Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Heloł :) jak wam mija ten piekny słoneczny wiosenny dzień? Szam no coś ty chcesz zakończyć działalnosc topiku?? niee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, majesta! kope lat!! co u Ciebie, jak sie czujesz, co słychać?????? a dziwisz sie, mało kto zagląda, stara wiara sie rozwiązała chyba, czasem ktos sie wstuka, a tak cisza i pustka, nie ma z kim pogadac....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam rzeczywiście tez zauwarzyłam wielk bum na tym topiku wczesniej gorące tematy rzyjacielskie rozmowy a teraz nic prawie nikogo😭 a tak mi tu fajnie było kiedyś ale my jeszcze jesteśm:) ale się wsciekłam wczoraj normalnie nie mogę kupiłam sobie 13 buty takie zwykłe mokasyny:D śniesznie ta nazwa brzmi, wyszłam w nich ze sklepu, ledwo doszłam do metra w metrze już zmieniałam na stare jeszcze zimowe bo tamk sobie pięty obtarłam na maksa, ale myślę ok nie nakleiłam plasterków mam za swoje. wygoiło sie w miarę i wczoraj je znowu załozyłam plasterki jakieś zapiętki nic nie dały znowu obtarłam a na dodatek doszłam ledwo do pracy i patrzę a but mi sie popruł na szwie w 3 miejscach. I co teraz je zaniosę do reklamacji a oni mi będą je trzymać 2 tygodnie bo tyle mają czasu a ja wczym mam chodizć w zimowych butach ocieeplanych mam jeszcze takie stare starocia co mi sie odklejają i w nich chodze Ja chcę zeby on imi zwrócili pieniądze bo i tak w tych butach nie mogę chodziś skoro tak mi się pięty obcierają koszmar😭 i chyba będę musiała kupić drugie buty tym razem już bez pięt:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodizło mi o to ze 13 tego 04 sobie je kupiłam a nie trzynaste buty:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ayla, a już myślałam, że 13 para;-) nieźle by było.... masz prawo do zwrotu gotówki, nie znam się do końca na przepisach, ale z tego co wiem to jest to możliwe. spróbuj... ja też jakoś tak nie bardzo z butami, bo nie mam tzw. przejściówek i od zimowych zaraz na letnie trza by było sie przemiścic. ale jakos to będzie. próbowałam jakies sportowe w stylu kupić, ale nie moge znaleźć nic co pasowało by i do spódnicy i do spodni i w miarę eleganckie było...no ale jak sobie przeczytałam liste wymagań co do tych butów, to chyba nie uda mi sie ich znaleźć;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że mogę rządac gotówki tylko jak producent sie nie zgodzi to moge sobie rządać i rządać tak myślę panna napisze na reklamacji że klient rząda zwrotu gotówki i tyle, oni mają prawo do dwóch napraw a po tyxch dwóch naprawach dopiero zwracaja gotówkę:o i to mnie martwi najgorsze jest to że ja mam takiego pecha do butów jak zeszłego lata sobie kupiłam to też pochodziłam 2 tygodnie niby dobre S but, paski mi się urwały oddałam do reklamacji i jak je odebrałam to paski były za luźne buty przy napriiwe zniszczone i oddałam jeszcze raz i dopieero mi zwrócili pieniądze trwało to ok 1 m - ca i przez to prawie półlata chodziłam w jakiś starociach które w zamierzchłych casach kupiłam u chińczyków na stadionie, obrzydliwe były ale co miałam zrobić 😭 wiem:p zarządam żeby mi dali buty zastępcze bo nie mam w czy chodizć:D chyba mnie wyśmieją sama bym się wyśmiała to przeciez nie serwis samochodowy no cóz pomarzyć można😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam u mnie o tak sobie jakoś leci powoli, koncze prace pisać i zcekam do obrony a później to nie wiem , boje sie \"nowego zycia\" boje sie co będzie itp. Ayla pecha do butów to ja też mam tylko takiego ze po pierwsze mam małe stópki i cięzko mi jest kupić buty, a pozatym jak juz coś klupie to z kolei mam bardzo wrazliwe nózki i \"delikatne\" bo co ubiore jakiegoś buta to odciski, obdarcia, bąble itp. a jeszcze mało tego to strasznie powoli mi sie goją takie otarcia do 2 tygodni i co ja mam w kapciach chodzić? Ja z prawa cywilnego wiem ze moza rzadac zwrotu towaru i kasy ale prawo jedno a stosowanie tego to drugie. Może kup sobie póki ci nie naprawia jakieś przejściowe tanie sportowe butki jest ich terz duzo i tanie koło 