Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Królica

Optymiści-tutaj

Polecane posty

🖐️ fredi:) kobiety są po to żeby je rozpieszczać;) a wolałabym być taka jak w stopce:P 😘 🖐️ optymiści idę się ukulturalniać:P może pomoże;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ag_
Fredi :) wszak wiec wiadomo ze kobiety z Wenus mezczyzni z Marsa.Teraz sie ciesze ze moj maz wraca jutro :D Ech faceci mogliby sie wybrac czasami z tego marsa w klimaty Wenus 🌼 dla pozytywek-wów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bababsztylek.
pozdrowionka:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ! :) a ja dzis mam dobry humorek ajjj :D wrocilam z Wloch przedwczoraj i bylo bosssko ( wlosi mniam! ;D ) mam nadzieje ze jescze tam pojade no i wogole fajnie jest ! ;D pamietajcie ze nasze nastawienie jest baaardzo wazne :) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wieczór :D Witam Wszystkich optymistycznie i po 🌻 *valkiria* --> gdzieś czytałem że kawę rozdajesz, a tu nic chitrusiczko ;) Miłej pracy, odpoczynku, wypoczynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi😘 Dla Ciebie kawka zawsze się znajdzie:) \\_/> i ciacho do tego... Jakie tylko sobie zamarzysz:) A co tam! Kawa dla wszystkich! \\ / \\__/ W wielgaśnym kubku bez uszu:D I po wieeelkim ciachu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto to we mnie ciastkiem rzuca? Przynać się :) No ładnie jakaś szmink na policzku kto to zrobił? 😠 żartowałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi--[grozi paluszkiem] :D Ty chyba zawsze masz dobry nastrój;) Oczywiście oprócz tych chwil kiedy nie masz hihi. Rzucam kawałkiem szarlotki i miałeś chwytać do buzi a nie uchylać się;) A szminki nie używam:P No chyba, że chcę żeby komuś ślad na policzku został:D 🖐️ lecę obiad gawiedzi szykować:) Miłego dnia wszystkim 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ag_
Gwiazdka powiedziala ze liczy sie nasze nastawienie. Wpadlam na chwile powiedziec, ze mamy cudowny dzien i szkoda takiego dnia na kompa. Dmucham w Wasza strone pozytywne fluidy, ktore tak jakos dzisiaj sie do mnie przyczepily ;) Uciekam, buziaczki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ag_
a co to? czyzby ktos drzwi zamknął:O Otwieram i czekam , moze ktos zbladzi? 🌼 na dzien dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D ag_ --> jakie \"zbładził\" jak nam wczoraj dmuchnełaś w oczy ;) to ja ledwo trafiłem do komputera :D Po za tym na co mielibysmy przyjść ;) ani ciasta ani herbaty ani kawy ehh wszystko samemu trzeba naszykować :D kawa po sycylijsku :) ;) http://img.interia.pl/elle/nimg/Kawa_sycylijsku_100030336.jpg ciasto karmelowo-włoskie http://www.spc.pl/img/p28c.jpg Smacznego :) dziś dzień włoski tylko mam nadzieję że bez mafii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ag_
Fredi ciasto i kawka wyborne, wielkie dzieki;) aby tradycji wloskiej stalo sie za dosc, moze na obiad spagetti? Skoro dzisiaj w tych klimatach bawimy sie,to na całego. Przydalaby sie maska wenecka i bal jakis....energia mnie rozpiera. pozdrawiam :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Fredi... nie krzycz tak głśno 💤 Strasznie pochmurno na dworze... Proponuję coś z ciepłych krajów... Ale nie wiem co bo w tym zimnie mi umysł nie działa:P Przesyłam całusy optymistom-może pomoże... Albo przynajmniej cieplej będzie😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ag_
Zimno, pada ale i tak jest wspaniale. Potwierdza sie przysłowie : jaki poniedziałek taki cały tydzień. W poniedziałek,zupełnie nieplanowanie, na spotkaniu w gronie przyjaciół zaszaleliśmy :D Tance były do rana (spotkanie było takie na chwilke na kawke )przedłuzyło się do świtu i co niektórzy na kacu szli do pracy.Dzisiaj tez szaleje , kolezanka ma urodziny. Uroczystosc w srodku tygodnia bo w weekend, rocznica slubu innych znajomych (piatek) i jeszcze parapetówka kumpla(sobota)....czyli nastepne balety :D Jak ja to wytrzymam? Ech później o tym pomyslę ;) Zamkniecie tygodnia w niedziele KARAOKE u kolegi w jego lokalu. Rok temu na pożegnanu lata stracilam glos na repertuarze DZEMU :D może w tym roku sie powściągnę;) Buziaki dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widać pogoda OPTYMISTOM bardzo dopisuje............ pewnie \"ekipa z góry\" testuje naszą wytrzymałość i zdolność bycia optymistą w każdej sytuacji, niekoniecznie sprzyjającej.......... Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ag_
🌼 dla optymistow 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień bardzo dobry :D Fakt taka godzina to środek nocy, ale od października zmiana czasu, węc już nie będzie to środek nocy :D Po 🌻 i znikam, bo mnie sąsiedzi gonią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ag_
No to tradycyjnie: D z i e n d o b r y ze tak sobie powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×