Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

justa Ale mi apetytu narobiłaś z tymi placuszkami - chyba w domciu przyrządzę sobie takie. majesta No to ja mam tak samo jak ty - mój mnie ciąga a ja wlokę się za nim z miną cierpiętnicy. Dla mnie najlepsze wakacje to uwalić się na plaży i leżeć - słoneczko grzeje, szum fal - ach super! Dziewczyny ale piękna pogoda dzisiaj !!! Szkoda że nie jestem w szkole - na pewno już by mnie tam nie było teraz !!! (dobre czasy), a tak musimy się męczyć jeszcze troszeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie krótko, od kilku minut bezskuteczniee próbuje coś wpisać i albo nie widac tego co napisałam albo widać proxy i d...blada😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie krótko, od kilku minut bezskuteczniee próbuje coś wpisać i albo nie widac tego co napisałam albo widać proxy i d...blada😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie krótko, od kilku minut bezskuteczniee próbuje coś wpisać i albo nie widac tego co napisałam albo widać proxy i d...blada😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie mam chwilę wytchnienia i mogę zajrzeć tu do Was. Już mi troszkę w brzuszku burczy, zjadłabym coś. :( Od jutra chcę zacząć dietę... To jeszcze tylko dzisiaj sobie pozwolę na mrożona kawę (jeśli mnie szam poczęstuje :) ) Trzymajcie za mnie kciuki - za wytrwałość i silną wolę (bo ja w przeciwieństwie do szam lubię słodycze.... niestety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co za dziabąg okropny ta cafe, tyle moich postów a ja ich nie widziałam:-( bo mi komp nie dawał😠 >Hej, Daria Hej, Karina! kawka mrozona raz, proszę uprzejmie! może coś jeszcze dorzucić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam Mnie dzisiaj też mój komp męczy - chodzi tak, nie - właściwie to się wlecze jak żółwisko stare a nie chodzi - tak że już nie mogę i zaraz go walnę chyba - no ale w końcu taka pogoda -nikomu się nie chce ! Gołąbki też uwielbiam ale broń Boże majeranek w gołąbkach !!! Ja robię tak: cebulkę podsmażam + gotowany ryż (ale nie za dużo - wolę więcej mięska) + sól + pieprz, wymieszać i włożyć do kapuchy, a póżniej podsmażyć na małym ogniu obracając z wszystkich stron żeby się zarumieniły i dopiero później podlewam wodą, na konic dodaję przecier pomidorowy i gotowe - PYCHA ! Ale sobie teraz apetytu narobiłam ! Już teraz niewiem co chcę : placuszki czy gołąbki ?!?!?!?! Gio Masz aż 5 psiaków ??? Ja mam jednego - kundelka czarnego ale kochany jak diabli - nbie zamieniłabym na żadnego innego rasowego nawet ! Napisz jakie te twoje psiaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam Mnie dzisiaj też mój komp męczy - chodzi tak, nie - właściwie to się wlecze jak żółwisko stare a nie chodzi - tak że już nie mogę i zaraz go walnę chyba - no ale w końcu taka pogoda -nikomu się nie chce ! Gołąbki też uwielbiam ale broń Boże majeranek w gołąbkach !!! Ja robię tak: cebulkę podsmażam + gotowany ryż (ale nie za dużo - wolę więcej mięska) + sól + pieprz, wymieszać i włożyć do kapuchy, a póżniej podsmażyć na małym ogniu obracając z wszystkich stron żeby się zarumieniły i dopiero później podlewam wodą, na konic dodaję przecier pomidorowy i gotowe - PYCHA ! Ale sobie teraz apetytu narobiłam ! Już teraz niewiem co chcę : placuszki czy gołąbki ?!?!?!?! Gio Masz aż 5 psiaków ??? Ja mam jednego - kundelka czarnego ale kochany jak diabli - nbie zamieniłabym na żadnego innego rasowego nawet ! Napisz jakie te twoje psiaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszłam na stronę i nic te walentynki albo tak dlugo się ladują albo u mnie nie działają magda35 wysłalam ci na skrzynki coś i już działa aha majesta a co ja ci wysłała? opis raczej nie bo mam cię zaznaczoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam dziękuję za kawę. :) Dorzućcie kochane jeszcze jakiegoś batonika, a co mi tam. Już od jutra będę musiała zapomnieć o słodkościach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina Ja też uwielbiam słodkości - mniammmm. Nie ma dnia żebym coś nie skonsumowała słodkiego - i momentalnie poprawia mi się wtedy nastrój ! A najbardziej uwielbiam banany w cieście, które robi mój brat ( ale o dziwo samych bananów nie lubię) , no i oczywiście czekoladki i batoniki WSZYSTKIE !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1000
