już wszystko z Klekota kojarzy. Otwierasz lodówkę i co widzisz? Może to już czas zasięgnąć porady specjalisty?
 3. IntroWersja

  Cwana szmula

  Na Twoje nieszczęście nie, a i Klekota ma się raczej dobrze we Wrocku. Jak Ty to przeżyjesz? Na kanale nowy film, nie ma czasu do stracenia. Piana z pyska 3, 2, 1 start
 4. IntroWersja

  Cwana szmula

  4 godziny temu, matkachrzestna napisał: A co jeśli to planeta ziemia "powie" nam WYNOCHA. No ja ma nadzieję, że Tobie planeta powie to jak najszybciej, bo już fanzolisz jak potłuczona
 5. IntroWersja

  Cwana szmula

  No ja ma nadzieję, że Tobie planeta powie to jak najszybciej, bo już fanzolisz jak potłuczona Zdradź proszę co bierzesz, niech to będzie przestroga.
 6. IntroWersja

  szarlotka z cynamonem z bebe

  On chyba zwyczajnie lubi się napić w ramach relaksu jak już nic robić nie musi. Przeciez w tych vlogach z wakacji to albo sączył jakies piwo albo był wstawiony, albo na kacu...
 7. IntroWersja

  Madziklifestyle wróciła

  30 kg zrzuciła chyba łącznie. Powinna jeszcze podać ile kg łącznie przytyła i odjąć jedno od drugiego i wtedy wyjdzie ile jest na plusie Czy ona skręciła nogę? Bo ja pamiętam, że swego czasu po wypadku samochodowym miała problem z kręgosłupem i to była wymówka przed cwiczeniami. Ale to było jeszcze przed ciąża.
 8. IntroWersja

  Mniejsze od trzech

  Z tym intro, to trochę jak: zmienił stryjek siekierkę na kijek.
 9. IntroWersja

  Mniejsze od trzech

  Ja to w sumie nie wiem czemu ich oglądam, chyba jako guilty pleasure. To, w jaki oni sposób pokazują jakby chcieli, aby ich życie wyglądało tak bardzo kontrastuje z tym jak ich życie wygląda, to jest aż śmieszne. Na siłę próbują udowodnić, jak to pięknie się urządzili, coś chrzanią o przestrzeni do życia, kadrach, a jak spojrzeć choćby na ten pokój, w którym się gnieżdżą, to jest to jeden wielki pie*#lnik. Meblościanka na całą ścianę, a cała garderoba na widoku. Dwa stoły w pokoju, a oni siedzą na podłodze i jedzą na jakimś zapyziałym stoliczku z odzysku. Teraz natomiast jarają się nowa pościelą, której nawet nie wyprali, tylko od razu założyli. No czym tu się chwalić?
 10. IntroWersja

  Cwana szmula

  I s*ać też będą na wynos?
 11. IntroWersja

  Radzka dzienniki

  Do ostatniego zdania - czemu obecny miałby być jej utrzymankiem? To koleś chyba starszy od niej, pracujący. Radzka to nie ponad 50-letnia amerykańska diwa, a on nie jest dwudziestoletnim początkującym celebryta, żeby na niej wisiał.
 12. IntroWersja

  Cwana szmula

  widać kto tu ma doświadczenie w temacie. Berła, klocki, zatkany klop kloaczny poziom i kloaczne poczucie humoru. Logiczne, że nic by jej to nie dało. Strzeliłaby sobie w kolano? Przyjechalaby do niego, żeby zatkać mu klopa, nie gotować, nie jeść i siedzieć o głodnym pysku? To już głodna mogłaby siedzieć w Szczecinie, bystrzaki. Logika wrogiem kafeterii
 13. IntroWersja

  Matka kwiatów i misiaków

  Dokładnie tak. Co za dużo to niezdrowo. Całe mieszkanie obstawione kwiatami, regały z kwiatami jak w Castoramie... Tam w gąszczu pewnie nawet ciężko dostrzec ładniejszy kwiat, bo wszystko na kupie stoi.
 14. IntroWersja

  Sylwia na wózku

  Jakich Bieszczadach? ta Orzechówka to okolice Krosna, to żadne Bieszczady.
 15. IntroWersja

  Radzka dzienniki

  Blondyn, szczupły, raczej wysoki. Rocznik chyba 90. Pracował jako przedstawiciel w jakiejś firmie zajmującej się oświetleniem. Sporo jeździł po Polsce,na targi etc. Tyle wywnioskowałam z jego insta.
×