Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

cześć dziewczyny:) pracowałam z tą prywatnością to u mnie jest tak-gdyby miał ochotę poczytać,to nie robiłabym chyba z tego wielkiej sprawy,co innego,gdyby ode mnie wymagał a sam ohasłował,choć ja nie czuję potrzeby zaglądania w cudzą pocztę. Kiedyś,jak facet przychodził do mnie to nieraz mówił-no to pokaż ilu już jest w tym twoim stadku na gg;) ale bez obłędu. Jam:) pochwaliłam za szybko,wczoraj miałam telefon;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój M czyta moją pocztę nie w celu obsesyjnego tropienia bandy moich kochanków :) tylko po to żeby sobie poczytać po prostu, mamy przecież wspólnych znajomych no i te różne śmieszne rzeczy... kalendarz adwentowy mu pokaże, a co niech też mają kompleksy te samce! ;) :P niezłe ciałka hmmm... :D (nie żebym narzekała ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już jestem przy okazji mały porządek zrobiłam ale jeszcze kuchnia czeka witam nową osóbkę, na depresyjkę jesienno zimową najlepsze są - przyłączenie się do naszego grona, dwa wyzalenie się z pocieszeniem i na koniec dobre ciacho jak np jabłko w cieście czy pierniczki no i kawka ma sie rozumiec co do prywatności to jak najbardziej trzeba ją zachować a zbytnie kontrolowanie oznacza zazdrość i oby nie tą chorobliwą czy wam też sie pokazuje reklama ze kafe na pierwsze urodzinki? no trzeba to jakoś oblać tylko nie wiem kiedy dokładnie wybywajacym juz życzę miłego weekendu i słodkich mikołajek zostajacym a pracującym spokoju i wytchnienia no i zaglądania w nasze skromne progi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubka
no hej hej, juz do mnie zaglada powoli słonko :D czyli sie rozchmurzam, szkoda ze nie moge uczestniczyc za dnia, bo w pracy mam niestety modem wrrrrrrrr ale w domku mam stale łącze huuuraaaa, co prawda weekendy mam wyjete z życia bo sie zagniezdza u mnie moje kochanie :) ale obiecuje ze bede wpadac hmmm a co ja kupie mojemu na mikolajki, mam zupelna pustke w glowie buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśka, do takich przesłuchań przywykłam na topikach o żonach i kochankach, a tutaj odpowiadać nie zamierzam, bo nie po to tu zaglądam, ino po ciepełko w damskim wydaniu :P Justa, kalendarz śliczny, ciałka też (ale przy Książęcym ciałku to wszystko pikuś :P ) Szam, dużo zdrówka dla Zuzi, trza ich kiedyś z Miśkiem spiknąć, diabelców dwóch. Hanka, a nie mówiłam? Święta, Mikołajki, te rzeczy, rozrachunek doroczny, każdy człek chce se w serduchu posprzątac i całe potomstwo jakoś obdarzyć... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta,jasne Jam,ja nie jestem jakąś pieprzoną hipokrytką i nie lubię tego u innych. Choćby z tego względu nie znoszę świąt. Nie trawię matki męża cały rok,a w wigilię mam udawać,że trawię? wrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubka
a propo jeszcze tego kontrolowania, ja uważam ze nie powinno sie absolutnie. A tłumacze to tak: jestem bardzo ciekawa co on moze miec w skrzynce, w telefonie..ale wtedy od razu stawiam sobie pytanie: czy ja bym chciala być tak kontrolowana? oczywiscie ze nie, wiec mojemu daje tez prawo do prywatnosci. a w zwiazku powinno byc zauwanie do siebie, bo ja nie ma to chyba cos jest z tym zwiazkiem niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśka kiedyś pojechałam do znajomego z netu. Dzwonił kilka razy dziennie. W końcu powiedziałam głośno i wyraźnie-słuchaj,tak,on stoi koło mnie i słyszy.Tak,wie,że mam faceta.Tak,kocham cię.Mam o czymś jeszcze zameldować? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uśka, podejrzenia? nie, skądże. obsesję :( hubka, albo z tym kimś jest niedobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, dziewczyny, ja mam dzisiaj doła - giganta i wszystko równym strumieniem jadu ironii oblewam. Hanka, wiem, że nie jesteś hipokrytką, ale dlaczego od Bogu ducha winnego ojca Tomka wymagasz tego samego? On robi to, co się robi w takich wypadkach. Gdybyś go szantażowała itp., to by się pewnie rozstał z żoną, \"bo ma nowe obowiązki\". A Ty postępujesz niezgodnie z konwencją, niczego od niego nie chcesz, to i głupieje chłopina... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jam >> no dobra już o nic nie pytam... :) ale \"przesłuchanie\" to sobie wypraszam. proszę nie przypisywać mi złej woli w tej sprawie (bo była dobra). to było \"tylko pytanie\" ;) u mnie na święta jest fajnie bo przyjeżdża babcia i dziadek którzy są po rozwodzie i ze soba nie rozmawiają. nie dzielą się opłatkiem, nie gadają ze sobą przez te 3 czy 4 dni. po prostu udają że się nie widzą. paranoja przecież!!!??? i ciocia mówiąca \"o ula tak jakby się zaokrągliłaś\" a wszyscy \"kiedy ślub i wesele??!!\" :O sama nie wiem czy lubię święta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w tym roku z racji kończenia studiów itp pytanie \"kiedy ślub, wesele, dzieci\" i \"jak wy żyjecie(nierządnie)\" będzie podejrzewam znacznie nasilone.... :( laboga... chyba nie lubię świąt ;) justa >> no to sobie miej tą obsesję i się nie przejmuj, dopóki to nikomu nie szkodzi... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśka-paranoja to wygląda tak-moja siostra nie rozmawia z naszym bratem i bratową,matka z zięciem,nikt nie rozmawia z kolei z jej mężem. Mniej więcej. Konfiguracji jest jeszcze kilka:D:D od lata mama tak czaruje,że wszystkim daje opłatka,żeby uniknąć ostentacyjnego odwracania się ktoś tam od ktoś tam:D Oczywiście ja obrywam najwięcej,za niezłomną wolę,nie wolenia dzielenia się opłatkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od lat,znaczy a konkretnie od jakichś piętnastu;) Jam>widzę twojego doła,nie napisałaś mi słowa na DDA-żesz Ty! A ja faktycznie nic nie chce,bo zakupy i to przyjeżdżanie nie są załatwieniem meritum. Wychował mnie dziadek-sprawiedliwy wśród narodów świata! ja się od odpowiedzialności nie uchylam,ba najczęściej biorę więcej niż na mnie powinno przypadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BO my, DDA-owcy, jesteśmy często patologicznie odpowiedzialni za funkcjonowanie świata ;) A ja się tam ostatnio rozwinęła; Ciebie też czytałam uwaznie. Uśka, sorki, a w ogóle to cholernie Cię lubię, wiesz...? ❤️ Anka, jak Tomek podrośnie cokolwiek, to nie ma zmiłuj, i Ty polubisz ten przedgwiazdkowy klimacik, dzieci już tak mają i basta. Ja dzisiaj, gnając do roboty po odpilotowaniu Miśka, natrafiłam na ogromne drzewo przed sklepem z farbami, tapetami itp. całe w czerwone, białe i zielone lampki spowite. Aż mi się ryczeć chciało ze wzruszenia, no, dziecko jestem chyab i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uśka, kiedy właśnie szkodzi - związkowi. a co do pytań w czasie Świąt, to jak spędzamy je u babci, to jest cała rodzina, z wszystkimi ciotkami i wujkami, rozmawiać, to ze sobą rozmawia większość (co nie znaczy, że się uwielbiają ;) ). dawniej pytaniem dnia było wypytywanie mnie o chłopaka, czemu nie masz, coś z Tobą nie tak, na pewno masz, czemu nie chcesz się przyznać itp. oby teraz nie pytali o wspólne mieszkanie, bo domyślam się ich opinii... a jeśli na Święta zostaniemy w domku, to też niewesoło - albo będzie ojciec, albo