1000 post, huuura:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banany w cieści??? Poproszę o przepsi, bo ja bananów to tez nie bardzo>>... PS. postaram sie jeszcze dziś odpisac na maile, mam ich ponad 20 i się nie wyrabiam z odpisywaniem. Proszę się nie gniewać Karina❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny doczekałam się końca dnia !-niemożliwe ! Wydaje mi się że byłam w pracy nie 8 a 28 godzin !!! Ale teraz już zmykam i żegnam wszystkie do jutra ! Papatki !!! Mam jeszcze tylko jedno pytanko do wszystkich ale szybko odpowiadajcie bo zaraz uciekam : Idę robić bealayage - jaki zrobić lepiej na blond włoskach - cienki pasemka czy grubsze ?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina puki cię tu mam podaj mi swój emai bo wszystko gotowe do wysyłki a gołąbki to prostrze jak wstawić wodę na kawę ryz koniecznie ugotowany, mięsko mielone i łączymy przyprawiasz dobrze i w kapustę która wczęsniej jest sparzona w garnek i duszę z przecierem pomidorowym ( własnej roboty oczywiście ) i koniecznie na talerz i wsunąć z apetytem szam marzenia się spełniają my mamy takie sobie mieszkanko w ktorym brakuje spiżarni ale porwaliśmy cioci maleńki pokoik w którym jest chlodno i śmiejemy się że wszystko co dobre jest za ścianą lecę na obiadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DARIA ja to nie mam takich ulubionych słodkości - ale bardzo lubię czekoladę. Po niej naprawdę polepsza sie nastrój......... Oj, to jak ja teraz będę na diecie, to mój nastrój będzie tragiczny?! Jeszcze się okaże, że mnie stąd wyprosicie, bo topic będę psuła ;) Przed chwilą był 1000 post - super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>Daria, nie mam pojęcia, to fryzjer powinien osądzić jak ładniej Ci będzie do twarzy? jesli są grubsze, to automatycznie masz ciemniejszą oprawę, jak mniejsze to wygląda jak słoneczny refleks. Szybki, a na resztę za chwilę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina No może tak być - ja jak mam ochotę na słodkie i nic nie mam to chodzę wściekła jak osa ( szczególnie przed tymi dniami) a jak już coś wciągnę to jest o.k. szam Banany w cieście są w kuchni chińkiej i wietnamskiej - ja nie umiem zrobić bo to się robi na woku - mój brat ma knajpkę w Poznaniu z tą kuchnią i tam do niego idę się nawcinać ale w W-wie na 100 % też są! Laski a co z tym balayaegem bo już znikam ?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>marysieńka, możesz śmiało wysyłać :) Żegnam się z Wami powolutku, bo za jakieś 10 minut zmykam! Pa! Do jutra, kobitki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina No może tak być - ja jak mam ochotę na słodkie i nic nie mam to chodzę wściekła jak osa ( szczególnie przed tymi dniami) a jak już coś wciągnę to jest o.k. szam Banany w cieście są w kuchni chińkiej i wietnamskiej - ja nie umiem zrobić bo to się robi na woku - mój brat ma knajpkę w Poznaniu z tą kuchnią i tam do niego idę się nawcinać ale w W-wie na 100 % też są! Laski a co z tym balayaegem bo już znikam ?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DARIA >>..mam sznaucerki miniaturowe czarne (3) ..sznaucera olbrzyma - czarnego (1)..i jamniczke .. prawie 17-to letnią... :D --same suczki.. Szam >.. Ja kroje banany na grube krążki i ..ciasto jak na racuchy.. to wszystko + cukier puder.Mam jeszcze przepis gdzieś na całe banany obtaczane w cieście ( innym)..polane roztopiona lub gotową ..czekoladą..! ... mniam ..mniam..