Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Uśka tych smiesznych z Toba nie mam:):):)zwierzątka owszem -dzieki. Dariodo mojej 50ątki to już nie daleko he,ale poważnie to mam straszny problem żeby coś wysłac ale prosiłem dziewczyny zeby Ci podesłały moje foty,więc ponawiam prośbe i zgóry dziękuje za pozytywne rozpatrzenie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne kawałki dostaję głównie od księcia z bajki... ;) Są idealni faceci, są! Przynajmniej jeden... i ja Go znam! A u nas w fabryce szczepili za darmo na grypę, więc skorzystałam... w ramach eksperymentu... i najpierw mnie katar gigant z bólem czachy i ogólnym rzężeniem zwalił z nóg... a teraz jest miodzio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ Daria nie chce cie straszyć ,ale to może być angina u mnie były też takie objawy tak ze antybiotyk i odwiedziny u lekarza 1 kontaktu Jamniczek fajne te kawałki Robal gdzie jesteś polej tej sliwowicy na rozgrzewe chyba ze już nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlip... idealni faceci istnieją....chlip chlip chlip Dlaczego w takim razie ja żadnego takiego nie znałam....chlip CZy za mało się starałam, czy nie miałam do nich szczęścia, czy jeszcze cuś innego? Coś jestem ostatnio w dołku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ Słonko nie chlip tylko bierz życie w swoje szpony przed snem wyobraz sobie tego jedynego ale tak pozatym to taki idealny to się zdarza 1 na milon a bardzo szkoda szkoda szkoda ale przecież zycie przed toba nie trzeba odrazu wpadac w dołek ,wez łopate i go zakop!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdo poczucie humoru i coś w barku to mam zawsze:):):)Więc nalewam po jednym chyba ,ze któraś woli drinczka??:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko nosek do góry,wiesz mam kolego ,który jak miał 40 lat oczywiście jako kawaler został potrącony przez samochód i co z tego wynikło kilka siniaków i weselisko ze sprawczynią wypadku ,oczywiscie tego Tobie nie życzę ale widzisz jakie los płata figle jeszcze raz głowa do góry i poprostu bądz ,a wszystko samo się ulozy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O CHOLERKA JA SIĘ UPOMINAM O ALKOCHOL a przecież jestem na antybiotykach, ale co tam mój tata mówił nieraz ze trzeba sobie golnąć ,bo się żyły rozszerzają ,a i antybiotyk lepiej się przyswaja. HHHHHIIIII no to na zdrowie --na lepszy humorek za spełnione marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za pocieszenie; łopatkę zostawię sobie (na następny raz) Też poproszę o trochę rozweselacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra Kofane na mnie już czas będę raniutko,zyczę Wam zeby nocka przyniosła Wam wiele wszystkiego:):):) narqaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko nie rycz, przecież wiadomo że ideałów nie ma zwłaszcza w męskim wydaniu :P Ja tam kocham nieideała zresztą samej mi daleko (oj bardzo) A poza tym koleżanka tak dzielnie walczy na innym topiku z płcią brzydką a tu co? I pospiesz się zanim wyginą... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uśka> To ja tam walczyłam z brzydszą połową świata? Jak możesz tak twierdzić! Przecież byłam bardzo miła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tak całkiem wywiało. siedzę w domku sama + pieski i rybki męzusia nie ma bo sie doszkala i przyjedzie z kursu około 20 i mam dostep do kompa w sumie to czekam na jakiegos chydraulika co nam ma założyć filter do wody ,bo mieliśmy awarię i trzeba było zdjac filter a powtórne założenie filtra było za duża filozofia dla mojego chłopka. idzie gosc jedynki prowadzi Durczok włosy mu odrosły podziwiam tego chłopa --wygrał