Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

witam :) szam, hej :) no topik umiera, ale nie tylko topik... w ogóle całe kafe się zrobiło jakieś takie... inne. normalne towarzystwo wybyło, przeniosło się gdzie indziej... no, ale i Ciebie tu brak, może dlatego. marteczka, no ja się nie dziwię, że masz problemy z wstawaniem rano, jak po nocy po sieci buszujesz ;) ale ja też mam to samo, od poniedziałku jestem rano nieprzytomna, w ciągu dnia i tak całkiem nie dochodzę do siebie... podobno jeżówka pomaga na przesilenie wiosenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh, witajcie dziewczyny! ze mna jest tak, ze nie moge non stop siedziec w sieci, mam troche roboty i za kazdym razem sie wylogowuje. nie jestem u siebie i nie chce siedziec ciagle na necie. trudno to wytlumaczyc. od poczatku tygodnia rowniez nie moge sie odnalezc i wyspac jak czlowiek. chodze jak cma, spac mi sie chce i przytomna robie sie dopiero ok. 12:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ludziki :):):):) z tą zmianą czasu to i ja mam problemy na początku wogóle mi sie nie chciałao spac i kładłam się o 2 i budziłam sie już o 6 potem o 7 a potem to juz co 5 minut tak do 8 koszmar a dzisiaj wieczorem padłam i śniło mi sie że jestem taa padnieta ze powieki mi popadają i sklejają się że nie mogę ich otworzyć i usypiam a dzisiaj rano ledwo wstałam przy czym obudziłam sie oczywiscie przed budzikiem 15 minut 😭 to jakis koszmar jest:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa - hihihi... no ja buszuję po nocach , bo mi się jak na złość w nocy spać nie chce :) {cześć] Ayla - ja budzika to w ogóle nie słyszę od pewnego czasu :) lecę do sklepu jakieś jadło kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim wiecie co z tym spaniem to ja mam podobnie, teraz co prawda siedze w domu ale do 11 nie wstane choćby nie wiem co a tak do 14 to mi sie tak buzia drze do spania ze szok to jest, zamiast wstawać jak skowronek raniutko bo piekne słoneczko to ja normalnie nie moge...o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka to kup coś i dla mnie bom znowu głodna:( co sie ze mną dzieje niech będzie wreszcie ciepło to sie czymś zajmę a nie tylko jedzenie i jedzenie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh, niech juz slonko wyjdzie!! chyba musze zaczac ladowac sobie Bodymax, bo ostatnio wszystko mnie wkurza! WSZYSTKO!!!!!!! ludzie, tramwaje, uhhh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej a ja już rano na badaniach z moimi dziewczynkami byłam Adzie - bo na kolonie jedzie w wakacje i potrzebne , a Kindze , bo znowu się lekarce bladość jej pysia nie podoba a jakie ma dziecko być do cholery - ja jestem blada jak ściana , mężowi też do śniadości daleko ... ehhhh.... no ale już po wszystkikm teraz za porządki czs się wziąć , a potem jadę do takiej pani , żeby mi zwężyła skórzany płaszczyk , taki fajowy , czarny do pół łydki , normalnie gestapowski :D ale będę laska , hihihi... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvvvvvvvvvv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dosc!! zaraz sie zmywam z pracy, wole spedzic dzien z moja corka! zreszta musze jej kupic buty i obiecalam jej McDonald\'a:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A W JAKIM CELU
