Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

I jak :P Nie moge otworzyc tego pliku na poczcie ,ale go zapisałem poprobuje potem ;) po lewey czy po prawej stronie mieszkasz od swiateł jadac na Pszczyne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po lewej od Żor Ale nic więcej nie powiem:);) Smuci mi sie w pracy na polko mi się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam prezent dla wszystkich spragnionych wiosny Moge przesłać na maila potrzebne mi są tylko adresy osób zaiteresowanych robal otwarło się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej, u mnie śliczne słonko świeci, ale stopni mało, 12, słyszałam paskudy, że u Was aż 22??? niesprawiedliwe ;P aura, dawaj na maila (pod nickiem znajdziesz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa , Aura u mnie też zimno i jakby zanosi sie na deszcz tak nie wiadomo jak za oknem nic przyjemnego w kazdym razie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ayla u mnie słonko ale przesyłam dzisiaj wiosnę do wszystkich zakątków polski podaj maila to i tobie prześlę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim Aura , to i ja chcę i ja !!! :D mój adresik - zebra_30@tlen.pl Justa - u mnie słoneczko i ciepło nawet , przesylam Ci trochę tego miłego słonecznego ciepełka przegoniam dzieciaki po dworku i padły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczka, dzięki za ciepełko, przyda się :) nie podawaj nigdy na stronach swojego maila, pisz go zawsze np. ze spacjami albo dopisz NOSPAM albo zamień @ na \"małpa\" itd., żeby Ci spam i wirusy nie przychodziły. a dziś wieczorem idziemy ze Skarbem na koncert Lady Pank i T.Love w ramach Neptunaliów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa - dzięki za radę , człowiek się uczy całe życie :) ale Ci fajnie z tym koncertem widzisz jakaś równowaga w przyrodzie jest :D - ja mam ciepełko , Ty masz koncert :D dobrej zabawy życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey byłem na opatrunku ;) boli:( Nie otwarło sie ale sie otworzy na pewno bede siedział do skutku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos ty robił że aż gips ci założyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROBL
He to moja słodka tajemnica hehehe;) zartuje powiem Ci przy kawie .🌻 te TV juz zobaczyłem hehhe dobre jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robal, coś Ty sobie znów uszkodził? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He zjadłem A;) ale to nic prawda???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rita 32
biseksualna miła wygadana z humorem towarzyska z Poznania pozna podobną dlaciebie@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmmm.... Zraz spadam do domciu Jutro na uczelnię do 19 00 w niedzielę też do17 45 WEEKend piękny co?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powoli sobie to poczynaj ;) W takim razie miłego wekendasa Ci zycze ;) Jezeli masz jakies fotki to hm bardzo chetnie przyjme na poczte .🌻 dla Ciebie .pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aura, no to miłych zajęć Ci życzę... a ja jadę odwiedzić mamusię i brata maturzystę :) miłego weekendu wszystkim :) 🌻 jeszcze jakąś kawkę sobie strzelę przed niemieckim... i lecę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życze wszystkim miłego WEEEKendu. Będę zagladać czy nie próżnujecie w konwersacjach przez weekend POZDRAWIAM PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy tu ktoś bywa:);) bo nikogo chyba od piatku nie było albo znowu oślepłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Aura witaj wszyscy bardzo zajęci a ja tez mam nastrój że mogła bym gotować zupę w 3 garnkach a i moja wieża mi sie zepsuła, ale dzisiaj ją zaniośe bo jest jeszcze na gwarancji dzisiaj ostatni dzień:o i wszystko jak krew z nosa pod górę:o a ten mój dziwny humor trwa już 3 dzień:o i sama nie wiem do końca o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodzaj_męski
Jestem rodzaju męskiego-poznam kobietę!!! greenlemon@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Dziewczyny 🌻👄 jestem ,podaje herbatke z cytrynka ;) i ciacha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za ciasteczka potrzebuje słodkiego na mus a nie mogę wyjść z pracy;( Ayla przesyłam promyczki, Uśmiechy, radosci, słoneczka, no i radzę nastawic sie pozytywnie dla poprawy humorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) smacznego ,i zycze miłej pracy i miłego poniedziałku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, i jak Wam minął weekend? koncert był b. fajny, niestety, nie doczekaliśmy już T.Love, bo Skarb mi zasypiał na ramieniu, ale Lady Pank też było super. parę znajomych osób spotkałam... w sobotę pojechałam do mamusi, spotkałam się ze znajomymi... w ramach zmiany lokalu musiałam b. szybko pochłonąć piwo... ech ;) ayla, to super, że zapisałaś się na angielski, byłaś już na pierwszych zajęciach? i jak wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłem bigosik ma ktos ochote;) pychotka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa 🌻 ja też sie cieszę i trochę sie boję bo wybrałam trochę dłuzszą opcje zamiast na 4 to na 6 poziomów w tej szkole i zaczynam od 4 takiego wewetrznego, co wiąże sie z wiekszą kasą ale z ta promocja z której skorzystałam czyli połowa normalnej opłaty to jeszcze da sie wytrzymać, a i jeszcze dają gwarancję:) niezłe co. Jeszcze nie byłam na pierwszych zajeciach bo nie ma czegos takiego, bo tam każdy jak by uczy sie indywidualnie a pierwsze spotkanie kiedy dadza mi ksiązki i powiedza jak ze wszystkiego korzystać będzie 27.05 to będzie początek i juz zacznę tam chodzic:o boję się :o Aura 🌻 dzięki za te promyczki bo naprawdę mi sieprzydadzą bo tak mi zimno w pracy że nie wiem:( a jestem zła bo wiesz jak to kobieta, są takie dni że ........ Robal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ayla a moze masazyk;) relaksujacy oczywiscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robalku dzięki chętnie :) masażyk jeszcze nikt mi nie robił profesjonalnego, myślę że w moim przypadku to najbardziej by mi rolki pomogły tylko że jest tak zimno, a jak ostatnio byłam pojeździć to znowu miałam stłuczke i koles mi kieszonkę w mojej ulubionej bluzie urwał i jeszcze miał pretensję i powiedział ze do lewej strony sie zjezdza, zbił mnie z tropu bo chyba do prawej sie zjezdża i prawą stroną się jeździ, on jechał lewą a ja prawą to chyba do cholery jego wina była nie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×