Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Wygnaniec

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1392
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

128 Excellent

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

10104 wyświetleń profilu
 1. Masz aktualnie nadwagę? Jeśli faktycznie trenujesz 5 razy dziennie i nie masz dłuższego stażu, to możesz być przetrenowana. Radziłbym spróbować zrobić "piramidkę" w której na początku będziesz biegać ciężej z tygodnia na tydzień, czyli np. w poniedziałek byś starała się biegać, te 5km ale jak najszybciej potrafisz, nie odpuszczasz, nie zatrzymujesz się, czujesz, że oddychasz ciężej, ale kolejnego dnia już robisz z 15-20% krótszy trening i z trochę mniejszym tempem, i tak przez następne 2-3 dni, po których robisz sobie przerwę 2-3 dni podczas których powinnaś zregenerować mięśnie (odżywiaj się prawidłowo). Poza tym istnieje takie coś jak trening interwałowy, czyli taki w którym biegasz z różnymi poziomami tępa. Czyli ustalasz sobie, że przez 400m biegasz na granicy swojej wytrzymałości, a potem 600m biegasz na tyle wolno by ustabilizować oddech i "przepłukać nogi - całość powtarzasz kilka razy. Zadbaj o odżywianie, najlepiej jedz węglowodany złożone (kasze itp) na 2 godziny przed treningiem, chyba ze czujesz, się przejedzona podczas treningu itp. to zwiększ ten odstęp, albo ilość spożywanych kalorii. Poza tym jak już ktoś doradził, to bieganie z tętnem. Masz kilka progów tętna. Poczytaj o tym w internecie. Wtedy będziesz mogła robić interwały na podstawie tętna.
 2. Wygnaniec

  Moda na tatuaże wśród kobiet

  Kiedyś na innym forum wysnułem podobną tezę, tak ta twoja w pierwszym akapicie. Tylko chyba ogólnie wtedy mówiłem o posiadaczach tatuażów, nie dzieląc tych którzy mają ich nadmiernie, a którzy nie. W każdym razie w podpowiedzi na to dostałem całą grupę linków do badań potwierdzające moje odczucia... Będę musiał chyba opanować sztukę znajdywania i oceny badań naukowych, to będę sam robić podobnie tak tamta osoba.
 3. Wygnaniec

  Szukam Pana

  Może tylko niefrasobliwi?
 4. Wygnaniec

  Szukam Pana

  Tylko tu?
 5. Wygnaniec

  Szukam Pana

  Hmm, to jej/jemu się chyba zaraz uda. To, co teraz widać na jej/jego profilu Swoisty test, choćby na przeciętny poziom inteligencji, można by rzecz.
 6. Wygnaniec

  Szukam Pana

  Niech mi ktoś wytłumaczy, co mogą chcieć osiągnąć ludzie, zakładając takie prowokacje? Tylko uwagę, czy coś więcej?
×