mamy się poznać? ZAINTRYGOWANA 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje słoneczka... a słonko świeci dziś u mnie iście wiosennie, tylko jeszcze temperatura nie ta... nie chce mi się już pracować, marzy mi się ten mój urlop... może wkrótce mi dadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc.......jestem skacowana....niewyspana.....i znowu narzekam....chyba sie wylacze....milego weekendu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam, skacowana? to opowiadaj, co to była wczoraj za impreza :) tak w tygodniu? no ładnie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, justa...impra to może nie tak dosłownie...spotkaliśmy się nasza ekipą aplikacyjną, małe kameralne grono - 7 facetów i ja;-) gadaliśmy i piliśmy OC, no i wyszłam późno i się nie wyspałam... a że w tygodniu, bo wiekszosc jest spoza wawy i na weekedn do domu wracaja, so mozna sie bylo spotkac jedynie w tygodniu..... wlasnie rosołek sobie zalałam w kubku....się leczę...bo red bull juz wypity...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, Szam ja też bym tak chciała - impreza w środku tygodnia + kilku facetów. Nie narzekaj, nie jest aż tak źle... żeby nie mogło być gorzej ;) A temat rzeczywiście zaczyna upadać... Na innym topiqu też nie za wesoło - duch nie chciał się ze mną napić z literówki, ups... znaczy się litrówki; w dodatku Justa go przyprowadziła na nasz topiq ;) Justa dzięki za pingwina :D Możesz nie wierzyć ale szukałam go od pewnego czasu (chcę mieć taką tapetkę!) Uśka> disk is full... 😡 Jak mogłaś!!! ;) 1 kwietnia dostałam jakiś liścik od \"administratora\". Też go dostałyście? Bo nie wiem, czy otwierać załącznik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umiem robić ducha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam, to niezła impreza... ja też imprezuje ostatnio z samymi facetami, tak wyszło jakoś... i jest fajnie :) najważniejsze, że są na poziomie. słonko, a proszę bardzo, nie wiedziałam, że chcesz pingwina :) ja nie dostałam maila od administratora, o ile nagłówek maila jest po polsku, to powinno być OK. ale niedawno od Ciebie dostałam wirusa :( tzn. nie mówię, że z Twojego komputera, ale wirus użył Twojego adresu :( skanujcie sobie kompa co jakiś czas, np. na stronie www.mks.com.pl jest skaner on-line (menu po lewej stronie). jak dobrze, że już piątek i za tydzień święta i wiosna... znaczy słonko, bo zimno jednak... ja chcę wiosnę na całego :) miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to chodzi że nie jest po polsku... dobrze że nie otworzyłam paskudztwa :( ode mnie wirusa??? to już kolejna osoba :( a wydawałoby się, że komp jest czysty Oznacza to, że ja też mogę dostać od kogoś znajomego wiruska? ech... ciepłego weekendu Justa :) i zajrzyj na skrzynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie wpis co 10 godzin he to norma juz;) pozdrowionka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej jak minął weekend u mnie wszyscy chorzy kaszlą i smarkają idę robić kawkę , chce ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! weekend minął jakoś...mam chyba jakąś przedwiosenna chandrę, ale do wyleczenia;-) Mam do Was pytanie!!!! Moja siostra (kończąca studia) szuka pokoju do wynajęcia w Wawie, nie stać jej na wynajęcie mieszkania i max. może płacić 350 zł. Nie ma pracy, ale żeby ją mieć musi mieszkać w Wawie. Może mieszkać z jakąs starszą osoba, czy tez opiekowac się dzieckiem. Ważne żeby mieć tu lkoum. Wiecie może coś na ten temat?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj marteczka z tym przeziebieniem to właśnie na wiosne najłatwiej Qurcze mnie też od jakiegoś czsu próbuje choroba dopaść ale się nie daję jej :p ja kawki nie piję ale do Twojej mam pyszne wafelki kawowe bez cukru proszę bardzo. CzyCiebie też dopadfł szł kupowania cukru bo mi mam kazała kupić 20 kilo wariactwo ludzie szaleją na tym punkcie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam rozumiem ze nie studiuje w Warszawie bo najłatwiej w szkole popytać, ale jak chcesz to mogę mojej siostrze powiedzieć żeby u siebie na uczelni popytała ona sobie załatwiła pokój blisko metra na imielinie za 250 zł. I nie ze staruszką tylko z młodymi ludzikami. Najlepiej jak kupi Oferte w poniedziałek i podzwoni jest tam dużo ofert, dzwonić najlepiej jak najwcześniej w poniedziałek i umawiać sie na spotkania wtedy na pewno coś znajdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×