Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

nie wiem co sie dzieje ale mi kafe nie działa, wysłałam kilka postów i NIC nie dochodzi!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane wy już w domku a ja właśnie wróciłam z wyprawy znowu mnie porwali ale tym razem nad zbiornik wodny ( po zwirowni się ostało) i spędziłam tam dobre dwie godzinki z procy strzelałam i kaczki nauczyłam się puszczać no i byly zawody kto dalej wrzuci kamień do wody trochę poczytałam i było suuuuper tego mi było trzeba bo samej to się nie chce ot co Arias witam i my chyba z raju się znamy, co? daria nie wiem co jest z moja skrzynką bo nie chce tylko do ciebie wysyłać muszę na nią nakrzyczeć aby zaczęła mnie sluchać no to ja idę coś zjeść i życzę miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was! To dopiero moj debiut tutaj, ale moze zagoszcze na dluzej. Wlasnie czytam to wszystko, co napisalyscie - duuuzo tego, oj duzo! Czasem ciekawie, czasem smiesznie, a czasem pustoslowia. Czy sa tu jacys faceci czy jedynie kobiety? No, to tyle na razie, pozdrawiam! PS. Acha, jestem facetem i uwielbiam poznawac nowych ludzi i z nimi dyskutowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was! To dopiero moj debiut tutaj, ale moze zagoszcze na dluzej. Wlasnie czytam to wszystko, co napisalyscie - duuuzo tego, oj duzo! Czasem ciekawie, czasem smiesznie, a czasem pustoslowia. Czy sa tu jacys faceci czy jedynie kobiety? No, to tyle na razie, pozdrawiam! PS. Acha, jestem facetem i uwielbiam poznawac nowych ludzi i z nimi dyskutowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carramia >>..noo to ja cie pierwsza przywitam ..w imeniu Szamanki..(autorki).. a.. załącznik jakiś masz.. ???..bo tutaj wszystko sie \"łyka\".. ...widzisz tematy nasze są takie naturalne jak..życie ..raz wesolo..raz placzliwie.. a często głupoty ,żeby sie odstresować.. samoo życiee ..!!! Facet .....tylko czy ty z nami wytrzymasz..?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carramia >>..noo to ja cie pierwsza przywitam ..w imeniu Szamanki..(autorki).. a.. załącznik jakiś masz.. ???..bo tutaj wszystko sie \"łyka\".. ...widzisz tematy nasze są takie naturalne jak..życie ..raz wesolo..raz placzliwie.. a często głupoty ,żeby sie odstresować.. samoo życiee ..!!! Facet .....tylko czy ty z nami wytrzymasz..?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńńńńńn doberek czas wstawać !!!! u mnie też net wczoraj chodził oponie ,więc musiałam teraz nadrobić czytanie, Majesta - kapuśniak z przepisu z kafeteri wyszedł wyśmienity,moj mąż zjadł 2 talerze .i stwierdził że mogę taki robić. Marysienka --ale miałaś fajną wycieczkę no widzisz człowiek człe życie się uczy nawet \"\"KACZEK\'\' ja też się dotleniłam ,bo zawzięcie je kursuję na rowerku,chociaż wieczorem jest już zimno. Witamy w naszym gronie mężczyznę ooooooo!!!!! ciekawe czy dzisiaj się pojawi. Szam ale masz jajcarską tę Zuzię ale ja zawsze twierdzę że kawały powstają z życia. Pozdrawiam wszystkich i miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Nie krzyczę dzisiaj, bo mnie strasznie głowa boli... Wczoraj cały dzień ziewałam, bo w tej diecie prawie nie ma kawy... buuu I dzisiaj też tylko na herbacie. :( No, ale pora przywitać nowego gościa. Męźczyznę tutaj mamy kobietki! To będzie Nasz rodzynek :D Hmm zobaczymy jak długo wytrzyma w babskim gronie (mam nadzieję, że długo ;) ) Ok, zajrzę jeszcze do pajacyka, a Wam życzę miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny !!!!! Pusto tutaj na razie ( mam nadzieję ). Ooooo i nawet facet jest ? Ostatnio wogóle troszkę nas przybyło - super ! Witaj Magda35 - dzisiaj idziesz do fryzjerka ? - Pochwal się jutro z samego rana jak wyszło - ja już się do siebie przyzwyczaiłam w nowym wcieleniu. marysieńka Nie mam pojęcia dlaczego od ciebie nie dostałam meili - może dlatego że miałam pełną skrzynkę ale już powywalałam co trzeba i możesz słać !!!:) ( ale dziwne jest to że ten który ja ci wysłałam wrócił do mnie z odpowiedzią od ciebie) majesta, justa Jak tam humorki ? Chyba przeszło już wam to buczenie bo jak nie to ja zaraz też zacznę :( - taka pogoda dzisiaj na pochlipiwanie.:( szam Jak tam Zuzia - pokazałaś jej zwierzaczki ? Podobały się? To z tymi tatusiami -dobre -podoba mi się !:) I dziewczyny na Boga skończcie z tym odchudzaniem !!! Bo się kompleksów nabawię przez was !!!:) Karina Dzięki za rurki z kremem - tego mi trzeba od rana ! Ja już spałaszowałam Marsa z kawką na śniadanko - dla kogo Nesca ze śmietanką? Gorąca! Mam nadzieję że dzisiaj mój necik nie będzie się tak ślimaczył jak wczoraj bo wszystkie posty widzę z dużym opóźnieniem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny !!!!! Pusto tutaj na razie ( mam nadzieję ). Ooooo i nawet facet jest ? Ostatnio wogóle troszkę nas przybyło - super ! Witaj Magda35 - dzisiaj idziesz do fryzjerka ? - Pochwal się jutro z samego rana jak wyszło - ja już się do siebie przyzwyczaiłam w nowym wcieleniu. marysieńka Nie mam pojęcia dlaczego od ciebie nie dostałam meili - może dlatego że miałam pełną skrzynkę ale już powywalałam co trzeba i możesz słać !!!:) ( ale dziwne jest to że ten który ja ci wysłałam wrócił do mnie z odpowiedzią od ciebie) majesta, justa Jak tam humorki ? Chyba przeszło już wam to buczenie bo jak nie to ja zaraz też zacznę :( - taka pogoda dzisiaj na pochlipiwanie.:( szam Jak tam Zuzia - pokazałaś jej zwierzaczki ? Podobały się? To z tymi tatusiami -dobre -podoba mi się !:) I dziewczyny na Boga skończcie z tym odchudzaniem !!! Bo się kompleksów nabawię przez was !!!:) Karina Dzięki za rurki z kremem - tego mi trzeba od rana ! Ja już spałaszowałam Marsa z kawką na śniadanko - dla kogo Nesca ze śmietanką? Gorąca! Mam nadzieję że dzisiaj mój necik nie będzie się tak ślimaczył jak wczoraj bo wszystkie posty widzę z dużym opóźnieniem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marysieńka Dostałam wreszcie tego meila !!!:) Odpowiedzi: 1a 2a Czekam na charakterystykę teraz ( ale wydaje mi się że jeszcze były przedtem jakieś pytanka - wię cmi doślij ). justa zwierzaczki wysłałam - możesz sprawdzić skrzyneczkę. Miłej pracy laseczki ! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>marysieńka Bardzo dużo rzeczy z Twojego opisu o mnie się zgadza, choć są i takie, które do mnie nie pasują. :( Dzięki! Hmm, przydałoby się wiedzieć jakim typem jest mój chłopak. Ale to chyba choleryk.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za miłe powitanko, chociaż wiem, że musi minąć troche czasu zanim się \"dolepię\", dzieki za rurke mniam pycha uwielbiam rurki tak tak marysieńka w raju to ja lubie być :) Szam jak juz sie zaliłam na rajskim nie otworzył mi sie kotek, ale sprawdze w domciu czy dobrze zrozumiałam Zuzia to córka? zdradze wam sekret: ja chyba tez niedługo bede .... tzn chyba niedługo sie postaram o to zeby miec tylko ciiiiiiiii nikomu nie mówcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie dziewczyny co z wami ? Śpicie jeszcze czy co ?!?!:( Ja wiem że jest pogoda na spanko - sama najchętniej wskoczyłabym pod kołderkę i wtuliła w poduchę ( albo nie tylko w poduchę hihihi) no ale jesteście