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> mary, to ja wiem, ale ja nie umiem przyprawiać... skąd wiesz, że już dosyć i jakich przypraw dodajesz? I ja słyszałam, że to w brytwannie robić trzeba, gołąbki na liściach ułożyc, zalać rosołkiem, gotować, a dopiero później jakiś sos zrobić i wlać... Tylko nie wychodzi to dobrze... a Ty jak, w koncentracie??? PS. Ciocię też tam trzymacie;-) >Karina, tragicznym nastrojom mówimy stanowczo NIE!! a czekolady jedz do woli, najlepiej gorzkiej bo magnezu ma dużo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy dziewczyny o słodkościach a ja zjadłam 2 czekolady kokosowa i zwykłą i chyba źle zrobiłam bo na moim małym ciele to sie odbije bardzo :( Gio ja uwielbiam sznaucerki są rewelacyjne, ja mam spanielkę tybetańską i ma 5 miesięcy Daria masz racje wkońcu na urlopie się odpoczywa a nie żeby chodzić i chodzić to pzreciez męczące ;) Mary ja już nie pamiętam co mi wysłałaś bo mi się skrzynka zablokowała ale jak to nie jestem zaznaczona u Ciebie nono obraziłam się w tym momencie na powaznie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już jestem w domku ,ale się kobitki rozsmakowały w tych gołąbkach,a ja tylko czytam i koduje ,bo gołąbków robić też nie umiem.Dzisiaj miałam duszone kotlety z pieczarkami papryczką ,ziemniaczki i kapustę,a na jutro mam zamiar zrobić kapuśniak,coś mnie bierrze na kwaśno chyba idzie jesień i organizm się domaga coś od wit,C. Droga MARY. --co do mojej charakterystyki trafiłaś na 99% dobra jesteś.Dzięki bardzo. Co do fryzjera to ja chodzzę zgodnie z kalendarzem księżycowym i najlepsze trwałe i balejarze wychodzą jak księżyc jest w znaku Panny,a to będzie na przyszły poniedziałek ,i ja właśnie się też wybieram zrobić sobie balejarz ,bo bez tego ani rusz,bo już tyle siwków sie ujawnia. POZDRAWIAM WAS SERDECZNIE,I ZMYKAM DO MOJEGO OGRÓDECZKA ,A POTEM DO KAPUŚNIAKA.Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.......jakie charakterystyki? czemu ja o niczym nie wiem.....no nie wytrzymam normmalnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, napisz coś więcej o tym kalendarzu księżycowym, co i kiedy najlepiej robić, bo akurat do fryzjera na razie się nie wybieram, ale może co innego bym zrobiła ;) jak normalnie nie wychodzi, to może księżyc pomoże ;) Daria, pewnie już poszłaś dawno do fryzjera, napisz jutro, jaki efekt. co do pasemek, to najlepiej średnie ;) miałam raz takie megacieniutkie, ale prawie wcale nie było ich widać. z kolei szerokie to niezbyt efektownie wyglądają. umiar we wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majesta, trzeba było odpowiedzieć na 11 pytań, których listę znajdziesz gdzieś na poprzednich stronach, jak nadrobisz zaległości, plus kolejne 2 pytanka od Marysieńki, po czym ta nasza pisarka napisała każdej z nas, do jakiego typu osobowości się zaliczamy. tak więc odpowiedz na te pytanka i też dostaniesz swoją charakterystykę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Justa - widzę że chyba ty mnie rozumiesz depresja jesienna a może odrazu jesienno - zimowa magnez też muszę zakupić może wtedy będzie lepiej jeszcze mnie zdenerwowała nauczycielka ady dziecka nie było 2 dni w szkole bo chore a ta się czepia no pójdę tam jutro i jej powiem o jak ja jrj strasznie powiem no to miłego popołudnia - za oknem pięknie ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry !!! już wtorek!!!! Jak dziweczyny -wyspałyście się? Daria ---jak tam balejarz--zadowolona jesteś? Co do tego kalendarza księżycowego ,to; Teraz jest dobra pora na ---Diety, wizyty u fryzjera,Kosmetyczki. Jak macie dziewczyny chęc na słodkości to jedzcie bo teraz organizm spala nadmiar kalorii. tak jest po pełni przez 14 dni.. Zyczę powodzenia.Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×