Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

jaga, witam 🌻 no, ale jak miałaś nadpłatę, to chyba Ci przynajmniej oddali? uczciwi są ;) szam, wracaj do nas :) Magda, na pierożki chętnie się załapię, ale to, co ma jutro gotujesz... nie brzmi zachęcająco ;) wolę potrawy, które nie kojarzą mi się ze zwierzątkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dzień dobry! wszystkim jestem po wykładach niebardzo mi sie to podoba no ale cóz...:( Robal ty masz kokege boksera a ja zawsze chciałam boks trenować uwielbiam oglądać walki i to bez różnicy czy kobiety czy faceci byle by się lali ;) tylko z moją figurą to raczej takiej wagi nie ma :) ale zaciecie do walki mam kiedyś chodziłam na judo ale po kontuzji zaprzestałam. Co do muzyki to juz kiedyś pisałam ogólnie lubie mocna muzyke ale i czasem spokojną typu Dido a tak to czasem U2, Stinga też lubie i Lenego Kravitza, Metallice na której się wychowałam, natomiast nie cierpie disco i hip hopu i techno brrrr no i nie lubie łez za teksty rodem z disco polo bo głos fajny ma ta babka. Maryś a ty nie w pracy dzisiaj? Magda widze ze do formy wróciłaś to dobrze Daria jak tam Madzia? uśka, Hanka 🌻 Szam bez ciebie moja droga to pustki tutaj czasem są chociaż dzisiaj to mam co poczytać :) Justa no ja tez się zastanawiam gdzie jest Karina ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majesta, witaj 🌻 marysia chodzi do pracy na popołudnia. a do Kariny może jakiś mailik skrobnąć, że domagamy się jej powrotu? :) a czemu się nie cieszysz, że już po wykładach? nudne były czy wolisz mieć jeszcze? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę ze wszyscy wracają do kompa kiedy ja uciekam szam witam i żegnam zjedz zupki robaczku ile chcesz tyle mam tego dania no nic idę posprzątać w kuchni brrr u siebie napewo kupię zmywarkę żadnego ręcznego zmywania!!! do uslyszenia jutro a może uda się dzisiaj? kto wie papataki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....Justa no tak jak mówisz właśnie żałuje że już się skończyły ;) żartuje oczywiście, mamy z taka babką co to jest niezorientowana w temacie i sama nie wie czego chce a w dodatku nie ma daru do przekazywania swojej wiedzy więc 4 godziny rozwiazywaliśmy krzyżówki lub graliśmy w statki ot i cały wykład szkoda czasu ale liste puszczają to trzeba być niestety. ....a to mi umknęło ze Mary na popołudniu chodzi ups, a do Kariny maila brak ale widzocznie nie może się odezwać ale napewno wróci i opowie conieco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Panie ja także już się z Wami żegnam na dziś będe jutro z rankacałuchy i papatki:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO tak godziny szczytu się zbliżają to wszyscy uciekaja z pracy do domeczku nooo i słusznie nie ma jak w domciu. Te piosenke to ja pamietam w wykonaniu własnie Grechuty. kupiłam sobie dzisiaj spodnie wpadłam do pierwszego sklepu ,szybko przymierzyłam 2 pary ,no bo na parkingu czekał brat z psem ,no i oczywiscie znowu problem za długie..... no i muszę je obciąc ,a jak obetne ,to mało co zostanie z poszeżania. no i tak w kółko jak nie za długie to za szerokie..... o matko...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć gaduły 🖐️ ❤️ ale gadacie >> dobrze, dobrze pochwalam 🖐️ (głaskam po główkach) ja sobię dziś robię dzień bez komputerka >> no prawie tzn bez pracy ale wpadłam sprawdzić pocztę no i... musiałam tu zaglądnąć to chyba uzależnienie?? ;) Jamnik i reszta apropos muzyki >> ja też tego słucham mniej więcej co ty choć nie wsztstko ale J Joplin J Tull J Hendrix Hair i JChrist Superstar, także Midnight Oil, Nick Cave i Cohen. Kiedyś nawet Sex Pistols i The Clash, Bad Religion. Lubię też muzykę filmową zwłaszcza Eric Serra (5-ty Element, Wielki błękit) albo Bregovicza (starsze kawałki) no i oczywiście polski rock b ogólnie. Grechuta to wg mnie najlepszy polski wokal męski (zwłaszcz dopóki się tak nie rozpił :) ) no moża poza Maleńczukiem którego głos mnie po prostu rzuca na kolana. Osoby jego nie lubię ale głos... no po prostu ciepło mi się robi :D Maryś >> no