Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

dzień dobry ważna wiadomość - na weekend przerwa w \"edycji\"czytadła więc ci którzy z zapartym tchem czytają w pracy mogą być spokojni bo w poniedziałek pojawi się dopiero nowy fragment justa bohaterowie są fikcyjni jednak na kimś i na czymś zawsze trzeba treść oprzeć, w rodzinie ci którzy czytali rozpoznali kilka wydarzeń a raczej ziarnka które posłużyły do stworzenia czytadła przyjemnego weekendu odpowiedniej pogody do waszych planów odpoczywajcie ile mozecie ja w sobotę od 6 .00 - 22.00 jestem w pracy za to niedziela będzie chyba śpiąco snująca sie pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem za fanklubem, jak najbardziej ;) a znajomości chętnie bym uruchomiła, żeby tylko pomóc, ale nie znam nikogo z branży wydawniczej. a dziś się ukaże coś nowego? bo rano jeszcze nie było... a weekend to jakoś przeżyję ;) miałabym za dużo do nadrabiania w poniedziałek ;) u Was też leje? u mnie tak... i cały weekend tak się zapowiada. no i kiedy ja mam się opalać? co mam z tego morza na co dzień, jak jestem bardziej blada od turystów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem za fanklubem, jak najbardziej ;) a znajomości chętnie bym uruchomiła, żeby tylko pomóc, ale nie znam nikogo z branży wydawniczej. a dziś się ukaże coś nowego? bo rano jeszcze nie było... a weekend to jakoś przeżyję ;) miałabym za dużo do nadrabiania w poniedziałek ;) u Was też leje? u mnie tak... i cały weekend tak się zapowiada. no i kiedy ja mam się opalać? co mam z tego morza na co dzień, jak jestem bardziej blada od turystów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie też pada Justa, to możemy założyć fanklub ;) Mary szkoda, że nie znasz przepisów :( Ale zaraz coś sama wymyślę; na poczekaniu: ryba + pokrojone orzeszki pinii, sól, pieprz, świeży tymianek cytrynowy. Jeśli lubisz kruche ciasto z orzechami, to polecam trochę inną szarlotkę: do jabłek dodajesz cynamon, odrobinę goździka, dużo pokrojonych orzechów włoskich. Pyszności!!! Znajomości niestety nie posiadam, ale trzymam kciuki za książkę :) Maryś, jak przeczytałam o boskiej sklerozie, to ogarnęła mnie lekka głupawka... więc nie obraź się ale... czy widziałaś aureolkę nad głową sklerozy? Jakiego jest koloru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie też pada Justa, to możemy założyć fanklub ;) Mary szkoda, że nie znasz przepisów :( Ale zaraz coś sama wymyślę; na poczekaniu: ryba + pokrojone orzeszki pinii, sól, pieprz, świeży tymianek cytrynowy. Jeśli lubisz kruche ciasto z orzechami, to polecam trochę inną szarlotkę: do jabłek dodajesz cynamon, odrobinę goździka, dużo pokrojonych orzechów włoskich. Pyszności!!! Znajomości niestety nie posiadam, ale trzymam kciuki za książkę :) Maryś, jak przeczytałam o boskiej sklerozie, to ogarnęła mnie lekka głupawka... więc nie obraź się ale... czy widziałaś aureolkę nad głową sklerozy? Jakiego jest koloru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim no to mamy fanklub :) ktos jeszcze dołączy ? a no i trza by wymyślić jakąś nazwę , nie ? u mnie też leje , wcale mi się to nie podoba :( idę robić kawusię , to już będzie druga dziś , wątpię , żeby pomogła , ale może ... jak sobie dobrze wmówię .... :) chce ktoś ? mogę zrobić też herbatkę ,. bo ja wiem , że Wy mało kawowi jesteście :D miłego dzionka , o ile taki rozpadany piątek 13-tego może być w ogóle miły :) pozdróweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim no to mamy fanklub :) ktos jeszcze dołączy ? a no i trza by wymyślić jakąś nazwę , nie ? u mnie też leje , wcale mi się to nie podoba :( idę robić kawusię , to już będzie druga dziś , wątpię , żeby pomogła , ale może ... jak sobie dobrze wmówię .... :) chce ktoś ? mogę zrobić też herbatkę ,. bo ja wiem , że Wy mało kawowi jesteście :D miłego dzionka , o ile taki rozpadany piątek 13-tego może być w ogóle miły :) pozdróweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim no to mamy fanklub :) ktos jeszcze dołączy ? a no i trza by wymyślić jakąś nazwę , nie ? u mnie też leje , wcale mi się to nie podoba :( idę robić kawusię , to już będzie druga dziś , wątpię , żeby pomogła , ale może ... jak sobie dobrze wmówię .... :) chce ktoś ? mogę zrobić też herbatkę ,. bo ja wiem , że Wy mało kawowi jesteście :D miłego dzionka , o ile taki rozpadany piątek 13-tego może być w ogóle miły :) pozdróweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki ponury ten dzionek wszędzie... tylko wziąć książkę, coś słodkiego, herbatkę i skulić się w przytulnym fotelu... a co planujecie na weekend? bo ja będę chyba czyhać i wypatrywać promieni słonecznych - o ile się jakieś w ogóle pojawią, bo sądząc po dzisiejszej pogodzie, to możliwe, że nie. a, Maryś, we wczorajszym odcinku gdzieś chyba było słowo \"niedowierzanie\" - sprawdź pisownię. nieźle się akcja rozkręca... na kazdym kroku niespodzianka. nigdy nie wiadomo, co Marysia wymyśli za chwilę :) miłego weekendu - oby nie był aż tak deszczowy. chociaż mój Skarb to się cieszy, bo on nie lubi, jak jest gorąco ;) a nie daj Boże na plaży leżeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reeem
Czesc wszystkim . Ja tez chce do klubu.:) U mnie tez pada i Pada ale trzeba sie przyzwyczaic niedlugo jesien. :p Rozumiem ze jak pada wszyscy mysla o jedzeniu.Ja uwielbiam kuchnie wloska ktora przez roznego rodzaju kluski przypomina mi kuchnie polska.Wlosi tez sa fajni podobni troche do polakow wiec dziewczyny jak szukacie dobrej partji to -Wlosi(nie obrazajc polakow) Ja POLECAM spagetti z czosnkiem szybkie i tanie no i pyszne na oleju z oliwek podsmazacie czosnek drobniutki i pietruszke posiekana do tego makaronik i Parmesanik i bazylika i koniec Smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee o jakiej sklerozie z aureolką mowa? słońce wytłumacz bo się pogubiłam a bład chyba juz naprawiony było nie dowieżaniem i zmieniłam na niedowierzanie - sprawdałam w słowniku więc chyba będzie dobrze co nie? pani profesor justyno?? jak chcecie to see otwierajcie fan klub ja się do tego nie mieszam tylko nie proście o zdjęcia ani o autografy w piątek ukazał się kolejny fragment i na dwa dni przerwa w poniedziałek ruszamy z kolejnym pozdrawiam padająca na mordkę M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla niecierpliwych coś na blogu się pojawiło dla cierpliwych również i im składam podziękowanie za wytrzymalość w czekaniu ;-))) po ciężkiej pracy udam się cichutko do domowej sali kinowej na przyjemność zwaną filmem przez 2 h mnie nie ma dla nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuta
witam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie Panie 🌻 Słonko ja nigdy o nikim nie zapominam !!!poprostu miałem ostatnio troche kłopotów i co sie z tym wiazało mniej czasu .Ale nadrobie wszystko obiecuje;)Czekam na jakies zdjatka od Was Slicznoty rewanz bedzie obiecuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reem, nuta - witam 🌻 reem, spaghetti ja uwielbiam, zwłaszcza ala bolognese - tylko nie z czosnkiem! ;) maryś, nie wymiguj się od tych autografów, ja już czekam na egzemplarz książki z autografem ;) w sobotę głównie lało, na szczęście wczoraj udało się wybrać na plażę. niestety, nie opaliłam się znowu... moim przeznaczeniem jest ta paskudna bladość ;) robal :) a w pracy mam już dosyć, tak chcę skończyć ten projekt i iść na urlop... a już mi dali następny :( buuuuuuu :(((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mary, hej :) a czemu niezbyt dobry? ja jestem w stresie, czy zdążę z projektem na czas.... a dużo jeszcze zostało :( pisanko marysiowe fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa pozwolisz ze nie wyjawię ci na kafeteri przyczyny kiepskiego dnia, za dużó ludzi a ja nie lubię o takich rzeczach pisać marteczko wiem że mało i zawsze będzie mało ale przynajmniej cię zainteresowalam i takie trzymanie w niepewności i podnieceniu jest super hahahahaha nie nie pastwię się nad wami gdybym wkleiła wam więcej nie przeczytacie tego od razu bo to za dużo ( 120 stron) i np w pracy nie można przeznaczyć 2-3 lub więcej godzin na czytanie a tak po kawałeczku dojdziemy do całości spadam na kanapę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Maryś , no wiesz , że ja mam specyficzne poczucie humoru mój komentarz miał oznaczać , ze bardzo mi się podoba :) ale zgadzam się - nie wszystko naraz :) Justa - wytrwałości w tej pracy Ci życzę :) trzymaj się - zdążysz napewno :) Dziewczyny , nie macie może tej łopatki do zakopywania dołów ? Nie mogę jakoś swojej znaleźć :( chociaż nie wiem czy by mi się koparka nie przydała ech... jak ktoś znajdzie to niech podrzuci idę prasować , bożesztymój kiedyś to nawet to lubiłam , jak już się wciągnęłam , a teraz to już chyba nic nie lubię .... pozdróweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczko zrozumiałam w pełni twoje poczucie humoru i