Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

jakem nocny Marek - pozdrawiam Justa - w następny weekend wszystko będzie oki :) miłej nocki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) i pilnuję , żeby topik za bardzo nie spadł :D mam się dziś spotkać z kilkoma ludźmi z liceum ale jestem podekscytowana :D superek , to juz kilka dobrych lat .... :D pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gdzie Wy ??? no... ? a ja zaraz lecę do lekarza , ale wpadłam Wam pomachać :) o - :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczko 🌻macham i Tobie powodzenia u lekarza ,ja juz dzis byłem i to u trzech a nawet u stomatologa zabka zreperowac takze zdazyłem ;) Pozdrawiam i miłego dzionka Ci zycze .Napisz cos na poczte do mnie pogadamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek dzięki za gratulacje :) hehe czy u was też burze i deszcz? brr w tym roku to moja skóra odpocznie chyba od słoneczka bo jak do tej pory to świece w ciemności swoim bladym licem :) ...dzisiaj chyba dzień służby zdrowia bo ja tez u lekarza byłam, niedawno wróciłam bo w kolejce stałam chyba z 2 godziny nie cierpie tego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Majestko 🌻Co tam u Ciebie ??? topik jakos zaniemógl hm a tak dobrze szło ale mysle ze sie ocknie po okresie urlopowym ,mam taka nadzieje. Pozdrawiam Serdecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Robalku :) u mnie wszystko w normie, pracy szukam i nic. na topik zawsze ktos zagladnie jak tylko ma czas, szkoda ze tak niezbyt czesto (...i kto to mówi :) ) no ale co zrobić takie zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majesta , Robaczku - macham do Was heheheh - ja poszłam do tego lekarza z duszą na ramieniu ( bo ja w ogóle nie lubię chodzić do lekarza , jakiegokolwiek ) a on nie przyszedł , bo mu ponoć coś ważnego wypadło jakoś dziwnie w to nie wierzę :) no właśnie - brak czasu , ech... życie :) pozdrawiam moi mili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej, u mnie też ciągle pada... to jedyne, czego można być codziennie pewnym ;) a słonko tak rzadko wygląda zza chmur... też biała jestem kompletnie. w weekend była u mnie przyjaciółka ze studiów, byliśmy całą paczką na imprezie... fajnie było, jak za dawnych czasów ;) a w pracy znów nowy projekt, wielce \"pasjonujący\" i czasochłonny... chyba mogę zapomnieć o wakacjach w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim, jak tam? smażycie się na słoneczku bo ja tak :) troche sie wczoraj spiekłam a dzisiaj poprawiłam i boooli ale trudno głupota nie zna granic, moze babli nie będzie i popażenia jakiegoś. Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wieczór wypada przyść i powiedzieć co mi wyszło ale najpierw gratuluję majesto obrony pracy i zdobycia mgr powodzenia w szukaniu pracy - znam to kochani nikt się tu nie starzeje wszystcy piękni i młodzi jesteśmy i póki co cieszmy się gorącym latem więc tak.... egzaminu nie zdałam i nie żartuję zabraklo mi trzech punków nie robię odwolania gdyż takich jak ja lub podobnych czyli brak 1 lub 2 pkt jest mnóstwo przyjęli o 20 ludzi więcej jak planowali a doliczyć trzeba wolnych słuchaczy znalazłam inną szkołę szkoła biznesu europejskiego dwu letnia, zaoczna , tania w porównaniu z innymi szkołami będe pracowała z czego najbardziej się cieszę zakończę ją uzyskując tytuł specjalisty europejskiego w wybranej specjalności w moim przypadku na dzień dzisiejszy będą to małe i średnie przedsiebiorstwa tak ogólie i na prosty chłopski rozum będe ekspertem od wyciągania kasy z uni europejskiej wiadomo