Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

magiczna, bardzo dziękuję❤️ i zapraszam częściej:-D z tym promilami, to w ostatnim podejściu sie poddałam, bo zaczęło mi sie w głowie kręcić i wzrok mi sie taki błędny zrobił;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D Mowa o jakiś promilach.... zaraz sprawdzę... Szam, nie strasz nas, że znowu nie będziesz mieć dostępu do kompa 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam biedaczka tak się nudzi, że już w akcie desperacji piosenki zaczyna układać... ;) :D napisz też coś dla nas... wiecie co a ja zaraz skończę wszystkie poprawki, wyślę iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :) :) :) też się będe nudzić!!!!!!!!!!!!!!!! hej! a potem pójdę na siatkówkę, a potem na piwo! (najprzyjemniejszy aspekt naszej gry w siatkę ;) ) la la la :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko, to bezpieczne promile, bo nie musisz sie upić zeby je poczuć;-) Co u Ciebie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uśka, czytałaś;-) to fakt, sie nudze nieprzeciętnie, jak ja tego nie lubie😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę, znalazły się zguby ;) Karina, ja też mam odloty po jednym piwku - odkąd skończyłam z imprezami ;) rzadko piję. no i w dodatku w czasie imprez bardziej potrzebuję kofeiny niż alkoholu. starość, nie radość ;) magiczna, zapraszamy częściej. magiczne pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa, pewnie, starość, to ja już chyba zza grobu piszę😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie serdecznie i kwiatuszkowo🌻 Wróciłem dopiero dzisiaj,troszeczke sobie przedłużylismy wekendasa bo było wspaniale,mówie wam Dziewczyny jaka pogoda. Jakie imprezy ,tak sobie pomyslałem jak by to było jakbysmy sie spotkali na takiej imprezce hehe ale by była jazda. Pozdrowionka ide sie wyprysznicoewac po podrózy ....papatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam, wiedziałam, że tak powiesz ;) ale wiesz, co mam na myśli - że nie czuję się już tak, jak kilka lat temu :( robalek, to super, że wyjazd taki udany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie! a ten sobie dopiero z imprezy wraca! Robal! no! ;) nie deneruj ludzi hmm... pracujących ;) cześć Słonko 🌻 co porabiasz, jak widzę na uczelni siedzisz. możesz tam jeszcze przebywać, bo ja jak tam muszę jechać to bóli ( :P ) dostaję... szam >> co ma znaczyć twoja stopka?? :D :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest odwrotnie - Mikołaj to raczej jest dla dzieci ( ja swojej córce zawsze jakieś słodycze i maskotkę kupuję ) - Mikołaj jest skromniejszy , za to Gwiazdor przynosi już większe i droższe prezenty i to dla wszystkich - ale na razie nie mam pojęcia co kupić?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa, ja tez wiedziałam, ze Ty wiesz, ze ja to powiem, dlatego to powiedziałam;-) Robaczku, haj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ey staruszki hehehe co macie takie tematy heh kobiety zawsze sa młode yesli tylko chca tego i tak sie czuja wiec dziewczyny juz mi zmienic sie w nastki.....🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co u mnie Szam? Właśnie przed paroma godzinami dowiedziałam się, że mam obronę w przyszłym tygodniu i jestem spanikowana. A poza tym zajrzyj na skrzynkę :) Tak ogólnie, to wszystko w porządku Justa> nie dołuj mnie swoim wiekiem, bo zaraz dogadam się z Szam i zrobimy Ci niezapomnianą noc duchów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja stópka leży i kwiczy, ooo! musze ja zmienic ale nie mam na razie weny twórczej:-( Daria, u mne jeste tak samo, mikołaj dla Zuzui i drobiazgi jakieś, poza tym mój I. zabiera ją i jej przyjaciólke do kina na Nemo...a potem to jeszcze jakies atrakcje wymyslimy o gwaizdce na razie mysle z doskoku, na razie szukam przepisów, ale juz w krótce czas bedzie zasiasc do sporzadzania list, ufff!!! Robaczku, my tak z kokieterii.... Słonko, nie łam sie! przynajmniej bedziesz to w koncu miala za soba, a obrona to zazwyczaj pestka, no wiesz, beda chcieli pomoc a nie udupic:-D trzymam kciuki, tylko date podaj dokładna! Papa Karina, do juterka:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam, tylko że ja nawet nie wiem, kto będzie moim recenzentem :( Data? Podobno 9, o ile się nic nie zmieni. Uśka> 🖐️ :D Co słychać u Ciebie? Nic nie przesłałaś mi na skrzynkę więc nie wiem, co się z Tobą dzieje (czasami nie mogę wpadać do cafe, tylko co najwyżej sprawdzam pocztę). Poczekaj, zaraz coś wyślę. Czy chcecie pouczyć się troszkę języków za darmo? Jeśli tak , to przesyłam wam adres stronki, na której można zamówić darmowe lekcje, w każdym razie angielskiego. Tylko, że trzeba uważać, co się tam zaznacza - ja zaznaczyłam wszystkie pola dot. ang. i w rezultacie przychodziły do mnie lekcje dla początkujących. Teraz dopiero nadeszło to, na co czekałam. Oto adres: www.nauka.pl Należy wejść w języki obce, zarejestrować się i zaznaczyć pola dot. darmowych lekcji. Może się komuś ten adresik przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonko, dzięki!!! co do magisterki, to ja o swojej opowiem dopiero gdy Ty swoja zaliczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko, dzięki za linka. no to będziesz miała obronę z głowy :) będziemy 3mać kciuki. a noc duchów chętnie, bo brakuje mi ostatnio mocnych wrażeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka, nie ma za co! tutaj sie zbieraja sami mili ludzie, tacy co pomogą doła zasypać i z choroby sie wygrzebac, z którymi można pożartowac i na powaznie pogadac. zapraszamy czesciej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam , Słonko..dziekuje za przywitanie :) Pisze z wrocławia..ja wskazuje pseudo..jestem osoba niewielkich rozmiarów :) (156 cm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka, ale pewnie serce masz wielkie, prawda;-) ja jestem z Wawy, a inni tez sie przywitają jak wrócą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..i tak trzymać:-D nie wiem jak u was, hihi, ale u mnie jest zupelnie ciemno za oknem - koszmar, a czeka mnie dzisiaj jeszcze nudne zebranie w szkole, brrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka, witaj 🌻 powiedz nam coś o sobie, co porabiasz na co dzień, co lubisz itd. pozdrowienia znad morza :) słonko, e tam, wiem, że i tak nie przyjedziecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym nagle przestała sie odzywac, to nie wzywajcie policji, ok;-)? po prostu wyjde z pracy i odessam sie od netu;-) Słuchajcie, jakie macie plany na Sylwestra? niedawno sie dowiedzialam, ze w knajpie do której czasem chodzimy, koszt na osobę to...500zł!!! wyobrazacie sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×