Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

jamniczek A ja tam wogóle na zebranie nie poszłam - moja Madzia jest w VI klasie i co zebranie to to samo ględzą więc jakoś nie chciało mi się - no co innego jak będzie wywiadówka to pójdę ! A z tym babsztylem za dużo się nie wykłócaj bo jeszcze jędza się na małego więcej uweźmie! Robal No i co z tą śliwowicą no bo mam dzisiaj sporo pracy a jakoś tak nie bardzo mi idzie :( A wogóle Robaku wstrętny !!! Ja ci dam młódki !!!! marteczka A z tym prasowaniem to u mnie jaest tak: - ja wszystkie ciuszki dla siebie i mojej Madzi kupuję takie co to nie trzeba żelazka używać ( nawet w sklepie miętoszę jak mi się wydaje ciuszek podejrzany) - a mój mąż jak jechał na delegację to kilka dni wcześniej wyjął 3 koszule do prasowania - i powiedział \"wyprasujesz mi kochanie ?\" z miną cierpiętnika a ja na to \" tak, oczywiście ale później\", no i tak leżały sobie te koszule aż w końcu mój misio w nocy przed wyjazdem sam wyprasował ::) Ja po prostu mam wstręt do żelazka - miałam 2 w chacie i jedno wydałam szwagierce bo ona wcale nie miała a to drtugie tak \"rdzieje \" sobie w kącie - a może ktoś potrzebuje???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamniczku - ja rozumiem cię świetnie , byłam na wywiadówce wczoraj wychowawczyni zrobiła z naszych dzieci potwory wredne przestępców prawie i nam rodzicom się moralniak dostał była na tyle perfidna że przy całej klasie robiła wywód o 5 dzieciach z którymi , jak twierdzi , ma największe problemy a po co do cholery ja mam tego słuchać moim zdaniem takie sprawy się trochę dyskretniej załatwia jak te mamy się musiały czuć a najlepsze jest to że ja większość tych dzieci znam - chodziły z ądą do przedszkola - i wcale nie są to potwory żadne w przedszkolu jakoś sobie z nimi radzili czyżby podejście inne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal >> dostałam >> dzięki >> fajny osiołek :P >> widzę że masz fajnych znajomych SZAm >> no to mnie dopiero czeka :) i justę i mary i majestę i.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam A ja już po \"estce\" ale jakoś tak nie spieszy mi się do drugiego. Myślę że lepiej od razu mieć - tak jak marteczka , bo później coraz trudniej się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>Jamniczku, jak tylko znajdę Twoj email, to podeślę, obiecuję! bo ja myslałam, że juz masz:-o Ale radzę Tobie dobrze, znaleźć jakiegos psychologa i na babę nasłać, synowi dyktafon w torbę niech nagrywa i jeszcze Ci kuratorium zostało! Ważne jest jednak mieć dowód, więc niech on nagrywa, a psycholog zbada dokładnie (za pomocą testów) stres jaki syn ma w szkole - i to tez jest dowód. >co Wy sie z tym prasowaniem uwzięłyście;-) ja tam lubie praoswac o ile mnie mój kręgosłup nie dokucza, to why not very much! choć teraz to o dostep do żelazka muszę walczyć z teściową lbu moim I;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka, bo rodzice wciąż nie wiedzą, że teraz, po reformie, tak dużo im wolno! Siedzą jak trusie, przyzwyczajeni do tego, co było, jak sami byli uczniami. Ja zapowiedziałam babie, że jeśli spróbuje nas udupić, poruszę niebo i ziemię, tj. rzecznika praw dziecka, kuratorium itp. (z czasów wieloletniej pracy w radiu, telewizji i gazetach tupet mi został... i troszku umiejętności ;)) Nie mam silnych pleców, więc muszę znaleźć inny sposób, żeby się mnie bała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeci raz to piszę, niech to piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii😡 ja bym chciała co najmniej jedno, a najlepiej dwójkę