Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Tak Jamniczku Witam Cię na wstępie :) ja też nie mogłem go dzis nigdzie znalesc dopiero dałem szukaj to go pokazało hm🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety w wielką chęcią :D :D :D śmigam na konferencyjkę na drugim końcu miasta, łapeczkami w liściach brodząc po kolana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi herbatkę proszę marteczka (po polskiemu napisałam :D ) Aha >> dzień dobry wszystkim ❤️ 🌻 ❤️ Cieszyn jest super!! byłam,byłam chociaż mam daleko baaardzo mi się podobało, a jakie ceny piwa w porównaniu z krakowem (a nawet rzeszowem) zwiedziłam prawie cały (zresztą nie tak dużo go) widziałam tą basztę co jest podobno baaardzo stara i byłam w cieszyńskiej wenecji ale najwięcej to knajpek zwiedziłam... miałam dobrego przewodnika... Byłam też w Górkach parę razy, też ładnie, wogóle to ładne okolice, choć nasze Bieszczady ładniejsze... :P A ty Robal jesteś z samego Cieszyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej zostan w domciu i z nami klikaj:) na pewnobedzie weseley niż tam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) u mnie jeszcze dziś nie padało, ewenement jakiś.... ale chmurki się zbierają, więc jest szansa :) chyba się wybiorę na jakieś zakupy dzisiaj, bo już sobie upatrzyłam kurteczkę, no i imienimy mojego Skarbu się zbliżają... szam, Ty to masz fajnie, z samymi facetami i jeszcze imprezy integracyjne :D marteczka, dużo zdrówka dla całej rodzinki. dzięki za kawkę :) majesta, a długo judo trenowałaś? te swoje ciuszki, które opisujesz to byłyby w moim stylu :) Robal, witka :) jamniczek, dzięki za foto. co za radość życia z Ciebie przebija, kobieto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całuchy Uśka:):):) Nie z Cieszyna jestem tylko z Jastrzębia Zdroju to jak pisałem jakieś 10 minet od Cieszyna[sorki minut]zawsze sie myle:)a piwo jak wszędzie 5zł.mowa oczywiscie o żywcu bo ja innego nie pije wiec nie wiem. A co do gór to są wspaniałe i latem jak i zimą [jeżdze na nartach]do Wisły czy do Ustronia mam jakieś 20-25 minet:) A Ty Uśa gdzie mieszkasz dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Justa:)🌻Co Was panie na sporty wzieło,ja też kiedyś trenowałem judo,boks ja wiem może po roku,ale mi to do gustu nie przypadło wolałem sprubować czegos twardiejszego więc zapisałem się na Tae Kwon Do i tak delikatnie na kulturystyke i tak mi to do dzis zostało w wolnych chwilach ide troche pokopac do klubu,ale juz typowo rekreacyjnie. A żone moją obecną także poznałem na treningach ona takę kopała hehehe:) poznaliśmy się na saunie w klubie 1989 r,i tak już zostało:):):) Uśka sprawdz poczte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzeże spicie bo nie piszecie to ja za ten czas powiesze sobie pranie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o sorki zapomniałam o niekawkowych ( wybaczcie trochę zabiegana jestem ) - Uśka już herbatka dla Ciebie jest , a i dzięki za fotki - bardzo ładne , piękna Uśka - Robalu , nie ja chora tylko cała reszta , ja nieczęsto choruję bo złego licho nie bierze hihihi.. , a red-bula chętnie chętnie , może w końcy on mnie rozbudzi - Jamniczku witam - a Ty kawkę czy herbatkę? - Justa dzięki - zdrówko im się przyda a wy tu widzę znowu o piku jakimś ... a mnie się właśnie bardzo piwka zachciało , ale poczekam z tym do wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to masz tak jak ja Marteczko tez nie choruje chyba ,ze mam coś połamane nos ,szczeka ,albo reka hehehe wtym roku miałem połamaną noge w 4 miejscach ale to jest ryzyko zawodowe he:):)a red-bula to ja uwielbiam tak samo jak piwo i wode mineralną gazowaną nic innego może dla mnie nie istniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal dzięki za fotki >> nieźle imprezujecie... :) A w Cieszynie to chyba nawet Żywiec nie kosztuje 5 zł??? jak ja byłam to piwko było po 2-3 złote Marteczka >> U mnie też chorzy a ja nie! Chociaż jestem pierwszy chorowitek to tym razem pomimo chodzenia lekko ubrana, picia zimnego piwka, niepicia soku z cytryny (sposób mojego ojca), wychodzenia zgrzanym z sali gimnastcznej po siatkówce, niebrania żadnych pigułek itp itd to oni są chorzy a nie ja. hi hi ale mściłam ale ciiii bo jeszcze mnie dopadnie Idę na śniadanko bo się zrobiłam głodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśka smacznego:) a cena piwa zależna jest od knajpy w jakiej go spożywasz tak zreszta jak wszedzie. Co roku jeżdze na Mazury i przykład piwo po 4-5-6 zł,w zatokach po 8 zł a w gołebiewskim 30 zł ten sam żywiec he:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W celu porównania w tej knajpce ze zdjęcia taka zwykła spelunka,to żywiec 3,30.Jastrzębie:):):) A sa i knajpki gdzie jest po 15zł a flaszka Jacka daniels'a 800zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany za flaszkę to ja bym w życiu 800 nie dała ! ładnie