Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

marteczka, i tak lepiej niż wczoraj ;) i co u Was słychać... proszę mi tu pisać po kolei... kto co robi, jak dzieciaczki, co w pracy... czy planujecie wyjazdy, czy u Was też pogoda taka nie-letnia... ja mam chwilowo trochę luzu w pracy, prywatnie - po przeprowadzce... szkoda mi będzie Sopotu, jednak Gdańsk to nie to samo.... ale podobno do wszystkiego można się przyzwyczaić. nie lubię też zmieniać mieszkań - na początku zawsze czuję się jak w hotelu - tak nie u siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) hej hej pamiętacie mnie jeszcze:( jak mieś pecha to miec pech ostatnio siedziałam na zwolnieniu bo mnie półpasiec dopadł koszmar to jakiś. I jeszcze sie leczę ale cóz pracować trzeba. A w pracy nie widać mnie zza papierów taka jestem zarobiona ale postanowiłąm na chwilkę odetchnąc i do was wpaść:) Justa :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam i spadam....od poniedziałku urlop, więc w pracy szał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja mam malutką w szpitalu , więc w domu jestem tylko przelotem , jak wyjdziemy ze szpitala to coś więcej napiszę pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka, ściskam Cię mocno!! ucałuj malutką ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ayla, a skąd żeś to wzięła? ;) lecz się, lecz, i wracaj do nas szybciutko. marteczka, a co z malutką? zdrówka życzę :) szam, no to miłego urlopu. a co Ty będziesz robić w czasie urlopu w taką pogodę? ;) jakieś wyjazdy planujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich i pozdrawiam z zachmurzonego śląska!!!:):):) Nie zdałam jednego egzaminu i nie mogę dronić pracy w pierwszym terminie:(:( ale najwyrazniej tak musiało być. ( popapraniec oblał 70% ludzi były albo 5, 4.5, 4, albo bomby - doktor od 7 boleści:(:() ale na szczęście już mi przeszła największa fala złości i teraz zaczynam się bać czego mam sie uczyć na wrzesień:(:( ale przynajmniej na weekendy wolne :) może gdzieś skikne ale po blisku:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam piękne panie i przystojnych panów ucze się uczę jeszcze tydzień najgorsze to uczucie pustki i stwierdzenie że nic nie umiesz choć coś tam umiesz ale i tak pustkę w glowie przebija dziwny strach który budzi mnie o 6 rano i serce wali mi jak oszalałe cóż dawno nie zdawałam taaakiego egzaminu hmm ja nigdy takiego egzaminu nie zdawałam ;D ktoś tu powiedział prawdę z topiku zrobiło sie błędne koło mało ludzi no bo mało ludzi no bo mało ludzi itd ale widzę że marteczkowe kafki pozostały przeprowadzki u justy spontaniczne wyjazdy robala i...moje przepisy podziele się z wami czymś rewelacyjnym kruche ciasto ostatnie partie truskawek na które nie da sie patrzeć ale zjeść przyjemnie niezły placek z tego wychodzi szkoda że nie mogę wam zdradzić jak smakuje bo...nie miałam okazji skosztować kręci sie szybko ciasto kruche no to będzie mąka cukier jakiś tłuszcz najlepiej w konsystencji stałej czyli masło margaryna co tam lubicie używać i żółtko - nie dawajcie nigdy białka do kruchego będzie za twarde blaszkę wykłada się ciastem no tak sobie grubo aby to ciasto po upieczeniu tam było wykładamy taką ilość nieładnych truskawek ile mamy i ile blaszka pomieści szybko ubijam pianę z oddzielonych białek dodaję ze dwie trzy łyżki cukru i jak się ubije albo dobije ta piana zawsze odwracam miskę i sprawdam czy się jeszcze rusza bialo czy jest sztywne białko na truskawki ładnie rozłożyć jak coś zostało ciasta to wyłożyć na białko jak nie to do pieca będzie skwierczeć bo to truskawki tzn wodniste owoce i duuużo wody się wyleje hmm czy to nie jakieś powiedzenie? no więc jeszcze jedna rada ( hi hi hi ja rad udzielam !!) przed wyłożeniem wodnistych truskawek przepieczcie ciasto oj no wylożone ciasto wkładamy na ja wiem ile czasu? no na oko tzn na wyczucie powiedzmy dobre 15 min jak przestygnie ale tak troszeczkę można jeść można posypać pudrem można zjeść wszystko i nic nie zostawić kucharzowi można upiec drugie jak zasmakuje aha ja dołożyłam ze dwie garście jagód no już mamy w małym lesznie po 3,5 nie mogę zasnąć przez nerwy a moge poprosić o tabletkę na sen i obudzę się 19 na wynikach? ah takie tabletki zchodziłyby lepiej jak ciepłe bułki z masłem rozgadałam się? jak się denerwuję to więcej gadam wyobraźcie sobie zółwia który jak się zdenerwuje szybciej idzie proszę trzymajcie kciuki..... pozdrawiam za