go nie będzie - żadna opcja nie uszczęśliwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co dolowac sie paroma dniami swiatecznymi skoro rok ma 365 dni a czasem wiecej i co chwila sa jakies swieta weekendy. Doly sa po to abyscie nauczyli sie je omijac a jak juz wpadniecie aby latwiej nastepnym razem bylo wyjsc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej tylko bez kłótni mi tu!! nie chciałam się wtrącać bo wolę jeśłi dwie strony sobie wszystko wypowiedzą i będzie lepsza atmosfera ale dlużej czekać nie będę możecie wymieniać opinie i swoje uczucia ale proszę nie skaczcie sobie do oczu pamiętacie?? ten pokoj miałbyć inny niż cała reszta czyli gdzie się przyjmuje ludzi takimi jakimi są z ich problemami sposobem życia popełnionymi błędami i ich sytuacją żciową mam nadzieję ze nie zaczniecie na siebie krzyczeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w każej rodzinie jest czarna owca u mnie są dwie i przez to całej rodzinki nie mogę zaprosić bo reszta nie będzie z tymi zaproszonymi gadać i co niby jest 14 osób ale mnie jest szkoda tej reszty która sama pracowała przez wiele lat aby teraz nie być zapraszanym przecież wiecie że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach a rozmawia raz na rok lub dluzej wiem że dla niektórych z was święta nie sa miłym czasem ale...myślę sobie ze może każde kolejne są o trochę lepsze i mozę w końcu ktoś się przełamie i pogodzicie sie?? troche iidylę tu wprowadziłam ale czy taka wizja jest naprawdę aż tak zła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ficiałam;) mnie to nie przeszkadza,od urodzenia w domu wariatów:D:D lubię klimat świąteczny,tyle że ten za oknem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysieńka toż my tu jak w rodzinie;) kto się kłóci? a właściwie kto to webradio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy bulwersujecie się czasami czyimiś wypowiedziami na innych topikach? ale jestem paskudna, wrr..... ;) właśnie nie wytrzymałam i przygadałam... ;) pewnie zaraz na mnie też polecą jadowite słówka ;) no, ale co zrobić... ja tu się staram szanować innych ludzi, ale nie cierpię zarozumialców, co to tylko ja, o mnie, najlepszy itd., a innych upodlić by chcieli, bo głupia, bo gorsza itp. jak oferuję szacunek, to szacunku wymagam. ale od ludzi, a nie zawsze ludzi się spotyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie kto się kłóci? :) ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ justa >> skoro masz taki charakter to ciężko to będzie zmienić. lub jeśli wynika to z poprzednich związków ( u mnie tak po troszku jest) możesz najwyżej trochę ukrywać... ;) ja też potrafię robić niezłe scenki... a potem żałuję... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka, ja jeszcze zostałam, ale za niecałą godzinkę wybywam :) była już mowa o prezentach dla rodzinki, to teraz z innej strony - co Wy chciałybyście dostać od Mikołaja czy pod choinkę? mogą to być prezenty nietypowe, nierealne itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jezdem! jeszcze do drugiej justa >> jaki temat? dawaj... co do pytania: dom z drewnianych bali na wsi, konia i miejsce w dobrej stajni dla niego (bo to kosztuje jakieś 6-8 stówek/miesiąc), toyote prius (nowe auto hybrydowe na napęd benzynowy i elektryczny, ładne cacko i ekologiczne - 80 tys) to jesli chodzi o materialne... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa, brawo! Zajrzałam na rzeczony topik. Ale widzisz, intelektualistka jakby olała Twój post... i tak to z nimi jezd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×