50-70 zł ja zawsze takie na lato kupuje bo nie mam kasy na jakieś markowe adidasa więc takie czasem maja fajny krój i nie są takie badziewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majesta no tak sportowe a ja nie bardzo mogę w sportowych chodzić do pracy bo by mnie szef chyba zabił swoim zdziwieniem, nie no nie mogę w sportowtych do pracy chodzić, zobaczę co mi poweidzą ale jest to dla mnie koszmar, z tymi butami😭 może kupię jakieś bez pięt nie za drogie bo mam poobcierane pięty jak nie wiem co i chyba tylko to mi pozostaje pozdrawiam i zmykam 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dziewczynki , ja dziś nie mogłam klikać , bo myłam okna niby niewiele tych okien , ale biorąc pod uwagę mycie i jednoczesne odganaianie dzieci , to jednak trochę się schodzi i jest wyczerpujące ale topiku kończyć - nieeeee !!!!! no i w ogóle zrypana jestem to dzisiaj tylko tyle miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ayla a no fakt bo do pracy to tak niebardzo , zalezy jeszcze do jakiej.....hm...cięzka sprawa! ale napewno coś wykombinujesz wiem to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ayla, jest duży wybór butów w CDK pod Pałacem...ja kupiłam sobie tam z 3 pary butów i jestem z nich bardzo zadowolona...są też sportowe ale takie które powinny pasować zarówno do spódnicy jak i spodni. Polecam majesta, prawdą jest że teraz jest trudno o pracę zwłaszcza po studiach. zmieniając lekko temat: dziś o 13 mam bardzo wazne wydarzenie zawodowe równoznaczne z otrzymaniem stałego zatrudnienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchaaaaaaaaaaaaam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchaaaaaaaaaaaaaaaaaaam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchaaaaaaaaaaaaaaaaaaam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchaaaaaaaaaaaaaaaaaaam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, u mnie znów słoneczko :) Szam no to zycze powodzenia napewno bedzie tak po twojej mysli wszystko. Racja z pracą kiepsko, pamiętam jak konczyłam liceum ekonom. to można było prace w banku dostać bez problemu, jak ktoś miał mature to szczyt sukcesu prawie to był, a teraz co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam - powodzenia , trzymam kciuki Robaczku , pokażesz się dziś ? 100 lat 100 lat , dużo zdrówka , szczęścia i w ogóle jak najlepiej :) to przyznaj się ile tam dziś stuknęło na liczniku ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki buty oddałam do reklamacji mam w piątek zadzwonić:( a pięty mam tak obtarte ze dzisiaj rano kupiłam buty w centrum w podziemiach bo w tych co miałam na nogach już nie mogłam iść i kupiłam bez pięt białe a teraz myślę ze mogłam czarne ale już trudno bo w nich wyszłam ze sklepu i tyle, bez palców kupię czarne i jeszcze jakieś;) Szam trzymam kciuki dasz radę JESTEŚ PRZECIEŻ WIELKA!!!!!!!!! I będziesz miałą tą pracę tylko wierz że tak będzie a tak będzie marteczka 🌻:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mianowanie w szufkadzie (do kieszeni sie nie mieści), uroczystości poza mną, teraz pora na kawe!!! ktoś ma ochotę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam to gratulacje a nie mówiłam heheh Maleńka jesteś wielka:D jak chcesz to moge Ci zrobić pyszna kawkę w tym jestem dobra a szczególnie pycha kapucinko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ayla, warto by się było w końcu w realu spotkac, nie? wtedy kawka smakowała by lepiej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam jasna sprawa jak ochłoniesz po tym dzisiejszym wielkim wydarzeniu to daj znac a może z Zuzią na rolki się wybierzesz na pola mokotowskie kiedyś bo ja tam często bywam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam gratuluje! :) ale wy fajnie macie bo sie spotkać możecie i pogadać buuu czemu ja tak daleko mieszkam czemu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majesta, nie płacz, choć tutaj cześciej zagladaj!!! Ayla, Pola lekko daleko od nas sa:-( może w sobote? z tym, że ja nie mam rolek:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×