Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Niektóre już znałam, ale część sie nie chciała otwierać:-( Słonko, jak praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robalku, cos Ty! Tylko tak mi ta baba w myśli zalazła, żem się do cna zgorzkniała zrobiła na cały dzionek... A co do obiadku, to chyba też będzie fasolowo - marchwiowo - cebulowo... tylko po co to miensko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam a ten Tabcin to bierzesz tak w jesieni tak? jeszcze nie grałam w te gierki od ciebie, dopiero wieczorkiem zobacze co i jak ;) Słonko ja wiem ze wit C. skuteczna ale ja juz do zdrowia wracam ale i tak biore jak sobie przypomne ;) czyli nie zbyt częstao. A mi zadnej stronki nie wysyłałaś. Robal czekami czekam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majesta, to nie są witaminy tylko lek zwalczający przeziębienie i biore to gdt tylko poczuję symptomy zbliżającej sie choroby! i uwierz mi - działa! a tam są różne gierki do załadowania, wybierzesz sama jaka sie Tobie spodoba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie !!! A wy tu znowu na temat jedzonka a mnie już ssie w żołaju przez was !!! Całe śniadanko wciągnęłam + 3 jabłka + Twixa (nie ten baton - jak zwykle) i już nic nie mam :( a wy tu jeszcze o kuchni meksykańskiej !! BRZYDALE !!!! Ja chcem amciu !!!!! szam To ale wydra była ta twoja lekarka - moja bierze za wizytę 10 zł ( co 3 m-ce trzeba się u niej wstawić) a jak się aparacik by popsuł - to wtedy 30 zł ale ja uważam że to i tak jest zdirstwo bo aki aparat powinien być za darmo - w końcu co m-c płacimy te zakichane składki a one idą w błoto i praktycznie nic z tego nie mamy. Jak moja Madzia miała 2 lata temu operację - to też musiałam dać w łapę 2000 zł bo inaczej by jej do szpitala nie przyjęli.:( Robal No to masz pracę u nas na bank: najpierw szkolne babska a później jeszcze tych ze służby zdrowia ! :) Słonko No włśnie -dzięki za meile ( teraz wiem że od ciebie -Madziu) ale coś sobie wgrałam i za cholercię nie mam opojęcia jak się tgo pozbyć !! POMOCY !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majesta> już wysyłam. A wit. C często biorę jako zabezpieczenie przed choróbskiem. Nawet skutkuje Szam> co nie wchodzi? Mam nadzieję, że nie kościotrupek albo uciekający robal-uwielbiam je! Praca- obecnie poprawiam kropki, dwukropki i innne takie. Fajna praca ale zaraz zeza dostanę ;) A parasol ochronny to zaraz pomogę naciągnąć z powrotem :) Coś zaraz wymyślę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam ogromną prośbe,jeśli macie jeszcze te fotki na kompie to przeslijcie je Majeście robie to 7 raz i ciagle odrzuca poczta nie wiem czyja to sprawka,więc bardzo prosze :):):) Jamniczku to spox ale tak to odczułem 🌻 Jedzonko już na ogniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria, co wgrałaś? >Słonko, znam ten ból kropek, to teraz sobie wyobraż co ja przezywałam bo moja praca po fransusku była przeciez pisana i dałam ją do przepsiania bo kompa nie miałam i w efekcie siedziałam nad nią 40 godzin, bo termin naglił> Az za parasol dziekuję! A możesz te stronki raz jeszcze przesłać? spróbuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam , a kto powiedział że ja mam już porody za sobą ( ostatnio nawet zaczęłam się do nich przyzwyczajać ) ja się już nie zapieram bo jak się po pierwszym zarzekałam że tylko jedno to i tak potem wymyśliłam drugie , a jak po drugim teierdziłam że akurat tyle i ani jedno więcej to do tego drugiego gratisowo dostałam trzecie tak że teraz wbrew sobie twierdzę że chcę jeszcz dwoje a co a dlaczego każdy ma zdjęcia od Robala a ja nie , Robal , a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robalku podaj adres, to zaraz prześlę :) Szam, Tobie zaraz znów prześlę. i przy okazji -luknij na skrzynkę... Daria> ja żadnych problemów nie miałam. co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MÓj; zyga100@op.pl ,od Majesty: majesta@interia.pl Dzieki bardzo bo ja mam problemiki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He Marteczka sam nie wiem ,gubie się w tym natłoku Kobiet he sam nie wiem dlaczego :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku, kiedy to zamieszanie u mnie w pracy się skończy? czy uwierzycie, że szanowna monopolistyczna tepsa trzyma ludzi przez ponad miesiąc bez telefonu? barbarzyństwo :( szam, oprócz tego pustego maila to później żadnego od Ciebie nie dostałam. słonko, dzięki za stronki, większość już znałam. wiecie co... czy