i może bliźniaki żeby za jednym zamachem i koniecznie synka! Przeciez mój I. jescze nie jest ojcem pełnoprawnym, i chciałabym urodzić takie NASZE dziecko:-) cóż, rzeczywistość nakazuje poczekać: nie mamy własnego mieszkania a ja na stałe zatrudnienie musze poczekać do marca-kwietnia:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamniczku, podrzuć mi swój adres, proszę!!!! bo ja po obejrzeniu skasowałam (skrzynka zapełniona na pych):-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jamniczku, ale to nie działa - odesłało mi:-( może jeszcze raz przeslij a ja w tym czasie zrestartuje kompa,buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim. Szam co to za mail...pusty jest:( Daria, uśka, justeczka, marteczka, jamniczek 🌻 Robal nie to zebym sie upominała ale obiecałes!!!!!!!!!!!!!! zdjęcia ;) ....a napiła bym sie cos na rozgrzanie nie powiem ! Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufffff,mniej więcej się uporałam z pracą,mogę trochę pogadać. justa>fajowa z ciebie kobietka.W ogóle wszystkie jesteście fajowe. Daria>jak już mówiłam,pan fotograf ma zapłon jak u syrenki i miesiąc zapisuje już nasze zdjęcia na płytę.Jak wreszcie skończy,to wyślę. Wywiadówki_przykład zachowania pedagogicznego- w klasie tanecznej zginęły buty,znalazły się pod sklepem niedaleko którego mieszkam.Pani powiedziała,że ktoś podrzucił i że jak to nie te,to będą się składali.Syn mojej siostry stwierdził,że on nie będzie,bo mieszka gdzie indziej.A pani na to-ale twoja babcia tam mieszka.I tak rozwiązała zagadkę kryminalną.Na forum klasy.Babcia już się szykuje na panią nauczycielkę;):):) Przykład drugi niechwalebny,uwaga mojego siostrzeńca w dzienniczku brzmi tak \"uczeń bije kolegów i kopie koleżankę,proszę przeprowadzić rozmowę z synem,ponieważ nie reaguje na uwagi nauczyciela\"-kl.I Szk.Podst.-na przerwie,kiedy pani zostawiła klasę samą. Aha,ten drugi,to mój chrześniak,więc mało się dziwię,że bije kolegów i kopie koleżankę;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Haniu i Majesta:-D Mam problemy z tlenem, do jasnej, mówię Wam i tak sie dzieje ze wysyła puste miast pełnych maili albo one wogóle wysłane nie są! szlaq!! Słuchajcie, ma któras maila jamniczka? Bo jam milczy od paru minut! Potrzebuje jej maila, aby i jej zdjatka wysłać😡 co sie dzisjaj dzieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam z tym tlenem to coś nie tak bo Kundlowi też tak samo robi Cześć Majesta jaktam grypka? 🌻 i cześc Hanka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uska, a maila masz - jamniczka??? Dziewczyny, qrcze obiecałam jej i nie mogę dotrzmać bo nie mam adresu, pomóżcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się tlen rwie:( a umówiłam się na pogawędkę wrrrrrr cześć uśka,szam wysłałam ci mailem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu, dziękuję bardzo. Czyli ten problem jest ogólnokrajowy, a ja sie marwtiłam ze to przez mój komp tak nawala:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem co się dzieje, ale od paru dni zbiera we mnie wulkan wściekłości! a to dopiero początek tygodnia. wczoraj - nauczycielka. A dzisiaj... chodze z Zuza do ortodonty od roku, ale baba do której chodziłam mi sie nie podoba wiec postanowiłam poszukać kogoś innego. W naszej przychodni zakładowej, stomatolozka podała mi namiary. I wyobraxcie sobie, że po usłyszeniu mojej opowieści o wadzie Zuzy, zadała pytanie które jasno mi uświadomiło, że tamata baba zfuszerowała całość. I poszło na to prawie 2000 zł i czas i cierpienia Zuzi, a wszystko to na próxno! nie wiem ile będzie mnie