Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

jak to co tu robie? czekam az ktos przyniesie kawke, siakieś smakołyczki i .. obiadek :P bo ja sie lenie przed komputerkiem ;-) fajna ta stronka, juz ja wczesnie widziałam, artykuliki the best :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam zaskoczeni?!!! no ja tez myslalam ze tu net nie dziala a prosze jaka niespozianka robal znowu na impreze idziesz? to milej zabawy zycze tylko...pij wode ew soczki cio? bo jutro bedziesz mial wieksza bombe taka atomowa hubka no wlasnie zaskoczona tez jestem ano zadko zagladasz w weekendy i moze dlatego ale fajno ze jestes ja mam tylko kafke ( nie proboj jej bo siekiera jak nic mi wyszla - 4 lyzeczki kawy rozpuszczlnej zamias dwoch i nie pytaj sie dlaczego tyle bo nie wiem) czym dobrym czestujecie? ja mam jeszcze jakis baton i pol chalki ale to na jutrzejsza droge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wruciłem i mam bombke moze nawet atomowke ;) ale jestem oki pozdrawiam he dobrey nocki wam zycze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzień dobry wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE mnie tez długo nie było ale takie życie ,ale wy tutaj dobrze sobie radzicie , Robal -fajnie jest na impezkach ,tylko dlaczego ,na drugi dzień tak ta głowa boli.??? U mnie dzisiaj sypie snieg i własnie zagotował mi się rosół i nie zebrałam szumowin ooooooooo!!! no i co ten komp z człowiekiem wyprawia.!!! Zyczę udanej niedzieli !! Idę do kuchni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie wszystkich. :-P Siedze sobie w domku teraz; w czwartek w pracy zwichnalem sobie lapke i mnie cholernie boli. :-( No i sobie troszke leniuchuje na zwolnieniu. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
chciałam tu powiedzieć, że jestem całkiem nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Gala 🖐️ Wisienka A ja dzis przespalam prawie caly dzionek :D wlasnie wstalam i buuuurczy mi niesmaowicie w brzuchu, mam niezly balagan :) Gala wspolczuje bardzo :) ale szybko sie zagoi :) Wisienka, ja tez jestem tu od niedawna, napisz cos o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
bardzo trudno pisać o sobie... jestem normalna (tak mi się wydaje), aa i udało mi się zdobyć pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochani wlasnie przyjechalam , pojadlam pyszny obiadek i teraz wzuwam studniowkowy tort mojej siostry komus kawalek ukroic? kawy nie mam - herrrbatką czestuje no chyba że wisieńka poczestuje mnie ta kafka o ktorej tak pięknie pisze witam cie pieknie w naszych niskich progach ja jestem marysieńka i czasami robie tu za nadwornego kucharza gratuluje znalezienia pracy - ja ciagle szukam choc wybieram sie na studia wiec zaprzestalam hmm robal!!! trzy swiaty z toba,:D:D:D soczek z cytryny, dobry sen, kochajaca żonka i spokoj w domu - innych sposobow nie znam gala wspólczuje a mocno ta łapka zwichnieta? tzn w kilku czy w jednym miejscu? do wesela sie zagoi - zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
marysieńka-dziękuję za bardzo miłe powitanie. na kawę zapraszam zawsze! Powoli rozglądam się w kafeterii i chyba utknę tu na dobre. Pozdrawiam wszystkich. Dziękuję, że jesteście!! 🌼 :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
marysieńka-dziękuję za bardzo miłe powitanie. na kawę zapraszam zawsze! Powoli rozglądam się w kafeterii i chyba utknę tu na dobre. Pozdrawiam wszystkich. Dziękuję, że jesteście!! 🌼 :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Robal - wszystko mija , ból głowy też :) , mnie już minął :D Gala - to jak mija ból głowy , to i łapki pewnie też :) , ja wiem jak boli złamana , nie ma czego zazdrościć .... oby szybko przeszło :) Hubka , oj jak ja bym chciała móc cały dzionek sobie przespać :) , ale mi nie dadzą :D :D :D Mery , a Ty już w domku ? jak było ? Wisienka witam serdecznie , zapraszamy do pogaduszek :) a i gratuluję zdobycia pracy :) Magda , hej , no faktycznie dawno Cię nie było :) a co ten komp z człowiekiem wyprawia to dobrze wiem , ostatnio przez niego przypaliłam garnek odgrzewając zupę , hihihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrr... znowu stronki niet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrr.....