wszem i wobec ze można dostać dofinansowanie jednak trzeba duzo biurokracji wypełnić i przejść no i ja będe umiała tę biurokrację opanować strasznie się ciesze że będę to studiowała nie uzyskam licencjata czy mgr bo to nie podnoszenie wykształcenia a dodatkowy tytuł szczególnie ze te informacje przydadzą mi się gdy będe chciała sfinansować zakup dworku ( a są niezłe dotacje) czy na sprzęt do hotelu więc nic nie trację a dużo zyskuję no i teraz zaczynam wakacje do drugiej połowy września oczywiście pracuję gdyż dziewczyny z piekarni idą na urlopy i ktoś musi sprzedawać chlebki pozdrawiam was bardzo serdecznie i wakacyjnie dużo słonka i ciepłego deszczyku będe teraz częściej zaglądać a najlepsze w tym wszystkim jest to że koniec ze ślęczeniem nad ksiażkami przynajmniej z geografi i...teraz już przekonałam się napewno - nie lubię jej i nie leży mi ale nie powiem bo dowiedziałam się skąd niebo jest niebieskie!!! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary dzieki :) wazne ze sie nie przejmujesz tym ze sie nie udało i przynajmniej masz rozwiazanie, moze i lepsze i może i tak miało być wkońcu wszystko jest nam przeznaczone i już. Z tytułami czy bez ważne zeby robić to co sie lubi i to najważnmiejsze przeceiż w życiu :) ja prócz mgr to mam dwie inne specjalności ukończone, ale i tak w gruncie rzeczy nie sa to sprawy które mnie tak naprawde interesują, no ale co zrobić trzeba było coś wybrac i już. Moze kiedyś znajde to coś co mi bedzie sprawiało przyjemność chociaz nektóre sa nie do spełnienia jak np. zostać policjantem bo raczej nie urosne już a sama wiezda nie wystarczy bo są jakieś tam kryteria w przyjmowaniu...no chyba że bede w policji za biurkiem pracowac to chyba mam szanse :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich po długiej nieobecności! Mary, Świetny wybór z tą eurpą też mam zamiar robić magistra w tym kierunku jak wszystko w pażdzierniku pujdzie Ok (tzn zdam zalegly egzamin:() Ja jak mi się cos nie uda zawsze sobie powtarzam że tak musiało być np jak nie zdałam za pierwszym razem matury (moja i tylko moja wina - lenistwo) to mi sie oczy otwwarły na to co dzieje sie wokół mnie - poprostu zimny prysznic - potrzebnybył;)!! no i wykorzystałam ten rok na szkolenie sie w innej dziedzinie . skończyłam policealne poszłam na studia i znowu klapa zamiast bronic sie w lipcu obrona w październiku (tu zwykły pech - uczyłam sie na egzamin i nie zdałam;p(;() ale nie rezygnuję chodźby paść to osiągne to czego chcę!!!:):) a dzisiaj siedzę w biurze jest parno i skwarno słońce piecze i strasznie duszno jestem prawie sama i nie mam do kogo sie odezwać ale przynejmniej spokojnie i bezstresowo ;0 Pozdrawiem Aura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam i o zdrówko pytam :) hej hej - pamiętacie mnie jeszcze ??? :D brak czasu ostatnio , straszny brak czasu Justa - no mam nadzieję , ze przestało padać :) Mery - jeżeli Ty uważasz , ze wyszło lepiej , to ja się bardzo cieszę i myślę , że tak właśnie będzie :) Majesta - a to Ty byś chciała byc policjantką ??? o kurcze , ja bym się bała :) Aura - trzymam kciuki , zeby w październiku wszystko poszło po Twojej myśli , no i zazdroszczę zawziętości :) a ja w niedzielę jadę na działeczkę \"odpocząć\" hehehe.... jadę z dzieciakami , woda , las , ech.... dzieciaki się wyszaleją :) ale czy ja wypocznę ??? :) jak pogoda dopisze to przynajmniej się opalę i to juz będzie jakiś plus :D pozdrawiam Wszystkich cieplutko , a nawet upalnie :) Trzymajcie się ciepło i poręczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plotkary....
