Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

PRZEPRASZAM BARDZO ŻE O TAKICH RZECZACH PISZĘ NA FORUM ALE ZNOW MNIE NIE WPUSZCZA NA KONTA. NIE BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA TO CO OD TEJ CHWILI JEST WYSYŁANE Z MOICH ADRESÓW (WSZYSTKICH)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Witam hm pojawi sie tu ktos ??? ot pytanie;) zapraszam na czekolade na goraco oraz ciacha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh Justo jak fajnie to stwierdzic ,ze jestes \"pojawiona\" 🌻 dla Ciebie ja na 16 do dentysty łał ale to kocham;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robal, no to żeby Cię nie bolało... Ty, taki duży chłopak i też się boisz? :) ale tego chyba nikt nie lubi.... marteczka, nie wróciłaś jeszcze z tego szukania stażu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochani 🖐️ marteczka >> to trzymam :) Słonko >> te adresy są przeróżne i zupełnie losowe więc mała szansa żeby przyszło jeszcze raz :) tak samo jeśli wysyła od ciebie z komputera to z przeróżnymi nadawcami bo wirus korzysta z wszystkiego co znajdzie np w tymczasowych plikach internetowych... to sprawdzone na własnej skórze niestety :D tu jest dobry skaner antywirusowy: http://bezpieczenstwo.onet.pl/skaner.html pozdrowionka dla wszystkich :) Robal > jak tam dziecię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej znalazłam gabinet ( zresztą koleżanki ze szkoły - cholera czy coś w tym kraju można załatwić bez znajomości ? ) no i ta koleżanka jest chętna , żeby mnie na ten staż wziąć , teraz wszystko zależy od urzędu pracy zobaczymy a narazie popijam kawkę ( dla was też oczywiście jest :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, ja tu tylko po to, by napisac ten post. Pamiętajcie o mnie w poniedziałek, wtorek i czwartek w przyszłym tygodniu!!!!!!!!!!!!!Mam egzamin na aplikacji!!!! W poniedziałek piszę od rana do 21, we wtorek podobnie, a w środe mam ustny i bede go zdawac gdzies tak od 12-14, tzn. mam wejsc w tym czasie. Błagam trzymajcie za mnie kciuki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry jem sniadanko ktos chetny? u was to by bylo drugie hihihi;d;d;d marteczko gratuluje - urzad powinien się zgodzić też tak miałam że załatwiłam w hotelu a potem do urzędu będzie dobrze szam trzymam kciuki wszystkie cztery robal no i jak ząbki? a czekoladę jeszcze masz? słońce faktycznie tych adresów jest dużo są aż raz używane i nie da sie wszystkiego zapamiętać jedyna rada nie otwierać maili od nieznajomych aha ode mnie z daleka proszę bo katarek mam i nie chce zarazić ( choć czas posiewu już minął)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO DOBREGO I PIĘKNEGO W DNIU MĘŚCIZNY DLA NASZEGO ROBALKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!;D;D;D;D;D;D;D;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczka, to fajnie, że udało się znaleźć gabinet :) szam, ja o Tobie zawsze pamiętam i będę trzymać kciuki! myślami jesteśmy z Tobą, na pewno sobie poradzisz! :) maryś, a ile wynosi czas posiewu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa nie wiem ale chyba te pierwsze dni kataru może się myle dlatego jestem ostrożna czy dziś napewno jest dzien męszczyzny? bo ja zgłupiałam każdemu komu złożyłam życzenia był zdziwiony a ja teraz jestem nigdzie nie mogę znaleźć potwierdzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek. Szam powodzenia i napewno zdasz pokaz na co cie stać!!! Marteczka kawke poprosze bo ledwo żyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny mam juz syna w domu teraz go przywiozłem hura!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! > Marys 🌻 ;) Robie teraz dobry obiadek bede pozniey ;) narazisko >zabki spox lubie Stomatologów ,ale pci :zenskiey ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majesta :) robalek, to super, że synek już w domq :) mary, ja nic nie słyszałam o tym święcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ja po proszę te dobrą kafkę bo obudzić się musze martuś jak tam twój staż? to ja już wiem gdzie mi słońce wywiało - do ciebie justa całkiem możliwe ze nie slyszałaś sama sie zastanawiam czy aby napewno wczoraj było takie świeto bo komu składalam był bardzo zdziwiony i zdezorientowałam się sama robla proszę i cieszę się że synusia masz w domku majesta jak tam twoje studia? bo ty studiujesz prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majesta, tak, dostałam maila, nie odpisałam... bo sama wiesz, czemu 🌻 mary, do mnie też wywiało słońce ;) przesyłam Ci promyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wrócilam z koników :) słonka trochę było ale nadal zimno... i tego paskudnego mokrego śniegu pełno :O w sobotę idę do szkoły pierwszy raz (znowu ;) ) Marteczka >gratulacje :) a na czym ten staż miałby polegać? i co ma do tego urząd pracy?? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff jak ciepło Justa tylko formalnie pytam czy dostałas maila bo nie wiem i ok. mary no studia dobiegaja końcowi teraz mam jakies poprawki ale w sumie nie jest zle, mam nadzieje ze niedługo sie obronie :) marteczka to ty kosmetyczka jesteś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uśka :) a do jakiej szkoły? a urząd ma do stażu to, że urząd wysyła absolwenta na staż i wtedy płaci mu pensję, czyli 450 zł, zamiast pracodawcy. chyba tak to jest. majesta, no marteczka jest kosmetyczką, fajnie ma, nie? :) też bym chciała jakiś kursik skończyć, ale tanie to one nie są :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha... nie wiedziałam że urząd coś dopłaca. wiem że kiedyś tak było że zatrudniając absolwenta pracodawca dostawał zwrot pensji czy jakosik tak... :) w sumie to baaaardzo się cieszę że udało mi sie ominąć ten urząd po studiach :D Justa >> na POLITECHNIKĘ! brr boję się uczelni technicznych :) Kosmetyczka - to fajne. Ja się już wybieram i wybieram bo mam na twarzy takie cuś upierdliwe, odnawiające się kropki czerwone. a może lepszy dermatolog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A u mnie mnóstwo słoneczka - może uda mi się go wirtualnie do was przesłać choć trochę :D Ech, a w zw. z tym, co poprzednio pisałam, to okazało się, że ktoś mi hasła pozmieniał albo coś jest nie tak z pocztą (ale tylko na tych kilku kontach????), bo za nic nie udało mi się wejść na swoje własne skrzynki. Jak ja dorwę tego żartownisia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśka> politechnika??? No to gratuluję! Szam> pon., wt. i czwartek. Zapamiętałam; będę trzymać kciuki! :) Majesta> będziesz się bronić? Mniej więcej kiedy? Przed wakacjami, czy po? Justa> dzięki :) Mary> zdjęcia wysłałam na 2 adresiki. Może tym razem przejdą. Sorki, że nie są najwyższej jakości, ale robił je mój kolega - jego obwiniaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Słonko co porabiasz poza tym że jesteś świeżo upieczona mgr inż. ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogórkową poczyniłam :) podać komuś ? Mery Uśka , ano właśnie tak to jest , że urząd wysyła na staż i płaci pensję w tej właśnie oszałamiającej kwocie 450 zł , ale w mojej ostatnio sytuacji , to i to 450 ratuje mi tyłek poza tym chciałabym coś porobić , żeby nie zapomnieć , od czasu skończenia szkoły , czyli od czerwca robię tylko henny i pedicure , no i raz pomalowałam koleżankę na jej ślub, a i hurtowo malowałam gęby na sylwestra :) no i dla zdrowotności psychicznej muszę się czasem z domu wyrwać , jakaś strasznie nerwowa się ostatnio zrobiłam , czuję się jak więzień własnego mieszkania , robię cały czas to samo i zaczynam już powoli wariować no to miłego uczenia w nowej szkole życzę :) a z tymi wykwitami na buzi to radzę do dermatologa , zawsze to lekarz - trochę więcej się ouczył na ten temat niż kosmetyczka :) Majesta , ano jestem kosmetyczką :) Justa Słonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uśka, a jaki kierunek? i co Cię tak na dalsze studia wzięło? zaocznie czy dziennie? marteczka, a kiedy byś zaczęła ten staż, wiadomo już coś? nie dziwię Ci się, też bym tak w domu nie wytrzymała, trzeba coś robić, nawet w wielkim zakresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Dziewczyny 🌻👄;) > Marteczka ja prosze ,głodnym jak wilk hm jak robal ma sie rozumiec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśka> uprzejmie informuję panią magister, że w chwili obecnej czytam sobie teksty Osieckiej (www.okularnicy.org.pl) i Portera (nieprzyzwoitepiosenki.com) i co chwila cichutko sobie podśpiewuję pod nosem Teraz coś na polepszenie humoru: W bistro rozmawia 2 biznesmenów: -Podobno przyjąłeś do pracy nową sekretarkę? -owszem. -i jesteś z niej zadowolony? -po pierwszym dniu trudno powiedzieć. -młoda, ładna? -tak, niczego sobie. -a jak się ubiera? -bardzo szybko! -Kowalski, czy lubi pan spocone dziewczyny? -no, nie bardzo... -a ciepłą wódkę? -też nie. -to po jaką cholerę tak się pan upiera, żeby wyjechać na urlop w lipcu? Rodzina Kowalskich jedzie na wakacje... -stop!-krzyczy pani Kowalska-zapomniałam wyłączyć żelazko! musimy wracać, inaczej dom się nam spali! -spokojnie, kochanie - tłumaczy jej mąż- nie będzie pożaru. włąśnie sobie przypomniałem, że nie zakręciłem kranu w łazience!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×