Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

maryś, no tak, pewnie, ze wczoraj wieczorem pisałaś, przeoczyłam to ;) czy byk? pewnie, że byk :) to Ty już wyjeżdżasz zaraz, że się tak żegnasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mary No to samych przyjemności ci życzę:) justa Tobie też odlotowej imprezki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak justa za godzinkę się zwijam najśmieszniejsze jest to ze w łagowie będę ok 18.00 - tak okropne jest połączenie no i jadę przez poznań bo w ciagu dnia chyba nie jedzie zaden pociąg sprawdzałam gdzie się dało oj najlepiej mieć samochód po pracy tyłek wsadziś, dwie godzinki i jestem na miejscu a tak musiałam cioci powiedzieć że dziś nie przyjdę ty to jak się pisze zmróżyć oczy? zmrużyć? zmrórzyc? holipka nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się już żegnam. mary, o połączeniach to nic mi nie mów... a najlepsze jest to, że jak sprawdzam na stronie internetowej PKP, to są szopki, jak robię całą listę, to jakiegoś pociągu nie ma, a jak szukam pojedyńczego połączenia, to jest.... i bądź tu człowieku mądry :) trzeba będzie się dowiedzieć od \"przemiłych\" pań z informacji, o ile nie będą akurat zajęte piciem kawki ;) no to pa, życzę Wam wszystkim miłego weekendu i udanej zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki ❤️ 🖐️ justa, daria, szam i mary 🌻 ja się nigdzie nie wybieram... :( znaczy pewnie do M bo moja siostra marta robi w domu 18-te urodziny!!! i mnie wygania gówniara jedna no :) ale czy będę na jakiejś imprezie to jeszcze nie wiem... ale wam super zabawy życzę 🌻 🌻 Mary >> chyba nic nie przeoczylaś... :) chodziło mi po prostu o twoje cechy. że jesteś miła, ciepła i zawsze myślisz o innych. dlatego będą mieli(i pewnie mają) z Tobą dobrze... :) gdzie jest łagowo? pisze się zmrużyć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa nie martw się u mnie jeszcze są miłe panie w info i nawet kawy nie piją tak czesto uśka mogę mi odjęło, nie wiem co powiedziec chyba zostaje mi tylko - dziękuję za tak mile słowa no ciekawa jestem który facet to doceni - ten dopiero bedzie szcześliwy łagów to taka mała miejscowość w woj lubuskim i jadąc trasą na świecko łatwo odbić w prawo jeśli ktoś kojarzy to niedaleko jest też dworek bukowy - hotel i dzięki chyba zapamiętam jak się pisze zmrużyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki - widzę, że większość się \"zmywa\". >uśka nie łagowo tylko Łagów :) Oczywiście jeśli chodzi o ten Łagów, to jest w zachodniej Polsce. Tak, piszę się "zmrużyć".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karinka >> ty lepiej zamiast błyszczeć tu wiedzą geograficzno-ortograficzną :D ;) to napisz co u Ciebie Mary >> you welcome. :) ehhhh zaraz się zacznie latanina w związku z tą 18-tką i tak przez 3 dni, bo jeszcze w niedzielę jest feta dla rodzinki :) :) ale mam już siostrę dorosłą... chociaż nie, ona wcale nie jest dorosła, ja w jej wieku byłam jakoś o wiele bardziej samodzielna, no ale ona ostatnia córusia najmłodsza... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina świetnie się orientujesz a byłaś może tam kiedyś przypadkiem? uśka mam prawie dokładnie tak samo jak ty, rok temu moja siostrunia kończyła 18stkę i też były dwa dni imprezowania i nawet torta jej zrobiłam oj dwa torty były, i też jakaś mało zaradna się wydaje ale ja tłumaczę sobie to tym ze bylam w szkole z internatem i to jeszcze katolickiej szkole tylko żeńskiej i t d a ona w domku przy rodzicach ehh nie ma to jak być najmłodszą córcią w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłe panie ja tylko na chwilkę bo nieczasowa jestem wszystkim wyjeżdżającym miłej drogi i dobrej zabawy głowa mnie boli strrasznie :( no - wczoraj miałam dobry humor to dzisiaj coś musi nawalać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uśka własnie miałam to zrobić, tylko czekałam na chwile \"przerwy\" w pracy... Przyjechał... z czerwoną różą... Wróciłam do domu, a on już tam był i czekał na mnie. Nie wiedziałam co mam zrobić. Wiem, powinnam była Go wyrzucic za drzwi, ale nie zrobiłam tego - nie mogłam. Rozmawialiśmy chyba ze 3 godziny. Róży przyjąć nie chciałam. Przecież to absurd. Zerwał stanowczo, a teraz zjawił się na kolanach. Powiedział, że te dni beze mnie były koszmarem, bo uświadomiły mu, że nie jesteśmy już razem, a on nie chce beze mnie przeżyć życia... Oj sporo było poruszonych tematów... Co tu mówić? Po prostu zobaczymy co będzie dalej. Ale będziemy się starać, żeby było dobrze. Ale przyznam jedno: serduszko jeszcze krwawi, bo rana była dość głęboka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marysieńka Niestety nie byłam w Łagowie - chociaż kiedyś planowałam się tam wybrać na wakacje z koleżanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekmhhh :O jeszcze jedno głupie pytanie. czy woj lubuskie to tam gdzie zielona góra?? bo ja się słabo orientuje w tych nowych naszych podziałach. wstyd mi oczywiście... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mary Ja tam byłam - latem pod namiotami na długi weekend - pięknie tam jest - jeziora dwa połączone kanałem a woda cud - na 1,5 metra dno widać!!! Tylko że ja jechałam samochodem i byłam tam w 1,5 h z Poznania. Przyjemności życzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nowa stronka... Karina >> hmmm dość dziwne jest jego postępowanie... moze on jest z tych co to pochopnie mówią różne rzeczy pod wpływem chwili (czytaj dramatyzują) a potem b żałują. jasne że poczekaj. powodzenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uśka zapraszam serdecznie poznasz i woj lubuskie i łagów jest tam prześlicznie więc tylko z facetem no kochane odezwę sie jutro - jeśli tam net działa a w to wąpię aby działał daria będę w poznaniu przez jakąś godzinkę to pomyślę o tobie pozdrawiam wszystkich i milego weekendu i udanych zabaw albo konkretnego odpoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie śpimy!!! W każdym razie ja :D Weszłam na chwilę do cafe i sprawdzam skrzynkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Kobiety! dzis jakos nie wyszla mi praca i w efkcie spedzilam wiecej czasu w domku. pracy troche bylo gospodarskiej, zrobilam kilka kartek na swieta, a teraz muzyki sobie slucham. zycze wyjezdzajacaym do lagowa spokoljnych gosci i milej pracy! imprezowiczom co znajomych wieloletnich spotykaja, oderwania sie od rzeczywistosci i poszybowania ku dawnym milym i beztroskim dniom! Karina, sama wiesz, ze w takich sytuacjach ciezko jest cos mowic. jesli podelas decyzje i chcesz probowac, trzymam za Was kciuki, ale najbardziej za Ciebie, bos mi blizsza! Sciskam Darie, Magde, Sloneczko, Marteczke co biedan cierpi na głow bóle, marysienke, uske, jamniczka, jsute, hanie❤️ no i Robaczka, a dla tych ktorych nie wymienilam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam 🌻 Jak dawno nie rozmawiałyśmy. Siedzisz teraz w domciu? Ja też niedługo już się zbieram. Robisz kartki na święta? A ja nie mam pomysłu, co kupić :( Nie chcę nietrafionych prezentów, tylko takie żeby naprawdę spodobały się danym osobom. Myślę i myślę, co by tu wybrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 Słonko, siedze w domku i na tlenie sobie gadam;-) a na prezenty czas przyjdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO MARYSIENKI
WOOOOOOOOOOOOOO MARYSIENKO JA Z RZEPINA JESTEM :))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa, jak się dotleniasz, to nie przeszkadzam ;) Zaraz zmykam z cafe. Ściskam cieplutko i do zobaczenia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek ❤️ 👄 🌻 uciekłam na chwilę od tej osiemnastkowej zawieruchy i zamknęłam się w pokoju :) no ale jest przecież łikend... i nie ma nikogo mam nadzieję że wszyscy się będą dobrze bawić/już bawili 🌻 Slonko >> ja też nie lubię dawać takich prezentów, ale jest jeszcze sprawa kaski... :( coś się wymyśli, ja mam jeszcze imieniny mamy w wigilię... jakoś w ciągu roku mam więcej pomysłów a przed grudniem wszystko zapominam... :) pa pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam no tak wiem ze nikogo nie ma choc jedna uska urwala sie od przygotowan narazie mam dyzurek spokojny potem po poludniu przed impreza bedzie zawierucha ale....poradze sobie mam pytanko kto jest z tego rzepina? odezwij sie to sobie pogadamy adres masz pod nickiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim 🖐️ Ja tu tylko na momencik... ze sprawa do autorki topiki :) Szam, nie wiem czy doczytalas wczoraj, ja mam to plyte, o ktora mnie pytalas. :) Chetnie Ci ja przesle, tylko musze miec jakies namiary :) Pozdrawiam wszystkich 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim 🖐️ Ja tu tylko na momencik... ze sprawa do autorki topiki :) Szam, nie wiem czy doczytalas wczoraj, ja mam to plyte, o ktora mnie pytalas. :) Chetnie Ci ja przesle, tylko musze miec jakies namiary :) Pozdrawiam wszystkich 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, bardzo Was pozdrawiam w niedzielne, już , popołudnie. Wczoraj bylismy w jednym z warszawskich hoteli na balu, gosciem i gwiazda wieczoru byl Wodecki. i nie chce nic mowic, ale był super! naprawde wiele zyskuje przy bliskim kontakcie. potrafil rozbawic i rozweselic wszystkich! poza ym, jedzonoko było super! a jakie ciasta, no mówie, ślinka leci na samo wspomnienie. W trakcie pojechalismy do jednego z lubów na impreze Bossa Bar, ale wytrwalismy jedynie dwi godziny, muzyka byla strasznie głośna. i wracalismy do domu, gdy mój I. spytał czy nie wjedziemy jescze do hotelu - co tez uczynilismy. spałaszowalismy i dania ciepłe i ciasta i przystawki. pychota!!! a teraz gotuje pomidorówkę i czekam na córeczke , która odbywa wizyte u taty. wszystkich goraco pozdrawiam:-)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×