zrywałam boki po przeczytaniu twojego komentarza co do łopatki to chętnie wyslę tylko poszukam ją w swoich skarbach justa powodzenia przy projekcie mnie osobiście już lepiej wiecie gdzie można szukać informacji o stypendiach unijnych dla uczniów? za wszelka pomoc dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczka, a proszę bardzo, masz tu łopatkę :) ==(_ może być taka? ;) a ja to w ogóle nie lubię prasowania, prania, sprzątania, gotowania... i co tu zrobić ;) maryś, o stypendia unijne pytaj w starostwie powiatowym. tam Ci udzielą wszystkich informacji, tylko się pospiesz, bo jakoś niedługo kończą przyjmować zgłoszenia. stypendia te są tylko dla uczniów i studentów z okolic wiejskich - poniżej jakiejś tam liczby mieszkańców. dochód netto nie może przekroczyć 504 zł na osobę w rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry rankiem marteczko jak dolinka ? zasypana tą górą piachu co ci posłałam? wybacz łopatke gdzieś zagubiłam to warto wysłać pół pustyni na twoją dolinkę justa dzięki, stypendium nie dla mnie a dla mojej koleżanki coś tam znalazłam i dokladnie to samo jej napisałam ze w urzędach miasta czy powiatu coś powinni wiedzieć a swoją drogą skąd ty taka obeznana jesteś w każdym temacie? gratuluję wiedzy uciekam na miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki dzięki za łopatke i piasek :) powoli zasypuję , ale nie wiem , czy szybko mi się uda dopadła mnie ciemna strona macierzyństwa i wymagania wszystkich dookoła a ja po prostu jestem tylko człowiekiem i siły też mam ograniczone :( no i idealna nigdy nie będę , choćbym nie wiem co robiła - wszystkim nie dogodzę zresztą wcale nie mam ochoty idealną być dobra - pozdróweczki , lecę na zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryś, e tam, nie w każdym temacie ;) po prostu o stypendia sama musiałam się dowiedzieć dla brata - ale on się nie łapie, bo nasze małe miasteczko jest za duże ;) marteczko, nikt nie jest idealny i każdy ma chwile słabości - kiedy ktoś za dużo od nas wymaga. nie przejmuj się więc, tylko tatusia pogoń do odpowiedzialności - sama matka to nie wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich !!! Robalku juz jestem i pozdrawiam Marysieńka jestem pod duuuużym wrażeniem. Z niecierpliwością czekam na następne części (jesli tak to moge nazwać:)) Wiecie doła mam dostaałam duży ochrzan od nie mojej nie bezpośredniej szefowej ale jednak odpowiedziałam na zarzuty no i teraz sie dzieje. Szuka dziury w całym przegląda wszystko co podpisałam od czerwca i co moment telefon i jakieś bzdurne pytania. Zaraz zwariuję albo jej cos powiem a to mogłoby mnie kosztować prace . ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjj uwielbiam takie dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich !!! Robalku juz jestem i pozdrawiam Marysieńka jestem pod duuuużym wrażeniem. Z niecierpliwością czekam na następne części (jesli tak to moge nazwać:)) Wiecie doła mam dostaałam duży ochrzan od nie mojej nie bezpośredniej szefowej ale jednak odpowiedziałam na zarzuty no i teraz sie dzieje. Szuka dziury w całym przegląda wszystko co podpisałam od czerwca i co moment telefon i jakieś bzdurne pytania. Zaraz zwariuję albo jej cos powiem a to mogłoby mnie kosztować prace . ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjj uwielbiam takie dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aura, hej :) ja też czasami się nasłucham od mojej szefowej... niektórzy sobie chyba nie zdają sprawy, że jedno nieodpowiednie słowo może człowieka całkiem zdołować i zniechęcić do pracy. kierownicy od siedmiu boleści ;) ale na szczęście moja jest teraz na macierzyńskim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja szefowa jest na urlopie. A ta musi pokazać jaki to nasz dział jest niekompetentny i padło na mnie ale juz mam dosyc nie należe do osób które dają się równać z ziemia bez słowa Przed chwilą znowu telefoN i znowu ochrzan zaraz wyjdę z siebie i jej coś powiem A tak w ogóle to u mnie leżakowa pogoda w biurze duszno a mi ise nad wodę i na kocyk chce;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aura, to właśnie temat przewodni moich całosierpniowych narzekań - że tu tak duszno w biurze, a ja chcę na plażę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aura, to właśnie temat przewodni moich całosierpniowych narzekań - że tu tak duszno w biurze, a ja chcę na plażę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×