to gratulację, cieszę się że się cieszysz ❤️ (to aprpos wyjazdu) Co do sportów walki to ja trenowałam kung fu przez 8 miesięcy ale teraz niestety nie mam na to czasu a szkoda bo to świetny sport ogólnorozwojowy i zresztą nie tylko sport Majesta >> no co ty tak mało zajęć? tylko do 14tej?? opuszczasz się koleżanko ;) 🌻 Robal >> a dlaczego ja nie mam takich zdjęć? tylko inne z osłem? :P no? Przysyłaj ale już... Dostałeś w końcu te moje zdjęcia? ❤️ 👄 🌻 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda, a jakie to spodnie? uśka, ja też trenowałam kung fu, ale krócej :) fajna sprawa, nie? żałuję, że nie mam nigdzie blisko, bo chętnie bym pochodziła, ale daleko mi się nie chce, leniuszek jestem, a zimą nie lubię wychodzić z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda, co do spodni, to ja też muszę zawsze skracać, ostatnio skracałam rozszerzane jeansy... wiadomo, że te rozszerzane nogawki wygladają później nieco inaczej, ale cóż, nie ma wyboru. a co do ciuchów, to wiecie może co jest teraz modne? bo ja nie mam czasu nawet, żeby się przejść na zakupy, w tygodniu jestem zbyt zmęczona, a w sobotę zawsze jakieś domowe obowiązki... słyszałam, że modne są spódniczki mini i długie kozaki. ale mini na zimę, to nie dla mnie ;) a jakie są Wasze typy? póki co, muszę się zaopatrzyć w kurtkę zimową, najlepiej dość długą, grubą i z kapturem, bo teraz mam bez i stwierdziłam, że to nie na nasz polski klimat ;) no i jeszcze jakieś fajne sweterki i spódniczki by się przydały, spodnie tym bardziej. jak znacie jakieś fajne stronki z normalną modą użytkową (a nie ekstrawagancką za ekstrawaganckie pieniądze ;) ), to podrzućcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i przestali gadać... jak ja przyszłam.. buuu :( no to ja też spadam >> w ramach walki z nałogiem boirę samochód i jadę do chłopa >> tam nie ma netu hi hi :D :D cześć justa, kung fu jest świetne , naprawdę super się czułam jak trenowałam ten sport >> daje dobre samopoczucie, kondycję, elastyczność,szybkość, siłę, pewność siebie i jakiś taki.. spokój? Dla Ciebie 🌻 i spadam pa pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa też własnie jeansy ,ale już mam skrócone ,bo ja je na jutro potrzebuje ,bo jade na wycieczke do Cieszyna. Tak ze jutro to zawitam do was gdzieś popołudniu. Ja też za bardzo nie mam czasu chodzić po sklepach, a pozatym to brak kasy ,to lepiej siedzieć w domku i człowiek zdrowszy. a tyle rzeczy by sie przydało. też by mi się przydał płasz ,ale taki na swieto ,bo do pracy mam ,ale jest też potrzeba ubrania mojego chłopka,a za chwile Wszystkich swietych ,i koleja kasa na wiazanki i znicze,....o matko i tak w koło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
everything will be all right... tonight... everyone will be all right... tonight... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Magda! O kurcze - zbliżają się święta ...Dzięki za przypomnienie. ja też muszę/powinnam zrobić sporo zakupów. Tylko skąd wziąć na to forsę? Aj, no i ten fryzjer....szkoda gadać. Muszę się zbierać pomalutku. Zjawię się najprawdopodobniej dopiero w poniedziałek. Papatki!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda, to baw się dobrze na tej wycieczce... a daleko masz do Cieszyna? chciałabym się tam kiedyś wybrać i przy okazji oczywiście odwiedzić sąsiadów... ale ja to mam daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa ja do cieszyna jade 2 godzinyi 15 min.także w sumie niedaleko teraz to ja jade w sumie do czeskiego aby wiesz coś zakupić z alkoholi,w sumie to sie teraz już tak nie opłaca jak dawniej , ale wycieczkę można sobie zrobić. no i przedewszystkim muszę dla połowy biurowca zakupić Svedska Uterka to jest taka szmatka co szyby się myje tylko i wyłacznie woda i nie ma smug. A co do Cieszyna to ze 3 lata temu byłam z męzem ze 4 dni .dośc fajne miasto z kwadratowym rynkiem z wieża, w sumie tak jak wszedzie ,tylko nie za duże ono jest,ale godne odwiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda, ja też pomyślałam o tym alkoholu i o słynnym czeskim piwie... mam