Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

DArio ale sie ze mna droczysz,łobuziarko;)ja bym dla Kobiet tez coś wymyślił🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jamniczku, wiesz, ja sama mam albo miałam problemy z określeniem jego roli w naszym życiu. myślałam, że starczy jeśli będzie nas kochał, okazuje sie że nie zawsze starcza:-( jestem na niego zła, więc czeka nas powazna rozmowa:-( wczoraj było super. po pierwsze siedziałam w loży honorowej (hihi, wszystko zależy od tego od kogo sie ma bilety;-)) obok VIPów wszelkiej maści, po drugie pani prezydentowa siedzała opodal, a gdy przechodziła to miałam ją na wyciągnięcie reki. hm, ale jej nie wyciagnęłam gwoli ścisłosci;-) poza tym siedzialam 2-3 metry od sceny, wiec widziałam wszystkich występujących (co w przpadku szkarady-Kukulskiej mogło sie akurat odbić na mojej psychice, jakaś trauma czy coś), ale Mołek i inni byli bardzo dobrze widoczni. POza tym wzruszeń wiele bo jak sie z bliska widzi czyjeś szczęście, to się łza w oku kręci. Chyba sie (ciiiii) starzęje, bo teraz u mnie łatwo o wzruszenia). Tak wiec bardzo miło wspominam ten wieczór i tę Galę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wam wszystkim no jak robal dziś serwuje to ja ma dzień wolny od pieczenia nie wiem co sie dzieje z tym kompem, może to spięcia prądu i strzelanie korkow tak na niego działa miałam wczoraj dzien wolny chciałam pogadać z wami a tu masz stronki nie działają szam dzięki za przywitanie nowych gości w naszym topicku dario przepraszam cię najmocniej za niezłożenie życzonek urodzinowych przyjmij teraz ode mnie wielki bukiet róż kolor jaki chcesz z ....pewnej ilości tych kwiatków dziś barbary, mamy tu taką? ja idę wieczorkiem na małą imprezkę do cioci czytałam ze już o wigilii pisałyście, ja myślę wszystko obgadałam i będziemy prawie całą rodzinką czyli jakieś 14 osób prezenty też juz wymyślilam i wiecie że niecałą stuwe zapłacę za 14 prezentów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam ogladałam tą galę i gdybym wiedziała ze tam jesteś oj blizej bym tv siedziała i cie wypratrywała akurat topick czytałam no co za pech ale co widziałam galę to widziałam i tak w woli ścisłości witam nowe osóbki, jeśli chcecie równiez czekam na zdęcionka no i odwdzięczę się tym samym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Mary dawno cie nie widziałem czestuje ciachem zrób herbatke ;) Musze na chwilke wyjsc ale bede jeszcze narazisko i papatki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mary, to pochwal się, jakie to prezenty, może z tych 14 ja sobie jakiś pomysł wybiorę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznam, mary, że jak sie tam jest, to wrazenia po stokroc zwielokrotnione, mówie Ci. Mary, moze przeslij mi jakies przepisy na wigilie - bo ja ja sama musze przygotowac. i na bigos, plizzzz Robaczku, ja sie chetnie poczestuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie podaje herbatkę Robalku i poproszę ciasteczko:) marteczka mogę Ci pomóc już kiedyś sie zajmowałam dzieciakami i musiałam nauczyć jedną 5 letnią panienke sobie podcierac tyłek i jakoś poszło to moze i twojego maluch nauczę siadania na tym nocniku. .... lubię dzieciaki swoich nie mam ale cudze mnie zachwycają, trzeba go ajkimś podstępem wziąść:) Szam bosze jakie dzieci są drogie Qurcze czy mnie będzie na nie stać :( Daria Kawka dla Ciebie pyszną robię z ekspresu z duuuużą pianką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mary Dzięki wielkie za życzonka:) Powiedz o tych prezentach !!!! Za stówę tyle?????? szam No ja też bym cię wyglądała gdybyś wcześniej dała cynka;) A bigos koniecznie musi być z grzybami !!!! mniammm... A tak wogóle to co robicie na święta oprócz tych podstawowych dań jak: bigos, kapusta z grzybkami, galarciki, sałatka, zupka grzybowa, barszcz, łazanki, rybki ( pod każdą postacią - ja np. robię: po grecku, pieczone w folii, śledzie w śmietanie i karpia ), - co jeszcze?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria moja babcia robi na święta pyszny makaron własnorecznie z makiem, mak się robi na ciepło z mlekiem i tym zalewa makaron - to moje ulubione danie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria, a co, chcesz mieć równo 12 dań? :) ja do tej listy mogę dodać jeszcze pierogi z kapustą i z grzybami oraz kutię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuu
uuuuuu uuuu uuuuuu uuuu uuuuu uuuuuuuuuuu uuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamniczku co się stało czyżby ci padła rybka czy wyskoczyła z akwarium, że tak opłakujesz:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, jest taki link http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=275976&id_f=1 i tam mozna przepisy wpisywac, Daria dołącz swoje, co? zwłaszcza na te ryby i na bigos, plizzzzz:-) a o tym że bede na gali nie wiedziałam wczesniej. Mój I. wrócil z pracy o 17 i wreczyl mi bilet. wiedzial ze chce pojsc, to go wyszarpal od kogos;-) na poczatku nie chciałam isc, bo sama itd, ale sie zdecydowałam, akto oglądał to wie jak było. Tylko ze transmisja sie zaczeła pozniej niz impreza, bo ta trwał juz od 20.00 Staszek uczył nas śpiewać te piosenke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamniczek alem dzisiaj niekumata chodzi Ci o te co idą na stół:o, ja nie przepadam za bardzo za rybkami ale mus zjeść:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ayla, kiedy sie na łyżwy wybierzemy??? Przy Pałacu juz jest lodowisko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam, ja też mam oko na ten topik, przed świętami sobie skopiuje i.... będe próbować szczęścia ;) ja już mam dosyć siedzenia przed tym kompem, zaraz umrę z nudów! co można robić w biurze??? ma ktoś jakieś pomysły? zaznaczam, że nie chcą mi dać nic do robienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki :D Dzisiaj mam wielką ochotę pomóc w zasypywaniu dołów. Mam nawet łopatkę ;) Więc kto pierwszy? Szam, byłaś na gali? Gdybym wiedziała, to bym Cię też wypatrywała :) Jesteś kolejną osobą, która nie przepada ;) za Kukulską. hmmm, w zasadzie nie znam nikogo, kto by ją lubił... Tak przy okazji, dowiedziałam się, że nie 9 - ale 17 grudzień, ale ciiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepisy? hmm my robimy tylko kilka potraw czyli te które napewno są zjadane już dawno nie trzymamy sie tradycji 12 dań bo wymyślać kolejną rybę czy kutię albo makiełki to i tak to się zmarnuje ja ma na stole : pierogi ruskie domowej roboty, karp pół dzwonka w panierce, filet z jakiejś rybki też w panierce, kapustę , miseczkę ziemniaczków, barszczyk z uszkami, i w tym roku będzie pare surówek żadnych innych dań nie będzie potem siostra robi piernika z jabłkami i orzechami a mama szarlotkę trochę jeszcze upieczemy dla siebie czyli na dwa święta ale to tylko biszkopty z galaretka odeszliśmy od przeżerania się i mnóstwa jedzenia bo potem jemy, po świętach narzekamy i właściwie kasa poszła na marne szam na co mam podać przepisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam no własnie dzisiaj sie wybieramy ale na Stegny:) na 19.30 bo tam mamy blizej :) z Imielina jak by Ci się chciałao to pakój Zuzie do samochodu, autobusu albo do metra i przybywaj. Idziemy dzisiaj bo moja koleżanka kupiła nowe łyżwy i powiedziała że jak nie pójdę z nią na łyżwy to mi je odda :) A w poniedziałek wyjezdżam na snowboard bo juz niby ma być śnieg .... na tydzień:D strasznie sie cieszę nawet jak nie będzie bo nigdy nie byłam w górach:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa, ja mam podobny problem jak i Ty, więc tez nie wiem co mam ze soba zrobic:-( Słonko, o co chodzi z ta datą??? bo nie rozumiem? i dzięki za chec zasypywania dołów, ja go chyba nie mam:-o mary, na ryby jakieś, na bigos (to po wigili, wiem), dokładny na zimne nóżki (vzyli galaretke z kurczaka), na barszcz czerwony, jakies sałatki...ja nigdy nic nie robiłam, poza aktywną pomocą, więc rozumiesz, pierwszy krok! Dziewczyny, z tą Galą to byla całkowita niespodzianka i jeszcze sie złożyła, że wszyscy goscie idac na scene, przechodzili dokładnie przede mną. tylko po tym jak pracowałam i miałam kontakt z wieloma z pierwszych stron gazet, nie robiło to juz na mnie takiego wrazenia. Miło bylo prowadzić konwersacje na szcycie z siedzacymi obok