tydzień...nie za dwa dam znać jak mi poszło papatki kochane dziatki hi hi hi tak jakoś mi się zrymowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dziękuję za ciepłe słowa jutro prawdopodobnie juz wyjdziemy ze szpitala :) jest juz dobrze odwiozłam dziś Adę na kolonie - serce mi się ściska :( Maryś - trzymam kciuki !!! :) dzis juz więcej nie napiszę , bo padam na pysio mam nadzieję , że wtorkową poranną kawkę wypijemy już razem :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aura, nie przejmuj się, co to za student bez września? ;) maryś, nic się nie bój, będzie dobrze... tyle się już uczysz, że musisz zdać. marteczko, to dobrze, że już wychodzicie ze szpitala... mam nadzieję, że z malutką OK. a co do kolonii... to mnie z kolei serce się ściska, bo moja mama po raz pierwszy gdzieś wyjechała... aż na miesiąc. i jakoś tak dziwnie się z tym czuję... dopóki to ja wyjeżdżałam, to było jakoś inaczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem :) idę zaraz na spacerek z moją małą , bo ładnie dziś u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej Hej to ja! pamietacie mnie jeszcze?? :) Pozdrówfki dla wszystkich zwłaszcza dla maluszka Marteczki :) Ayla nie przejmój sie zdasz napewno, ja tez miałam pare egz. na wrzesień i dałam rade to ty tez dasz :) Marys powodzenia :) napewno bedzie dobrze! Justa zapraszam za dwa tygodnie nad Soline, wybieramy sie na pare dni mam nadzieje ze bedzie ciepło ......mozecie mi pogratulować!! jestem z siebie dumna ...kurde nie wierzyłam ze mi sie to uda.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Majesta - Dziękujemy z Kinolkiem za pozdrófki 🌻 oczywiście , ze pamiętamy :) no i oczywiście GRATULUJĘ !!! ale kurcze , uchyl rąbka tajemnicy i napisz co takiego wydarzyło się ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majesta, dzięki za zaproszenie, ale wiesz, jak to jest z urlopami... musi firmie pasować, i jeszcze w tym samym czasie, co Skarb będzie miał urlop... i jeszcze pieniążki na wyjazd... ech, chyba znów nigdzie nie pojadę. a co Ci się udało? brzmi pozytywnie, to dobrze :D marteczka :) jak malutka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robaczku Justeczka - dzięki , malutka już zdrowiutka ( tfu tfu , zeby nie zapeszyć :) ) teraz ja będę sprawdzać ogólny stan mojego zdrówka , chyba się starzeję , zaczyna mi organizm szwankować :) może mi się przepuklina odnawaia ? :( nie wiem , ech... wyjdzie na jaw co mi jest po badaniach spadam , bo jadę do koleżanki na ploteczki miłego dzionka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej wstawać śpiochy - kawka czeka :) już piątek :) powoli zaczyna się weekend :) jutro wraca mój synio - no i koniec spokoju :( miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej :) też się cieszę, że już piątek... chociaż za dużo pracy nie miałam w tym tygodniu, ale wiadomo, nie ma, jak wolne :) oby tylko była ładna pogoda... bo w zeszłe lato miałam pecha, mimo, że mieszkam nad morzem, to na plaży byłam może ze 2 razy - zawsze w weekend padało. a teraz przyjeżdża do mnie braciszek na weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde :) stronki mi sie nie wyświetliłi i myślałam ze nikogo nie ma No od kilku dni jestem panią mgr!!! a to dl amnie sukces jak nie wiem co :) marteczka tak ty sie starzejesz TY! kobiety zawsze sa młode i piękne :) Robal na pifko to ja chętnie bo u mnie upał że chyba wszystko sie topi wokoło. Justa no ja oprócz tych kilku dni to tez pewnie nigdzie nie pojade :( trudno się mówi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majesta, no to gratuluję, pani magister! :D suuper 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 upał u Ciebie, powiadasz... a u mnie tak średnio, duszno tylko i strasznie pochmurnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej u mnie też upał , ale czuje się burzę w powietrzu Majesta - no to jeszcze raz GRATUUULACJE !!! i 🌻 🌻 🌻 dla Ciebie :) nie no - oczywiście , że piękna zawsze będę i młoda też , tylko mi cos wnętrzności brzydną :D Justa - no to udanego weekendziku życzę :) Robaczku - piwko oczywiście , zawsze ,tylko wieczorkiem może , bo jeszcze kilka spraw muszę załatwić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczka, no teraz u to mnie po prostu leje :) cudna pogoda na weekend... a braciszek jednak nie przyjeżdża (nastoletnie fochy ). miłego weekendu wszystkim! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×