Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

tak, jerry, nie było cie, chyba ze akurat nurkowales w tej wodzie co tam była;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staremu aktorowi, cierpiącemu na sklerozę, udaję się namówić renomowanego reżysera, aby ten obsadził go w niewielkiej rólce. Reżyser nie jest zachwycony, wiedząc że aktor nie jest w stanie zapamiętać choćby trzech linijek tekstu. Ale licząc na zainteresowanie widzów, daje aktorowi niewielki epizodzik. Ma on wyjść na scenę, trzymając delikatnie w dłoni różę, równie delikatnym gestem unieść ją do twarzy, z radością i utęsknieniem powąchać ją i powiedzieć: \"Ach, słodki zapachu mej kochanki...\". Próby idą pomyślnie, nadchodzi premiera. Aktor bez najmniejszego potknięcia wychodzi w światła sceny, unosi dłoń, rozmażony delektuje się zapachem i wygłasza swoją kwestię. Widownia natychmiast pogrąża się w nieprzystojnym rechocie i tymże nastroju do końca ogląda sztukę. Aktor, zaskoczony reakcją widzów biegnie do reżysera, zastając go rwącego sobie włosy z głowy. Zaskoczony pyta się go: \"Co się stało? Źle powiedziałem swoją kwestię\" Reżyser, nie przestając rujnować sobie fryzury, odpowiada: \"Nie, idioto, zapomniałeś róży...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal Was nie ma? ja tu próbuję Was rozruszać... W małżeńskim łożu namiętna scena erotyczna miedzy malzonkami, nagle rozlegasięgłośne pukanie do drzwi wejściowych mieszkania w ktorym mieszka rzeczonemalzenstwo. Przerażona żonakrzyczy: \"Jezus Maria, to mąż !\"Mężczyzna biegiem wskakuje pod łóżko.Po dłuższej chwili absolutnej ciszy mężczyzna wyczołguje się zpodłóżka, siada na jego skraju, ociera pot z czoła i mówi do kobiety:\"Kochanie - oboje mamy zszargane nerwy. Przecież to ja jestem Twoimmężem...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jerry Hihihih !!!! Dostałam \"twoje\" zdjęcie hihihhi:D:D:D Ale mnie ubawiłeś !!!:D:D:D Jesteś tak slodki że mogłabym cię schrupać !!! mniammmm....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jerry, dzięki, ja też dostałam :) milusi :) Mężczyzna (M) podchodzi do spowiedzi.- Proszę księdza, ta sprawa nie daje mi spokoju od wielu lat. W czasie IIwojny śwatowej dałem schronienie młodej Żydówce..(K)siądz: - Ależ to powód do dumy!M: - Otóż nie, gdyż za cenę wolności i schronienia musiała mi się oddawaćkażdej nocy.Ksiądz zamilkł na chwilę, po czym rzekł:- No cóż, byłeś młody, krew nie woda... W końcu uratowałeś jej życie.Sumienie też nie dawało Ci spokoju. Niechaj będzie Ci odpuszczone.Mężczyzna ucieszony odchodzi od konfesjonału, wraca jednak za chwilę:M: - Proszę księdza, mam jeszcze jedno pytanie. Czy koniecznie muszę jejpowiedzieć, że skończyła się wojna? Małżeństwo 90latków wybrało się do doktora. Najpierw wchodzi facet. Lekarz pyta go jak minął mu dziś dzień. On na to \"Wspaniale Bóg jak zwykle był dla mnie dobry. Gdy wszedłem dziś do kibla zapalił mi światło a jak skończyłem to zgasił.\" Doktor pokiwał głową dał tabletki i kazał wejść żonie. Powiedział co przed chwilą usłyszał od jej męża a ta momentalnie zerwała się z miejsca i biegnie w kierunku drzwi. Lekarz \"zaraz nie skończyłem z panią jeszcze, co się stało?\' Na to kobieta \"Ten sku......... znowu nasrał do lodówki!\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć już jestem qcze ze też musiałam sobie napchać tyle do torby teraz mnie ramie boli aha jerry dzięki za zdjęcie ta kobitka to twoja miłość? zaraz wyślę ci swoje ale proszę cię to zdjęcie robilam rok temu i tak wyglądam tak młodo wiecie co ktoś ciągle do mnie dzwoni no i o czywiście nie moge zdążyć odebrać kobita zapytała się czy dodzwoniła się do grecji albo ktoś sobie robi żarty i to nie mile albo kopnął się w cyferkach i wlaśnie dlatego nie rozdaję nr kom nieznajomym ide poprasować i postudiować ksiązkę ktorą dostałam od tej ksiegowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mary, a dlaczego Ty chcesz się z księgowości dokształcać? może dziewczyny coś Ci pomogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa to jest tak, chcę mieć swój hotel ale aby na początku osoba która będzie zajmowała się księgowością mnie nie robiła w konia chcę coś wiedzieć na ten temat i będę pewniejsza wszystkich działań finansowych ja wszystkiego nie chce wiedziec ale z każdej dziedziny coś która będzie mi potrzebna do budowy czy otwarcia hotelu a jeśli będę miała problem napewno się do was odezwę dziewczyny rozmawiałam już z tatą i trochę mi wytłumaczył na temat budownictwa no i teraz jeszcze przyjdzie mi szukać kogoś kto się na rysunkach zna co by pokazał mi jak liczyć bo muszę urealnić swój projekt ( rysowałam jak popadlo) aby wiedziec ile grunu mi to wszystko zajmie i abym mogła dalej