aż takie leniuszki że nie chce wam się powiedzieć dzieńdoberek ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki, jeszcze nie dawno świeciło u mnie słonko, teraz się zachmurzyło. co do mojeo nastroju, to nawet nie pytajcie, bo to, co mi się dziś przydarzyło z samego rana... nie, no ktoś tam u góry ma śmieszne poczucie humoru ;) bynajmniej nie dla mnie śmieszne, ale to, że mi się tak wszystkie problemy wysypały jak z worka, to zakrawa na czarną komedię. Daria, nie wiem, co się dzieje z moją skrzynką, bo ten świstak to już wczoraj do mnei doszedł, dziś 2 razy, a Tobie się pokazuje, że nie doszedł... a skrzynki obie puste. carramia, witamy w naszym babskim gronie. nieco mnie uraziło słowo \"pustosłów\", ale cóż.... ja mam własne zdanie o facetach ;) Arias, to zazdroszczę, nie nieługo pojawi się u Ciebie... pociecha :) też bym chciała, ale chyba na to za wcześnie. a od dawna jesteś mężatką? i co to znaczy \"zanim się dolepię\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie miłe Panie:)) Dziekuje za dobre rady,mam nadzie,ze udalo mi zastrzec nick. Niestety ,nie mogłam wczoraj popisac z wami, bo mam ograniczony czas korzystania z netu. Ale juz niedługo.Od rana jestem sama w biurze ,wiec moge troche poklikac,tym bardziej ,ze korzystam z komp.szefa... A teraz cos o mnie... Mieszkam w Łodzi , pracuje tez w Łodzi. Ciesze sie ,ze pracuje,wiadomo..jaki jest rynek pracy..ale to własciwie całe moje zycie. Nie lubie weekendow,zupełnie nie wiem co mam ze soba zrobić. Wynajduje sobie przeróżne domowe zajecia ,żeby nie zgłupiec i nie myślec... O przeszłosci,o samotnosci ,o wielkiej niewiadomej jutra.. Dlatego tak bardzo raduje mnie fakt,ze znalazłam kafeterie,WAS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, witam ponownie! Miło mi było przeczytać te wszystkie powitania - odezwała się miło połechtana męska próżność :) Naprawdę zostanę tu pierwszym rodzynkiem?? Kurczę, to chyba nie wróży mi długiego pobytu na tym topiku... A tak w ogóle to określenie \"rodzynek\" raczej do mnie nie pasuje... hehe, bardziej \"cytrynek\" - bywam gorzki (ale nie zgorzkniały - podchodzę do życia z dużą dozą humoru i dystansu). Ale też z drugiej strony herbata bez cytryny to nie herbata, prawda? ;) OK, teraz po kolei do moich przedmówczyń: Giovinetta - co masz na myśli mówiąc \"załącznik\"? No i słuszna uwaga - czy ja z Wami wytrzymam? Zobaczymy! Ja będzie tylko gadka o fryzjerach i odchudzaniu to wybaczcie - zniknę ;) Mogę tylko dodać, że moje postanowienie pojawienia się tutaj jest stricte utylitarne - od kiedy przewaliła się we mnie burza nastoletnich hormonów zapragnąłem poznać kobiety. Teraz już nie jestem nastolatkiem i nadal mnie to kręci - choć coraz częściej skłaniam się do poparcia słów poety: \"Niemożliwe jest, by mężczyzna poznał kobiety na wylot i potrafił je zrozumieć... A kiedy to udałoby mu sie - powinien sobie strzelić w łeb!\" (nie pamiętam, kto to powiedział - może Leśmian, może Tuwim albo Fredro). A więc jestem tutaj, aby lepiej Was poznać, moje szanownie Panie :) Magda35 - hej! dziś też się pojawiłem :) Karina - witam, już przeczytałaś, co myślę o \"rodzynku\" ;) Daria - cześć! Arias - a czy Zuzia może być synkiem?? ;) Szam - jeszcze się do mnie nic nie odezwałaś, a przecież jesteś właścicielką tego topika, więc jako pierwszy witam Cię serdecznie! Widzę, że Twoja Zuzia to tutejszy przebój! Dobre było to z trzema tatusiami - uśmiałem się po pachy i wyobraziłem sobie minę Twojego I., jak to usłyszał! hehe... :) Lecę zaparzyć kawę - komu jeszcze? PS. Czy mi się tylko zdaje, czy