Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karolcia_23

Ile płacić nińce?

Polecane posty

Chcę pójść do pracy i zatrudnić nianię do swojego 11-miesięcznego synka Fabianka.NIe mam pojęcia ile płaci się niani????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia zalezy skad ejstes i na ile godzin no i od wieku dziecka. Nasza Mala ma 2 lata i prawie 5 miesiecy ; placimy niani 350zl miesiecznie (jak na nasze dochody to polowa mojej pensji), jest u nas ok 25 do 30 godz tygodniowo (jestem nauczycielka) do tego ma wolne platne 2 tygodnie na Boze Narodzenie, tydzien na Wielkanoc, 2 tygodnie ferii i wszystkie inne okolicznosciowki szkolne. Aha jestesmy z woj podlaskiego z tego co rozmawialam z potencjalnymi nianiami dzieci powyzej 2 lar sa \"tansze\" bo juz mniej wymagajace, najdrozsze sa polroczniaki. Daj znac jak ci poszly poszukiwania niani i cenowe dogadywanie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam kiedyś nianię -płaciłam 500 zł, ale ona była jakieś 12h tygodniowo (tylko w weekendy) i opiekowała się trójką dzieci :) dziewczyna była zadowolona (była studentką)- ja też, ale niestety założyła już własną rodzinę i też ma już dziecko, więc niestety już nie mam niańki -ale szukam ciągle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam kiedyś nianię -płaciłam 500 zł, ale ona była jakieś 12h tygodniowo (tylko w weekendy) i opiekowała się trójką dzieci :) dziewczyna była zadowolona (była studentką)- ja też, ale niestety założyła już własną rodzinę i też ma już dziecko, więc niestety już nie mam niańki -ale szukam ciągle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka
za 7 godzin dziennie 1500zl ale to stolica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam kiedyś nianię -płaciłam 500 zł, ale ona była jakieś 12h tygodniowo (tylko w weekendy) i opiekowała się trójką dzieci :) dziewczyna była zadowolona (była studentką)- ja też, ale niestety założyła już własną rodzinę i też ma już dziecko, więc niestety już nie mam niańki -ale szukam ciągle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z malego miasta w woj podlaskim. ceny sa wiec konkurencyjne :) jesli niania siedzi w pelnym wymiarze czyli 8h dziennie to dostaje ok 450-500zl. Wiesz nauczyciele maja duzo wolnego wiec pani mogla wybierac albo jest na godziny po 3zl godzina (taka stawka w miescie jest) albo ma stale pobory nawet jak ma wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z malego miasta w woj podlaskim. ceny sa wiec konkurencyjne :) jesli niania siedzi w pelnym wymiarze czyli 8h dziennie to dostaje ok 450-500zl. Wiesz nauczyciele maja duzo wolnego wiec pani mogla wybierac albo jest na godziny po 3zl godzina (taka stawka w miescie jest) albo ma stale pobory nawet jak ma wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdab
Ja jestem z Trójmiasta i płace niani 700zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdab
Ja jestem z Trójmiasta i płace niani 700zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolezanka niani
Moja koleżanka pilnuje dziecko 6 miesięczne codziennie po 9,czasami 9,5 godzin dziennie i dostaje 500 zł.Miasto Wroclaw.Wydaje mi sie,że to mało za tyle godzin opieki nad takim malym dzieckiem.Ale kolezanka jest juz na emeryturze,więc pilnowanie dziecka,to tak jakby jej druga emerytura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za wszystkie rady pomogly bardzo ale niani jeszcze nie znalazlam bo szukam kogos wyjatkowego.Bardzo boje sie o Fabiego, zeby nikt nie zrobil mu krzywdy.Tyle slyszalam o tych nianiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadnij na moj topic i zobacz co mi sie dzisiaj przytrafilo. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1013336 masz racje nianie trzeba dokladnie \"zlustrowac\" a co do ceny - poprzedniej placilam tyle samo a w tej cenie jeszcze sama z wlasnej woli gotowala i sprzatala (wiele razy mowilam ze nie trzeba ale ona i tak chciala) na szczescie ta legalna prace ma na 14sta i od srody do nas wraca!!!!! do zajmowania sie dziecmi trzeba tez miec powolanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaaaaaaaaa
Karolina a skad jestes???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuuuuusiak
Studiuje zaocznie siedze z dzieckiem od 7,30 do 14,30 szesc razy w tygodniu, miesiecznie za 250zl i ciesze sie ze ktos dal szanse studentce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniej wiecej
wiem gdzie to - wojewodztwo lubuskie... ale ile tam jest ludnosci, tak orientacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak orientacyjnie to ok. 10 tys.Ale szczerze powiedziawszy to nie mam zielonego pojęcia cos kolo tej wlasnie liczby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamus74