zdarzyło Wam się kiedyś skopać własne marzenie, zaprzepaścić je? niedawno składałam aplikację do wymarzonej firmy - zgadzało się wszystko - branża, dział... niewiele jest takich ogłoszeń, żebym myślała o nich \"ta wymarzona praca\". a to było. no i byłam na rozmowie, powiedziałam nie to, co trzeba i nie przyjęli mnie. i nawet sama wiem, jakie błędy zrobiłam i mam sama do siebie pretensje. wprawdzie pocieszam się, że widocznie coś innego na mnie czeka, coś, co jest mi przeznaczone i że to widocznie jeszcze nie było to. ale jakiś taki żal pozostał... i teraz właśnie stoję przed drugą szansą. inne miejsce, ale też coś, o czym marzyłam... ciekawe, czy to jest mi pisane. a w ogóle to stwierdziłam, że nie nadaję się nawet na sekretarkę ;) i chyba nawet wiem, dlaczego. otóż wszędzie oczekują doświadczenia na podobnym stanowisku - a ja mam niestety tylko doświadczenie na stanowisku specjalisty. czyli na niższe mnie nie chcą. nie ma lekko... kiedyś czytałam taki artykuł, że jakaś pani dziennikarka podała się za absolwentkę i szukała przez 2 tygodnie pracy w Trójmieście, przy założeniu, że szuka jakiejkolwiek pracy, zmywanie garów, w sklepie itd. i oczywiście też jej nigdzie nie przyjęli, bo miała studia, w końcu ukryła ten fakt aplikując do hotelu, tam z kolei woleli po szkole hotelarskiej. tak wygląda rzeczywistość. i po co te 5 lat studiów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooo,w końcu zamknęłam miesiąc:) przepraszam,ale ściągałam kodeki,bo mi się \"Solaris\" rwie:( Oglądałyście \"Starą baśń\" kawałek dobrze zrobionego filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa Justa nie dołuj proszę . mnie też się zdażyło marzenie niejedno zaprzepaścić praktycznie na własne życzenie że tak powiem ale trudno się mówi i żyje się dalej może naprawdę nie to było ci przeznaczone może będzie kiedyś taka sytuacja że będziesz się cieszyć z tego że akurat teraz się nie udało kurczę jakoś nieskładnie piszę dzisiaj chyba ciśnienie niskie Robal no to czekam - marta270@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko dzięki bardzo ,zmykam do kuchni ostatnia faza obiadku przedemna b ęde za minetke sorki za minutke :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa> nie wiesz, że studia są potrzebne po to, by zasilać morze ludzisk w Urzędzie Pracy??? Robalku, nie ma sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> Haniu, nie widziałam, ale nie wiem czy pójde, jakos tak nie bardzo lubię rodzime produkcje, nawet jesli to baśn i na dodatek stara;-) Gratulacje z okazji zamknięcia miesiąca! >justa, czasem tak jest, ja tez miałam takie okazje i tez uważałam, że to schrzaniłam w którymś momencie. Ale na dobra sprawę nigdy nie wiadomo co i kiedy sie niby schrzaniło. Więc faktycznie, jak mówia dziewczyny, widocznie tak miało być, skoro nie wyszło, to może Twój Anioł uznał ze to nie jest for U i ma coś innego w zanadrzu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sobie pomyslę, że to może moje ostatnie dni z Wami, to mnie coś skręca:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu coś się ze stronką dzieje. Jak ja to lubię... Znalazłam coś - nie wiem, czy bardziej głupiego, czy śmiesznego. Ale jak ktoś chce może wejść na www.alajaja.pl/orgazmy.php CZekam na opinię, czy to prawda ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko Wgrało mi się do góry - żółty pasek -jakieś emitokony - jak to usunąć?????????? Robal No no no - co ci po głowie chodzi hehehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam, a Ciebie od 13. chyba nie będzie, o ile dobrze pamiętam, a do którego? ale później chyba wrócisz do nas, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>Daria, jak to wgrało sie do góry? a emotikony daje sie zamknąć przecież:-o spróbuj jeszcze raz. albo kliknij na to dwa razy, moze sie zmiejszy i bedzie opcja zamknij bądź usun? ale leje w wawie, o matko kochana:-O😭 >Słonko, jest błąd w adresie powinno być alejaja a Ty masz alajaja! A co do opini, to :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam A dlaczego ostatnie dni ??? O co lata? Słonko Nie mogę wyświetlić strony niestety!!!! justa Ja nieraz też tak miałam ale w końcu znalazłam więc nie dołuj się ZNAJDZIESZ !!!!:) A poza tym częst rzeczywiście ma się większe kwalifikacje - ja już to usłyszałam choć według mnie to wcale się nie zgadzało. No a nieraz po prostu też patrzą na wygląd - może byłaś zagrożeniem dla tej kadrowej hehehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×