Widzę, że już się poznałyście. Nie mogłybyście przenieść z plotkami gdzieś indziej a temat "Może się poznamy?" zostawić tym, którzy się chcą poznać. Nabiłyście bez sensu 305 stron. Ktoś jak zagląda na te forum to jest przekonany, że tu jest tylu chętnych do poznania się. I co widzi....Załóżcie sobie temat plotki, pogaduchy czy coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór trzeba zrobić tu małe porządki skoro mamy takie skwary no u mnie obecnie deszczowo jednak przyjemnie otwierazm częśc letnią czyli pogaduchy w basenie z drinkami przystojnymi kelnerami i czego dusza zapragnie podnobno w necie mozna wszystko a gdzie najlepiej się gada jak nie nad wodą a moze mały oceanik sobie zrobimy? rybki palemki piaseczek i znowu przystojni kelnerzy ciepła błękitna woda skoro całe wakacje siedzę w miescie w małym markecie na stoisku piekarni to chociaż tu sobie pomarzę i wymarzę miejsce gdzie wolalabym być proszę się dołączyć wedle życzeń do pana lub pani nabiłyśmy moze i więcej niż marne 305 stron wg pana pani glupich plotek ale nam to pasuje nie zamykamy tematu tylko dla nas każdy nowy nie nowy może tu wejść i chociaż my się znamy dość dobrze a w niektórych przypadkach i bardzo dobrze nadal \"wpuszczamy świeże powietrze\" i zapraszamy każdego jeśli tylko chce są wakacje a to podobno najlepszy czas na poznawanie nowych ludzi letnie szaleństwo i podrywanie płci przeciwnej to ja trochę zaszaleję serwuję letni drink eee tak szczerze to cieńka jestem w drinkach więc wykorzystam wasze propozycje o właśnie stwórzmy wspólny drink ja zacznę - dobra krystaliczna woda oczywiście schłodzona i co do tego? no np truskawki hmm całe dodam marteczko przyjemności na działce i napewno odpoczniesz choć koło dzieci trzeba chodzić 24 h dużo słońca na złapanie złoto brązowej opalenizny aura powodzenia życzę przy październikowej obronie, mój brat pisze pracę mgr i chyba dobrze mu to idzie i super ma temat =język czatów= ale chyba w angielskim to pisze bo to jakaś kontynuacja collagu jest no a on belfer to wie co ma pisać - jak będziesz wiedziała dokładny termin to ja poproszę bo wtedy kciuki lepiej działają;D majesta nie wiem czy się nie powtórzę - gratuluję obrony mgr i życzę powodzenia w szukaniu pracy, masz rację specjalności przydadzą się a tę którą chcę zrobić napewno, juz czytałam ile i na co można otrzymać dotacje jeśli chodzi o zabytki a ja przecież interesuję się pałacykami remontem mi wyposażeniem ich w celach rekreacyjnych szkoła bardzo wskazana no i może coś gdzieś sie wkręce np w urzędzie miasta i bede takie projekty przygotowywała dużo i za ładne sumki a co do policji to widze że stawiają podobne kryteria jak w obsłudze powietrznej w lotnictwie pasażerskim ( jak się nazywa ta pani? ) juz dawno przestałam kształcić się dla papierka nawet startując na ekonomikę chciałam zdobyć odpowiednie informacje a nie licencjata czy późniejszego mgr no nic brykam jutro prawie caly dzień za ladą spędzę a w niedzielę opijamy moją szkołę i imieninki mojego brata - mała rodzina uroczystość a rano chyba na grzyby się wybiorę zobaczymy najpierw jak z chęciami będzie pozdrawiam serdecznie i słonecznie wszytkich dorzućcie sie do letniego drinku pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie i Wszystkich Gadulskich i zachęcam do małych ploteczek :) w przeciwności do naszego najmilszego gościa. I zachęcam równiez osoby które tylko tu zaglądają ale nic nie piszą do przyłączenia się do plotek. Uważam że to miłe i odpręża jeśli nikogo nie krzywdzi a my tu nikogo nie krzywdzimy a więc ZAPRASZAM DO PLOTEK I POGADUSZEK Droga Marysieńko Drink ja dolewam syropu - soku z jabłek z i dodaję listek mięty Ja tez siędzę w pracy a więc łączę się w bólu :P;) A jeśli chodzi o marzenia wakacyjne to ja do Indii jadę. Wynajmuje przewodnika i samochód. i w plener :):)!!!!!