szukać odp miejsca juz z konkretnymi danymi a nie w ciemno nie mam po co iść do gminy jeśłi nie wiem ile potrzebuję ziemi na budowe i teren przylegający a znalazlam piękne miejsce napewno każda z was by tam opoczęła i to jest 4 km od centrum leszna to jest zaskakujace jednak boję się że mogą przeznaczyc to na działki budowlane pod dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryś, co do hotelu - niesamowite :) podziwiam i 3mam kciuki. jak chcesz, to podrzucę Ci trochę prasowania... bo ja to leń jestem... np. ciuchy leżą w szafie, a ja w nich nie chodzę, bo mi się wyprasować nie chce ;) a gdzie reszta się podziała? mam nadzieję, że macie coś na swoje usprawiedliwienie, np., że obiadek robicie... mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani kończę już to urzędowanie na kafe do uslyszonka jutro pytanka które dziś zadałam są wciaż aktualne a skrzynka jest pod nickiem pozdrawiam gorąco miłego wieczorka życzę pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa Co do prasowania to ja mam na to sposób - kupuję tylko takie cichy, których nie trzeba prasować:) mary Powodzenia z tym hotelem !!!! Chętnie przyjadę jak już będzie - bo nie mam daleko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria, ja też bym takie chciała, ale nie wszystkie się da :) no to pa, dziewczyny... ja jak zwykle zostaję na posterunku... z nadzieją, że ktoś mi obiadek przyniesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa - lecę , pedzę z wczorajszą ogórkową , a jak wiadomo zupka jest naprawdę dobra dopiero na drugi dzień :) smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa no niestety w tym tygodniu tak mam nocki. pracuje w vw na 3 zmiany i tak troszke czasami nie wyrabiam zawsze cos ciekawego dzieje sie jak mnie nie ma. ;-( Znowu takie plecy w czytaniu ze szok. Codziennie tu sa ze 4 strony nowych wpisow. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczka, od razu lepiej :) gala, to rzeczywiście ciężko musi być tak się przestawiać czasowo do jakiś czas. ale przynajmniej masz czasami rano czas coś załatwić. a ja pracuję w takich godzinach, że ani do banku, ani nigdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz w sumie to dobrze ale jakas stabilizacja by sie przydala. Osobiscie nie wiem czy bym mogl pracowac caly czas na ranki bo kiedys byloby to dla mnie zgubne, lubie czasami troszke pospac i wieczorkiem posiedziec. Tylko nie wszystko mozna miec naraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurcze... przeczytałam... ale zaraz muszę iść :( Gala >> no rzeczywiście ostatnio stronek przybywa z prędkością kosmiczną... ale bywało gorzej oj bywało... zjazd w wawce mówicie >> kurka, daleko... Jerry >> mi też wyślij... no no mamy już trzech chłopaków.. :) ;) No to idę pa pa :( ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 Majesta >> ja też tak słyszałam, a zwłaszcza na początku ciąży tak podobno jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjazd??!! Hmmmmm....... Wawa..... nono ciekawie moze...... Fajnie by bylo, tylko fakt dalekoo oj daleko. A kiedy zjazd ma byc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co z tym zjazdem zaraz zaraz muszę się doczytać a poza tym JUŻ MAM Z GŁOWY :D :D :D wiecie co no i w zw. z tym jestem troszkę ten tego, bo później było spotkanie z promotorem a ja nic oprócz śniadanka nie zdążyłam zjeść... więc... cały czas sobie śpiewam pod noskiem ...:D :D jak leciutko się czuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie widze ze sie jakis zlot szykuje ;) ja juz wczesniej wspominałem ze sie spotykamy z kolegami z netu juz 2 razy w takiej mieyscowosci na poludniu Polski o nazwie BUKÓW sprawdzcie sobie na mapie to jest nie daleko WODZISŁAWIA ŚLASKIEGO ,RACIBORZA i oczywiscie CZechy w zasiegu reki czyli tanie zakupy,a ZEPINGI to moja głowa zeby załatwic bo tak sie składa ze jestem w zarzadzie i mam tego osrodka i mam pole manewru wiec pozostawiam to pod dyskusje i przemyslenie.Spotkalismy sie tam juz 2 razy i koledzy sa zadowoleni postaram sie wam przesłac fotki tego osrodka jest śliczny i czysta woda duza plarza i wogóle oki.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko jestesssssssssssssssssssss?????????????????????????;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przede wszystkim nieco spóźnione ale szczere życzenia urodzinkowe dla Marteczki> oby wszystko ci się w życiu wiodło, dużo uśmiechu w życiu i szczęścia w miłości :D Majesta> jak mogłaś nie powiedzieć???? Wstręciucho... ;) GRATULACJE i to podwójne!!! Wszystkiego naj.... dla was trojga 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko znów jestem hehe ale sie mijamy;)🌻 Gala z kad Ty jestes?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×