Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

hej wszystkim 🖐️ ❤️ Justa >> na jasne że tu tak :) to super że znalazł pracę, to już nawet nie chodzi za ile i czy staż tylko że wogóle zacznie coś robić. bo takie siedzenie w domu i tracenie nadziei jest straszne, okropne, dołujące i wykańczające :( Marteczka >> ja tam się nie spodziewam żadnych pieniążków ale też mam dziś humor dobry :) wczoraj byliśmy na zakupach (a teraz aby do pierwszego hi hi :P ) weekend był przyjemny i wogóle :) Jakby jeszcze ta wiosna... To ja ci już miłych zakupów życzę :) Hej Robal co tam słychać, bo tylko się tak zawsze przywitasz a nic o sobie nie napiszesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj teraz stronkę zobaczyłam ... :( Hej Maryś Ucz się grzecznie i pilnie :) Powodzenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kofane! Ależ się za wami stęskniłam - no już nadstawiać mi tu policzki 😘 Dzisiaj jestem w przelocie... więc dłupo tu nie pobędę :( Dawno mnie tu nie było. Co słychać nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słonko, cześć, dawno Cię nie było :) co u Ciebie słychać, jakaś praca? a tu nic nie słychać niestety, jak widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Justa U mnie szał ciał ;) Za du;żo by pisać a mam tak niewiele dzisiaj czasu. Zaraz coś wklikam, mam nadizeję, że napiszesz mi co o tym sądzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy oglądasz może programy Kuby Wojewódzkiego? Co o nim sądzisz? Ja kiedyś myślałam, że to inteligentna bestia o dość specyficznym języku i poczuciu humoru. Ale im dłużej mu się przyglądałam, tym bardziej zmieniałam zdanie. Szczególnie jeden z ostatnich programów - wywiad z \"Szamanką\" - pokazuje, jaki jest naprawdę. Wiadomo, że aktorka ta dość długo nie mogła dojść do siebie po filmie. Teraz wydała jakąś książkę. Wojewódzki obsiobaczył ją i jej książkę totalnie i to w tak podły sposób, że może znów mieć problemy ze sobą i własną wartością. Tak postępuje tylko ktoś nie dość, że nietaktowny, to wręcz gruboskórny i chamski. W radiu 94 też się ostatnio popisał. Mówił o pewnej pani o specyficznych \"walorach\" oczu. Wyśmiewał się w dość obcesowy sposób z pomysłu, że mogłaby pokazać się w Playboyu. To było naprawdę niesmaczne i poniżej pewnej granicy, której nie wolno przekraczać. OK, ona nie musi się podobać, ale to nie powód, by w taki sposób odnosić się do niej i jej tuszy. W końcu nie każdy jest wielbicielem wagi Muszej... Jeśli ktoś chciałby, to mógłby się do niego przyczepić i powiedzieć, że to tylko mały kogucik z postawionym przerzedzonym grzebieniem :D Albo powiedzieć mu to, co Grabowski w jego programie... A co ty o tym sądzisz? I inne dziewczyny też proszę o wypowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słonko, szczerze mówiąc, nie śledzę najświeższych poczynań Kubu, bo nie mam TV :) oczywiście kojarzę jego charakterystyczne wypowiedzi i zawsze byłam ich fanką, ale nie oglądałam programu, o którym piszesz, więc nie mogę się na ten temat wypowiadać. ja te wypowiedzi zawsze traktowałam humorystycznie, a nie poważnie - wydawało mi się, że ich funkcja jest właśnie humorystyczna, a nie informacyjna, jeśli wiesz, co mam na myśli. możliwe, że w końcu przekroczył gdzieś granice dobrego smaku i delikatności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jak zwykle ;🌻 mam podły dzien teraz odwiozłem syna do szpitala dostał wczoraj wieczorem sniezka w oko i w nocy byłem na pogotowiu ,a teraz go połozyli ,hm , qrde co sie dzieje jakies fatum mnie przesladuje przeciez on dopiero wrócił ze szpitala ,bo lezał na wyrostek i znow . Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Justa - wiem na czym jego program polega. Był podobny film-facet opieprzał swoich gości i dzięki temu stał się naprawdę sławny. Może on też żeruje na tym pomyśle...Ale fakt faktem, że facet przekroczył pewne granice i to jest już niesmaczne Właśnie słuchałam sobie Kazika \"Mars atakuje\" - ech już wiem dlaczego mój Kazikofil nazywał mnie swoją królewną zwiewną... ;) Tylko b. proszę nie pisać, że Kazik to normalny gość, że można z nim całkiem miło pogadać, że jak nocował w hotelu znajomego to zachowywał się całkiem przyzwoicie, że... Bo zacznę gryźć! Już dosyć się tego nasłuchałam!!! Poniżej w stopce podaję to, co czasami puszczam ze specjalną dydykacją dla sąsiadów zza ściany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, zaraz muszę lecieć nie wytrzymuję tu - śpiewają mi tu kawałki Ich Troje na żywca! i to ludziska, które nie przyznają się, że to słuchają :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robal, cóż, tak bywa, nie ma lekko.... 🌻 słonko, to leć, ale wracaj do nas częściej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo 🌻 Justa maila ci napisze co sie stało bo to delikatna sprawa.... Robal no to żeczywiście masz niewesoło ale napewno nic groźnego sie nie stało synkowi Słonko ja nie opuściłam ani jednego koncertu KAzika jaki tylko był u nas. Jak wracali po koncercie do hotelu to ledwo zdołali wysiąsć z busa, Kazik przybił mi \"piatke\" dodam ze hotel znajduje sie w miejscu dość publicznym gdziei ja byłam nocną porą po koncercie. Mary ja myślałam ze mi torta urodzinowego zrobisz czy coś pysznego przygotujesz a tu nic.......zostałam przy orzeszkach i paluszkach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majesta no wiesz mam pojechać ..( gdzie ty mieszkasz? nad morzem?) i w nos dać? to ja taki ładny wierszyk tworzę a ty o torcie gadasz to jest zadanie męża przynajmniej tak się umówiliśmy a że zostałaś przy paluszkasz i orzeszkasz? hmm może dba o twoją linie? hi hi hi kiedyś napewno ci upiekę taki prawdziwy porządny że jak sie wgryziesz to cały zjesz robal to tylko śnieżynka będzie dobrze i to nie żadne fatum a dziecko z dziećmi tak jest że nigdy nie jesteś niczego pewny do końca i przewidzieć też nie możesz justa proszę pogratulować ukochanemu bo to duży krok i powiedź mu jeszcze że ....bedzie wszystko dobrze magda czasami się zdarzy i oglądam pana kubę nie chce go oceniać bo świetnie robi to połowa polaków jest jaki jest i najwyraźniej mu to odpowiada i im bardziej ty się denrwujesz tym bardziej on się cieszy i dokucza komuś tam po co sie denerować? a ty się zastanów ile ludzi tak sie zachowuje nie korzystajac z mediów? strasznie duzo tylko ze jednego wojewodzkiego pokazuja ba padło na niego i juz jeśli nie spotkałaś w szarej codzienności takiego wojewódzkiego to pewnie spotkasz ja już spotkałam choć nie była ta osoba tak szczera jak on i tym bardziej denerwowała aj przestańmy oceniać a zrozumiejmy i tyle pozdrawiam uciekam już i będe grzecznie się uczyc mamusie i tatusiowie hi hi hi hi pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za wsparcie do jutra ,a tak wogole to co sie dzieje z topikiem , chyba cos złego bardzo złego jak widze postarajcie sie pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary no wiesz ja o urodzinach mówie a ty mnie bić chcesz, myslałam tylko ze wirtualnego torta zrobisz no ale widze ze cos zlego powiedziałam no cóz wybacz juz nic nie powiem. Robal napewno wszystko bedzie dobrze nie ma innej mozliwosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej znowu piękne słoneczko u mnie i znowy nadzieja wstąpiła w serduszko moje kawusię zrobiłam tradycyjnie :) hej hej a jak u Was ? też macie słoneczko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Marteczko 🌻👄 u mnie tez słoneczko ale mroznie -7 *C Pogoda idealna na narty bo nie ma wiatru .pomysle nad tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Robaczku hmmm. narty powiadasz .... ja sobie siebie nie wyobrażam z moim szczęściem , to nogę bym skręciła montując narty , a jeżeli nawet jakimś cudem nie , to pewnie zgubiłabym okulary podczas jazdy , a jakbym nie wzięła okularów .... hohoho.... wtedy to by dopiero fajnie było :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczko heh nic sie nie martw nie chciałabys zasypywac tych wielkich dziurek po moich upadkach ,cały stok miał ubaw jak sie kładłem ,ale mozna sie nauczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie można człowiek to jest takie urządzenie co się do wszystkiego przyzwyczai :D hej gdzie wszyscy ? piątek jest trza się cieszyć :) Robal nie masz no jakiego browarka ? w piątek to chyba by można trochę pobrowarkować ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne ze mam ,ale ja tylko ze 12 moge wypic bo jezdze autkiem ;) ,a Wy to do bulu mozecie ,stawiam ,a teraz lece do fryza i szpitala to narazisko tylko mi sie tu nie poupijaC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej, u mnie też słonko i na plusie :) oby tak dalej :) majesta, właśnie miałam Ci proponować napisanie maila, bo się domyślam, że delikatna... no to czekam. mary, a jak Twoja praca w cukierni, wszystko dobrze idzie? klienci nie są kłopotliwi? a do hotelu na weekendy jeździsz? gdzie nasze panie księgowe, rok zamykają? hanka, walcz z tym kompem, wygrywaj i wracaj! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEN DOBEREK WSZYSTKIM WIDZIELIŚCIE TO SLOŃCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ah normalnie oby tak częściej i co dziennie martuś kafki z mleczkiem a raczej odwrotnie duużo śmietanki a malo kawy poprosze i nie martw sie z twoim szczęsciem to chociaż narty ubierzesz bo z moim to ja nawet tam nie dojadę bo się zgubię gdzieś po drodze a jeśli jakimś cudem dojadę to nie będę wiedziała które schronisko napewno czegoś ważnego zapomnę no a włożeniu nart nie ma mowy bo ja i siebie i narty z kijkami połamie ot lekko roztrzepana jestem i pewnie dlatego tak się pilnuję i skrupulatnie wszystko piszę i sprawdzam mierzę ah a i tak malo co pomaga robal coś chciałam ci napisać i zapomniałam pamietam tylko tyle ze masz ucałować synusia ode mnie i się uśmiechnąć ...do żonki oczywiście majesta ja cię nie biłam ano zartowałam nic nie stosownego nie powiedziałaś ah odbija mi i tyle a torta to dostaniesz prawdziwego jak sie kiedyś spotkamy a może ci tortem przyłożę cobyś się uśmiechnęła trochę do mnie \'d justa dzień dobry i jak tam twój skarb? juz pracuje? kogo witam kogo goszczę jeszcze w tych niskich progach a kogo nie dostrzegam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryś, tak, Skarb już pracuje od jakichś 2 tygodni, i to od razu ma nadgodziny, to trochę śmieszne za 450 zł pracować 6-7 dni w tygodniu po 10 h, ale co zrobić... tak już jest, nie ma pracy, to jest źle, a jak jest praca, też się znajdzie powód do narzekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olifka, pewnie, przyłącz się :) 🌻 na powitanie :) z nicka wnioskuję, że albo masz coś wspólnego z imieniem Oliwia, albo lubisz oliwki ;) skąd pochodzisz, co porabiasz na co dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×