Witam! Jestem z Gdyni i niani, która siedzi od 8 do max 16 płacę 600 zł. Stawka za dodatkowe godziny (w 3mieście) lub przy rozliczaniu na godziny to 5 zł. Mój szkrab ma 6 miesięcy i 8 dni, a niania jest z nim od początku września. Gdy - w lipcu, podczas ustaleń - zaproponowałam jej 500 zł i powiedziałam, że takie stawki chodzą w 3mieście (tak mi mówiono) dała mi do zrozumienia, że to nie jest dużo. Więc po teście - peirwsze kontakty z moim synkiem (+), oraz po powrocie do pracy i wyczajeniu sytuacji zaproponowałam 100 zł więcej. Kobieta jest z polecenia (świetna opinia), bardzo przypadła mi do gustu i widzę po kilku dniach (siedziała z małym na próbę kilka razy w sierpniu), że synek cieszy się na jej widok i wyciąga rączki. To ogromna ulga dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Karolcia
mysle ze w takim malym miasteczku nianie powinnas znalezc w miare niedroga cos ok 300zl my w Poznaniu za 9h dziennie placimy 450 :) pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam Was i tak się zastanawiam, czy Wy się nie boicie zatrudniać opiekunek za takie marne pieniądzę - 250 zł, 300, 450? W końcu opieka na dzieckiem, zwłaszcza cudzym to ogromna odpowiedzialność. Miałam kiedyś znajomego, który też fatalnie zarabiał (nie jako niania broń boże). Powiedział mi, że skoro szef udaje że płaci to on będzie udawał że pracuje. Nie boicie sie, że Wasze nianie też udają ze pracują. Ja w każdym razie bym nie ryzykowała, gdyby nie byłoby mnie stać na zapłacenie opiekunce \"normalnej\" pensji. Bo w końcu wiadomo, że do dobrej pracy i zaangażowania motywuje dobra zapłata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateczka
czy wy nie macie sumienia zostawiać swoje dzieci? kiedy chcecie je wychowywać, gdy będą dorosle? ja sama wychowałam 2 dzieci, było nam BARDZO ciężko z 1 wypłaty, ale teraz jestem dumna, nie uznaję tez wychowywania przez babcie, dziecko nalezy do matki, a babcia to tylko babcia- nie rodzi , nie wychowuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
delicja zaskoczylo mnie twoje stwierdzenie... kurcze na/prawde dziwny kraj... jest tyle osob co narzeka na brak kasy a twierdza ze za 300 czy 400 zl to marne pieniadze... moja niania zostala z mala jak skonczyla 5 miesiecy, musialam wrocic do pracy ze wzgledu na staz i sama zaproponowala ze wystarczy jej 350zl. Cieszyla sie na wolne wakacje ferie swieta... wtedy jako nauczyciel stazysta sama zarabialam 550zl wiec uwierzcie mi ze oplata dla niani to byla fortuna!!!!! i musze powiedziec ze nie wiem czy moja niania to wspaniala kobieta, dziecko jest zadbane, dopilnowane i wypieszczone. Czasami to mam wrazenie ze zajmuje sie mala lepiej niz babcia i ja razem wziete... jedynie od niani mala jada kaszke i w ogole przy niani nie ma klopotow z jedzeniem a przy innych a owszem... i nie to ze niania w nia wmusza... po prostu ma wspaniale podejscie do dzieci... i jeszcze cos - ile ty delicjo uwazasz powinno sie placic niance? 600-800-1000????? wiesz mam wyksztalcenie pedagogiczne wiec jesli stawka jest okolo tysiaca to moze powinnam zrezygnowac z pracy w szkole bo to przestanie widac byc oplacalne pozdraiwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eulalia15
Moja niania jest z małą od 5-16.30 za 500 zł,mieszkamy na wsi,dochodzą koszty biletu autobusowego i zostaje mi z wypłaty 150 zł ale ciesze się że pracuje i pocieszam się że dziecko wiecznie niani nie będzie potrzbowaqć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lostka
Ja pierdziele, Polacy narzekaja na wyzysk za granica, a sami wyzyskuja rodakow jak sie da. Fuj:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys samotna mama
WARSZAWA - 1500 ZK ZA 9 GODZIN DZIENNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia jestem z pobliskiego miasta. Myślę, że więcej jak 500 zł to nie będzie. U nas norma to 500 zł, bez względu na godziny. Choć ceny idą w gorą i już słyszę, że trzeba dać 700 zł :o Zgroza. Ja dałam małą do żłobka. A w Szprotawie nie ma żlobka? Teraz są nowe trendy i inne podejście do zajmowania się dzieckiem w placówce, więc szczerze polecam, przynajmniej nasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam w małej miejscowości,zachodniopomorskie. Mojej niani płaciłam 5 zł/godzinę. Nie miała okreslonego czasu godzinowego w tygodniu (od poniedziałku do piątku) - zawsze stawka była ta sama.Zazwyczaj to były 2-3 godziny.Raz w miesiącu w sobotę zostawała wieczorem l8ub na całą noc wtedy połacilam jej 10-12zł/godzinę. Ten okres trwał od2 do 3 roku życia synka. Jednak z tego co słyszże od koleżanek swoim opiekunką płacą 500-600 zł ,pracują od poniedziałku do płatku po 7-9 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sama praca
ja jestem nianią i w życiu bym nie poszła siedzieć za 500zł 9 godz..siedzę 10 godz dziennie za 900zł.do tego mam jedzenie i wogóle tylko opieka nad dzieckiem.nic nie robię praktycznie dziecko ma prawie dwa lata.podkreślę że nie jestem z wielkiej miejscowości a z małego miasta.no tak więc niania to też praca i jak się szanuje człowieka to i zarobki powinny być w miarę a nie 500zł.śmiech na sali.moi pracodawcy teraz szukają drugiej nianii nikt nawet za 900zł nie chce przyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×