Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Jerry0703 gdzies sie podział ???czyśbyś moro poszedł uprac ???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle to opowiedz cos o sobie jestem bardzo ciekawy gdzie słuzysz,bo ja byłem kiedys zołnierzykiem przez kilka lat wiec moze znajdziemy wspólny temat;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczko czuje sie jak smarkacz jak tez mogłem zapomniec ,ale z całego serca życzę Ci czego tylko sobie zapragniesz i uśmiechu na twarzy👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczka, wybacz, jeszcze tydzień temu pamiętałam :( buuuuu.... no to... wszystkiego najlepszego! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 to dlatego ten szampan i strój i w ogóle :) alem ja nieqmata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka...wszystkiego naj..naj !!! Służe u \"Boga Wojny\" :) a wlaściwie już pracuje :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczka STO LAT STO LAT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!👄 - a to dla ciebie 🌻🌻🌻,🌻,🌻. A szampana to ja się napiję z przeogromną chęcią - ja strasznie łapczywa na niego jestem !!!;) mniam... justa Wzbudzasz we mnie wielki podziw kochana - ja to w takim postanowieniu nawet jednego dnia nie wytrzymuję:( Bez słodyczy ani rusz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też wiem o czym zapomniałam w kalendarzu jak krowie na rowie mam napisane kochana martusiu życzę ci .... ......abyś była uśmiechnięta każdego dnia ......spełnienia wszystkich marzeń a szególnie tych najmniejszych i najbardziej schowanych w twym serduszku ......abyś z kolejnym rokiem w worku doświadczeń mogła znależć coś co od dawna szukałaś ....abyś cieszyła się ze swoich trzech skarbów i tego jednego dużego przy którym jesteś szcześliwa ....dużo słodyczy, aby to co gorzkie przechodziło szybko i bez wyraźnego śladu a słodycz trwała i trwała i nigdy się nie kończyła ....abyś potrafiła sprostać temu światu, była dzielna jak lew ale i opiekuńcza jak lwica ....abyś miała świetna imprezkę dziś może nawet z małą niespodzianką 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję wszystkim baaardzo szampan jeszcze jest , więc pijcie śmiało :) Jerry - bo tu u nas jak się nowa stronka tworzy , to jej na początku nie widać , dziewczyny mają jajiś tajemniczy sposób na to , ale niestety przeze mnie nie zgłebiony , więc Ci nie wytłumaczę :) Daria 0 ja też szmpana bardzo , tylko dużo bardziej mnie po szampanie głowa boli , niż po innych % :D , a słodycze podjadam ostatnio z paczek mikołajkowych ,moich dzieci :) Justa - dzięki , kartka słodka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani muszę opuścić tę wspaniałą urodzinową balangę jestem umówiona w sklepie że odbiorę prezenty i jeszcze popakować je muszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczka, wcale nie tajemniczy ;) Jerry, u góry masz w przeglądarce adres strony i na końcu jest liczba np. 6360 - zeby zobaczyć mową stronkę, musisz wykasować tą liczbę i wpisać o 30 większą, czyli np. 6390 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem znów. Marteczka wszystkiego dobrego,[wiązanka kwiatków];) Jarek nam się widzę przefarbował:) no widzisz mój brat też Marsowy chlopak,tylko że koło Warszawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tylko ja tutaj taki leniuch jestem Marysieńka? Bo zakupy przez internet włącznie z pakowaniem i życzeniami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Marteczka jeszcze odemnie zyczonka przymij 🌻 wszystkiego czego tylko sobie zapragniesz, bo marzenia sie spełniaja :) 🌻 🌻 Słuchajcie nie miałam dostępu do kompa więc nie miałam jak wam napisać o ślubie a pozatym ........ no dobra to na chrzciny was zaprosze bo to z tąd ten ślub! Bedziecie ciociami wirtualnymy :) cieszycie się bo ja bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa i zapomniałam dzieki za zyczenia i gratulacje, dzieki za maile :) Hanka może i mi byś prace napisała bo coś mi przemkneło przedtem ze piszesz ale nie wiem czy nie pomyliłam czegoś. Mary no jak bym wesele robiła to byś torta upiekła jakiegoś co??? tak wiesz po kolezeńsku duuużego i przepysznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurrrra:D:D:D pewnie,że się cieszymy:) Przyznaj się-napatrzyłaś się na nasze maluszki;) Gratulacje:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majesta, no pewnie, że się cieszymy :D hanka, to rzeczywiście lenistwo na maxa ;) ja tam porządnie udam się do sklepu na ostatnią chwilę ;) szczerze mówiąc, to wolę osobiście dotknąć, zobaczyć... a nie tam przez Internet. zresztą, to zależy, co się chce kupić. książkę czy kubek można, ale ciuchy? zwłaszcza, jak ktoś niewymiarowy jest ;) dziś mam zamiar kupić coś mojemu Skarbowi, a może i przy okazji sobie też ;) dla brata już prezent mam, jeszcze dla mamy muszę coś wyszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu twojego szkraba ja nie widziałam bo mi nie przysłałas :( a moze miałam skrzynke zapchana...... ale no dzieci to ja uwielbiam i pomyslec ze jeszcze w wakacje narzekałam ze zostane stara panną i wogóle, ten świat jest dziwny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majesta No to podwójne gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A od kiedy tymi ciociami będziemy ??????? ;D;D;D Bo jak wam tak szczerze powiem, że ostatnio to się \"znowu\" we mnie instynkt macierzyński oddzywa i chętnie niańczę wszystkie maluchy moich koleżanek ( na moje niestety mnie nie stać - mam nadzieję że to \"nie stać\" to jest tymczasowe:(). justa mapa mi się podoba - tylko według mnie zamiast tych \"rusków\" - to lepiej gdyby Meksyk i Brazylia się tam znalazły !!!:D:D:D marteczka To tak jak ja - dostałam paczkę w pracy dla mojej małej i już podjadam (ale wstyd !!!) ale co mi tam - częstujcie się wszyscy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie mam wredne refleksje nt. forum.... po jaką ch... jakiś d... pyta ludzi o zdanie, jeśli chce usłyszeć jedynie potwierdzenie własnych opinii? forum jest chyba po to, żeby ludzie wygłaszali własne opinie, a nie przytakiwali cudzym. ale co ja tam wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa-fakt,ja na ogół kupuję książki:) A poza tym nie lubię ani dawać prazentów,ani otrzymywać. Majesta-praca pójdzie ci jak burza.W czasie ciąży komórki mózgowe się nie tworzą,za to tworzą się nowe połączenia między nimi.Pamięć się poprawia itd;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka, jak to nie lubisz? to chyba jesteś wyjątkiem ;) ja tam uwielbiam otrzymywać... dawać też... czasami można zobaczyć na czyjejś twarzy taki uśmiech... że warto było się naszukać odpowiedniego prezentu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa>wiedziałam,że mamy podobne nerwki;) ludzie dzielą się na takich co widzą i słyszą,patrzą-ale nie widzą,słuchają ale nie słyszą.Mniej więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już częściowo prezenty zakupiłam - dla córki fajną bluzę z polaru ( dokupię jeszcze piżamę - pokazały się nowe śliczne z polaru w pastelowych kolorach w pieski,misie....cudo! i coś z duperelków tzn. jakieś tam misie, żyrafy, itp....), dla mężusia - plecak ( dokupię jakąś koszulkę albo sweter), dla mamy mam upatrzony bezrękawnik i to wszystko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majesta , to gratulacije moje wielkie jeszcze raz !!! wczoraj się dowiedziałam , że kolego wynajął knajpkę na sylwestra , no i zabawa się szykuje ..... i znowu problem pt. co na siebie włożyć .... wrrrrr.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×