Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Słonko ja nawet nie wiedziałam że jest ich az taj dużo aż na Hubertusa nie pojechałam. Do Wyszkowa prosta sprawa dojechać: na dworcu Wileńskim ul Radzymuńska z boku centrum Handlowego odjeżdzają autobusy co 5 minut za 5 zł w jedną stronę. Tylko do tych koników bym musiała cię zaprowadzić bo nie tak łatwo trafić jak się nigdy nie było w Wyszkowie. Ale nie ma sprawy zawsze chętnie poprowadzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ayla> 20 zł za godzinkę jazdy? albo za chleb? Jak tam można dojechać? tak mnie ciągnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam dowiem się :)ale dopiero jutro będę wiedziała a kiedy byś chciała sie wybrać. Można też w monarze u nas pojeździć za suchy chleb ale też muszę sie dowiedzieć dokładnie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeździjcie, jeździjcie dziewczynki. konie są super ❤️ ❤️ choć nie najmądrzejsze to zwierzaki ale za to jakie ładne :D :D no i na świeżym powietrzu.... Ayla >> szkoda że nie wiedziałam wcześniej bo już po hubertusach :( :( za rok przyjadę... :) Szam >> a skąd wiesz że w bodymaxie są naturalne witaminy? na pewno nie syntetyczne? jak tak to fajnie. a chodziło mi o to że czasami takie tabletki truktujemy jako lek i antidotum na wszystko, a tu o dietę trzeba dbać... Wiecie ja palę tylko tak wieczorami do piwka jak gdzieś wyjdę, palę tak już chyba ze 6 lat i wogóle mnie w dzień nie ciągnie. ale jest to nałóg, bo do piwa nie umiem sobie odmówić. Mój M pali cały czas niestety i w dzień jak sama nie palę to bardzo mi to przeszkadza. Bardzo cięzko to rzucić. ale teraz mają papierosy kosztować tak jak w Uni tzn ponad 10zł to może się uda? To całkiem mocny argument :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie juz z domku. fajnie koniki też mi sie podobaja konie ale nie miałam okazji zasiasc na takiego nawet nie wiem czy bym sie nie bała,ja mała istotka to dla mnie lepszy by był kucyk. Zjadłam obiadek i idę na spacerek z psiakiem przewietrzyc mózg i się oderwac od pracy biurowej. Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też spadam pa pa pa 👄 ❤️ 👄 🌻 Magda >> co byś się miała bać... :) koniki są różne wielkie, duże, małe malutkie, hucuły i kuce itd coś by się napewno znalazło polecam hucuły to bardzo wesołe i psotne koniki, na szczęście do ziemi z nich nie daleko... :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć stronka bardzo fajna polecam przeczytać koniki lubię...ale tylko z daleka , choć obmyślam jak by tu przyłączyć stadninę do hotelu i ni w ząb nie moge bo na koniach znam sie jak na samochodach czyli wcale szam juz piszę streszczenie i nie krzycz tak bo nie napisałaś od kiedy mam to wysyłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niesamowity wiatr w Toronto. Wielki namiot mi porwalo i zucilo na drzewo, no i sie potargal. Ale go nie zaloje. To wkoncu tylko namiot. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, druga w nocy a tu marysieńka w najlepsze sobie pogaduszki urządza z błaznem formu. :) Polaków nocne rozmowy... O nie przywitałam się. Dzień dobry wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i trzeba przepchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpiochy wstawać! Stronka woła, zaklinowała się - trzeba ją wysłać na dietę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miły dzionek wstał dziś, prawda??? Ayla, ja tez sie boje koni, ale to nie przeszkodzi mi w jezdzie - mam nadzieje;-) zaczynam juz zbierac suchy chleb. Bardzo chetnie sie wybiore, z Zuzia czy bez!!!! Bardzo sie ciesze i dziekuje Ci za te niezwykle cenne inforamcje👄! PS. dziekuje za SMS\'a;-) Uska, wiesz, zapomniałam Twój email:-(, podaj a ja przesle Ci dokładne informacje na temat bodymaxa, bo tu pojawiły sie juz dwukrotnie. Ale nawet jesli miałaby to być autosugestia, to wazny jest efekt:-) a co do diety masz racje. Tyle wszedzie jest chemii, ze zanim kupie, przegladam! jakis czas temu ikazało sie, ze te napoje Hoop sa tak chemia naszprycowane, ze napoju tam niet:-o . Ale wiesz, ja bez miesa to nie oge! mam nawet wytlumaczenie, moja grupa krwi jest tzw. pierwotna 0RH- grupa łowców;-) Marysienko, kochana, ale