mnie oficjelami;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja robię tak: - zupa grzybowa - barszcz - karp smażony w bułce tartej - dorsz w bułeczce ( to dla mojej Madzi bo ona za bardzo za karpikiem nie jest ale w zeszłym roku już cosik jej zasmakował:)) - kompocik ze śliweczek - ziemniaczki w mundurkach - śledzie w śmietanie ( to głównie dala siebie samej - bo mogłabym pochłaniać wiadrami !!!) - rybka pieczona w folii ( też głównie dla mnie) - łazanki ( to dla mojego muszę niestety robić ale za to wkładam je także do zupki grzybowej) - makiełki (łazanki + mak + rodzynki + orzechy) - kapusta z grzybam- grzybki w cieście - ciasta A na święta: - rybka po grecku - bigos - sałatka (zwykła jarzynowa z majonezem) - sałatka z tuńczykiem - galarciki Ale chciałabym zrobić coś innego - żeby zaskoczyć wszystkich - coś nowego TYLKO CO ??????? Ayla Znam to - tylko ja nie kładę makaronu tylko sama robnię łazanki i robię z łazankami - u na s to są \"makiełki\":) justa Taki u nas jest zwyczj - ma być 12 dań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ma wyszło ode mnie przepraszam najmocniej coś za szybko chciałam i nie wyszło a jeśłi chodzi o prezenty co roku kupuję coś dla kazdego z tej 13 bo 14 to ja najczęściej bylo to uzbierane słodkie raz w szkole robily dziewczyny takie jezuski które spały na podusi z pupcią do góry i udalo mi się kilka niby brzydkich bo gdzies tam z niewyraźną mordką wyskrobać dokupiłam po princesie i czekalam na reakcje i wiecie co wszyscy byli zachwyceni tymi jezuskami teraz skoro trochę zarabiam też chcę coś kupić no i wymyśliłam filiżanka ze spodeczkiem + coś słodkiego i maleńkiego jak te wiśnie w likierze od monchry czy jak to brzmi mam dwa warianty albo kupie w sklepie po 4.50 - znalazłam tani sklepik a widziałam po 7.00 i więcej i to wychodziło 200-300 zł !!! więc albo te po 4.50 i będą naprawdę różne albo po 2.50 w hurtowni na jedną z ciotek a tym samym musi sie dowiedzieć, ale będą kształtem takie same a tylko kolory inne chcę zrobić aby każdy miał inna filiżanę i oczywiście z uwzględnieniem przynależności którejść z rodzin oj chyba się pogubiłam ale chodzi mi o to żę każdy ma inną ale w jego rodzinie nie ma takiej samej a rodzin jest 5 do tego kupię celofan po 1zł szt i już pani w sklepie z tymi filiżankami taką wstążkę jak sianko wyciągnęła na przybranie właściwie i tak będę musiała powiedzieć cioci u której to będzie organizowane bo w domu nie mam gdzie schować takiej ilości filiżanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marysieńka, ale miałaś super pomysł, niby drobiazg, a na pewno wszystkich ucieszy. to kazdy z Was kupuje prezent dla pozostałych 13 osób? fajnie, tyle prezentów każdy dostaje... :) a jak się robi te jezuski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam napiszę ci mailem bo bez sensu takie proste w kafe pisać tam pewnie jakieś ekspertki z eksluzywnymi daniami wyskakują a ja z takią prościzną to nie pasuje chyba ze wolisz tu na kafę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ayla, to za późno i za daleko dla nas:-( ja nie mam samochodu:-( a poza tym poczekam chyba na Twój powrót, bo na razie Zuza ma jakiś potworny kaszel:-( Daria, to ja proszę o przepis (na podanym linku czyli topiku od tego) na: grzyby w ccieście, jakie i ile, jak robisz ciasto, itp. - rybe w foli - szczegółowy opis, jaka ryba i jak przyrzadzasz - zupa grzybowa i barszcz!!!!!!! mary, a to na mikołaja czy pod choinkę? bo na mikołaja, to tylko Zuzi dajemy prezenty;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mary, jak wolisz:-) Słuchajcie, własnie dostałam pozwolenie i ruszam na podbój sklepów, gdzies tu jest jakis moloch na zakupy, to ojade, moze jakis pomysł mi wpadnie do głowy, czy co??? do juterka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, no co ja poradzę, żal serducho ściska na okoliczność tych karpi wszystkich... Ja tam ich nie jem. Nie dośc, żem zakałą tradycyjnych polskich bankietów, to jeszcze Wigilię bez rybki obchodzę... A w ogóle dosyć mi się podoba Kukulska w nowym wcieleniu, i pieśń \"Kamienie\" takoż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×