walkę z rakiem nie kazdy ma taka szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu was zostawiłam bez pożegnania az mi wstyd bo wychowana ze mnie bestia a tu taki numer przepraszam:( tak to jest jak komuś użyczasz komputera i potem nie zdążysz pożegnać się ze znajomymi przed pracą widać że mlodziesz miała dziś wolny dzień od nauki pustki takie że hej a teraz zmykam bo mi tata marudzi i marudzi i zaczyna tuptać koło mnie do usłyszenia jutro uśka świetne zdjęcia są na twardzielu robaczku przyłączam się prośby darii że czekam na zdjęcia ale nie chcę czekać 40 lat!!! chyba się zlitujesz nade mną , co? :) jamniczku świetne teksty a ten końcowy o czytelniku jest najleprzy a śmialam sie najgłośniej no i potem wpadłam dobra lecę papatki i kwiatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich wieczorowa pora! Uśka dzieki za fotki ładne zdjęcia fakt! i wogóle za maile wszystkie wszystkim dzięki. chyba skocze do łózeczka bo ledwo żyje. Justa z moim misiem to w sumie stanełam w martwym punkcie....niby jest dobrze a nie jest sama nie wiem jak to dalej będzie bo taki stan rzeczy jak jest to chyba nie potrwa długo. Szkoda ze nie moge popisać do południa z wami ale nie mam jak, staram sie jak moge ale nie udaje sie mi :( no cóz jak w zyciu..... Fakt nie ma idealnych facetów ale co jest idealne w życiu? NIC dobranocki wszystkim. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, to ja, Wasza niezawodna łamaczka praw autorskich! Wypisy z dokumentacji szpitalnej ************************************************* 1. Pacjent ma dwoje nastoletnich dzieci, lecz poza tym nie wykazuje objawów choroby psychicznej. 2. Pacjent uskarza sie na ból w klatce piersiowej po osmiu miesiacach lezenia na lewym boku. 3.Podczas badania kolano bylo zaczerwienione i obrzekniete, a na drugi dzien zniknelo. 4. Pacjentka nieustannie szlocha i placze, wyglada takze nieco depresyjnie. 5. Pacjentka cierpi na depresje od czasu pierwszej wizyty u mnie w 1996. 7. Wygladajacy zdrowo zgrzybialy 70-letni mezczyzna, wysoce sprawny umyslowo, zaawansowany Alzheimer. 8. Pacjent odmówil sekcji. 9. Denat twierdzi ze nie mial poprzednich historii samobójstw. 10. Pacjent twierdzi, ze biale krwinki zostawil do badania w innym szpitalu. 11. Historia medyczna pacjenta wyglada zdumiewajaco dobrze, przybral jedynie na wadze 20 kg w ciagu trzech ostatnich dni. 12. Pacjent mial na sniadanie kanapki, a po poludniu anoreksje. 13. Notatka z konsultacji: Tak miedzy nami mówiac, powinno nam sie udac zaplodnic te pacjentke. 15. Pacjent nie ma czucia od palców stóp w dól. 16. Przebywajac na intensywnej terapii pacjentka zostala przebadana, przeswietlona i wyslana do domu. 17 .Skóra pacjenta pozostala sucha i wilgotna. 18. Pacjent uskarza sie na okazjonalne, ciagle i nieprzerwane bóle glowy. 19. Pacjent wykazywal pelna przytomnosc i wspólprace i nie odpowiadal na pytania. 20. Pacjentka stwierdzila ze na zatwardzenie cierpiala przez wiekszosc zycia do momentu rozwodu. 21. Badanie rektalne (analne) ujawnilo powiekszona tarczyce. 22. Obie piersi sa równe i reaguja na swiatlo. 23. Badanie genitaliów wykazalo, ze pacjent byl pochodzenia zydowskiego, poniewaz byl oberzniety. 24. Skóra: nieco blada, ale obecna. 25. Badanie bioder wykonano pacjentce wieczorem w lózku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRZEŚ
Mam 38 lat i jestem atrakcyjnym żonatym facetem. Szukam kochanki lat 15-19 na wspólny sex także oral anal piss. Oferty prosze skladać na sezrg@tlen.pl Czekam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamniczku
Języczki do pedofila. Mgli Mnie i zrucać będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×