to dopiero od niedzieli:-) a od ponoedziałku jestem out, na aplikacje jade, stres bedzie ogromny, 3 cwiczenia pisemne (jedno z nich pisze sie ok. 11 godzin:-() i test z ekonomii na ocene:-( błazenku, narysować Ci drugi namiot;-) a patent z laptopem niezły;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻[🌻🌻🌻🌻 kwiat] 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻[kwia🌻🌻🌻🌻t]🌻🌻 Dziewczyny witam kwiatowo z rana i życzę miłego dzionka,serwuje kokosanki żona napiekła wczoraj całą blache,do tego jakaś kafka czy kto co woli;):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja witam kawka gorąca i pachnąca oraz herbatka miętowa podane okropnie mi się spać chce zaraz położę dzieciaczki i wracam do łóżka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) dawno mnie tu nie było. Topik Szam rozrósł sie do niebotycznych rozmiarów... Gratuluje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oshin, ale fajnie ze przyszłaś, opowiadaj co u Ciebie🌼 Robaczku, nasz idealny i romantyczny;-) dziekjuemy za kwiatki i za kokosanki:-D Twoja żona jest niesamowita!! Jak Kamilek??? marteczka, słonko, dzieci dały Ci popalić:-o śpij słodko i wpadnij jeszcze na moment, ok??? bo ja od poniedziaku jestem na aplikacji:-( Karinka, masz juz prezent na chrzciny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria - ja też lubię palić i w ogóle nie wyobrażam sobie kawki bez papierosa :) , nie będę też nikogo oszukiwać , że czuję jakieś dolegliwości zdrowotne przez palenie , albo że mi bardzo przeszkadza dym chodzi tylko o to , że paliłam ok. paczki dziennie ostatnio , a na takie luksusy mnie nie stać tym bardziej , że ostatnio na wszystko mi brakuje i jak sobie pomyślę co bym mogła sobie kupić za tą kasę , którą wydaję na fajki to mnie szlag trafia a wczoraj wypaliłam jednak jeszcze kilka , ale to i tak dużo mniej niż normalnie dziś jedną do kawki i więcej nie mam , więc znowu marchewka :D myślę , że nie wytrzymam i do popołudniowej kawki jeszcze wypalę , ale świadomość tego , że sobie pozwolę dziś na jeszcze jedną pomaga najgorzej jest kiedy zaczynam myśleć , że już dziś nie zapalę - odrazu zaczynam się denerwować i palić chce mi się straszszsznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam Mam już prezent. Udało mi się go kupić na tych łikędowych zakupach, co mnie zaczęło chorubsko łapać. Kupiłam złoty medalik i jeszcze takiego pięknego aniołka, żeby czuwał nad moim siostrzeńcem. ;) A i ubranko do chrztu ma zapewnione. Ciotka dba, żeby był modny :D No i oczywiście pamiątkę i krzyżmo (obowiązek chrzestnej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczka Im więcej myślisz o tym, że nie palisz i nie będziesz dzisiaj palić, tym bardziej się chce, prawda? No, ale marchewka jest zdrowa! :) Życzę wytrwałości. Oj katarek mnie jeszcze dopadł. Z gardłem już lepiej, ale teraz nos. :( szam To Ciebie tu na własnych imieninach nie będzie?! Jak to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Karina tu jestem a co to za marsowa minka ściskam mocno;). Szam będziesz musiała ten strach przezwyciezyć bo konik to wyczuje, Ja musiałam jednego czyścić a potem mogłam zasiąść na nim byłam brudna po tym jak nie wiem co ale było warto, tylko jak na nim jechałam to zaczynał przysypiać ale na to tez jest rada:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HE jestem tylko mam troche zajęc w domu ,jestem teraz opiekunem ,kucharzem i sprzątaczka;) hehehemusiałem dzć Kamilkowi lekarstwa,nastawiłem na zupke bedzie grochóweczka ...zapraszam na 13.00,teraz synkowi bajeczke pósciłem i ide się kąpac .O 11 przyjdą fachowcy od Canału+ bo mi coś obraz szwankuje ,pózniej wroci starszy Paweł i tak w ciągłym ruchu dziś będę ale zajrze co chwilke . Szam dzięki już lepiey ale strasznie kaszle;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę ,ze opanowała was mania KONI he moją zonka to uwielbia jazde mamy tu nie daleko taka duża stadnine w Ochabach napewno słyszałyście i tam czesto jedzie pojezdzic :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, jak tam nastroje w piątek? u mnie za oknem pochmurno, może do Was słonko poszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×