ładnie zresztą 15 albo 30 zł za browarek też nie no beż jaj toż ja bym mogła w jedną noc całą wypłatę męża przepić hihihii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uważam ,ze to głupota tyle za browara he,ale po 15 juz płaciłem jak sie chciało pić ,ale to wyzysk nie sądzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, Robalku, jestem... tylko buszuję po sieci, wzbogacając wiedzę ;) a gdzie reszta dziewczyn? Daria pewnie miesiąc zamyka ;) Maryś jakieś obowiązki domowe... Magda na wycieczce... majesta na wykładach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani!!!!!:):):) Wpadłam na chwilkę do pracy ( mam coś pilnego do zrobienia) i przy okazji do was - strasznie mnie rozłożyło cholerstwo jakieś - dawno się tak źle nie czułam:( Ale widzę że tu życie wre!:) Robal Oj chyba miałam rację że za zdjęciami do 50-tki poczekam:( marteczka Otworzyłam twoje zdjęcia u kumpelki - ale masz słodkiego synusia - słodziar !!!!! Uwielbiam takie bobaski!:) uśka A ja nie dostałam zdjęć od Ciebie ( tych co tak wszyscy zachwalają) - czyżbym miała jakąś karę???? Co do muzyki to ja lubię WSZYSTKO !!! Słucham wszystkiego i nie mam wstrętu do jakiegoś rodzaju muzyki czy też zespołu - ostatnio tak chyba najczęściej to słucham Eminema, MasterBlaster, z polskich to lubię Myslowitz, Wilki , ze starszych: Stinga, U2,Depeche Mode, a także:Red Chot Chili Pepers, Dido,Scootera, - właściwie to ja wszystkiego słucham:) Co do pomidorówki - to moja ulubiona zupka!!! mniammmmmmmm:) szam O widzę że się pokazałaś na \"sekundkę\":) Strasznie mnie głowa boli - to chyba od przeziębienia - czuję się jakby mi ktoś nalał tonę betonu do czachy!!! I nie pomaga mi nic!!! Może ktoś zna jakiś sposób bo oszaleję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria, witaj... jednak Cię rozłożyło :( i jeszcze do pracy Cię ciągają... powinnaś w łóżeczku się wygrzać. łatwo radzić, bo ja jeszcze nigdy nie wzięłam chorobowego... nawet chora w pracy siedzę :( a na ból głowy nie znam niestety jakichś super sposobów, zazwyczaj podwójna dawka środka przeciwbólowego mi pomaga, w skrajnych przypadkach zimne kompresy. a z rockowych zespołów mojej wczesnej młodości ;) a właściwie nawet dzieciństwa, przypomniało mi się jeszcze Roxette :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek wszystkim obdzwoniłam pkp i już wiem jak jadę w sobotę do łagowa i muszę wstać o 4 rano bo pociag mam o 5.33 qcze jak śpioch wytrzyma nocne wstawanie??!! czyli ja a potem cały dzień na nogach i jeszcze noc więc 24 świecę oczami i muszę sobie dużo paczek zapałek zabrać aby pod koniec pracy rusztowanie na oczach postawić i podjęłam następne kroki w planowaniu mojego hotelu - mam malarkę która jest chętna do współpracy i z przyjemnością ozdobi korytarze i pokoje swoimi obrazami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marysia, podziwiam Cię, że tak konwekwentnie dążysz do realizacji swojego celu, też bym tak chciała. współczuję tego wczesnego wstawania... brr... dla mnie 7 to za wcześnie. 4 to środek nocy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa za duze słowo ta konsekwentnisz po prosty samo wpadło z ta malarka jeszcze mysle o kuzynie ale to juz załatwie na bierzaco przy otwieraniu tego cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa Mi niestety nie pomagają tabl. przeciwbólowe - to raczej jakiś wirus blleee paskudztwo:( Ale jutro mam wolne na odchorowanie - może do poniedziałku się wykuruję. marysieńka Byłam w Łagowie ale latem - pięknie tam jest ( a jakie czyściutkie jeziorka - dno na 1,5 m było widać!):) Przyjemności życzę!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dario🌻fajnie ,ze jestes:) Marysienko mam prosbe przeslij Darii te zdjatka ja do niej nie moge nie wiem czemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mary, miałam ma myśli to, że cokolwiek robisz, z kimkolwiek rozmawiasz, gdziekolwiek jesteś itd., to cały czas pamiętasz o swoim hotelu, że załatwiasz już takie rzeczy, jak wystrój, wymagania wobec księgowej, że gromadzić te materiały w specjalnej teczce... jak dla mnie to bardzo duże zaangażowanie w sprawę i właśnie konsekwencja. chyba też muszę się do tego zabrać tak metodycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dario kofana podaj mi jeszcze raz Twój meilik spróbuje jeszcze przesłac Ci to raz moze sie uda:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni już raz podaję bo niedługo zawalę ten topik moimi adresami :)elunia-d@wp.pl Co tak pusto tu dzisiaj - boicie się zarazić czy co????:) Ja niedługo i tak znikam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisać jedna ręką to ja nie umiem i widać tego konsekwencje a co do wstawania to sama sobie współczuję ale widać ze za wodę życia jaką nazywam hotelarstwo trzeba płacić wczesnym wstawaniem bo jak się nie ma samochodu to potem tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×