od kumpla widokówkę z ryneczkiem o zmroku, wygląda przecudnie, ma swój klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam miała zajrzeć po 16.30, jeszcze jej nie ma... cóż, zaraz zmykam do domciu. szam, napisz, co się u Ciebie dzieje poza tymi wykładami, jak Zuzia się sprawuje? pozdrówki 4 all 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jamniczku...mojego tatę najbardziej zdenerwował tekscik przetłumaczony przez mojego kolegę..mamo chcę cię zerżnąć....:0hmm...rozumiem go... Ale to dawne dzieje.. Nadal lubię Doorsów, lubię Maleńczuka.....nie tylko za głoś ,ale też postawe...te Jego Czerwone tango...palce lizać...:)(to jedna z rzeczy która mi się mile z Krakowem kojarzy) i lubię wiele innych...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki ;) Uśka kung fu mówisz....chyba by mi się spodobało tylko ja jestem dosyć kruszynka i łatwo nabywam się siniaków i róznych kontuzji tak było z judo, nogi mam mocne ale w rekach siły mało (nawet spoliczkowac kogoś by mi się nie udało aby dobze to zapamietał) Magda ja tez skracam spodnie ale ostatnio kupiłam dzinsy i nie skracałam!!!!!! zawsze pytam o długosc nogawki 30 i niektóre firmy szyja krótsze ale trzeba trafić. A co do ubrań to wczoraj kupiłam sobie kurtko płaszcz czarny z kapturem tak do kolan, wole bardziej niz kurtki do pasa bo cieplej mi w tyłeczek ;) a sweterki to tylko lubie na zamek z duzym golfem zasuwane, a spodnie to tylko dzwony ale nie bez przesady tylko takie w normie bo prostego kroju spodni nie lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak...chętnie bym sobie z Wami pogadała i o muzyce i nietylko, cóż zrobić, wykładfy sa od rana do wieczora, a póżniej to już grupowa integracja. nas jest tutaj ponad 40 osób, ale ja prawie od początku mam swoją paczkę, gdzie ja jestem rodzynkiem;-) nic tak nie odstresowuje jak ich towarzystwo, poza tym sa niezwykle opiekuńczy w stosunku do mnie, co nie kryje, bardzo mi pochlebia;-) Obiecuję jednak że nadrobię zlaegłości przynajmniej pisarskie w weekend. zostaje tutaj wiec po 13 spokojnie bede mogla tu zajrzeć. Dziękuję Wam bardzo za mailowe podtrzymywanie mnie na duchu, a usce za niezwykle pieknie wykonane zdjęcia! Ja uważam, że nie ma to jak zdjęcia czarno-białe, bo na nich widać duszę Trzymajcie sie bede zaglądać;-) ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagladnełam do Was ale znowu problemy ze stronkš.ja już jestem po wieczornej toalecie i czekam na meza ,coœ go długo dzisiaj nie ma. a na magnetowidzie tylko się mecze nagrywaja. Spokojnej nocki kolorowych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uska Twoje dostałem sa superaśne,a moje sa inne bo mam w tey chwili czystego kompa bo bede zmieniał windowsa,a na płytce miałem tylko te.🌻 Magda powiedz gdzie Ty mieszkasz??? bo czytam o tym Cieszynie i kombinuje,ja do Cieszyna mam 9 min.:):):)Jak tam będziesz to wejdz w rynku do Jelenia na browarka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana kawę wam dziewczynki zrobiłam - wypijemy mam chwilkę u mnie prawie wszyscy chorzy jacyś i najbardziej potrzebna osoba to mamusia i żona czyli ja no i nie mam czasu nawet do was zajrzeć a tęskno mi za tymi przedpołudniami kiedy to był czas zajrzeć tu kilka razy i pogadać z wami , no ale mam nadzieję że niedługo wszystko i wszyscy będą o.k. to wtedy wpadnę na dłużej a i dzięki za maile przynajmniej one rozbawiają człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno jakbyscie się wybierali do Czech to polecam taką małą kameralną pizzerie,tłumacze jak tam trafic .Przechodząc przez granice prosto do krzyżówki i w prawo jakies 100m i na łuku drogi po prawey w kamienicy jest pizzeria . Podają tam wyśmienitą pizze i inne smaczne włoskie dania przy winku lub przednim piwku i przy cyganskiej muzyce:)zycze smacznego :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Marteczka👄🌻dzieki za kawke takowej nie spozywam,ale wypije z Tobą red-bula:) Co u Ciebie ?Słysze ,ze chorujesz o to życze zdrówka i uśmieszku na twarzy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×