no , wrrrrrrrrr........... wrrrrrr............ ja chcę stronkę !!! ja chcę stronkę !!! ja chcę stronkę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ślicznie dziękuję za miłe powitanie. na kawę zapraszam zawsze. Teraz trochę rozglądam się i muszę stwierdzić, że bardzo mi się tu podoba. hmmm...chyba zostanę tu na dobre. Pozdrawiam wszystkich gorąco!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hubka; Mary; Marteczka thx za slowa wsparcia. :-) Mam cichutka nadzieje ze szybko mi minie, bo przeciez zwichniwcie raczej szybciej przemija niz zlamanie. Czasami tylko nie moge wytrzymac jak mnie cos zakuje ale tak to ok. dobrze ze to nie gips choc zaraz ide na kontrole do lekarza i moze sie okazac ze mi wladuja ja w gips, oby nie. Jak wroce od chirurga to sie odezwe. Po drodze zajde po paczusie jak ktos ma ochote zapraszam. Witam nowa osobke, ja w sumie tez jestem dosc swierzy. Pozdrawiam do zobaczenia pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gala69 z rana:p nie zazdroszczę Ci tego zwichnięcia, mi się to tfu,tfu, nigdy nie przytrafiło i mam nadzieję że się nie przytrafi tfu,tfu,tfu :p wierzę że nie jest to miłe uczucie więc życzę Ci szybkiego ozdrowienia:D Ja dzisiaj humorek jakiś kiepski mam :o i wszystko mnie drażni i mam nadzieję że dzisiaj nie przyjdzie ten szpieg mój praktykant bo mogę być niemiła:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🖐️ Ayla nic sie nie przejmuj, poniedzialek zazwyczaj z rana jest taki sobie :P mi sie tez nic nie chce .... a zwlaszcza pracowac :P czekam Gala na te paczki :D ja mam znowu wedlowskie wafelki, czestujcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Hubka to ja poproszę kilka wafelków może humor mi się poprawi:o sporo mam dzisiaj do zrobienia i mi się też nie chce, najlepiej bym poczytała książkę, bo właśnie czytam Władcę pierścieni i jestwem ciekawa co dalej bo jednak sporo się różni od filmu. Jak zaczełam ją czytać to śniło mi się że jestem małym hobbitem i jakieś potwory mnie ganiają :p 😭 ja chcę do domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) wczoraj wieczorem pies ( znaczy suka ) mojej teściowej , zwana Zochą wpadła pod samochód żyje , ale nie wiadomo czy coś z tego będzie :( a to taka fajna psinka , to ta co była na zdjęciach z moimi dziećmi , jak ona się fajnie z nimi bawiła ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzz
rrrrrrrrr rrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka > wspolczuje bardzo :( Ja kiedys probowalam przeczytac Tolkiena, jeszcze zanim byla mowa o nakreceniu filmow, ale jakos tak ciezko mi szło :P Kiedys bardzo mi zalezalo na przeczytaniu ksiazki Nabokova \"Lolita\" przed obejrzeniem filmu, bo bylo wokol tego tyle kontrowersji. Ale ksiazka .... no nie bede tu dyskutowac ale jest \"mocna\". A mi w ogole to sie sni ostatnio ze pale papierosy :D i ze mam w tym snie wyrzuty sumienia hehehe :) Gala co z tymi paczkami? ale ja mam ochote na pyszny obiadek mniam mniam - cos tu u mnie w biurze pachnie (w podziemiach jest firma cateringowa, wiec wyobrazcie sobie moje meczarnie :P) a jutro musze wstac o 6 ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek wszystkim ❤️ wisienka - cześć 🌻 wpadaj do nas często, gratulacje z wiadomego powodu... :) ja miałam 3 razy kostkę skręconą jak trenowałam siatkówkę ale to stare dzieje... teraz jest już ok chociaż kostka jest zgrubiała :O i boli czasami troszkę marteczka >> napisz co z tym pieskiem biednym :( moja kundla to jest taka głupia że wogóle nie zwraca uwagi na auta chyba myśli że to one powinny ją omijać, boję się żeby też nie wylądowała pod samochodem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem właśnie co z tą psiną , przyjdzie teściowa do dzieci to powie a narazie stawiam kawkę i herbatke na stół wirtualny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry proszę tak głośno nie krzyczeć i nie rozmawiać, ledwo tomna jestem i nie nie boli mnie głowa raczej cała reszta i chce mi się okropnie spać zawsze tak mam jak przyjadę z tego łagowa jak było? spokojnie, aż parka gości, cała noc przespana z malymi przebudzeniami , moje mięśnie nóg odmawiają pracy i najchętniej oddałabym te bolące mięśnie dobremu masażyście, ale w sobotę chyba pójdę na ten basen aby się odprężyć bo zwariuję gala czekam na pączki qcze takiego smaka mi narobiłeś że jeśli będą w pracy to zjem jednego marteczko współczuję ale wszystko dobrze z psinka? ja swoją psinę straciłam rok temu ale z przyczyn chorobowych niż mechanicznych to ja idę pomyślęć trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i witam mile panie jestem juz z :-P wiecie jak u tych lekarzy kolejki ale paczusie mam prosto z piekarni a jak duzo maja marmelady hmmmmmm cos pieknego czestujcie sie prosze najlepsze w tych kolejkach u lekarza sa starsze babcie lub dziadkowie wpierniczaja sie bez kolejek i nic sobie z tego nie robia ale jakos wygralem te nierowna walke i juz jestem w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×