Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

jestem juz jestem wymordowana na całego po tych zakupach dajcie mi wygodny fotel marteczko ja kafki sie napiję zostały te pączki może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczka, ja też tu więdnę, nie tylko Ty :( usz mam tość :( jak to zapalić? a kiedy zaczynasz walkę z nałogiem? ;) bierz przykład z majesty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryś - kawka gorąca - proszę , fotel mogę Ci odstąpić mój - naprawdę wygodny :) Justa - ja już zaczęłam walkę z nałogiem , udało mi się ograniczyć ilość wypalanych fajeczek , ale kawki bez papieroska nie umiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczka, to wniosek nasuwa się jeden: ... a gdyby tak bez kawki? ;) da się tak, uwierz mi. są substytuty :) a później, jak już całkiem zapomnisz o fajeczkach, to i kawka może wrócić. z kolei część moich znajomych pali tylko na imprezach, do piwka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o właśnie Justa - a do piwka też , a czym zastąpić piwko ??? :D jak już kiedyś tu pisałam , czytałam gdzieś , że żeby mieć płaski brzuszek trzeba wyrzec się sera żółtego i piwka ( no i jeszcze zacząć ćwiczyć ) i stwierdziłam , że przecież nie muszę mieć płaskiego brzuszka :D , świat się nie zawali :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martus dzieki ci dobra kobieto justa ma racje spobuj bez kafki i papieroska i moze cos sie uda i nie porównuj do majesty bo wiesz teraz dlaczego rzuciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczka, winkiem :) poprawia trawienie i krążenie w dodatku :) bardzo lubię winko, ale z piwka też bym nie mogła zrezygnować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ktoś dziś obiadek robi? ja mam od kilku dni dziwne zachcianki... dziś do pracy na drugie śniadanie miałam ochotę wziąć słoik kiszonej kapusty... ale się opanowałam jakoś... zjem, jak wrócę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa no ja robię obiadek rybki już się prawie smażą, wkopałam w to siostrę gdyz ja za chwilę wychodzę do pracy oo a do rybki kiszona kapustka jak nic pasuje ZAPRASZAM NA KUSZĄCO DOBRĄ RYBKE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no stronka pokaż się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po obiadku zapraszam na deser lodowy pyszne owoce, lody w różnych smakach, troszkę orzechów i migdalów, polewa czekoladowa albo tuskawkowa (karmel tez się znajdzie) trochę bitej śmietany ( aby w bioderka nie poszło) i trochę kakao słodkiego do posypania i jak będzie smakowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmm... marysieńka, super zestaw :) to mamy i rybkę, i kapustkę :) do tego dorzucam frytki... a deser... mmm... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzicie - poprosiłam , żeby się pokazała i się pokazała :) to Wy tu sobie jedzcie rybkę kuszącą i kapustkę pycha kiszoną - SMACZNEGO a ja pomykam na zakupy , miałam iść jutro , ale mnie koleżanka wyciągnęła dziś :) kupię sobie w prezencie urodzinkowym bieliznę - już się cieszę , uwielbiam sobie coś kupowac , a bieliznę to już w ogóle :D a o zamianach piwa na wino i kawki nie wiem na co :D jeszcze pomyślę myślę , że tego trzeba naprawdę chcieć przyjdzie taki czas , że się zawezmę , bez względy na to , czy kawka , czy piwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczka, a kawki np. na pyszne herbatki, są różne ciekawe smakowe, zielone, o zapachu truskawki, zimowe, z guaraną - która zawiera kofeinę, a więc super zastąpi kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pa, maryś... miłej pracy - pewnie macie sporo klientów przed Świętami. sama się nie mogę powstrzymać, żeby nie kupić jakichś pysznych pierników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale szatański post wstukałam, hihihi... same szóstki :) zastanawiam się, gdzie się podziewają pewne osoby. co, znów mam po imieniu wywoływać? jam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz jestem wróciłem;)macie cos ciepłego do zjedzenia bo zimno bardzo 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierniki mam tam jakies chyba z wedla z nadzieniem truskaweczkowym i drugie z brzoskwiniowym wiec prosze sie czestowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robalek, dzięki, a obiadek to wyżej mary zaserwowała :) miła, głosowałam już rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam mam co chciałam :) ale nogi to mi chyba odpadną hihihi Justa , ale problem w tym , że ja jakoś nie lubię herbatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz po wizycie na tych zakupach i tak jak myslaelm nic nie kupilem ona przeciez nie moze sie zdecydowac, zreszta jak kazda kobieta!! :-( Ludzie nie widze od was e-maili z foto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jak zwykle na chwilkę, przeczytałam jak tu sobie gadacie i wpadłam się przywitać Jerry, Gala, Hubka... yyy ktoś jeszcze? :) >> wysłałam wam moje podobizny No ale od jutra do poniedziałku mam prace przy kompie więc będe. mam nadzieję że wy też... pa 👄 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uska thx juz puscilem zwrot. dobra ja spadam zaraz do tyrki papa. bawcie sie Ql. pozdrawiam. moze rano wpadne na kawe?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem padnieta, szok...nie moge spac od kilku dni, nie mam juz sily, znieczulam sie, biore kalmsa i nic:-( dzis szlam spac o 5 rano, a zasnelam jeszcze pozniej:-( nie wiem o co chodzi, pewnie sie czyms stresuje tylko nie wiem czym:-( za to namalowalam prezent gwiazdkowy dla kolegi pozdrawiam wszystkich zyczac milego weekendu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×