Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Szam tak trzymaj zasady muszą byc już chyba wiem o co chodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jamniczku piękna z ciebie poetka rośnie robaczku poproszę miseczkę małą co bym potem bączków nie puszczała niszczycielu drogi witamy w naszych skromnych progach, masz tu ciacho kokosowe, kawę i herbatkę i towarzystko świetne proszę kilka slów do mikrofonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz niszczycielu, chcemy cie poznac, a nie zniszczyc;-) Jam, jestes wielka ❤️ !!!! Robaczku, dziekuje za grochowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasad trzeba pilnować ale i czasami łamać zasada pierwsza - być sobą zasada druga - być sobą i uśmiechąć się zasada trzecia - być sobą i czasami się posmucić ale my szybko doły zakopujemy bo koparkę mamy zasada czwarta - być sobą i pogadać z wszystkimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani zwijam się ide do banku w kolejce postać a i siostra chce kompa a pracy dyplomowej nie mogę odmowić wejdę tu jutro pewnie wieczorem papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narka Mary!! i raz jeszcze dzieki dla Admina, ktory na moj mail od razu odpowiedział:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech nam żyje Admin dzielny, uroczy jak tort weselny, jak Mary obiad niedzielny, i Fifci strzał Kretem celny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kofane :) Ale się rozpisałyście kobitki :) Dobrze że wszystko przeczytać zdążyłam:) marteczka , szam Ja też lubię palić i nie zamierzam przestawać - chociaż może rzeczywiście jak wejdziemy do Unii i fajki będą po 20 zylea to się nad tym zastanowię:( ayla Mimo tego że palę - to i tak mi przeszkadza dym jak ktoś inny pali:( uśka, ayla, szam Ja również uwielbiam koniki ale dobrym jeźdzcem nie jestem, za to moja córka wspaniale jeździ - ale ona już od 3-go roku życia więc nie ma się co dziwić. szam, ayla, justa, mary Bardzo wielkie dzięki za meiliki:) Co do miłości internetowej - ja w nią nie wierzę ( według mnie faceci w sieci to zwylki podrywacze, którzy idą na łatwiznę) - no może zdarzają się wyjątki ale ja nie wierzę. Dziewczyny na kogo tak wyzywałyście - nie mam pojęcia o co chodzi - jaki niszczyciel?????? Robal Na grochóweczkę też reflektuję - przynajmniej się trochę rozgrzeję:) Zimno jak diabli , ale chociaż słonko świeci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Daria, pojawił sie tu ktos kto nastukał 4 stronki textu bez sensu, o tym ze nas nie lubi i ze glupie jestesmy. Napisałam do Admina i wykasował to! Za to właśnie, jamniczek, nasz nadworny poeata opiewa go w swoim wierszu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wpadłam na chwilke do was i już spadam dalej dużo ❤️ ❤️ ❤️ dla wszystkich Szam >> napisz mi o tym bodymaxie pomimo że było już dwa razy :P adres mam zawsze pod nickiem Napewno nie będziesz się bać koni, jestem pewna, na początek i tak pewnie dostaniesz jakąś świętą krowę... :) a najlepiej się z nimi poznać właśnie czyszcząc je, zakładając siodło i uzdę, myjąc itp. to pozwala się oswoić tobie i koniowi (koniu :D :D ) co to za historie z tym niszczycielem i adminem bo już widzę że ślady zatarte...? :) Ale z was mafia.. :D :D pędze dalej pa pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech was niosą wasze konie, a Niszczyciel niech utonie, we wlasnym szambie po uszy, i tak nikogo nie wzruszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robalku ja też poproszę pysznej grochóweczki:Da i proszę do niej dolać odrobinkę śmietany:p Jeśli chodzi o miodzik to nie zgadzam się z tobą w leczeniu kaszlu miód jest bardzo pomocny szczególnie lipowy troszkę czytałam o leczniczych własciwościach miodu z tąd moje przekonanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam, gratuluję natychmiastowej skuteczności :) jamniczek, ależ Ty masz talent, nie myślałaś nad tym, żeby wydać jakiś tomik jamniczych wierszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w porę go adimn wywalił bo ja już go nie widzę:) A poza tym - po co ktoś tu włazi jeśli nas nie lubi a właściwie to jak może nas ktoś nie lubić - przecież my takie słodkie jesteśmy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha Ayla, Marteczka, Jam, Justa, Mary >> dzięki za wszystkie miłe maile 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuu
🌼 [kwiatek[ uuuu uuuuuuuuuu uuuu uuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płaczę. Żadne z mych wyrobów, nie są cenione przez snobów, rządzących wydawnictwami, gazetami, redakcjami... Cóż więc począć mam z tym faktem? Jedynym rozpaczy aktem może być - dobrze to wiecie! - ma poezja tutaj, w necie! Moje rymy częstochowskie, takie swojskie, jamniczkowskie... bez pretensji, jęków, wzlotów (nikt nie widział takich knotów!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jamniczek No no prawdziwa poetka z ciebie:) Ja to do wierszy - mam mniej niż zero talentu:) Słuchajcie - ciężki weekend mnie czeka bo mojej córuni mysz jest chora:( Chyba będę musiała ją zanieść do uśpienia - moja mała cały czas obdzwania całą rodzinę i płacze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wpadłam tylko na chwilkę się przywitać i uśmiechnąć do wszystkihc :D Dzięki za mejliki, są super! Jam, niezłe te Twoje wiersze :) Daria> :( przykro mi w związku z tA myszką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż trudno sobie wyobrazić że dziecko może tak kochać myszkę - psa to rozumiem ale mysz???? I co ja mam teraz zrobić ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już też zmykam,będę jutro z ranka to sobie poklikamy teraz do obowiązków uciekam przyszedł syn ze szkoły trzeba dac tym moim głodomorkom papu,na jakieś pifko wyjśc a potem będę czekał na żonke.Moze się z wszystkim uwine to jeszcze mi sie uda dziś zajżec,ale w razie czego to papatki i wesołego i ciepłego wekendasa wam życze mije Panie🌻;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria> jak byłam mała , to b. rozpaczałam po swoim chomiku. Tu nie liczy się zwierzę, tylko uczucie do niego. A teraz niestety muszę już iść. Pa Robaczku, pa wszystkim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.!! Ale się rozpisaliscie. Robal paaapatki ,ja jak się odrobie ze sprzatania to zaglądnę oj Szam znowu Cię nie będzie ----wiiielka szkoda,ale ty jesteś szmanka to znajdziesz sposób aby do nas wejść. Co do palenia paierosów to m ój mąż pali i wiecie czasami to mnie ogarnia szł,wchodzę do pokoju ,a tu zadyma ,kombinuje palę swieczki ,kazideła,ale to nic ,albo mało daje dym wchodzi do zasłon itd. a w sobotę robię wietrzenie domu ,to on się dziwi co tak wietrzę. Muszę coś pilnego napisać PAAAPATKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie wszystkich pospałam sobie troszke , potem poprasowałam , nakarmiłam kogo się dało i teraz zasiadłam do kompa kurcze człowieka \"chwilkę \" nie ma i tyle się dzieje :) ale o co chodzi takim jak niszcvzyciel ? - naprawdę nigdy nie rozumiem a co do internetowych znajomości i związków to ja wielkich doświadczeń nie mam ( może dlatego , że nie szukam ) , ale zauważyłam pewną rzecz np. na czacie wirtualnej polski ( bo na ten wchodzę czasem ) występuje w przewadze prostactwo z tekstami poniżej krytyki , chociaż z kilkoma całkiem sympatycznymi też udało mi się poklikać :) pierwsze pytania zgłaszających się są przeważnie takie same : 1 ile masz lat 2 skąd klikasz 3 czy lubisz sex a kolesie którzy wskakują mi czasem w gg albo w tlen jak się dowiadują , że jestem mężatka odrazu znikają :D :D :D , jakby z mężatką nie możnabyło poklikać ale moja koleżanka często umawiała się z facetami z internetu , ale to na ogół są żonaci - oczywiście nieszczęśliwi , z wrednymi żonami - mężczyźni i nic z tego nie wychodziło ale mam mgłę za oknem Daria ja miałam to samo z chomikiem córci - ciężka sprawa Jamniczku jestem pod wrażeniem !!!!! 🌻 🌻 🌻 dla Ciebie w dowód uznania dokończę później - muszę biec do mojego chorego maleństwa bo się obudziło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. Trochę mnie nie było, bo musiałam załatwić sprawę ubezpieczenia. Widzę, że tu ROBALEK nasz kochany częstuje grochówką. Jestem głodna, ale ja grochówki nie lubię :( Ma ktoś coś innego do zaproponowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzekła Marteczka swemu synkowi - urwipołciowi Mikołajowi: Nie pal, chłopczyku, bo Cię bez liku, obsiądą muchy i będziesz kruchy. Rzekła Marteczka swej córce Adzie: Nie chcę cię nigdy ujrzeć na zdradzie, gdy z papierochem, wyluzowana, dymka se puszczasz z samego rana. Rzekła Marteczka do Kingi małej: Ach, chcę doczekać chwili wspaniałej, gdy ty, mój mały kwiatuszku śliczny, każesz mi rzucić nałóg zbrodniczy! Gdy nakarmiła trzy mniejsze gęby, marchewkę w własne wraziła zęby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamniczek B R A W O ! Niezła jesteś! Codziennie po jednym wierszyku na tym topiku! Conajmniej po jednym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×