też moje pojawienie się wniosło tu jakiś świeży powiew (czarny Adidas na co dzień a Davidoff na wieczorne wyjście, hihi). Przy okazji zapytam - jakie męskie perfumy lubicie najbardziej? PPS. Czy tutaj to normalne, że posty pojawiają się podwójnie lub potrójnie? Nie znoszę bałaganu! PPPS. Ale jaja! Po długości mojej wypowiedzi zaczyna wyglądać na to, że jestem największym gadułą na babskim topiku! :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj carramia:) Przywitałam babeczki a o Tobie po prostu...nie wiedziałam. Cóz,widze ,ze wszyscy sa ciezko zapracowani. A ty carramia masz niezła wenę twórczą.Godne podziwu,to bardzo rzadkie u mezczyzn(zastrzegam..nie jestem femistka) Tak na marginesie.Czy ten topik odwiedzaja jakies feministki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa Cieszę się że doszły meile, a czy oprócz świstaka dostałaś inne ?:) Oshin Jesteś z Łodzi to pozdrów M.W. od mojego męża bo to jego idol (dziwne nie?) napisz coś więcej o sobie - my tu wszystkie już się znamy - możesz przysłać zdjęcie jak masz (też już się powymieniałyśmy) a ja tobie wyślę:) Dziwi mnie to co powiedziałaś o weekendzie bo ja tylko na to czekam - ale mam mnóstwo zajęć w weekend i jak dla mnie trwa zawsze o niebo za krótko ! carramia Witam ! No zobaczymy jak długo wytrzymasz bo niestety ale tematy ala fryzjer i odchudzanie często się tu pojawiają - takie już my kobitki jesteśmy! Co do perfumików to na pewno BOSS i DUNE. Czarnego adidasa nie znoszę bo za dużo \"ludzisków\" się nim psika! Posty pojawiają się podwójnie bo niestey net czasami chodi jak żółw i człowiek się wścieknie na tego żółwia w końcu i kliknie jeszcze raz...... utobie też się to zdarzyło wcześniej! justa Ja też dzisiaj za bardzo nie mam humorku ale to przez tą pogodę - ZERO SŁONKA ! :( - jak zbliża się jesień (mam na myśli taką deszczową i paskudną) i zima - to od razu mija mi humorek ! Ja uwielbiam słonko i ciepełko bo straszny zmarzluch ze mnie ! Arias Powodzenia w staraniach ! Napisz coś więcej o sobie - my tu lubimy wszelkie ploteczki ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa> z tym dolepianiem to chodzi mi o to, że musi minąć troche czasu, az poznam wszystkich i wtopie sie w otoczenie, mężatką nie jestem, ale kto wie (nie jestem wielbicielką slubów) poza tym przybywam z Kielc i jeszcze studiuję; w czercwu robie mgr carramia> Zuzia może być np. siostrzenicą , poza tym troche mało meski nick masz, skąd się wziął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Carramia --miło że się pojawiłeś,z tego co piszesz jesteś pedantem,ciekawy nik z kąd to? Arias-witam ja też byłam przeciwniczką małżenstwa dopóki się nie chajtnełam,no wiesz taka stabilizacja,rozliczanie podatków wspolnie. Oshin -feministką nie jestem. Idę coś przekońsik bo mi kiszki marsza grają A co do pogody to u mnie jest słoneczko i dość cieplo się zrobiło co się dzieje z naszą Szam????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria, tak, inne mailiki tez doszły, niezłe :) Arias, a co studiujesz? masz już na oku jakąś pracę? ja jestem tegoroczną magazynierką ;) czemu nasza Szam się dziś nie pokazuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oshin - ta moja wena chyba dziś wynika z chęci przeciwstawienia się nadchodzącej jesieni - coraz bardziej ją czuć i widać za oknem. Staram się wyzwolić w sobie jak najwięcej energii, żeby mnie jesień nie przybiła. A poza tym... ja chyba jestem feministą ;) feminizm oznacza ideę wyzwolenia kobiet w społecznościach patriarchalnych, zdominowanych przez mężczyzn, męski seksizm, zwalczanie