( oczywiście przewodnik młody, przystojny i zaradny - bo bez tej zaradności to daleko nie zajedziemy no i pewnie nic nie zobaczę);) Mateczko życzę miłego \"odpoczynku\" na działce, dzieciaczki pewnie też sie zmęczą po kilku godzinach na świeżym powietrzu i pośpiom troszeczke po południu a wtedy będziesz miała \"wolne\" a no słoneczka życze i ciepłego lekkiego wietrzyku dla ochłody:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc marteczka jak tam dzieciaczki?? Mary no do policji ponizej 170 nie przyjmują chyba ze w administracji w biurze a ja chcem mundur!!! ewentualnie mogła bym w jakiejś słuzbie granicznej czy inspekcji pracy...lubie kontrolować i jestem nieustępliwa i nie przymykam oczu na nic :) .......ja do drikna dorzucam sok z limonki..... a topik jest nasz, załozony pzrzez nasz Szam i go nie oddamy, jak ktoś chce niech sobei sam coś ymyśli a nie bezsensu wtrąca swoje 3 grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej hej jutro jadę nad wodę i pod las właśnie skończyłam się pakować , a muszę wstać o 05.00 no to lecę do łóżeczka , papatki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze mi powiecie jak pisze list motywacyjny do np. zus lub skarbówki a nie mam konkretnego stanowiska tylko ide w slepo a nóz cos bedzie wolne, to jak mam zaadresować list? no bo nie ide z nim do konkretnej osoby, to adresować na urzad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczko przyjemności życzę auro powiadasz indie? hmm z przysstojnym przewodnikiem?? osobiście nie lubię robactwa więc jak dla mnie ten przewodnik musiałbybyć bardzo a bardzo przystojny ja w ciemno jadę do ukochanej irlandii i na każde wakacje a szczególnie te wirtualne majesta ty nieustępliwa?? nawet łapówki byś nie wzięła? a myslałaś nad takim wyborem służby mundurowej? no jak nie policja to może właśnie to?? e no ja tam mundurowych lubie a jak mi jakiś przystojniak wyjdzie w odswiętnym mundurze to po prostu mięknę jak masło w lecie i koniec nie ma maryski na amen:D ładny drink nam wychodzi mamy wodę jest syrop i miętka i limonka no a kto alkoholem rzuci? ja właśnie obaliłam 1,5 l szampana no oczywiście że nie sama ale 4 kieliszki były moje hi hi hi wkońcu nie co dzien idzie się do szkoły więc sobie mogłam pozwolić udanego tygodnia zyczę słońca a jak trzeba to i deszczyku odpoczynku i pracy i czego wam tam na co dzień potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrowienia z wakacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu umnie leje od dwóch dni :( gdzie sie wszyscy pochowali co???? pewnie lenuichujecie gdzieś pod parasolek w słoneczku posród kwiatów i morskiej bryzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majesta, ciężko pracuję, w pocie czoła może nie, bo chłodno i pochmurno, ale pracuję....nie mam specjalnie czasu na wchodzenie na forum.... Pozdrowienia dla tych co sie urlopują i tych co pracują Pozdrwienia dla was klikaczy szam składać raczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam no ty moja droga przynajmiej pracujesz a ja szukam i szukam i NIC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Majesta Szukajcie obywatelko a napewno znajdziecie:);) Jesli chodzi o CV to adresuj do działu kadr. O ile dobrze pamientam (przepraszam za ignorancję) to jekotako nie masz doświadczenia bo jesteś po szkole a wię napisz o szkole i o zainteresowaniach - często na te ostatnie zwraca sie uwage kiedy jest kilku kandydatów o takim samym doświadczeniu:) - wiem z autopsji:) A no i ja tez pracuję nie siedzę pod parasolem a chodzę pod nim bo u nas co jekiś czas leje;( Ale słoneczko przesyłam wszystkim z serduszka :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że nikogo nie ma :( To ja też sobie idę:( ;) narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Aura juz sobie poradziłąm z tym, kwestia wprawy i kilku porad i napisałam, fakt jestem po szkole i raz tylko pracowałam u takiego gościa na czarno więc nie mam zaświadczenia :( to sie nie liczy. a CV i list pisze po raz pierwszy od 5 lat i stwierdzm ze dużo sie troche sieę pozmieniało w tej kwestii. U mnie nadal pada..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chciałam cię załamać:( prrzepraszam Każdy kiedyś zaczynał a ja całkiem niedawno i tylko chciałam doradzić Sorki U mnie tez leje:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×