Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

uśka, no jakoś mu idzie... siedzi ciągle po godzinach... wczoraj wrócił chyba ok. północy.. to już przesada, żeby ludzi na stażu tak męczyć. ale trudno się mówi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany! to wykorzystują go strasznie 😠 i pewnie dostaje to 450 zł? wrrrrr 😡 ja mam nie normowany czas pracy ale raczej z odchyłkami w drugą stronę tzn jakbym policzyła to chyba mi nie wyjdzie 8h dziennie :). chociaż ostatnio cały tydzień siedziałam w biurze albo na wyjazdach. teraz będzie tego więcej bo z wiosną pomiary i badania różne się zaczną. chyba się o jakąś podwyżkę zwrócę ;) po 3 miesiącach pracy na cały etat hi hi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uśka, oczywiście, że za 450 zł... mam tylko nadzieję, że po tym stażu go chociaż zatrzymają i dadzą normalną pensję. a co Ty za pomiary i badania robisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezdem;) przelotem znów,zaglądam na kafke i na rupieć,ale nie mam czasu,ani glowy do pisania,lipa czy cuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka, jak widać, nie tylko Ty nie masz ochoty pisać ;) a co u jamniczka słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano środowiskowe pomiary - badania dla różnych zakładów - ścieki, woda, zanieczyszczenia powietrza (to akurat nie ja konkretnie tylko kolega po kominach łazi :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wpadam do Was na chwile bo nie wiem co zrobić 😭 Bo ta moja siostra niedawno wynajeła pokój ale nie tak do końca legalnie bo tak: mieszka tam jakiś koleś mieszkanie jest 4 pokojowe i on tez wynajmuje to mieszkanie i miał tam mieszkać sam ale postanowił jeszcze podnająć to mieszkanie ale nie w tym rzecz. Chodzi o to ze nie moze otworzyć \\drzwi bo zamek się zacina i jak na złość sie zacioł kiedy ten chłopak wyjechał do domu i nie wiem jak jej pomóc bo tak nie wezwę ślusarza bo przecież sie nie włamie do mieszkania ani strazy tez nie mogę może wy macie ajakiś pomysł help :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ma namiary do tego chłopaka, nr telefonu? zadzwonić do niego, może on coś poradzi. mógłby powiedzieć np. właścicielom mieszkania, że przyjechała kuzynka, która studiuje zaocznie i chce przenocować i żeby jej klucz odostępnili. albo szukaj jej innego noclegu na weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę już uciekać może cos wymyślę albo jakoś otworzę te drzwi:( Miłego weekendu Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona może u mnie mieszkać tylko że ma rzeczy do pracy w tym mieszkaniu chłopak jest w domu nie wiem gdzie a właściciele za granicami naszego kraju i lipa muszę uciekać PA 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona może u mnie mieszkać tylko że ma rzeczy do pracy w tym mieszkaniu chłopak jest w domu nie wiem gdzie a właściciele za granicami naszego kraju i lipa muszę uciekać PA 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko i aż ja przelotem jezdem będę w łagowie to powinnam się odezwać oj dzieje się dzieje i to nie mało przepraszam że was zaniedbuję właściwie nie mam żadnej rozsądnej wymówki bo gdybym chciala to bym weszła i się chociaż przywitała przepraszam raz jeszcze i do uslyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry robla piekna stopka - chyba kazda chce byc taka mgielka co u was dziewczyny? ayla dostaliscie sie do tego mieszkania? szam jak poszly egzaminy? kciuki trzymalam bardzo mocno i mam nadzieje ze pomoglo tak szybciutko powiem ze w kwietniu rodzinka mnie sie wzwiekszy a w listopadzie nowy czlowieczek na swiat przyjdzie ale nie u mnie u kuzynki mnie do tego ciut ciut i troche za daleko pozdrawiam was i do uslyszenia w poniedzialek - chyba ze cos wyskoczy naglego trzymajcie sie wiosennie i slonecznie duzo usmiechu i radosci dzis 21? to wszystkiego dobrego w pierwszym dniu wiosny;D;D;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej witam \"D temskiliście za mnom ??? :D kawka oczywiście już zrobiona proszem pić :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kaffka jak najbardziej:) zmyknę wcześniej do domciu,bo piewsze urodzinki Tomaszka:) Justa>widzę;) jamnior siedzi na rupieciu,bo mu dojadły manie prześladowcze różnych takich,jako i mnie-dlategom jedną nogą tu,a drugą tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka , Wszystkiego Najlepszego dla Synia chodzi już ? a ja muszę iść dziś wyrawać zęba :( to już chyba moje piate podejście do tego wyrywania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki maryś - nie dostałyśmy sie do tego mieszkania siostra została u mnie i dizsiaj przyjeżdza do pracy i nie wiem co bedzie jak wróci z pracy czy ten koleś z którym mieszka sie dostanie o tego mieszknia. Dzwoniłysmy też pod taki numer pomoc przy otwieraniu mieszkań i samochodów ale otwarcie u tego pana kosztuje 150 zł to moja siostra stwierdziła że poczeka na tego kolegę:p majesta co taka smutna a zobacz za oknem słoneczko świeci nio usmiechnij sie:) Marteczka ja mam do Twojej kawki pyszne ciasteczka ale zapomniałam jak sie nazywają w każdym razie są zdrowe bo z jakiś ziarenek:) nie odwlekaj tego zęba weź sie w garsć i go wyrwij jak trzeba, ja tam na szczęscie jeszcze mam wszystkie i żadnego nie musiałam wyrywać a dentysty boje sie jak ognia, a miałam z nim do czynienia tyle razy że aż trudno zliczyć i jeszcze nie przywykłam do jego warsztatu pracy. Nie bój się da Ci przecież znieczulenie:p Hanuś dużo radosci dla synia i samych szczesliwych dni w zyciu i zeby w życiu wybierał zawsze tą właściwą dla niego drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!!!!!! Już jestem w pracy, egzaminy i potworny stres za mną, choć co do stresu, to pewnie jeszcze przez jakiś czas będzie ze mnie schodzic;-) Zdałam na 5,3, co nie jest chyba najgorzej, choć mam świadomość że mogło być lepiej:-( Co u Was? widzę, że popularnosc topiku spadła znacznie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem w TESCO, także miałem egzamin - z rozróżniania gatunków makrel - tzn. miałem zawiązane oczy i dostawałem do spróbowania próbki makrel, musiałem powiedzieć która ile kosztuje... Teraz jestem oficjalnym makrela-kiperem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Dziewczyny👄 Mary heh;)🌻 oy Ty mgiełko...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ayla nie no aż tak bardzo się nie boję , znieczulenie i sympatyczna pani dentystka zrobią swoje :) podejść było kilka , bo za każdym razem wypadało coś mnie albo pani dentystce tylko , że to jest ósemka i jak pomyślę jak będę musiała szeroko otworzyć paszczę , brrr.... ciasteczko chętnie :) Szam no to masz już za sobą Gratulacje , moim zdaniem 5,3 to całkiem nieźle nie myśl o tym , że mogło być lepiej , bo to i tak już nic nie zmieni , tylko się będziesz denerwować Tesco Robal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczko 👄 fajnie ze ktos jest ;) pozdraWIAM!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczka :) ja bym sie bała jak nie wiem co ale to może tez z racji tego że nigdy nie miałam wyrywanego zęba brrrrr witaj robal jak tam ostatni wypad na narty, bo teraz to juz wszystko płynie po Wiśle z tych górek;) Qurna Robal żeby mój do mnie tak wierszem mówił czasami chociaż ehhhh Szam gratulacje znam to przeżywanie po egzaminie ja jeszcze czasami sie w nocy budzę przerażona i tabletki ziołowe uspokajające biorę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki! myślę, że za czas jakis stanie sie to normalne i juz nie bedzie sie o tym mowic - przynajmniej w pracy. A co u Was słychać było i jest? czujecie wiosnę w kościach:-D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co Cię posądziła o chęć
zaistnienia - to Ty jeszcze żyjesz Szam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak wiosnę w kosciach czuję :) kapuśniak mam , podgrzewać idę , komu nalać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×