stereotypów i mitów wiążących się z płcią, zrównanie w prawach i obowiązkach. Feminizm przyczynił się m.in. do poznania inności psychoseksualnej płci, specyfiki seksualności kobiecej, zakresu wykorzystywania seksualnego kobiet i przemocy seksualnej, powstania praw kobiet, zakresu i promocji zdrowia reprodukcyjnego, nowego spojrzenia na historię relacji między płciami. Daria - Dune OK! :) Arias - nick się wziął z tego, że jak zakładałem skrzynkę mailową, to wszystkie odpowiadające mi nazwy były zajęte, więc w końcu wpisałem, co mi ślina na język przyniosła... Gdzieś to uzłyszałem w jakimś filmie czy serialu (Rodzina Addamsów?). Prawdę mówiąc, nie wiem nawet, co to znaczy. Oświeć mnie! Bo zaniepokoiłem się stwierdzeniem, że to mało męski nick ;) Magda35 - o nicku już jest, a napisz, gdzie mieszkasz, gdzie świeci Słońce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie :) Daria mój nastrój bez zmian ale własnie jestem w połowie czekolady kokosowej więc na chwilke sie wyluzowałam. U mnie piekna jesień chyba wybiore sie na spacer....komu liści nazbierać? Witam nowe osóbki no i facet Carramia---chyba humor mi sie poprawi :) a mój misiek to Hugo Boss używa taki szary dla mnie siuper. Karinka mnie też boli głowa chyba słabe ciśnienie czy co? Magda to chyba zrobie sobie taki kapuśniaczek w piątek tylko żeby Mary bliżej mieszkała :( Oshin i Arias mam nadzieje ze zostaniecie tutaj długo dłużej. Idę na śniadanko mam tylko bułeczki i serek w plasterkach niestety :( no i kawa musowo! Szam gdzie ty sie podziewasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>majesta jestem niskociśnieniowiec, dlatego potrzebuję kawy (a już drugi dzień jej nie piję :( ) Dieta - morderca. Wiecie co ja teraz jem?! Brokuły na zimno! Brr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich.. carramia >>..Twój nick kojarzy mi sie ..ze słowem..carramba.. tak jakoś... :) ..................a załącznik... jeszcze sie pytasz...???... \" cytrynka \"...trzeba opić..no nie..?.. Ja nie pije .. ja poprosze bombonierke :D ....jak chcesz poznać jakie są kobiety..to zajrzyj na mój topik...DO FACETOW... który zgadnie... i powiedz swoje zdanie jako..mężczyzna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jak tam leci wasz kabarecik? widzę ze gości mamy witam serdecznie i wybaczcie ze nie z imienia ale śpieszę się jako nadworny kucharz zapraszam do częstych przerw a w nich pyszną kawusię z mleczkie lub białą śmiercia ( cukier) dziś słodkości to kruche ciasteczka z marmeladą z dziurką i posypane cukrem pudrem a jeśli ktos woli coś konkretniejszego to polecam banany w cieście posypane pudrem ja lecę robić szagole dla nie wtajemniczonych kopytka z mięskiem wejdę tu gdy skończę i gdy będę miała siłę a może same coś dobrego zaproponujecie? może ktoś z nowych gości ma jakieś pomysły na słodkości lub dania obiadowe? chętnie zasterwuję papatki i kwiatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carra mia to chyba znaczy moja droga. mój drogi to będzie carra mio. chyba, że to taki ukłon w naszą stronę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carramia --widzę że nie tylko my kobitki boimy się jesiennej szarugi ale mężczyzn to też dotyka Ja mieszkam 46 km.od Krakowa -Małopolska. i naprawdę świeci słoneczko ,trochę przymglone ale jest. Karina - ja tez mam niskie ciśnienie no i kawa musi być ,też sobie zaplikowałaś dietę bez kawy ,,napij się tej kawy bo będziesz nie do życia,,brokóły sa dobre ale na ciepło. pozdrawiam i biorę się za moje papierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×