to teraz kosztować, ale w gruncie rzeczy zdrowie Zuzy jest najważniejsze. A tej piiiiiiiiiiiii nie mogę nic zrobic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam, przyszło, przyszłooo!!! Dzięki serdeczne. A u mnie zapier... nieprzeciętny, no nic, może odreaguję wreszcie babę, o której Misiek mawia ostatnio wyłącznie \"Głupi kutas\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o pani tak?;) to rzeczywiście musi być wyjątkowa jędza:) tak,najpierw nie mogłam się doczekać,kiedy Misiek będzie starszy,ale teraz...jeśli odziedziczył charakterek po mamusi,to czarno to widzę;) w każdym razie zaczynam się przygotowywać psychicznie szam>pokiciałam,tlen działa,gg nie działa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam To strasznie dużo cię kosztuje ten ortodonta - chyba że chodzi o stały aparat (ale czy aby nie za wcześnie na stały???). Ja właśnie też z Madzią do ortodonty \"ŁAŻĘ\" (niestety) ale ona ma aparacik ruchomy ( na noc i 5 godz. w ciągu dnia i płaciłam za niego 500 zł) a stały u nas kosztuje 2600 zł. A właściwie to cholera człowieka bierze - bo płacimy te pieprzone składki, tyle mamy odciągnięte z wypłaty a jak co do czego przyjdzie to i tak wszystko musimy prywatnie załatwiać i za wszystko płacić !!!!! Nasza służba zdrowia to już nawet do d.... się nie nadaje !!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w Koszałkowie leje równymi strugami... Hanka, Miśki im starsze, tym biedniejsze. Ja tam im nie zazdroszczę. Mój Misiek wczoraj 1,5 godziny katował jednego menueta (on musi rozwijac talent, muzyka działa na Niego terapeutycznie!!!), potem odrabialismy lekcje, nie zdążył namalować laurki na dzisiejsze urodziny Babci... rano się rozpłakał z żalu, że nie zdążył... i zaraz złapał Go ból brzucha na okoliczność baby wiadomej... Niemowlętwo pod okiem babci ma chyba więcej uroków z punktu widzenia najbardziej zainteresowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie:) Daria ja wstrętny robal hehehe coś trzeba w życiu robić :):):) ---------Majesta dawaj e-maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co po tey śliwowiczce jakoś mi się pić chciało ogromnie więc poszedłem do knajpy na 2 żywce,wróciłem do kompa a tu się 93 nie otwiera no no no :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mam pecha !!!! Za każdym razem jak zacznę coś pisać to tego nie widzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy strona sie nie otwiera, ale zobaczyłam text Darii: Daria, Zuzia też ma aparat - tylko na noc i tez płaciłam 500, ale każda wizyta kosztowała mnie dodatkowe 40, a później 50 zł, a pani dośc często chciała nas oglądać. teraz już wiem, że ta s* po prostu kasę łoiła, raz mi ją nawet z ręki wyrwała zanim zdołałam jej ją podać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słucham teraz scootera na fuulllllllllll ciekawe czy jakis sąsiad mnie uciszy,bo ja to nute uwielbiam głosno i to wszedzie ,czy to w domu czy w autku:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśka grypa mija powoli ale juz jest lepiej, najgorsze mam za soba ;) Szam mi podobnie spieprzyli wzrok tzn okulista taki madry ze w szkłach źle mi ustwaił jakies coś optyczne .... środki czy coś nie znam sie na tym w kazdym razie ustawił mi odwrotnie do góry nogami i wzrok zamiast mi polepszyc to sie pogorszył i w pół roku z 0,75 spadło mi do 1,5. Jak poszłam z okularami do innego optyka to mnie wysmiał. tzn w szoku był ze ja w czyms takim chodze bo to kalectwo czyste...takich mamy fachowców i to za grube pieniazki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×