Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

No, dobra, jestem taka😡, ze zapominam o obietniecach😠 >składniki: szczypta cynamonu, szczypta imbiru, goźdźik - dwa, ziarnko soli, kropla cytryny. Dokładnie w tej kolejności wsypujesz to do rondelka, w którym wrze woda w ilości na jedna kawę. Pomiędzy jednym a drugim wrzucanym składnikiem, troche przerwy (tyle ile trzeba na zakrecenie paczuszki ze składnikiem i wzieciem drugiego). jak juz wszystko wrzucisz, wsypujesz dwie łyzki kawy mielonej, zmniejszasz gaz , mozesz raz zamieszac. Czekasz niech sie gotuje dokładnie 3 minuty. Wierzcie lub nie, ale to jest przepis magiczny. Dałam to pani, która nie mogła zyć bez kawy ale jej serce tego nie wytrzymywało. Teraz pije i nie ma problemów ani z sercem ani z samopoczuciem. wspaniale dodaje sił nie zwieksza cisnienia, a energii alke juz dobrej jest całe mnóstwo! pOlecam gorąco!! >Robalek, nic nie dostałam! a wiedziałam, ze kotek sie Tobei spodoba;-) ale to nie mój, pozyczony do zdjęcia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> uska, te, nie przezywaj sie, co;-) jakiej mojej, jakiej mojej! no, żeby mi to było ostatni raz!!!! >Haniu, nie da rady:-( >majesta, wiesz co o tym myslę, bo po trochu moje poglądy zdązyłaś juz poznać, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był taki topik o okularkach... wyszło na to, że dużo forumowiczów nosi... ja noszę tylko do kompa, bo mi lekarz kazał... ale coś w tym jest, że okularnicy wzbudzają zaufanie, szczególnie to sarenkowe spojrzenie krótkowidzów... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> jam, ja nie noszę, no, chyba że przeciwsłoneczne - w kolorze czerwonym!! pewnie dlatego sie za mną ten zebrowski oglądał;-) ale czy to znaczy ze ja nie zbudzam zaufania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam, ja jeszcze żadnej z Was na zdjęciach nie widziałam, ale że Robalek zatrącił cos o okularkach, pomyślałam, że...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> jamniczku, jak to się stało???? a dawałaś maila? i przesyłałaś nam zdjątka??? napisz do mnie au_dela@o2.pl i przeslij - się dwdzięcze! >Haniu, miło mi Ciebie poznać:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka. marteczka dzięki 🌻 a Robal to tylko wybranym wysyła czy co? u mnie słonko grzeje mocno chyba sie gdzies wybiore...miłego weekendu dla wszystkich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana nie wybranym tylko juz musze jechac czekają na mnie po niedzieli na 100% papaapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>majesta, Ty tez do domku brykasz??? pogoda super to faky! a chciałabym podac do wiadomości publicznej, że: co nastepuje: w poniedziałek, tj. 6.10 bedę dopiero 0k. 12-13, bo idę z Zuzią do psycho w czwartek 9,10 nie będzie mnie w dzień i nie wiem czy uda mi sie byc wieczorem w piatek nie będzie mnie w ogóle a od 13-23.10 będę jedynie wieczorem, no może poza niedzielą:-( jak ja bez was wytrzymam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wysyłajcie w poniedziałek sprawdze i chyba oszaleje tyle zdjęć na raz :):):)hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>uff, rbalku doszły!!! są i juz widziałam! jaki Ty tam robalek toz Ty robal!!! a jescze towarzystwo masz niezłe (patrz. osiołek;-) ) . tylko żarcie na jedym jest i jeszcze bardziej głodna sie zrobiłam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żegnam sie pomalutku, jest tu ktoś!!! zebym 🖐️ lapka pomachac mogla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę do domu! miłego weekedndu wam życze i do zobaczenia i usłyszenia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem trochę posprzątałam wpuściłam siostrunię na kompa co by sobie dziecko mogło do pracy dyplomowej popisać rozgadaliście się nie możliwie robaczku moje zdjęcie ( i nie tylko) już masz wiec ja czekam na twoje wszystkie bryknęly do domciu? o la boga i znowu zostaję sama jamniczku ja jestem ok 70 km o wrocławia więc..... ale w sobotę nareszcie pracuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pchuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu pchuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu pchuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu a ja mam wolnego kompa do 24 bo braciszek poszedł komuś grzebać w dysku pchuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etna
jasne, czemu nie? poznajmy się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
etna ( to jak wulkan gorąca jesteś?) siadź wygodnie w czym chcesz jak widzisz udalo mi się przepchać stronkę dalej bo już się zacinała dziś serwuję kafke zwykłą lub imbirową, herbatkę jaką sobie zażyczysz, tiramistu i babeczki migdalowo- cynamonowe (pycha) z przykrością trzeba stwiedzić fakt ze większość pan i panów już wyszła do domku lub pojechała na wesela ale jestem ja i jako nadworny kucharz witam cię ciepło proszę parę słów do mikrofonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie się rozgadałyście, tyle stron miałam do nadrobienia :) ja mam dziś w pracy takie urwanie głowy, że już w ogóle nie mogłam nawet kątem oka tu zerkać, nie do pomyślenia, żeby przez tyle godzin nie mieć czasu na kafe, to niehumanitarne ;) hanka, marteczka, dzięki za fotki :) hanka, mam nadzieję, że prześlesz bardziej wyraźne. marta, ślicznego masz synka. jamniczek, pisz maila, załącz swoje fotki, na pewno dostaniesz ode mnie i od dziewczyn. chyba wszyscy już sobie poszli, obiadek robić albo na wesele wyjeżdżają... miłego weekendu, jak ktoś jeszcze jest, ja jeszcze trochę posiedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etna
Dzięki za powitanko. Kawusie wypiłam już 3 dzisiaj, więc podziękuję, ale herbatkę poproszę. Zieloną, bo ponoć zdrowa. Ja na wesele się nie wybieram, do pracy na razie też nie chodzę (niestety) choć od pewnego czasu usilnie jej szukam. A czy jestem gorąca jak wulkan? Trudno powiedzieć, bo nie wiem jak gorący jest wulkan :-) Na pewno jestem wybuchowa, czasem aż nadto.......A tak na marginesie forum odkryłam dopiero 2 dni temu i sama zastanawiam się dlaczego tak późno. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
etna, witaj 🌻 przybliż nam nieco swoją osóbkę, bo my tu się już nieco znamy, jak poczytasz topik, to nadrobisz zaległości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×