Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Uśka,Justa widzę, że nie tylko ja mam takie odczucia bo przez moment myślałam że jestem jakaś dziwna, bo to niby tak miło, światecznie, ok ale za wcześnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie to nie wkurza bo ja lubię święta - zawsze tak jakoś podnoszą mnie na duchu i czuję się inaczej - nie mam pojęcia jak to opisać ale czuję się tak jakby bardziej związana z rodziną i bliskimi i jakoś tak bardziej radosna. Lubię chodzić i oglądać wystawy i towary w sklepach i upatrywać sobie \"łupy\" na prezenty ale kupuję \"na ostatnią chwilę\" - czasami nawet dobiero w Wigilię i nieraz to coś upatrzone a nieraz zupełnie coś innego. Pamiętam jedną Wigilię jak chodziłam z moją siostrą za prezentem dla mojej córki do ostatniej chwili i prawie ryczałam z nerwów że tego nie dostanę. Opowiem wam jak to było: Moja córcia upatrzyła sobie (z reklamy w telewizji) \"mięciutki domek\" (dokładnie tak to się nazywało a było to jakieś 6 lat temu). Widziałam ten domek w sklepie w centrum a że jest to duże dosyć to postanowiłam kupić ten domek dzień przed Wigilią. Tak też zrobiłam. Z tym, że pojawił się pewien problem :domku w sklepie już nie było. Objechałam kilka marketów: Selgros, Jambo, Real, Tesco i inne mniejsze sklepy i NIC !!!!!! Umówiłam się więc z siostrą, że w Wigilię pójdziemy szukać z samego rana i tak też zrobiłyśmy - objechałyśmy cały POZNAŃ i NIC !!!!! Już się poryczałam i zrezygnowana chciałam kupić obojętnie co, ale moja siostra powiedziała żebyśmy podjechały do Selgrosu jeszcze - a ja na to \"po co wczoraj byłam i nic\" ale ona uparła się jak wół, no więc pojechałyśmy, wchodzimy a tam:cała góra \"mięciutkich domków\" - facet powiedział że dostali je jakąś godzinę temu ( a było już ok. 15.00 !!!) Niewyobrażacie sobie jak się cieszyłam ( popłakałam się ze szczęścia że dostałam ten zakichany domek) i nawet nie obeszło mnie to że mój M. był wściekły jak przyszłam do domu !!:):):) Najważniejsze było to że \"GO\" dostałam. To chyba najgorsze wspomnienie dot. robienia prezentów bo choć ze szczęśliwym zakończeniem to kosztowało mnie za dużo nerwów (czego wam nie życzę). No a w tym roku na razie jeszcze nie \"upatrzyłam\" sobie niczego. Ale na pewno niczego mnie to nie nauczyło bo nadal (jak już mówiłam na początku) robię prezenty na ostatnią chwilę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria, ale się rozpisałaś... no to pa, do jutra. Karina, widzę, że nie tylko ja mam urwanie głowy. dziś miałam telefon, że mam przysłać coś, co miałam zrobić wczoraj, ja na to, że oczywiście, zaraz wyślę.... po czym panika, bo nawet nie zaczęłam ;) ale szybciutko coś naskrobałam i wysłałam jako wersję wstępną :) a gdzie reszta się podziewa? Czarnoty dawno nie było. Szam, czy Ty zaglądasz chociaż wieczorami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny,wpadłem na chwilke się przywitac bo mnie kilka dni nie było teraz wróciłem jezdziłem troszeczkepo slasku.Justko kofana zdrowia Ci życzę szczęscia i uśmiechu na twarzy,oraz spełnienia najskrytszych marzen.🌻👄;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jamniczek 👄 robalek, dzięki :) czy bardzo byście się zdziwili, jakbyście przyszli do jakiegoś biura, a tam pani siedzi za biurkiem w rękawiczkach? mam nadzieję, że nie :) hihi, proszę się wykazać zrozumieniem ;) chyba mam jakieś problemy z krążeniem, bo ręce mi prawie drętwieją i nie mogę stukać do Was na klawierce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robal, jak to nie ma, jak to nie ma? znacie rozmówki polsko-angielskie? I chwała im za to - And glory them behind it :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że wczoraj wieczorem nikogo nie było w domu ;) Co tu taka cisza zapadła? Musiałam topik wygrzebywać spod stosu różnych tematów. No, ale już jest w górze. :) Dzień dobry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchupchupchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szalleni ludzie trochę mnie nie było a tyle napisaliście.Witam z rana i na kawę i ciasto zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich i na kawke z ciastem zapraszam.Długo mnie tu nie było trochę się rozpisaliście.Miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek !!! Dzieńdoberek !!! Ja też już się obudziłam :) Karina, H2O ;0 A gdzie reszta ?????? WSTAWAĆ !!! LENIUCHY !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
H2O Ja właśnie śniadanko zajadam ale na ciasto to się też skuszę :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, gdzie reszta?! Słońce dziś wstało o 7:03, wstawajcie i Wy! hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie środek dnia.Wstajemy z Tomkiem o 4 codziennie.Za to idziemy spać o 19;) No i czekam na umowę od właściciela.Mam ją dziś dostać fax-em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie że jesteście .Wiecie mam dylemat chcę iść do policji (do pracy )Szykuję się złożyć podanie ale nie wiem co mam tam wpisać .I trochę się boję że często reaguję na nie które rzeczy emocjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie ja tu znalazłam trochę samowolki przy kompie ,a wy robicie uniki . Ja tu z ciastem i sercym a nikogo nie ma ? Tez ładnie.Rozumiem ,rozumiem ,wstawać bo pozwalam wszystkich z łóżek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
H2O Ja też kiedyś chciałam pracować w policji ale jakoś mi nie wyszło:( no i wylądowałam w księgowości:( Tam dostaniesz od nich do wypełnienia specjalny kwestionariusz i tylko ten kwestionariusz składasz ( ma o ile pamiętam ok. 10 stronek i są tam wszystkie informacje o tobie , twojej rodzinie - rodzice, rodzeństwo....itp.), więc nie przejmuj się teraz listem motywacyjnym. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestańcie bo sama uwierzę że mówię i piszę do siebie a przecierz osób psychicznych nie przyjmują do policji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dari za dobre serce.W końcu się ktoś odezwał.Może ciasta mam cytrynową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka Ty masz środek dnia a ja jestem jeszcze nieprzytomna i dopiero się rozbudzam!~ U mnie środek dnia - to tak ok.15.00 bo ja wstaję o 6.00 a idę spać ok. 24.00 ( a jeżeli chodzi o weekend - to wstaję ok. 9.30-10.00 a idę spać ok. 2.00-3.00 - no i wtedy ten środeczek przesuwa mi się na 18.30):) H2O Może być obojętnie co - byle słodkie a czy cytrynowe czy kakaowe - \"wsio radno \" :D :D :D A ja mam 3 \"Michałki\" : jednego zjem sama, jeden dla ciebie H2O a kto ma ochotę na trzeciego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na \"sekundę\" znikam bo muszę sobie make-up zrobić na moim pyszczolku:) Będę później:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria Karina H2O Hanka Ja też już dawno nie śpię , ale się przewalałam po łóżku z dzieciaczkami , trochę się połaskotaliśmy i takie tam :) a ciasto? hmmm... a dziśiaj się skuszę a co :) odchudzać się będę od jutra ( mówię wam najlepsza dieta - systemem \" od jutra\" - bezstresowa :D ) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×